Skocz do zawartości


Zdjęcie

dziara


651 odpowiedzi w tym temacie

#526 Guest_BGC64_*

Guest_BGC64_*
  • Anonimowi

Napisano 14 czerwiec 2018 - 20:04

Będziesz to nosił całe życie, ja tam już tego trochę mam i w chuj żałuje, że na początku poszedłem po znajomości zamiast dozbierać pareset zł więcej chociaż jakiś mega koślawców nie mam


Użytkownik BGC64 edytował ten post 14 czerwiec 2018 - 20:05

  • tommywie lubi to

#527 spdr

spdr
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 14 czerwiec 2018 - 20:39

Całe dłuugie życie :) Psa też kupie sobie rasowego z rodowodem, najpiękniejszego z miotu bo przecież nie wezme kundla ze schroniska, w końcu będe z nim żył pół życia ;)

Dalej twierdze że w dziarach nie jest najważniejsze piękne wykonanie na światowym poziomie.



#528 Guest_BGC64_*

Guest_BGC64_*
  • Anonimowi

Napisano 14 czerwiec 2018 - 20:48

Zależy jak kto patrzy na dziary. Dla mnie to one są troche jak ciuchy. Nie chciałbym chodzić w ujebanych galotkach i dziurawym tresku przez całe życie


  • Klaudia i Lars lubią to

#529 jajo1964

jajo1964
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • Lokalizacja40-173

Napisano 14 czerwiec 2018 - 21:24

Mnie co do dziar to najbardziej teraz wkurwia nie tyle co renesans mody na tatuowanie się, ale jej idiotyzm. 80 % młodych łebków i typiar dziara się tylko po to bo tak jest fajnie i modnie. Robią sobie jakieś debilne wzory, które nic nie wyrażają, a to jest chyba ważne w tatuażu by ten jednak coś przekazywał, miał ukryte znaczenie. A nie trzy wiśienki, delifnek i jazda. Osobiście mam pomysł na tatuaż, którego mało kto poza mną by rozkminił, ale przez to jak dużo osób teraz się tatuuje to chyba to pierdole.
  • spdr lubi to
Crazy Boys!

#530 Klaudia

Klaudia
  • SK1964
  • LokalizacjaWełnowiec/ Mikołów

Napisano 14 czerwiec 2018 - 21:33

A zdziwiłbyś się kolego. Ale generalnie nawet Cie rozumiem, teraz tatuaże są tak popularne że niektórzy faktycznie wola dać 8 koła by się potem w towarzystwie chwalić jaki to im światowy artysta robił. Tak czy siak nie rozumiem tego ciśnienia i wyścigu kto komu zrobi piękniejszą dziare i za większy hajs: "o patrz, temu to chyba kumpel robił za skrzynke wódki,ale koślawa, co za przegryw, nie to co my i nasze dziarki od prawdziwego artysty z Kijowa"...


Zupełnie się z tym nie zgadzam. Dla mnie wykonanie ma ogromne znaczenie. Głupi przykład portretu, który mam. Wolałam zapłacić więcej, iść do jakiegoś speca od portretów (choć nawet nie pamiętam jak się nazywał, ale to był jakiś zagraniczny majster) i mieć pewność, że nic mi nie spieprzy, niż zapłacić mniej i 8 godzin siedzieć w stresie co to mi wyjdzie. Ceny są szalone, ale na bardziej skomplikowane wzory raczej lepiej wydać raz, a porządnie, niż później płacić podwójnie za laser/cover i tabletki na uspokojenie :)
  • jajo1964 lubi to

"Chwile, które przepełniają emocje tak mocne, że uzależniają jak narkotyk..."


#531 Assmodeo

Assmodeo
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 14 czerwiec 2018 - 21:44

No jeżeli jeszcze ktoś nie dziara w systemie w którym płaci się za sesję, to czemu nie? 

 

Zanim zaczęło obowiązywać kasowanie ludzi za sesje całodniowe, robiło się dziary 3 razy taniej. Na przykład całe ramię wydziarałem w Sauronie za 450 zł i na dodatek był to cover. Robione na 4 wizyty.  Teraz za to bym dał co najmniej pewnie 2,5 tysiąca. Zresztą robię całe przedramię i prawie mnie tyle wyjdzie, ale jeżeli ktoś jeszcze dziara bez sesji, to moze sie udać.  

 

Ja za mój rękawek dałem z 2k. Lars wiesz jak wyszło :)


  • Lars lubi to

Amicus Optima Vitae Possessio


#532 Guest_BGC64_*

Guest_BGC64_*
  • Anonimowi

Napisano 14 czerwiec 2018 - 21:45

Właśnie nie kumam czemu każda dziarka ma mieć jakiś sens. 90% nie ma albo jest kserem z ksera innego ksera. Jak ktoś ma chiński znaczek bo se przydupił ze to mu przypomina o babci czy coś. Ja po 6 dziarze zacząłem to już traktować jak ciuchy i w chuj bardziej jestem zadowolony z nowych dziarek niż z tych pierwszych
  • Richard lubi to

#533 Miłosz1964

Miłosz1964
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 14 czerwiec 2018 - 22:00

Najlepiej jeszcze jakiś głęboki przekaz vide "Pamiętaj słowa matki" , "Żyję by umrzeć" a nie jakieś kurwa delifny i piórka na tle kompasu


Dołączona grafika


#534 jajo1964

jajo1964
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • Lokalizacja40-173

Napisano 14 czerwiec 2018 - 22:02

Dokładnie tak!!!
Crazy Boys!

#535 Guest_BGC64_*

Guest_BGC64_*
  • Anonimowi

Napisano 14 czerwiec 2018 - 23:13

No i 3 róże koniecznie.
  • tommywie lubi to

#536 tommywie

tommywie
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 15 czerwiec 2018 - 00:08

No i 3 róże koniecznie.

 

i te wszystkie plastikowe laski z takimi samymi brwiami, ciuchami, srajfonami, w czapce wpierdolce i koniecznie właśnie wytatuowany zegar, róże i diament  :dead:  



#537 Lars

Lars
  • SK1964

Napisano 15 czerwiec 2018 - 10:28

niektórzy faktycznie wola dać 8 koła by się potem w towarzystwie chwalić jaki to im światowy artysta robił. Tak czy siak nie rozumiem tego ciśnienia i wyścigu kto komu zrobi piękniejszą dziare i za większy hajs
Dobrze, że napisałeś "niektórzy".  No i nie wiem z kim Ty gadasz, albo gdzie przesiadujesz, że słyszysz takie pierdolenie o to ZA ILE ktoś zrobił dziarę. Dziwię się też, że ktoś może nie uważać w dzisiejszych czasach, że wykonanie uważa za najważniejsze. Od początku dziarałem się w renomowanych studiach ( 3 dziary mam z Saurona) i po 15 latach i innych kilkunastu, dalej bardzo mi się podobają moje tatuaże. Oczywiście jest to indywidualna sprawa, jeżeli wolisz mieć dziary jak mistrz tatuażu z Kurska, Twoja sprawa, ale nie wrzucaj ludzi, którzy chcą mieć arcydzieło na ciele z jakimiś hipsterami, BA! Ludzie o których piszesz bardziej idą w absurdalne style tatuażu, jak na przykład ostatnio modny IGNORANT STYLE, gdzie ludzie dziarają sobie dosłownie kurwa bazgroły. Ja wczoraj wróciłem z Krakowa, dokończyłem motyw z okładki płyty Metalliki i uważam, że mam ten motyw zrobiony jako jeden z lepszych na świecie (poważnie) , oczywiście posługując się porównaniem ze zdjęciami z neta tego samego motywu. 
  • Simao, tommywie i Assmodeo lubią to

#538 Atest

Atest
  • SK1964
  • LokalizacjaEKSTRAKLASA ALBO ŚMIERĆ

Napisano 15 czerwiec 2018 - 10:31

Pochwal sie

#539 Lars

Lars
  • SK1964

Napisano 15 czerwiec 2018 - 10:39

Dobra Arek. 



#540 Banditen

Banditen
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaPolska

Napisano 15 czerwiec 2018 - 11:27

Hubert? Jaką masz opinie o nim?

#541 Lars

Lars
  • SK1964

Napisano 15 czerwiec 2018 - 11:37

Hubert. Jeżeli chodzi o dziaranie, to artysta w chuj, no i naprawdę sympatyczny synek. Fajna atmosfera w studio. Za sesję 1200 zł bierze. Z tego co widzę, to dołączy do załogi jeszcze jeden gościu. W cenie sesji, obiad gratis, co jest bardzo miłym gestem, dlatego na to zwróciłem uwagę. 



#542 Dudi_1979

Dudi_1979
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaPaderewa

Napisano 15 czerwiec 2018 - 13:22

W cenie sesji, obiad gratis, co jest bardzo miłym gestem, dlatego na to zwróciłem uwagę.

trafili z ofertą na podatny grunt :lol:
  • Miłosz1964 lubi to

#543 jajo1964

jajo1964
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • Lokalizacja40-173

Napisano 15 czerwiec 2018 - 13:25

Też byś chętnie zjadł obiad w trakcie kilkugodzinnej sesji więc nie gadaj :D 


Crazy Boys!

#544 Lars

Lars
  • SK1964

Napisano 15 czerwiec 2018 - 13:25

Spodziewałem się że jakiś debil się o to przyjebie. 


  • Simao lubi to

#545 Guest_BGC64_*

Guest_BGC64_*
  • Anonimowi

Napisano 15 czerwiec 2018 - 15:09

Mnie tam zawsze w Dragonie browarkami spod lady częstowali :D



#546 Banditen

Banditen
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaPolska

Napisano 15 czerwiec 2018 - 15:17

Spodziewałem się że jakiś debil się o to przyjebie.

Ja się miałem o to przyjebać, ale mnie nie wypada ;)
Wystrój studia też kot w butach, no nie?

#547 Lars

Lars
  • SK1964

Napisano 15 czerwiec 2018 - 15:30

To jest takie miejsce niespodzianka, bo jak dzwonisz na domofon, to ja pierdolę...Pierwsza myśl "psy chujami wodę piją". A potem wchodzisz do środka i szok :)



#548 Dudi_1979

Dudi_1979
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaPaderewa

Napisano 15 czerwiec 2018 - 15:38

A potem wchodzisz do środka i szok... :)


...obiad

#549 Lars

Lars
  • SK1964

Napisano 15 czerwiec 2018 - 15:57

No, ale pojebany jesteś? Na chuj się nabijasz? Sam jesteś spuchnięty jakby cię ujebał szerszeń a będziesz bekę kręcił, bo ruby synek napisał że obiad dają. To, że sądzisz, że jak ktoś jest ruby to znaczy, ze myśli tylko o jedzeniu, nie świadczy o Twojej inteligencji. 


  • kosa, ToJa i Assmodeo lubią to

#550 tommywie

tommywie
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 15 czerwiec 2018 - 16:26

Lars, po raz kolejny się zastanawiam co się stało z twoim dystansem  :huh:


  • Mayek i Sir Bobby lubią to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych