Skocz do zawartości


Zdjęcie

Polecam film


2214 odpowiedzi w tym temacie

#2101 Simao

Simao
  • SK1964
  • LokalizacjaWolverhampton

Napisano 23 sierpień 2020 - 08:50

Zobaczyłem, że jest w top10 na netflixie i dałem się skusić :(
Un Club authentique a l'image de la Haute Silesie
Un Club different
Emblematique
Au coeur d'une region tres mediatisee

#2102 Sonny

Sonny
  • SK1964

Napisano 23 sierpień 2020 - 09:47

Ja bardzo polecam ten film, który wrzucił Typerke, Misja Greyhound. Dla mnie jeden z lepszych filmów wojennych jakie widziałem. Praktycznie od początku filmu przez 70 minut cały czas jest akcja. Dopiero ostatnie 10-15 minut jest spokojne. Dla mnie takie 7,5/10 choć na Filmwebie ma 6,8. Czytałem na Filmwebie opinię osoby, która oceniła film na 3 i przede wszystkim zwraca uwagę na niezgodności z historią np.

 

Z niewiadomych przyczyn tytułowym ''Greyhoundem'' jest niszczyciel typu ''Fletcher''. Pierwsze niszczyciele tego typu weszły do służby w lipcu 1942 roku, czyli dwa miesiące po tym, kiedy dzieje się akcja filmu. Co więcej, Fletchery nie eskortowały konwojów, bo były zbyt cenne do takiego zadania.

 

Pewnie, gdyby oceniać film na takiej podstawie to zasłużyłby na surowszą ocenę, ale poza tym, że oglądam filmy uważnie, to nie staram się rozkładać wszystkiego na czynniki pierwsze, dlaczego bohater nie uciekł tylko szedł dalej itp. bo w prawie każdym filmie znajdziemy sceny, które z logicznego punktu widzenia wydają się wątpliwe.

 

Zauważyłem, że na filmwebie jest sporo takich osób, które starają się przeanalizować każdą scenę i później w komentarzach piszą, że film jest bez sensu i dają niską ocenę, ale ja wolę podejść na zasadzie, że to tylko... film.

 

Na podstawie komentarzy obejrzałem jeszcze film Rebelia https://www.filmweb....lia-2019-788168 Film ma ocenę 5,6. Bardzo rzadko zdarza się, żebym obejrzał film poniżej 6, ale w komentarzach ma wysokie oceny. Może nie ma wartkiej akcji, ale jeśli ktoś lubi kino science fiction, tematykę obcych, to film mu się spodoba. Pewnie można by się doczepić wielu rzeczy, ale jak wyżej, to tylko film.


Użytkownik Sonny edytował ten post 23 sierpień 2020 - 09:48


#2103 Bartek84

Bartek84
  • SK1964

Napisano 23 sierpień 2020 - 14:19

Jak na filmwebie polski film na poniżej 5 to na pewno będzie chujowy ;) dobrze jednak, że to potwierdziles.


Dużo tam minusowania przed obejrzeniem filmu lub/i za poruszanie lub przedstawianie "niepoprawnych" tematów więc nie radzę się opierać jedynie na tych ocenach.
Bóg, Honor, Ojczyzna.

#2104 Hans1964

Hans1964
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 24 sierpień 2020 - 20:45

Ja bardzo polecam ten film, który wrzucił Typerke, Misja Greyhound. Dla mnie jeden z lepszych filmów wojennych jakie widziałem. Praktycznie od początku filmu przez 70 minut cały czas jest akcja. Dopiero ostatnie 10-15 minut jest spokojne. Dla mnie takie 7,5/10 choć na Filmwebie ma 6,8. Czytałem na Filmwebie opinię osoby, która oceniła film na 3 i przede wszystkim zwraca uwagę na niezgodności z historią np.


Pewnie, gdyby oceniać film na takiej podstawie to zasłużyłby na surowszą ocenę, ale poza tym, że oglądam filmy uważnie, to nie staram się rozkładać wszystkiego na czynniki pierwsze, dlaczego bohater nie uciekł tylko szedł dalej itp. bo w prawie każdym filmie znajdziemy sceny, które z logicznego punktu widzenia wydają się wątpliwe.

Zauważyłem, że na filmwebie jest sporo takich osób, które starają się przeanalizować każdą scenę i później w komentarzach piszą, że film jest bez sensu i dają niską ocenę, ale ja wolę podejść na zasadzie, że to tylko... film.

Na podstawie komentarzy obejrzałem jeszcze film Rebelia https://www.filmweb....lia-2019-788168 Film ma ocenę 5,6. Bardzo rzadko zdarza się, żebym obejrzał film poniżej 6, ale w komentarzach ma wysokie oceny. Może nie ma wartkiej akcji, ale jeśli ktoś lubi kino science fiction, tematykę obcych, to film mu się spodoba. Pewnie można by się doczepić wielu rzeczy, ale jak wyżej, to tylko film.



Misja Greyhound... Gdzie i jak to obejrzeć?

#2105 Sonny

Sonny
  • SK1964

Napisano 24 sierpień 2020 - 22:01

https://www.cda.pl/video/559223727


  • Edy lubi to

#2106 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 27 wrzesień 2020 - 10:30

Wolny strzelec (2014) - Dopiero teraz trafiłem na ten film, wcześniej o nim nie słyszałem. Bardzo dobry, porusza kilka ciekawych tematów ludzkiej natury jak i mankamentów współczesności jak dostęp do nieograniczonych informacji który sprawia, że nasza wiedza jest rozległa ale wybiórcza bo często bazująca na frazesach w których problemy świata i recepty można zawrzeć w jednym zdaniu prostym. Główny bohater chce nam wykrzyczeć w każdej scenie: "Wolny, kurwa, rynek"  :chamisko:  No i Jake Gyllenhaal... potężny skill aktorski. Niesamowita rola. 8/10

 

25 lat niewinności (2020) - Pozytywne zaskoczenie. Myślałem, że film zostanie spierdolony i zrobią Komendzie nieskazitelną laurkę jego postaci. Natomiast z filmu dowiadujemy się, że Komenda to taki trochę dzielnicowy przygłup którego rzucały wody losu. Trochę pecha, trochę własnej winy, trochę wad systemu. Na minus oczywiście to co przewija się przez media - o sędziach cicho, wszystkiemu winni policjanci. No jakby nie inaczej. Mało ważne, że materiały spreparowane na pałę. Całą wina po stronie psów, sąd nic nie mógł dostrzec, co oni tam mogli... reszta bardzo dobra. 7.5 

 

Coś tam jeszcze dobrego można obejrzeć w kinie. Fajna sprawa, bo ostatnio jakiś film oglądałem chyba w marcu/kwietniu. 


Użytkownik terror edytował ten post 27 wrzesień 2020 - 10:33

  • Mariuszz79 lubi to

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#2107 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 29 wrzesień 2020 - 19:25

zeby komus na mysl nie przyszlo obejrzec enola holmes.

 

Widzialem, ze to bedzie chujowe, obejrzalem na totalne odmozdzenie, a sie okazalo to nie dosc, ze daremne, to jeszcze takie debilne tresci marksistowskie sa przemycone, ze to juz przekracza granice przyzwoitosci. Hindusi, czarni, feministki, a wszystko to, co tradycyjne, to oczywiscie jest chujowe. Durna matka, glupi brat, wychowawczyni w internacie pojebana. Standard. Najlepszy jest chlopak, ktory chce zmienic swiat i ucieka do londynu. Szkoda ino, ze w pociagu na wegiel, tego sie juz nie dalo obejsc :chamisko:



#2108 FC OLKUSZ

FC OLKUSZ
  • SK1964

Napisano 30 wrzesień 2020 - 06:52

A były wtedy elektryki?

#2109 mac

mac
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 01 grudzień 2020 - 12:15

Jak chujka nie lubię, tak nie powiem, ubawił mnie (dotyczy recenzji filmu erotica) ;)



Zresztą, może to po prostu tak jest, że każde jebanie lewactwa to u mnie z bomby +10 do prestiżu.

Ubawiło mnie również to, że przypomniałem sobie, jak oglądałem, ten "film". To znaczy próbowałem.
Bo z zasady nie oglądam tych netflixowych lewackich gówien, nie mam konta, ale kumpel mi użycza i mówi weź se zobacz to i to , bo to zajebisty serial, srutututu. No i czasem (i tylko po pijaku) próbuje coś zobaczyć. W 90% przypadków kończy się to tak, że po prostu zasypiam i tyle.  No ale zawsze pamiętam, że coś tam zobaczyłem, jakiś odcinek, jakiś fragment, zawsze coś mi utkwi w pamięci zanim zasnę i potrafię sobie jakieś zdanie, choćby minimalne, na ten temat wyrobić. 

A w tym wypadku pierwszy raz tak miałem, że dopiero jak Stanowski coś o tym zaczął gadać, to przypomniałem sobie, że próbowałem to zobaczyć! Mój umysł po prostu wyparł się tego wydarzenia!

Nie oglądajcie tego... to kolejny gównotest, jak daleko można posunąć się z uwłaczaniem kinu.
Nawet oglądając recenzję Stanowskiego, miałem minę jak by mi ktoś gówno na patyku podtykał pod ryj. Tfu...

Godności życzę.



#2110 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 05 grudzień 2020 - 20:43

Na canal plus odpaliłem tego Hejtera sala samobójców a tam pierwsze 3-4 minuty i mocny pocisk na marsz niepodległości :D 

 

Tak kurwa, Europa będzie biała bądź bezludna o/ 


"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#2111 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 03 styczeń 2021 - 22:37

"Na noże" polecam. Jest na HBO GO.


  • Fuhrer i Przewóz lubią to

Przyjaźń jest wszystkim!


#2112 Homer

Homer
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 04 styczeń 2021 - 07:08

"Szczygieł" na HBO też OK.

#2113 Lars

Lars
  • SK1964

Napisano 06 styczeń 2021 - 11:41

"Na noże" zajebisty :)
  • Fuhrer i Przewóz lubią to

#2114 Typerke

Typerke
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 18 styczeń 2021 - 21:07

szukam tego i ciezko 

 

https://www.filmweb....eni-2020-852891

 

moze ktos wie skad to sciagnac



#2115 Krist VB

Krist VB
  • SK1964
  • LokalizacjaBastion

Napisano 21 styczeń 2021 - 08:34

szukam tego i ciezko

https://www.filmweb....eni-2020-852891

moze ktos wie skad to sciagnac


Jest na vod TVP za 8pln.ale raczej nie ściągniesz z tego źródła.
  • Typerke lubi to

#2116 Lars

Lars
  • SK1964

Napisano 21 styczeń 2021 - 08:36

Pętla Patryka Vegi już na platformach VOD. Jupi! 



#2117 suchy1985

suchy1985
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 25 styczeń 2021 - 15:59

Pętla Patryka Vegi już na platformach VOD. Jupi! 

Rakuten tv też jest...



#2118 slovan22

slovan22
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaHrabstwo Ducha

Napisano 25 styczeń 2021 - 18:02

Rakuten tv też jest...


Jak działa to Rakuten tv ? Kupie kod na 2 filmy to mogę obejrzeć ten film kilka razy czy tylko 2x ?

#2119 suchy1985

suchy1985
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 25 styczeń 2021 - 19:26

Jak działa to Rakuten tv ? Kupie kod na 2 filmy to mogę obejrzeć ten film kilka razy czy tylko 2x ?

oglądałem tylko filmy za free, z tego co widze można kupić lub wypożyczyć film, sam repertuar nie za bogaty ale można  tam zobaczyć filmy które na netflixie nie uświadczysz np. Psy 3...


Użytkownik suchy1985 edytował ten post 25 styczeń 2021 - 19:26


#2120 Bartek84

Bartek84
  • SK1964

Napisano 03 luty 2021 - 21:17

Od wczoraj na jutubie dokument Vegi - "Oczy diabła" o handlu dziećmi na organy

 


Bóg, Honor, Ojczyzna.

#2121 mac

mac
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 14 marzec 2021 - 21:55

Macie może jakiegoś linka do "Mocnego Anioła"...?



#2122 Bartek84

Bartek84
  • SK1964

Napisano 07 maj 2021 - 22:42

Stare ale jare

W sieci zła (1998)

https://cda.pl/video/1192929c0

Użytkownik Bartek84 edytował ten post 07 maj 2021 - 22:43

  • Mayek lubi to
Bóg, Honor, Ojczyzna.

#2123 MCMLXIV

MCMLXIV
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 22 maj 2021 - 08:36

Orientujecie się czy są jakieś filmy nt. konfliktu w Irlandii? Co polecacie?



#2124 Simao

Simao
  • SK1964
  • LokalizacjaWolverhampton

Napisano 22 maj 2021 - 09:37

Orientujecie się czy są jakieś filmy nt. konfliktu w Irlandii? Co polecacie?

Na szybko to Krwawa niedziela - https://www.filmweb....iela-2002-32885
Un Club authentique a l'image de la Haute Silesie
Un Club different
Emblematique
Au coeur d'une region tres mediatisee

#2125 bbg

bbg
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 28 maj 2021 - 18:02

Był już ktoś dziś w kinie? Grają coś wartego uwagi?




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych