Skocz do zawartości


Zdjęcie

Polecam film


2214 odpowiedzi w tym temacie

#101 Lars

Lars
  • SK1964

Napisano 14 wrzesień 2013 - 07:21

No ba, drżałem czy będzie u nas dystrybucja, choć szczerze byłbym o wiele szczęśliwszy gdyby był to sam koncert nie przeplatany(kurwa razem czy osobno?)  jakimś dennym ( z tego co słyszałem) wątkiem, tak jak U2 mieli koncert w 3D, to było zajebiste widowisko, ale tutaj koncertowo też będzie dobrze, bo było to kręcone z ich sceną, którą wybudowali na 30 lecie łącząc wszystkie motywy z koncertowych efektów przy okazji łączących wszystkie płyty zespołu :)

 

ps. Byłem na tym filmie "obecność". Zajebisty film, szczególnie pewnie ogląda się w kinie. Parę razy można się zestresować, no i napisane jest, że na faktach. Jeżeli tak, to kurwa ostro :)



#102 Atest

Atest
  • SK1964
  • LokalizacjaEKSTRAKLASA ALBO ŚMIERĆ

Napisano 14 wrzesień 2013 - 07:30

razem:)



#103 Homer

Homer
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 15 wrzesień 2013 - 16:14

"Riddick" całkiem fajny.

#104 Lars

Lars
  • SK1964

Napisano 15 wrzesień 2013 - 17:22

Obejrzałem dziś "Millersowie" - dobra komedia, typowo amerykańska, ale nie głupia jak straszny film 5. Końcówka taka, że prawie zrzygałem się tęczą, ale kurwa jak zobaczyłem film o ataku na biały dom "Olimp w ogniu" to jestem zaskoczony, że im się chce takie filmy kręcić jeszcze.. W roli głównej Gerard Butler, który jest oczywiście mega kurwa specem, chroni prezydenta, ale ma jedną sytuację, że przestaje go chronić (łopatologiczne objaśnienie w chuj haha), po czym zostaje zaatakowany biały dom, przez koreańców, no i porywają tam prezydenta w środku, oczywiście rozjebali wszystkich, począwszy od floty powietrznej, przez 100 ochroniarzy. Flaga amerykańska podziurawiona przez pociski opada smutno <łzy wzruszenia zalewają mi oczy> .. Tymczasowo prezydentem zostaje Morgan Freeman, a do akcji wgracza mega kurwa spec this is sparta 300 dżerard i naturalnie zaczyna rozpierdalać. Żeby tylko ! Przy okazji ratuje syna prezydenta, którego 50 koreańczyków w związku z zakrzywionym obrazem przez oczy nie umiało znaleźć. To jeszcze chuj ! koreańce dostali 3 kody uruchamiające system rakietowy, który chcą zdetonować czym rozjebaliby pół ameryki narażając na głód MILIONY amerykanów (a tam przeca epidemia otyłości, wpierdalają na potęgę). No to dżerard nieustraszony niczym w 300 nakurwia, w ostatecznej rozgrywce rozpierdala przywódcę koreańców, ale to nie koniec ! TRZEBA WYŁĄCZYĆ RAKIETY !!! dżerard kurwa masz minutę ! w pokoju zarządzania kryzysowego Morgan Wolnyczłowiek (Freeman) z niepokojem patrzy na 100 calowy ekran, wraz z innymi chujami z wojska itp. <serce nakurwia jak po wbiegnięciu na 13 piętro jarając sobieskie czerwone> i JEST !! 3 sekundy przed końcem niczym Michael Jordan w latach świetności przechyla szalę zwycięstwa na korzyść amerykanów ! Mc donalds będzie dalej hulał, Freeman i przyjaciele w pokoju nakurwia brawami, flaga zostaje na nowo powieszona, przemowa prezydenta, ja leżę zarzygany tęczą.



#105 blazej

blazej
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBrynów

Napisano 15 wrzesień 2013 - 17:26

to teraz obejrzyj White House Down i porównaj oba filmy :) ten co Ci "polecam" wyszedł jakiś miesiąc później:)



#106 Fazii

Fazii
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 16 wrzesień 2013 - 10:04

Świat w płomieniach (White House Down) jak dla mnie super kino. Jamie Foxx jak zwykle daje radę.


Które lokaty bankowe dają wysoki zysk?


#107 marekl

marekl
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 16 wrzesień 2013 - 11:04

Powinna być jakoś ekstra nagroda dla Larsa za zajebisty opis filmu "Olimp w ogniu" np. wydanie kolekcjonerskie tego filmu :)



#108 cinkowski

cinkowski
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaDąbrowa Górnicza

Napisano 16 wrzesień 2013 - 14:14

To samo chciałem napisać ... Dobry jest  :szok:



#109 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 17 wrzesień 2013 - 23:12

Sierpniowe niebo. 63 dni chwały - dobry film. Dość krótki, ale dobrze zmontowany. Ciekawy pomysł na połączenie dwóch światów. 


Przyjaźń jest wszystkim!


#110 NICKczemNICK

NICKczemNICK
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaDąbrowa Górnicza

Napisano 18 wrzesień 2013 - 20:52

Lars dzięki za recenzję. Mam ten mega-hit od jakiegoś czasu na twardym i nie mogłem się do niego dobrać, przewalając stertę innych "zajebistych" produkcji typu "Sęp", "Dragon eyes", "the last stand" czy "Broken city". Treaz nareszcie  zabiorę sie za twój hicior.



#111 TedeGKS

TedeGKS
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTauzen/Koszutka

Napisano 19 wrzesień 2013 - 17:39

http://www.filmweb.p...dni-2013-654013

 

Film na prawdzie 

 

Mocne kino i tyle,dla lubiących tematykę o pojebach idealne.



#112 Foxu

Foxu
  • SK1964
  • LokalizacjaEdinburgh

Napisano 20 wrzesień 2013 - 01:01

http://www.imdb.com/title/tt0464196/

Severance, zajebista komedia. Naprawde polecam

#113 Basu

Basu
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 20 wrzesień 2013 - 07:10

Remake pamięci absolutnej z Colinem Farrelem - dno dna. Piramidalna głupota będąca pretekstem do futurologiczno-postapokaliptycznego łubu-dubu. O ile oryginałowi można sporo wybaczyć (cholera, to już 23 lata od premiery), chociażby dlatego, że efekty komputerowe nie były wówczas na zbyt wysokim poziomie (chociaż jak na swoje czasy film zachwycał stroną wizualną), o tyle najnowsza wersja jest zwyczajnie głupia i nudna; zasnąłem na tym filmie (oglądając na kompie) dwa razy, czyli oglądałem go trzy wieczory. Trzy wieczory, które można spożytkować znacznie lepiej, chociażby gapiąc się na ścianę i obserwując, jak tynk odpada.  



#114 LOHEN

LOHEN
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaLondyn

Napisano 20 wrzesień 2013 - 16:00

Lars zwyrodnialcu, coś dla Ciebie.

http://www.filmweb.p...ing-2013-655968

 

Jestem przy pierwszych odcinkach, ale już wiem, że będzie dobry.



#115 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 25 wrzesień 2013 - 11:10

Jakby kogoś to interesowalo, to dzisiaj na TVN7 o 20 leci "Bez przebaczenia" z Eastwood-em ;-) Film który mozna oglądać i oglądać...


"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#116 Typerke

Typerke
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 29 wrzesień 2013 - 23:34

Combustión



#117 Naujox

Naujox
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 30 wrzesień 2013 - 00:48

Jobs - chujowy podobno.

Olimp w Ogniu - wyłączyłem po 15 minutach.

Millerowie - fajny, pisałem już wcześniej.

 

Now You See Me - super.

 

---

Z seriali polecam House of Cards - fajnie pokazane kulisy "robienia polityki" w USA.


"Rozwój polega na tym, że nieliczni przekonują wielu. Nowe myśli muszą się gdzieś pojawić, zanim będą mogły stać się poglądami większości." - Friedrich August von Hayek

http://imgur.com/WO4QcqL.png

#118 makugisz

makugisz
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaGzG

Napisano 30 wrzesień 2013 - 10:21

a z filmow ktore w tej chwili leca w kinie co polecacie?



#119 Naujox

Naujox
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 30 wrzesień 2013 - 11:26

Wałęsę  :lol:


  • Mayek lubi to

"Rozwój polega na tym, że nieliczni przekonują wielu. Nowe myśli muszą się gdzieś pojawić, zanim będą mogły stać się poglądami większości." - Friedrich August von Hayek

http://imgur.com/WO4QcqL.png

#120 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 30 wrzesień 2013 - 18:42

Dla fanów "Into the wild":

 

http://paragonzpodro...ow-o-podrozach/


"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#121 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 30 wrzesień 2013 - 19:05

Te filmy które widziałem z tej listy to nawet się do połowy "Into the wild" nie umywają. 


Przyjaźń jest wszystkim!


#122 Typerke

Typerke
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 09 październik 2013 - 20:43

Grawitacja   IMAX    kosmos :)



#123 borg

borg
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaGiSZOWiEC

Napisano 09 październik 2013 - 20:52

ja nie polecam filmu ''1000 lat po Ziemi'' z Willem Smithem.większego badziewia dawno już nie widziałem.

natomiast ''World war Z'' Bradem Pittem nawet dobry i jak się nie ma nic ciekawszego do oglądania można zobaczyć.



#124 Homer

Homer
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 12 październik 2013 - 17:51

Potwierdzam; " Grawitacja" w Imax świetnie się ogląda.

#125 Lars

Lars
  • SK1964

Napisano 12 październik 2013 - 18:04

Metallica 3D, jak ktoś jest fanem ciężkiej muzy to polecam :)






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych