Skocz do zawartości


Zdjęcie

[zgłoszenia] błędy, sugestie, prośby


578 odpowiedzi w tym temacie

#126 19mózG64

19mózG64
  • SK1964

Napisano 27 lipiec 2013 - 13:05

[sugestia]

 

Sugeruję by po skopiowaniu jakiegoś tekstu z GW czy innego gówna nie było widać odnośników wewnętrznych danej strony.

Przyklad:

 

 

Hokejowa GieKSa straciła trenera. Klub ma już kandydatów na jego następcę

 

Po zakończeniu poprzedniego sezonu pozostanie Płachty w http://katowice.gazeta.pl/katowice/0,0.html wydawało się pewne. - Warunki nowego kontraktu były ustalone i byliśmy już praktycznie dogadani - mówi Dariusz Domogała, wiceprezes klubu.

Płachta ostatecznie umowy jednak nie podpisał i właśnie rozpoczął pracę w KTH Krynica, które ma być oparte na reprezentantach Polski. - Szukamy już nowego trenera, który będzie prezentował podobny lub nawet wyższy poziom niż dotychczasowy szkoleniowiec. Rozmawiamy z trzema kandydatami z zagranicy. W najbliższych dniach rozmowy powinny zostać sfinalizowane - dodaje Domogała.

Katowiccy hokeiści przebywają obecnie na urlopach, a bezpośrednie przygotowania do sezonu wznowią pod koniec lipca. Latem rozegrają 10 sparingów m.in. ze słowackim Martinem i węgierskim DAB.Docler Dunaujvaros.

Dodajmy, że klub ma problem ze skonstruowaniem budżetu na najbliższy sezon. - Czekamy na spotkanie z prezydentem Katowic Piotrem Uszokiem. Bez pomocy miasta będzie nam ciężko. W ubiegłym sezonie wsparcie miasta stanowiło przecież jedną trzecią naszego budżetu - podkreśla wiceprezes HC GKS-u.

 

gw

 

trochę chujowo. Tak fajnie się zaczęło rok temu ...

 

z tematu: http://forumgieksy.p...e-sezon-201314/

 

chodzi mi oczywiście o słowa klucze jak "Katowicach", "budżetu" czy "pracę" w cytowanej treści.


Użytkownik 19mózG64 edytował ten post 27 lipiec 2013 - 13:08

Kto kocha ten wierzy

GKS KATOWICE!

 

"Zrobimy wszystko by klub zagrał w Ekstraklasie, bo dla metropolii to wstyd, by tylko jedna drużyna grała w Ekstraklasie"


#127 Budus

Budus
  • SK1964
  • LokalizacjaWitosa

Napisano 27 lipiec 2013 - 14:55

[błąd] chyba :)

po przeczytaniu wszystkich postów w danym temacie od ostatniej wizyty - przy kolejnej dalej mam temat jako nieprzeczytany pomimo braku nowych postów. nie zawsze i nie wszystkie tematy, np. z 7 tematów następnym razem jako "nieprzeczytane" mam 3.

 

[sugestia]

wklejanie z automatu tekstu jako zwykły tekst. teraz wkleja się z automatu z całym formatowaniem z miejsca z którego został skopiowany tekst


Użytkownik Budus edytował ten post 27 lipiec 2013 - 17:35


#128 19mózG64

19mózG64
  • SK1964

Napisano 30 lipiec 2013 - 10:10

[błąd]

 

Jak ktoś poda miasto z jakiego pochodzi to pod avatarem ma napisane "Location" zamiast powiedzmy "miejscowość".

 

[błąd]

 

Gdy ktoś nie jest z SK1964 ma pod avatarem: 

  • Zarejestrowani użytkownicy

Kto kocha ten wierzy

GKS KATOWICE!

 

"Zrobimy wszystko by klub zagrał w Ekstraklasie, bo dla metropolii to wstyd, by tylko jedna drużyna grała w Ekstraklasie"


#129 Artis

Artis
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTeraz WNC

Napisano 30 lipiec 2013 - 12:13

hmm a co ma mieć napisane?

 

"nie chce mi sie płacić składek, wole wychlać dwa piwa więcej na miesiąc" ?



#130 19mózG64

19mózG64
  • SK1964

Napisano 30 lipiec 2013 - 15:08

może mieć pusto albo "zarejestruj się do SK1964" 

:hihi:


Kto kocha ten wierzy

GKS KATOWICE!

 

"Zrobimy wszystko by klub zagrał w Ekstraklasie, bo dla metropolii to wstyd, by tylko jedna drużyna grała w Ekstraklasie"


#131 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 30 lipiec 2013 - 18:42

[sugstia]

 

- Ksywy na srodek

 

- Usunac zalozycieli tematow spod tytulow

 

- zmienic tlo "okienka" uzytkownika na jasniejsze...


"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#132 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 30 lipiec 2013 - 19:17

Działa już te ignorowanie tematów?


Przyjaźń jest wszystkim!


#133 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 30 lipiec 2013 - 21:43

nie wiem czy to bylo ale 30 lipiec a powinno byc 30 lipca. Niby nic ale blad. Zrob whydack jak uwazasz



#134 Naujox

Naujox
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 31 lipiec 2013 - 07:36

[sugstia]

 

- Ksywy na srodek

 

- Usunac zalozycieli tematow spod tytulow

 

- zmienic tlo "okienka" uzytkownika na jasniejsze...

Nie, nie, nie.

 

Działa już te ignorowanie tematów?

Jeszcze nie.

 

nie wiem czy to bylo ale 30 lipiec a powinno byc 30 lipca. Niby nic ale blad. Zrob whydack jak uwazasz

Mało istotne, błąd oficjalnego tłumaczenia forum.


"Rozwój polega na tym, że nieliczni przekonują wielu. Nowe myśli muszą się gdzieś pojawić, zanim będą mogły stać się poglądami większości." - Friedrich August von Hayek

http://imgur.com/WO4QcqL.png

#135 żaba

żaba
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 31 lipiec 2013 - 09:46

[sugestia]

 

Wrzucić buttona lub odnośnik na stronę główną forum i podlinkować go: http://forumgieksy.p...arch_app=forums

 

Ułatwi to dostęp do nowej zawartości wszystkich podfor z poziomu strony głównej.



#136 Gierdi

Gierdi
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 31 lipiec 2013 - 14:13

[sugestia]

 

'aktywni użytkownicy' na dole forum, da radę zrobić w kolejności alfabetycznej?



#137 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 01 sierpień 2013 - 16:46

Po ponad tygodniu uzytkowania forum mozna przyznac, ze jest bardzo funkconalne. Jednak jest duzo mniej czytelne nizeli poprzednie forum, co zreszta widac po wpisach, ktore sie gubia, nie wiem czy to nie wina zbyt ciemnego tla i czcionki (albo mojego ujebanego ekranu :chamisko:)


"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#138 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 01 sierpień 2013 - 16:47

Porownajcie sobie np. z tym tematem... http://stare.forumgi...read.php?t=4273


"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#139 baku8

baku8
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaMysłowice

Napisano 01 sierpień 2013 - 17:07

Niefajne jest to, że kopiując tekst z jakiejś innej strony, to kopiuje się on sformatowany.
Czasami czcionki skopiowanego tekstu są tak małe, a kolor zlewający się z tłem, że trzeba na prawdę wytężyć wzrok.

Nawet jeśli kopiuje się coś z tego forum i wkleja tekst to te szare tło, też się kopiuje - jest to widoczne w wersji mobilnej, gdzie wszystko jest białe i niektóre posty, które są kopiowane mają właśnie te szare tło.



#140 19mózG64

19mózG64
  • SK1964

Napisano 01 sierpień 2013 - 17:10

już dwukrotnie poruszone w tym temacie ;)

 

#126 #127


Kto kocha ten wierzy

GKS KATOWICE!

 

"Zrobimy wszystko by klub zagrał w Ekstraklasie, bo dla metropolii to wstyd, by tylko jedna drużyna grała w Ekstraklasie"


#141 Budus

Budus
  • SK1964
  • LokalizacjaWitosa

Napisano 01 sierpień 2013 - 17:28

i wklejając PPM to można dać wklej jako zwykły tekst - fakt mogłoby to być z automatu



#142 cysiu

cysiu

    GIT

  • .SK1964

Napisano 01 sierpień 2013 - 19:57

Pisząc odpowiedź - w prawym górnym rogu macie opcje.

nhYMYHr.png

Naciśnicie - otworzy się wam okno i tam możecie wybrać 'domyślnie wklejaj jako zwykły tekst'


  • 19mózG64 lubi to

#143 Guest_BGC64_*

Guest_BGC64_*
  • Anonimowi

Napisano 02 sierpień 2013 - 08:38

posty ktore juz przeczytalem pojawiaja mi sie jako nieprzeczytane.Nie wszystkie,ale pare tematow ktore przeczytalem mam na zoltoi dopiero jak drugi raz klikne to sie odznacza



#144 Naujox

Naujox
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 02 sierpień 2013 - 08:44

Bo pewnie cofasz się strzałką przeglądarki wstecz co nie jest jednoznaczne z przeładowaniem strony.


"Rozwój polega na tym, że nieliczni przekonują wielu. Nowe myśli muszą się gdzieś pojawić, zanim będą mogły stać się poglądami większości." - Friedrich August von Hayek

http://imgur.com/WO4QcqL.png

#145 Guest_BGC64_*

Guest_BGC64_*
  • Anonimowi

Napisano 02 sierpień 2013 - 09:49

wlasnie nie cofam,otwieram w nowym kartach



#146 Budus

Budus
  • SK1964
  • LokalizacjaWitosa

Napisano 02 sierpień 2013 - 15:13

mam to samo - pisałem o tym.

każdy nieprzeczytany temat otwieram w nowej zakładce, po przeczytaniu zamykam.

po odświeżeniu strony głównej czasami ale nie zawsze pojawiają się tematy które były przeglądane jako nieprzeczytane bez nowych postów - Chrome Wersja 28.0.1500.95 m, WIN7



#147 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 02 sierpień 2013 - 15:22

Mam podobnie, Opera - Wersja 12.16

 

 

Dziwne tez jest to, ze np. przeczytam temat do 5 strony z 6 to i tak sie odznacza jako przeczytany i pozniej w "pokaz nowa zawartosc" nie wsytepiuje 6 strona jako nieprzeczytana.


"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#148 baku8

baku8
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaMysłowice

Napisano 06 sierpień 2013 - 19:51

Pisząc odpowiedź - w prawym górnym rogu macie opcje.

nhYMYHr.png

Naciśnicie - otworzy się wam okno i tam możecie wybrać 'domyślnie wklejaj jako zwykły tekst'

U mnie to nie chce działać, dalej posty są w wklejane z formatowaniem.



#149 irishman

irishman

    Irishman

  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 10 sierpień 2013 - 11:45

Coś jest nie OK.

 

Zdarza się (nie zawsze), że po wpisaniu odpowiedzi i kliknięciu "Napisz" tekst nie pojawia się. Muszę dopiero - skopiować go, wylogować się, zalogować, wkleić i dopiero wtedy działa kliknięcie na "Napisz".

Przy czym gdy tak robię po wylogowaniu się pojawia się komunikat:

 

"Ups! Coś poszło nie tak!
[#2012]
Odnośnik, który kliknąłeś w celu wylogowania się nie jest poprawny. Proszę wróć i kliknij ponownie...."

 

Używam firefox'a



#150 irishman

irishman

    Irishman

  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 10 sierpień 2013 - 14:23

Możliwe, że dzieje się tak wtedy, gdy wpisuję długi tekst? Może system w między czasier mnie wylogowuje i stąd jest ten  błąd?

 

A przy okazji - da się tu jakoś włączyć sprawdzanie wpisanego tekstu?






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych