Skocz do zawartości


Zdjęcie

Świat seriali - dyskusja bez spoilerów


1339 odpowiedzi w tym temacie

#751 Artis

Artis
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTeraz WNC

Napisano 13 listopad 2017 - 23:18

Skończyłem Watahe. Kurwa zajebisty serial. Ostatni odcinek tak pozamiatał, że sam do końca nie wiem czy wiem :lol:


  • hermano lubi to

#752 Lars

Lars
  • SK1964

Napisano 13 listopad 2017 - 23:53

Top Boy (netflix) łyknąłem 2 sezony jak Yatta Pelikan. Zapowiada się muląco, ale brytyjski klimat wciąga. Ostrzegam: główne role grają murzyni :chamisko: 



#753 blazej

blazej
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBrynów

Napisano 14 listopad 2017 - 20:27

Wataha nowy sezon już się zakończył na HBO ? 



#754 Danon

Danon
  • SK1964
  • LokalizacjaGiszowiec

Napisano 14 listopad 2017 - 20:51

Tak :(
  • 82koza lubi to

#755 Popkorn

Popkorn
  • SK1964
  • LokalizacjaSkoczów

Napisano 14 listopad 2017 - 20:51

Na HBO lecial w niedziele przedostatni odcinek. Na HBO GO jest juz calosc. Fajna produkcja.

#756 blazej

blazej
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBrynów

Napisano 14 listopad 2017 - 21:02

Zapoda ktos linkiem do torenta jak bedzie cały sezon już? Ktoś kiedyś fajnie to wrzucił a nie pamietam kto to był.

#757 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 14 listopad 2017 - 21:58

https://torrenty.to/...n-2-komplet-720

 

720 p w jednym linku


"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#758 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 15 listopad 2017 - 14:18

Jestem na 5 odcinku 1 sezonu Watahy.

 

Jak na Polski serial to całkiem przyzwoicie, wiadomo, jak to w Polszy - 80% "fajności" polega na tym, że fabuła jest zagmatwana, dzieją się dziwne rzeczy i ogólnie głównie to mamy się skupiać na tym aby zrozumieć w ogóle co oglądamy a nie czy to co oglądamy ma sens i jakiś poziom artystyczny - braki w kasie trzeba czymś nadrobić. Szacunek dla twórców że z gówna ukręcili bicz, bo to też sztuka stworzyć scenariusz aby fabuła działa się w tak minimalistycznej scenografii (kasa, w Polsce nie ma dużych budżetów) a zarazem była ciekawa. Dobry pomysł na serial. Szkoda tylko, że jak do tej pory nie wykorzystano autu przyrody jako integralnej części fabuły jak to było chociaż w True Detective, ale to już wyższy poziom wtajemniczenia i przede wszystkim inny budżet, ale i tak dobrze się to ogląda, jak nie zaczną nadmiernie masakrować logiki bawiąc się  w jakieś mega zawirowane historie kosztem szczegółów to będzie to jeden z lepszych seriali ostatnich lat. Jak nie ostatniej dekady? Tak czy siak, serial zdecydowanie bije na głowę tego belfra pod każdym względem.

 

Top boy - imitacja The Wire w Londyńskim wydaniu tylko tak okrojona z 4/5 fabuły i postaci :chamisko: Po 3 odcinkach wydaje się spoko, nawet to nie głupie, dobrze się zapowiada, pachnie szekspirowską tragedią w Londyńskim getcie - czym są pragnienia i rady ludzkie, gdy w gwiazdach pisany jest upadek? W The Wire próbowano odpowiedzieć na to pytanie, czy tutaj twórcom również towarzyszyło to pytanie ?


"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#759 Przemosz

Przemosz
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 16 listopad 2017 - 15:46

Top Boy łyknięty w 1 dzień, zajebisty klimat, aż żal dupe ściska że 8 odcinków tylko.
Szkoda że w UK nie powstało coś współczesnego z większym budżetem, i z większą ilością odcinków, to na pewno miało potencjał, a klimat Londynu zrealizowany jak np. Gomorra to byłby ogień.
A propos klimatu UK; ruszył 4 sezon Peaky Blinders.
  • hermano lubi to

#760 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 16 listopad 2017 - 17:02

Kiedy Peaky Blinders będą na polskim Netfliksie? Na jeden raz wszystko?


Przyjaźń jest wszystkim!


#761 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 16 listopad 2017 - 17:13

Kiedy Peaky Blinders będą na polskim Netfliksie? Na jeden raz wszystko?

Nie wiadomo, czyli jest spore prawdopodobieństwo że kilka miesięcy po premierze w UK.

Jutro o 9:00 Netflix wypuszcza Punishera, bedzie się działo.

 

 

El Chapo - słabizna, widać gołym okiem że serial z tych niskobudżetowych, jak się widziało Narcosa to poprzeczka jest dana tak wysoko, że ciężko jest się skupić. Może za kilka miesięcy...

 

 

ps: Jestem po 1 sezonie watahy, bardzo godne i logiczne zakończenie, b. dobry serial.


Użytkownik terror edytował ten post 16 listopad 2017 - 17:18

  • kosa lubi to

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#762 Przemosz

Przemosz
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 20 listopad 2017 - 16:58

Peaky Blinders na Netflixie od 21 grudnia.
  • kosa i hermano lubią to

#763 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 20 listopad 2017 - 17:28

Punischer mega, najlepszy serial z uniwersum marvela
  • Toczmek89 lubi to

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#764 Toczmek89

Toczmek89
  • SK1964
  • LokalizacjaBrynów

Napisano 20 listopad 2017 - 17:40

Punischer mega, najlepszy serial z uniwersum marvela

Kurwa ogladalem pierwszy odcinek i jestem rozjebany.
Klimat jak z gry gdzie najwiekszą frajdą bylo przesluchiwanie :D

#765 Silence

Silence
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTauzen/Gliwice

Napisano 20 listopad 2017 - 20:02

Kurwa ogladalem pierwszy odcinek i jestem rozjebany.
Klimat jak z gry gdzie najwiekszą frajdą bylo przesluchiwanie :D

Dalej jest jeszcze lepiej :hihi:


Fortuna Favet Fortibus

#766 Lars

Lars
  • SK1964

Napisano 20 listopad 2017 - 20:32

Mam nadzieję że jest lepiej bo pierwsze odcinki mnie nie zachwyciły.

#767 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 20 listopad 2017 - 21:25

Do odcinka 3/4 jest lekka zamułka (ale i tak dobrze mi się oglądało), tzn. takie przeciągnięcie w fabule (mające swój cel), ale później akcja w ciul przyśpiesza. Rewelka, na pewno Punisher lepszy od Daredevila. Mam nadzieje, że sezon zakończy się w jakiś ludzki sposób a nie jakimś zawieszeniem akcji w decydującym momencie. Nie strzymałbym w oczekiwaniu 1 rok ;-)


Użytkownik terror edytował ten post 20 listopad 2017 - 21:26

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#768 Danon

Danon
  • SK1964
  • LokalizacjaGiszowiec

Napisano 20 listopad 2017 - 22:01

A trzeba wcześniej zobaczyć resztę od Marvela żeby kumać wszystko ?

#769 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 20 listopad 2017 - 22:26

Nie, ale zdecydowanie lepiej sie ogląda mając za sobą daredevila.

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#770 blazej

blazej
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBrynów

Napisano 23 listopad 2017 - 09:07

Szykuje się kolejna mała "rewolucja" w dostępności HBO a co za tym idzie dostępności do serialów tego operatora. 

 

Na początek HBO i Canal można wykupić np na miesiąc w Player https://businessinsi...ayerpl/8fkh0de 

 

Wiadomo cena droga, ale można na miesiąc i podejrzewam, że to dopiero początek. 

 

Druga sprawa: Węgry, Czechy, Rumunia mają już dostęp do HBO jak do Netflixa czyli tylko abonament. Kwestia czasu kiedy w Polsce moim zdaniem. https://www.spidersw...bez-abonamentu/



#771 19marek64

19marek64
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 24 listopad 2017 - 00:15

Punischer mega, najlepszy serial z uniwersum marvela


Tylko czemu zrobili 13 odcinków?!?
Serial rojebał system

#772 bekabeka!

bekabeka!
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 24 listopad 2017 - 04:48

Tylko czemu zrobili 13 odcinków?!?
Serial rojebał system


A mieli zrobić operę mydlaną na 24 odcinki ?

#773 19marek64

19marek64
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 25 listopad 2017 - 11:56

Odcinków jest w sam raz ale przez to jak został zrobiony to chciałoby się więcej ;)

#774 Lars

Lars
  • SK1964

Napisano 25 listopad 2017 - 12:01

Zawsze lepiej czuć niedosyt. Tak miałem po True Detective. Wikingowie na przykład są już mocno przesadzone i ostatni sezon już był nudny w chuj. Po tym co się stało z głównym bohaterem (bo może ktoś nie widział jeszcze to nie spojleruję :chamisko: ) i zemście, powinno się zakończyć serial, a teraz zaś kurwa ten bez kości będzie napierdalał przez 10 sezonów. Gra o tron to samo. Co chwilę ktoś nowy, bo co chwilę kogoś zajebią. Tak można bez końca. 



#775 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 25 listopad 2017 - 12:49

5 odcinek belfra w 2 sezonie i rzygam tymi dialogami pani dupnej dziennikarki z dobrowic :chamisko: Ta laska jest mega infantylna i idealnie komponuje sie z hujowym aktorstwem stuhra. A sa w kraju dobrzy aktorzy, dla przykladu glowny aktor z filmu "Najlepszy" zagral genialnie.

Reszta tej szkolnej mlodziezy w belfrze tez jakas popierdolona






Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych