Skocz do zawartości


Zdjęcie

Polecam film


2214 odpowiedzi w tym temacie

#1601 franckawka

franckawka
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 16 listopad 2017 - 22:51

Wiadomo, że są miesiące posuchy i te bardziej intensywne premierowo okresy. Może to oferta bardziej dla wariatów - na Blade Runnerze byłem już 3 razy :P

#1602 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 16 listopad 2017 - 22:59

No wrzesień - Grudzień to jeden z najlepszych okresów, strach się bać co to wychodzi w czerwcu/Lipcu, 5 premier na misiąc w tym 4 bajki :D

 

Blade Runner dobry, dużo smaczków, jak ktoś lubi skupiać się na szczególach to faktycznie może skorzystać, ale ile takich filmów na rok wychodzi i są puszczane w sieciówkach? 2,3,4 ?


Użytkownik terror edytował ten post 16 listopad 2017 - 23:00

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#1603 szkaciorz

szkaciorz
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 17 listopad 2017 - 11:22

Ja kupiłem w tym miesiącu tą kartę unlimited, wystarczy że dwa razy w miesiącu pójdziesz do kina to wtedy wyjdziesz na zero .
Nie opłaca Ci się kupować to nie kupujesz , proste :)

#1604 Lars

Lars
  • SK1964

Napisano 17 listopad 2017 - 11:23

Oglądałem PIŁĘ. 

 

Nie będzie to niespodzianką, ale nie warto. Nic już z tego nie będzie. 



#1605 szkaciorz

szkaciorz
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 17 listopad 2017 - 11:23

Karta kosztuje 44 zł miesięcznie. Bilet normalny w tygodniu kosztuje 24 zł w weekend chyba 26 zł . Więc jeśli lubisz oglądać filmy czy masz z kim chodzić żeby spędzić czas po prostu to się opłaca

#1606 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 17 listopad 2017 - 13:01

Ja uważam, że ta karta się opłaca jedynie przy tej opcji promocyjnej, która była w BZ WBK. Wtedy było to za połowę ceny. 12 filmów w roku się znajdzie. 24 już ciężej. 


Przyjaźń jest wszystkim!


#1607 szkaciorz

szkaciorz
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 17 listopad 2017 - 13:10

Z WBK chyba jest ta promocja za połowę ceny ale jak się wezmie od nich kartę kredytową

#1608 blazej

blazej
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBrynów

Napisano 17 listopad 2017 - 13:11

zawsze możecie chodzić jak rekordzista w CC - koleś był na ponad 30 seansach w tygodniu:)

4 razy z rzędu obejrzał ten sam film w ten sam dzień. Codziennie był na ostatnim seansie tego samego filmu:)

Terror ta liczba premier to weź pod uwagę że grudzień to jest mega słaby miesiąc jeśli chodzi o wejście nowych filmów do kina. W Kato jest też punkt 44 tam czasem inne wchodzą więc jest tego troche. Podeśle wam potem statystyki ile było filmów w tym roku itd.

#1609 szkaciorz

szkaciorz
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 17 listopad 2017 - 13:19

Mnie dziewczyna namówiła żeby kupić bo ona już miała ta kartę. Przynajmniej nie muszę płacić też za jej wstęp :) w zeszłym tygodniu byłem w kinie na zle mamuśki i listy do m, oba filmy bez rewelacji ale śmieszne sceny były. W ten weekend może pójdę na Najlepszy
Do obejrzenia teraz w kinach jeszcze Liga sprawiedliwości, kryptonim hhhh. Coś tam zawsze się znajdzie . Wiadomo że nie zawsze trafiają się perełki , ale jak coś mi nie odpowiada to zawsze mogę wyjść z seansu

#1610 blazej

blazej
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBrynów

Napisano 17 listopad 2017 - 13:23

Na tą chwile na szybko licząc było 172 filmy w tym roku( wliczam bajki itd) Lipiec miał 14 premier.

Bajki to tak moim zdaniem na rok trzeba liczyć 20% całości.
  • terror lubi to

#1611 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 17 listopad 2017 - 16:35

A masz kajś listę tych 172 filmów? Porównałbym sobie ile filmów widziałem w kinie/na kompie, ile było z kategorii MUST SEE, ile można by kupnąć jak za to płace, a ile to ściepy nie warte czasu.

 

Jak mam wydać na kartę ponad 500 zł to trzeba to przemyśleć, bo np. teraz tej karty nie brałbym biorąc pod uwagę jakie mają być premiery do końca tego roku - nic ciekawego.


"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#1612 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 17 listopad 2017 - 16:42

http://www.filmweb.pl/premiere/2017/1



#1613 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 17 listopad 2017 - 16:50

Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie
Autopsja Jane Doe
Split

Manchester by the Sea

Dlaczego on?

LEGO® BATMAN: FILM

John Wick 2

Milczenie

Lekarstwo na życie

Ukryte działania

Pokot

Logan: Wolverine

T2: Trainspotting

Kong: Wyspa Czaszki

Gold

Life

Azyl

Szybcy i wściekli 8

Uciekaj!

Strażnicy Galaktyki vol. 2

Jutro będziemy szczęśliwi

Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara

Sama przeciw wszystkim

Wonder Woman

Mumia

Król Artur: Legenda miecza

W starym, dobrym stylu

 

 

27 filmow od stycznia do czerwca i juz jestes "do przodu". Nie wszystkie sa porywajace, ale jak ktos lubi kino to oplaca sie ten bilet na pewno. Jak ktos szuka filmow na ocene 8,5-9 to nie warto.



#1614 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 17 listopad 2017 - 17:02

Jka się sprawdza premiery to wiem, ale ile z tych filmów co jest na filmwebie leciało w CC? Na sporej ilości byłem w światowidzie/Kosmosie. Fajnie by było aby blażej kleił liste premier które miały miejsce w kinach CC.


"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#1615 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 17 listopad 2017 - 17:09

Te które wypisał Mayek chyba leciały w CC.


Przyjaźń jest wszystkim!


#1616 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 17 listopad 2017 - 17:40

chujowo, ze trzeba tak wszystko lopotologicznie wypisywac, bo wlasnie na Blazeja info ile bylo premier wypisalem te, na ktorych bylem, lub ktore wiem, ze byly w CC. Moze z tej listy pojebalem 1 film, bo nie bylem moze na 3-4 z listy. Na reszcie bylem i byly to co najmniej przyzwoite filmy. Mimo, ze niektorym dalem niska ocene, to moze komus sie podobac i oceny sa calkiem ok, wiec zaliczam to do rozrywki.

W drugim polroczu, na oko, tych filmow bylo wiecej, ale juz mi sie nie chce jechac po liscie. Wiem, ze byly dobre polskie filmy w okolicach wrzesnia. O tym mordercy z sosnowca. O rodzinie z policja w tle, o Beksinskim. Nawet ta Pila co Rulon hejtuje byla nawet ok rozrywka, taka po prostu pila.

 

Generalnie warto, bo raz na tydzien mozna isc do kina, a zdarzalo mi sie ogladac 2 filmy pod rzad. Kojarze tez film o rozpierdusze w UK i jakis science fiction gdzie po kanalach lazili. Duzo tego bylo, na bank w okolicach 50 filmow wartych obejrzenia.



#1617 blazej

blazej
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBrynów

Napisano 17 listopad 2017 - 18:00

Wrzucę w niedziele bo teraz nie mam dostępu
  • terror lubi to

#1618 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 17 listopad 2017 - 18:18

chujowo, ze trzeba tak wszystko lopotologicznie wypisywac

No  nie jest to łopatologiczne, bo w/g tych premier co mają być do końca grudnia tylko 3-4 filmy są warte uwagi reszta to jakieś totalne gowna. Dlatego jestem ciekaw jakie to były te 172 filmy, bo w tym roku miałem okresy w których chodziłem na 8-10 filmów w miesiącu, ale to były kina studyjne. Pewnie cześć się powielała, tzn. była w studyjnych i w CC, ale wolę to dokładnie sprawdzić bo umowa jest na rok a też nie mam zamiaru dawać zarabiać multipleksowi w sytuacji gdzie średnio bym chodził na 1-2 filmy w miesiącu.


"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#1619 bbg

bbg
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 17 listopad 2017 - 23:06

Ach śpij kochanie czytalem rozne opinie, ale jak dla mnie dobry film,Linda i Grabowski jak zwykle klasa.

Mamuśki 2 średniawka no typowe kino familijne by pojsc z babą w sam raz

#1620 blazej

blazej
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBrynów

Napisano 19 listopad 2017 - 16:37

Lista filmów z ostatnich lat w CC ---->

 

https://wetransfer.c...19153237/d9c053


  • Marcin lubi to

#1621 szkaciorz

szkaciorz
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 20 listopad 2017 - 07:18

W weekend byłem na filmie Najlepszy. Opowiada historię byłego narkomana który zaczął trenować triathlon i został w tym mistrzem świata na dystansie podwójnego iron Mana . Film świetny , dający do myślenia .

#1622 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 20 listopad 2017 - 09:29

Godosz, że film dla Rulona?

I nie chodzi bynajmniej o to, żeby zacząć brać dragi :D

Użytkownik Mayek edytował ten post 20 listopad 2017 - 09:29

  • Foxu i szkaciorz lubią to

#1623 Lars

Lars
  • SK1964

Napisano 20 listopad 2017 - 15:04

Ty się kurwa zakochałeś we mnie, że w prawie każdym temacie o mnie pierdolisz?

Co do filmu, byłem wczoraj. Jeden z lepszych polskich filmów jakie widziałem. Zajebista muzyka, co raczej jest niespotykane, genialna gra aktorska głównego bohatera, no i sama historia..Film miazga

#1624 Krist VB

Krist VB
  • SK1964
  • LokalizacjaBastion

Napisano 20 listopad 2017 - 16:54

A światła? 


  • Baudolino lubi to

#1625 Mateusz

Mateusz
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 21 listopad 2017 - 16:32

Listy do M typowy film zeby iscz dziolcha do kina. Poprzednie czesci zdecydowanie lepsze.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych