Skocz do zawartości


Zdjęcie

podróże/ wypoczynek


4159 odpowiedzi w tym temacie

#1676 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 26 sierpień 2016 - 14:01

Ja to wiem, ale jak ktoś jeździł jedynie z biurami i to na zachód, to może mu się Gruzja nie spodobać.


  • Piotrek Pna lubi to

Przyjaźń jest wszystkim!


#1677 katowicer

katowicer
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 05 wrzesień 2016 - 18:03

Po sprawdzeniu paru opcji kupiona http://www.planetaml...pl/?page_id=849

100zł za rok, warunki ok. Narazie nie sprawdziłem w potrzebie :)

Dzięki za info.



#1678 Danon

Danon
  • SK1964
  • LokalizacjaGiszowiec

Napisano 05 wrzesień 2016 - 20:07

Aktualnie na Majorce jestem, Hotel BG Java, rejon Can Pastilla, podrzucicie jakąś tania i sprawdzona wypożyczalnie samochodu? I na co zwrócić szczególną uwagę żeby mi walka nie zrobili?

Z góry dzięki ;)

#1679 drozdzowka

drozdzowka
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 05 wrzesień 2016 - 21:13

Po sprawdzeniu paru opcji kupiona http://www.planetaml...pl/?page_id=849

100zł za rok, warunki ok. Narazie nie sprawdziłem w potrzebie :)

Dzięki za info.

Karta Planeta Mlodych i Karta Twoja Podroze naprawde maja spoko warunki i z tego co pamietam to ubezpiczenie obejmuje prace (legalna) na rok Caly Swiat za taka cene to naprawde sie nie da znalezc nic lepszego



#1680 TomTom

TomTom
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 05 wrzesień 2016 - 21:32

Jak wypożyczasz auto to bierz pełne (dodatkowo płatne) ubezpieczenie. To wychodzi parę euro dziennie, ale za to masz spokój, nawet jak całkowicie skasujesz auto, to nic wtedy nie płacisz. Warto wypożyczać samochód na takich wyjazdach, zwiedzisz więcej, bo jak to mawiają auto z wypożyczalni dojedzie wszędzie tam, gdzie bałbyś się pojechać własnym samochodem.



#1681 Marcin.no

Marcin.no
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaZawodzie

Napisano 05 wrzesień 2016 - 22:01

Ja będąc w Cala D or wypożyczałem z ROIG  z tego co widzę na mapie  masz nie daleko  i co najlepsze przyjeżdża po ciebie busik i zawozi do wypożyczalni ( jeździłem u nich Citroenem DS3 i Peugotem 308 )


Użytkownik Marcin.no edytował ten post 05 wrzesień 2016 - 22:04


#1682 markus73

markus73
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 06 wrzesień 2016 - 10:55

Aktualnie na Majorce jestem, Hotel BG Java, rejon Can Pastilla, podrzucicie jakąś tania i sprawdzona wypożyczalnie samochodu? I na co zwrócić szczególną uwagę żeby mi walka nie zrobili?

Z góry dzięki ;)

 

Tak jak napisal TomTom najwazniejsze jest vollkasko. Ewentualnie dowiedz sie jak jest z tankowaniem przy oddawaniu samochodu. W Can Pastilla masz kilka wypozyczalni,porownaj ceny . W Playa de Palma (idz w prawo po wyjsciu z hotelu ) tez jest ich troche.

 

Ps. W sumie bardziej znam okoliczne lokale i knajpy niz wypozyczalnie  , wiec jesli Cie interesuje moge cos polecic.;)


Użytkownik markus73 edytował ten post 06 wrzesień 2016 - 10:58

BRIGADE GERMANY


#1683 Danon

Danon
  • SK1964
  • LokalizacjaGiszowiec

Napisano 06 wrzesień 2016 - 10:58

Dziękuję serdecznie, pozdrawiam!

#1684 Łysy

Łysy
  • SK1964

Napisano 06 wrzesień 2016 - 14:03

kilka razy doradzałem teraz proszę o radę. za kilka dni planujemy z rodzinką "Wariata" nad morze (najlepiej półwysep helski ale inne też wchodzą w grę. dawniej nie było zastanawiania spontan i extreme wyjazd z gatunku Beara Grylsa, teraz jedziemy z Bombonami i szukam placu żeby Skrzaty miały rozrywki dużo rozrywek i blisko Bałtyk-co polecacie (najlepiej miejsca już przetestowane). Pozdro



#1685 ToJa

ToJa
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 06 wrzesień 2016 - 15:13

Jeśli już się zdecydujesz na Hel to polecam odwiedzenie fokarium, fajna atrakcja dla dorosłych, a jeszcze większa dla dzieci. Warto trafić akurat na porę karmienia. 


Ja to w sumie dobra dziewczyna jestem. 
Tylko ludzie czasem mnie wkur*iają...


#1686 cinkowski

cinkowski
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaDąbrowa Górnicza

Napisano 06 wrzesień 2016 - 20:17

Jastarnia. 



#1687 Danon

Danon
  • SK1964
  • LokalizacjaGiszowiec

Napisano 06 wrzesień 2016 - 20:20

Władysławowo Harpun super miejsce, dookoła sporo rozrywek i plaża blisko

#1688 Łysy

Łysy
  • SK1964

Napisano 07 wrzesień 2016 - 06:23

dzięki za podpowiedzi !

 

Hel znam znakomicie bo byłem tam już kilka razy łącznie ze spaniem w ostatnim możliwym miejscu na cyplu :-). Właśnie z powodu atrakcji dla Bobasów rozważam go ponownie ( fokarium to gratka dla wszystkich [choć niektórzy zwiedzają je tylko od góry , a przecież można zobaczyć foki od dołu basenu], do tego, latarnia morska , muzeum obrony wybrzeża, baterie Schlezwig Holstein, umocnienia na całym cyplu, ogólnie szlak militarny na Helu- mało kto wie ale Hel to w przeszłości jeden z najlepiej uzbrojonych i umocnionych okręgów w Polsce -gratka dla militarystów, Jastarnia -sama w sobie jest piękna i rarytas Bunkier na plaży-niestety bunkier od stony zatoki zdewastowany przez amatorów deski z żaglem itp, Bunkier na plaży też zniszczony w środku (zwiedzony choć nie polecam z dziećmi),

 

Ogólnie chcę wybrać się z Bajtlami,żeby one miały frajdę- ja i tak będę miał.

Władka odpuszczam bo go nie lubię -dawniej tak -dzikie tłumy i morze alko, a teraz z dziećmi to już ztatusiałem, chyba ,że bez nich ;-) ale to ma być wyjazd urodzinowy dla 4-o latka.


  • ToJa lubi to

#1689 Fanatyk GieKSy 65

Fanatyk GieKSy 65
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaŁódz..//...Katowice

Napisano 11 wrzesień 2016 - 09:43

witam interesuje mnie chorwacja all inclusive na jakies 10 dni ktos cos poleca ??? 



#1690 katowicer

katowicer
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 15 wrzesień 2016 - 07:52

Witam. Pytanie do angielskich emigrantów. Jaką kartę sim z paroma minutami i z netem ok 1gb polecacie na 3dni? Chodzi o to by kupić w jakimś kiosku a potem wyciepnać.

#1691 Damianos

Damianos
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 15 wrzesień 2016 - 10:31

dzięki za podpowiedzi !

 

Hel znam znakomicie bo byłem tam już kilka razy łącznie ze spaniem w ostatnim możliwym miejscu na cyplu :-). Właśnie z powodu atrakcji dla Bobasów rozważam go ponownie ( fokarium to gratka dla wszystkich [choć niektórzy zwiedzają je tylko od góry , a przecież można zobaczyć foki od dołu basenu], do tego, latarnia morska , muzeum obrony wybrzeża, baterie Schlezwig Holstein, umocnienia na całym cyplu, ogólnie szlak militarny na Helu- mało kto wie ale Hel to w przeszłości jeden z najlepiej uzbrojonych i umocnionych okręgów w Polsce -gratka dla militarystów, Jastarnia -sama w sobie jest piękna i rarytas Bunkier na plaży-niestety bunkier od stony zatoki zdewastowany przez amatorów deski z żaglem itp, Bunkier na plaży też zniszczony w środku (zwiedzony choć nie polecam z dziećmi),

 

Ogólnie chcę wybrać się z Bajtlami,żeby one miały frajdę- ja i tak będę miał.

Władka odpuszczam bo go nie lubię -dawniej tak -dzikie tłumy i morze alko, a teraz z dziećmi to już ztatusiałem, chyba ,że bez nich ;-) ale to ma być wyjazd urodzinowy dla 4-o latka.

Zew Morza Jastrzebia Gora; Albatros Ustronie Morskie ...Rodzinne Hoteliki



#1692 Piotrek Pna

Piotrek Pna
  • SK1964
  • LokalizacjaPszczyna / cały świat

Napisano 15 wrzesień 2016 - 14:40

Witam. Pytanie do angielskich emigrantów. Jaką kartę sim z paroma minutami i z netem ok 1gb polecacie na 3dni? Chodzi o to by kupić w jakimś kiosku a potem wyciepnać.


Zawsze popularne bylo o2, szczegolnie na krotki czas, kosztowalo 10gbp, teraz firm pelno, a na 3 dni to chyba wszystko jedno...

#1693 Chudy NFG

Chudy NFG
  • SK1964
  • LokalizacjaWitosa/Kirkby in Ashfield

Napisano 21 wrzesień 2016 - 18:07

Robil moze ktos Finlandie Helsinki i dalej okolice Rovaniemi) i dalej na polnoc Nordkapp i zjazd na dol Norwegii ??? bo mam kilka pytan



#1694 m1964

m1964
  • SK1964

Napisano 21 wrzesień 2016 - 20:14

Finladnie nie raz nie dwa a o Rovaniemi cos w klubie wiedza...

 

szukasz mikolaja?!

 

 

; )))


  • Bugi lubi to

#1695 Dudi_1979

Dudi_1979
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaPaderewa

Napisano 21 wrzesień 2016 - 20:55

Finladnie nie raz nie dwa a o Rovaniemi cos w klubie wiedza...
 
szukasz mikolaja?!
 
 
; )))


po chuj szukać jak sam do nas przyszedł :))

#1696 Chudy NFG

Chudy NFG
  • SK1964
  • LokalizacjaWitosa/Kirkby in Ashfield

Napisano 21 wrzesień 2016 - 22:12

Finladnie nie raz nie dwa a o Rovaniemi cos w klubie wiedza...

szukasz mikolaja?!



; )))



Żart widze Ci sie wyostrzył ;)

#1697 Gumiś

Gumiś
  • SK1964
  • LokalizacjaBrynów

Napisano 12 październik 2016 - 21:00

Co warto zwiedzić na Fuerventurze ??

#1698 Studi

Studi
  • SK1964
  • LokalizacjaDortmund

Napisano 13 październik 2016 - 19:24

Ja bylem w Rovaniemi i tez u mikolaja :-)


A.C.A.B.
FC BRIGADE GERMANY

#1699 dawid1964

dawid1964
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 24 październik 2016 - 13:33

Kiedy jest najlepszy okres by zamówić wakacje na przyszły rok ?? 



#1700 rabin

rabin
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • Lokalizacjawojkowice

Napisano 24 październik 2016 - 13:43

teoretycznie ..już ,tylko że ceny w ofercie fm to kurwa kpina






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych