Skocz do zawartości


Zdjęcie

[zgłoszenia] błędy, sugestie, prośby


578 odpowiedzi w tym temacie

#376 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 20 kwiecień 2015 - 14:56

Jak klikam "pokaz nowa zawartosc" to zamiast otwierania sie strony sciaga mi sie jakis index.php. 

 

Co to moze byc?


"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#377 Zbig

Zbig
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 20 kwiecień 2015 - 21:48

Klikam "Wyświetl nową zawartość"  i wyskakuje: Nie masz uprawnień by korzystać z opcji szukania.

 

 

Będzie naprawione na dniach.

No jeszcze pare dni chyba trzeba poczekac



#378 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 20 kwiecień 2015 - 22:34

Mi działa.


Przyjaźń jest wszystkim!


#379 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 21 kwiecień 2015 - 06:03

Teraz zobaczylem IE i dziala normalnie. 

 

Uzywalem Chrome - co to moze byc?

 

Co mozna "zresetowac" w ustawieniach? 


"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#380 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 21 kwiecień 2015 - 06:05

Dziala. Zrobilem resetowanie ustawien.

 

Po problemie.

 

 

Zbig, moze u Ciebie podobny problem - przeglarka?


"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#381 jas1u

jas1u
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 21 kwiecień 2015 - 07:07

mi też tak robiło (po kliknięciu na nową zawartość pobierało plik index) i potwierdzam że reset ustawień chrome działa ale problem z brakiem uprawnień dalej aktualny (jak klikam w pokaż nową zawartość to wyskakuje, że nie mam uprawnień żeby szukać)



#382 Mateusz

Mateusz
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 21 kwiecień 2015 - 07:09

Pewnie dlatego, że nie jesteś w SK:)
  • Edy i chemik lubią to

#383 Tankofermentor

Tankofermentor
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 21 kwiecień 2015 - 07:45

Mam problem z dodaniem zdjecia na forum. Klikam "przeglądaj", wybieram plik, ale jak juz klikam DODAJ to mi wyskakuje tekst: "Błąd Serwer zwrócił błąd podczas wysyłania" i nie ma chuja zeby dodac zdjęcie, za kazdym razem to samo. Ma ktoś tez taką sytuacje ??



#384 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 21 kwiecień 2015 - 09:51

Mi na Chrome działało cały czas.


Przyjaźń jest wszystkim!


#385 donald

donald
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 22 maj 2015 - 07:56

na tablecie nie działa poprawnie polubienie posta - pojawia się komunikat o błędzie.

 

 

i nie działa również opcja cytowania.

 

 

tylko mnie, czy to powszechny problem?



#386 19mózG64

19mózG64
  • SK1964

Napisano 22 maj 2015 - 11:51

w chromie też czasami mam że nieprawidłowo polubiony post ale po odświeżeniu już lajk jest na miejscu :D


Kto kocha ten wierzy

GKS KATOWICE!

 

"Zrobimy wszystko by klub zagrał w Ekstraklasie, bo dla metropolii to wstyd, by tylko jedna drużyna grała w Ekstraklasie"


#387 Krist VB

Krist VB
  • SK1964
  • LokalizacjaBastion

Napisano 05 czerwiec 2015 - 19:59

Czy wersja mobilna będzie jeszcze dopracowywana? Zdaje się była mowa o tymczasowej.
Przydałby się przycisk na dole strony, który przenosi do początku bo tam tylko jest nawigacja forum. Chyba nawet na początku taki był.
Klikając w gwiazdkę przy temacie nie przenosi do pierwszego nieczytanego, a zawsze na początek strony.
Tel. Lumia na windowsie.

#388 anetoshi

anetoshi
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 05 czerwiec 2015 - 20:55

Czy wersja mobilna będzie jeszcze dopracowywana? Zdaje się była mowa o tymczasowej.
Przydałby się przycisk na dole strony, który przenosi do początku bo tam tylko jest nawigacja forum. Chyba nawet na początku taki był.
Klikając w gwiazdkę przy temacie nie przenosi do pierwszego nieczytanego, a zawsze na początek strony.
Tel. Lumia na windowsie.

nie wiem czy dobrze zrozumiałam ale ja zawsze korzystam mobilnie I jeśli oznaczy się forum jako przeczytane (jeden raz) to od tego momentu wchodząc na dowolny temat przerzuca mnie do pierwszego nieprzeczytanego posta :)

#389 19mózG64

19mózG64
  • SK1964

Napisano 11 sierpień 2015 - 16:36

Gan, mozesz dodac element w tematach ktory przeniesie do gory strony?

I czy po powrocie z tematu do listy tematow backspacem strona moze brac pod uwage ze temat zostal przez nas odczytany czy to po prostu wada php

Kto kocha ten wierzy

GKS KATOWICE!

 

"Zrobimy wszystko by klub zagrał w Ekstraklasie, bo dla metropolii to wstyd, by tylko jedna drużyna grała w Ekstraklasie"


#390 Naujox

Naujox
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 11 sierpień 2015 - 16:47

Nie zajmuję się forum od kilku miesięcy. Pisz do Cysia.

 

"Odczytanie" tematu zostaje wykonane po przejściu na stronę, to co się dzieje później nie ma wpływu na status odczytania.


"Rozwój polega na tym, że nieliczni przekonują wielu. Nowe myśli muszą się gdzieś pojawić, zanim będą mogły stać się poglądami większości." - Friedrich August von Hayek

http://imgur.com/WO4QcqL.png

#391 Bombon

Bombon
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 25 sierpień 2015 - 17:32

Proszę o pomoc w usunięciu mojego konta z forum. Nie będzie już mi potrzebne. W ustawieniach nie zauważyłem takiej opcji, a przydałaby się.

 

Z góry dziękuję za pomoc.



#392 Atest

Atest
  • SK1964
  • LokalizacjaEKSTRAKLASA ALBO ŚMIERĆ

Napisano 25 sierpień 2015 - 18:53

Daj spokój.Ten wiersz nie był wcale taki najgorszy.Trzeba tylko przeczytać kilka razy.

#393 Piotrek Pna

Piotrek Pna
  • SK1964
  • LokalizacjaPszczyna / cały świat

Napisano 21 wrzesień 2015 - 16:30

-Mam problemy z logowaniem sie na tablecie, czasem trzeba kilka razy probowac...
Lub po przejsciu na inna strone samo mmie wylogowywuje...

Użytkownik delaserna edytował ten post 21 wrzesień 2015 - 16:31


#394 chemik

chemik
  • SK1964
  • LokalizacjaPaderewa/Bojszowy

Napisano 24 wrzesień 2015 - 11:47

-Mam problemy z logowaniem sie na tablecie, czasem trzeba kilka razy probowac...
Lub po przejsciu na inna strone samo mmie wylogowywuje...

 

mam ten sam problem przy logowaniu na kompie 


"Nawet jeśli wszyscy już w Ciebie zwątpili pokaż, że się mylili"


 


#395 19mózG64

19mózG64
  • SK1964

Napisano 24 wrzesień 2015 - 13:40

gdy się wyloguję i po jakimś czasie ponownie odpalę Forum to jestem zalogowany

#haker


Kto kocha ten wierzy

GKS KATOWICE!

 

"Zrobimy wszystko by klub zagrał w Ekstraklasie, bo dla metropolii to wstyd, by tylko jedna drużyna grała w Ekstraklasie"


#396 tommywie

tommywie
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 24 wrzesień 2015 - 22:18

Dalej nie działa 'pokaż nową zawartość' albo 'obserwowane', bo "nie masz uprawnień..."

 

 

tak, wiem, nie jestem w SK :hihi:


Użytkownik tommywie edytował ten post 24 wrzesień 2015 - 22:18


#397 Zychu64

Zychu64
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 27 wrzesień 2015 - 22:20

Jak klikam przycisk "szukaj" to wyskakuje taki komunikat "Nie masz uprawnień by korzystać z opcji szukania".



#398 19mózG64

19mózG64
  • SK1964

Napisano 27 wrzesień 2015 - 23:06

SK1964 czeka  :chamisko:

 

u mnie działa :D


  • cysiu lubi to

Kto kocha ten wierzy

GKS KATOWICE!

 

"Zrobimy wszystko by klub zagrał w Ekstraklasie, bo dla metropolii to wstyd, by tylko jedna drużyna grała w Ekstraklasie"


#399 Marek

Marek
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 04 październik 2015 - 16:15

Ruszyła siatkarska sekcja GKSu.
Przydałoby się założyć osobne pod forum, lub lepiej zmienić nazwę "hokejowego" na "Pozostałe sekcje" etc.


Nad naszym herbem 8 jest gwizdek,
kto dumą Śląska? To przecież jasne!


#400 Marek

Marek
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 04 październik 2015 - 23:38

Nie wiem jak inni, ale ja nie mam uprawnień do przeglądania forum siatkarskiego.

Nad naszym herbem 8 jest gwizdek,
kto dumą Śląska? To przecież jasne!





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych