Skocz do zawartości


Zdjęcie

Konsola (psp,ps2,ps3,xbox,wii)


1475 odpowiedzi w tym temacie

#1451 Polo

Polo
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 11 lipiec 2023 - 15:11

ile zapłaciłeś za wymianę pasty?


10zl colgate jak coś 🤣
  • paulek lubi to

#1452 slovan22

slovan22
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaHrabstwo Ducha

Napisano 23 lipiec 2023 - 10:44

Czy GKS jest w NHL23 na xbox ?
Nie mogę namierzyć
Ktoś podpowie ?



Znalazłem 😀

Użytkownik slovan22 edytował ten post 23 lipiec 2023 - 10:45


#1453 Zajczak

Zajczak
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaMysłowice

Napisano 24 lipiec 2023 - 12:32

Panowie polecacie jakiś dobry serwis który sprawdzi mi karte sieciowa i ewentualnie ja wymieni za rozsądne pieniądze w PS5?

BÓL PRZEMIJA, A CHWAŁA JEST WIECZNA - TE BARWY TO DLA NAS WARTOŚĆ NAJŚWIĘTSZA.


#1454 Daniello

Daniello
  • SK1964
  • LokalizacjaZalasowa

Napisano 25 lipiec 2023 - 19:51

10zl colgate jak coś 🤣


W chuj drogo w rossmannie za 6 zł można kupić 😂😂😂😂
"My jesteśmy tutaj w przewadze
Zawsze gramy u siebie
My trzymamy tu władzę"

#1455 Polo

Polo
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 26 lipiec 2023 - 15:28

W chuj drogo w rossmannie za 6 zł można kupić 😂😂😂😂


Robocizna jeszcze kolego dolicz :)

#1456 Daniello

Daniello
  • SK1964
  • LokalizacjaZalasowa

Napisano 26 lipiec 2023 - 16:27

No jak z robocizną to zmienia postać rzeczy :)

Robocizna jeszcze kolego dolicz :)


  • Polo lubi to
"My jesteśmy tutaj w przewadze
Zawsze gramy u siebie
My trzymamy tu władzę"

#1457 slovan22

slovan22
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaHrabstwo Ducha

Napisano 28 sierpień 2023 - 19:17

Da się połączyć 2 konsole PS 4 i 5 żeby podzielić koszty abonamentu na 2 ?
Jak się do tego zabrać ?

#1458 hermano

hermano
  • SK1964
  • LokalizacjaSosnowiec

Napisano 29 sierpień 2023 - 10:23

Da się połączyć 2 konsole PS 4 i 5 żeby podzielić koszty abonamentu na 2 ?
Jak się do tego zabrać ?

Z tego co wiem to chyba po staremu . Kupujesz abonament i drugiej osobie podajesz dane do logowania . Ona sobie zakłada swój profil .

Tzn druga konsola zakłada profil na twoje dane. I z niego pobiera gry na konsole . I przechodzi na swój profil .

Ale musisz się upewnić bo ja ostatnio tak robiłem na PS3 😁

Użytkownik hermano edytował ten post 29 sierpień 2023 - 10:26


#1459 Miłosz1964

Miłosz1964
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 29 sierpień 2023 - 18:40

Tak,tak to działa

Dostajesz login hasło
Wchodzisz w opcje , ustawiasz konsole w trybie offline czy jakoś tak (na koncie użytkownika)
Pobierawz co chcesz, przelogowanie na swoje konto i grasz (łącznie z rzeczami online typu Coś, FIFA)
Nie opłaca się mieć swojego konta ps plus.

I dzielenie działa na maks trzy osoby.

Fajnie się podpiąć do kogoś kto ma już duża bazę gier

Dołączona grafika


#1460 niski

niski
  • SK1964
  • LokalizacjaSPS

Napisano 28 październik 2023 - 11:44

chcialbym se kupic konsole do domu, taka dla mnie, dla dzieciakow (dziewczynki 8-5 lat).
na co zwrocic uwage, co lepiej wziac PS czy xboxa? kompletnie nie wiem jak sie do tego zabrac :)
 



#1461 Toczmek89

Toczmek89
  • SK1964
  • LokalizacjaBrynów

Napisano 28 październik 2023 - 13:58

chcialbym se kupic konsole do domu, taka dla mnie, dla dzieciakow (dziewczynki 8-5 lat).
na co zwrocic uwage, co lepiej wziac PS czy xboxa? kompletnie nie wiem jak sie do tego zabrac :)
 

 

z dziećmi to chyba najlepiej nintendo :)


  • niski lubi to

#1462 BGC1964

BGC1964
  • SK1964

Napisano 28 październik 2023 - 14:49

Jeśli grają jak ludzie to series S, a jeśli to serio dzieci to Nintendo
  • niski lubi to

#1463 tomzkat

tomzkat
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 28 październik 2023 - 19:17

Ze swojej strony polecę Xboxa bo wydaje mi się że są tańsze gry niż na PS ( oczywiście cyfrowe). Mam Xboxa one i ps4 i wg mnie lepiej chodzi też game pass na Xboxie niż ps plus. Na game passie jest też dużo gier dla dzieciorów. Oczywiście te tańsze gry na Xboxie to np z allegro i po argentyńskim/ tureckim vpnie. Nic skomplikowanego. Z drugiej strony np ps ma niektóre gry dedykowane np the last of US który jest owszem dobry.

Użytkownik tomzkat edytował ten post 28 październik 2023 - 19:20

  • niski lubi to

#1464 Sinner

Sinner
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaGLIWICE

Napisano 28 październik 2023 - 22:10

Wybór nie jest prosty, bo jeśli ktoś chce gier z prawdziwego zdarzenia, dojrzałych, wczuwa się w fabułe jak np. Days Gone czy The Last of Us to jednak PlayStation to must have. Tam exy Sony są stworzone by się wręcz z nimi zżywać i je przeżywać, Xbox nie ma takich tytułów. Natomiast jeśli ma to być tylko umilacz czasu, bez większych oczekiwań co do produkcji to taki Xbox series s w zupełności wystarczy. Kupujesz game pass i dostajesz dostęp do ja to nazywam wysypiska śmieci czyli tani dostęp do całej masy średniej jakości gierek. Pykasz sobie i nie oczekujesz w zamian jakiś petard, które znowu oferuje Sony, ale te bym nazwał są raczej dla zaciętych graczy, którzy tą rozrywkę cenią wyjątkowo mocno, a nie tylko jako zabijacz czasu. PlayStation ma swój odpowiednik GP w postaci PS Extra, ale jest on chyba trochę droższy niż ten z xboxa i wydaje mi się, że biblioteka jest też mniejsza. Ja osobiście postawiłem na Play'a, bo takie gierki jak God of War czy The Last of Us to prawdziwe perełki, na xklocu czegoś w tym stylu nie uświadczysz. Mam ten abonament Extra i też jest tam sporo gier dla dzieciaków czy też familijnych, do tego kilka starszych hitów Sony, ale jak pisałem. Lubisz grać i szukasz petard dla dojrzałego gracza to PlayStation, jeśli jednak ma to być umilacz dla niedzielnego gracza to budżetowy Xbox S i wystarczy.
  • niski lubi to

#1465 BGC1964

BGC1964
  • SK1964

Napisano 30 październik 2023 - 09:32

Wysypisko śmieci? XD przecież tam jest od chuja mega dojebanych gier na gamepassie

#1466 niski

niski
  • SK1964
  • LokalizacjaSPS

Napisano 30 październik 2023 - 12:24

dziekuję za wszystkie opinie, obczaje tego xboxa s



#1467 kubisiemce

kubisiemce
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 30 październik 2023 - 18:48

dziekuję za wszystkie opinie, obczaje tego xboxa s


Chcesz S czy series S?

Bo jak xbox one s to mam na sprzedaż xbox one 500gb z 1 padem.

Mało co grany, mozesz sprawdzić na miejscu.
Chciałem 500zł to mogę 50 spuścić.

Bez gier bo wszystko mam cyfrowe.

#1468 Sinner

Sinner
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaGLIWICE

Napisano 30 październik 2023 - 18:58

Wysypisko śmieci? XD przecież tam jest od chuja mega dojebanych gier na gamepassie


Które? Pytam normalnie, bo ostatni raz to GP wykupiłem na kompie rok temu gdy było za 4 zł by sprawdzić co tam ciekawego jest i poważnie nazwałem to wysypiskiem śmieci, bo była masa gierek indie, Forza, Cross Fire, który umarł miesiąc po premierze, stare Gearsy, słabe Halo i nic więcej. Później wrzucili Atomic Heart, które ograłem na PS5 dosłownie zmuszając się już pod koniec by to skończyć, Redfall, który okazal się totalnym syfem i teraz Starfield, z dużej chmury mały deszcz.

Więcej GP nie brałem, bo uważam, że to strata kasy.

#1469 BGC1964

BGC1964
  • SK1964

Napisano 31 październik 2023 - 15:50

No ja nakurwiam w GTA 5 które jest w gamepassie obecnie, wcześniej valhalle i w Forze. Nie nazwałbym tego wysypiskiem gier.

#1470 BGC1964

BGC1964
  • SK1964

Napisano 01 listopad 2023 - 10:01

Na Amazonie Xbox series x za 1500 zł właśnie wjechał, więc jak jeszcze nie kupiłeś konsoli to chyba nic lepszego nie znajdziesz. Ja kupiłem swojego za 1500, ale używanego

#1471 Sinner

Sinner
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaGLIWICE

Napisano 01 listopad 2023 - 11:35

No ja nakurwiam w GTA 5 które jest w gamepassie obecnie, wcześniej valhalle i w Forze. Nie nazwałbym tego wysypiskiem gier.


Valhalle ogralem też tym abonamencie od Sony. Mam wykupione PS Extra czyli odpowiednik GP i jak wszędzie, kilka tytułów się trafi. Może nie day one jak w GP, ale różnice jakości widać po dwóch flagowcach obu marek. Starfield okazał się średniakiem, wina tego, że gierka miała okrojony budżet, bo wpadła za free i Spider-Man 2 od Sony, za który trzeba zapłacić pełną cenę, bo nie ląduje w abonamencie, ale jest totalną perełką pod względem technicznym oraz gameplay'owym.

Ogólnie to Xbox i Play to inny target graczy. Jeśli ktoś chce czasoumilacza to Xbox jest ok, ale jak ktoś naprawdę lubi gry to tylko PlayStation ze swoimi tytułami na wyłączność, bo tutaj każdy się zgodzi, że te gierki to prawdziwe arcydzieła do przeżywania, nie tylko grania.

#1472 BGC1964

BGC1964
  • SK1964

Napisano 01 listopad 2023 - 16:03

Brzmisz jak fanboy w chuj byku. 90% gier się pokrywa, taniej wychodzi Xbox, ps5 ma lepsze pady. Koniec różnic.

#1473 Berni

Berni
  • SK1964

Napisano 01 listopad 2023 - 19:41

Mam Xbox 360 i wyskoczył mi jakiś błąd i nie da się włączyć go, jest w Katowicach jakiś serwis co mi to ogarnie ?

#1474 IRAS

IRAS
  • SK1964

Napisano 02 listopad 2023 - 07:15

Brzmisz jak fanboy w chuj byku. 90% gier się pokrywa, taniej wychodzi Xbox, ps5 ma lepsze pady. Koniec różnic.


Wojny konsolowców. PS5 ma lepsze gry na wyłączność, XBOX ma lepszy abonament. Najlepiej mieć obie konsole i spokój

#1475 FLH64

FLH64
  • SK1964
  • Lokalizacjaza szlabanem.

Napisano 02 listopad 2023 - 13:21

Ja miałem PS4 i zdecydowałem sie na zamiane na Xbox (SeriesX) ze wzgledu na Microsoft Fly Simulator. Może dla kogoś to bedzie dziwne, ale fun z tego realizmu jest dla mnie dopierdolony na maxa.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych