Skocz do zawartości


Zdjęcie

Konsola (psp,ps2,ps3,xbox,wii)


1475 odpowiedzi w tym temacie

#926 Guest_BGC64_*

Guest_BGC64_*
  • Anonimowi

Napisano 26 czerwiec 2018 - 17:55

Dałem szanse Fifie 18 jeszcze raz. O ile FUT jako tryb w chuj ciekawszy niż MyClub w PES( chociaż kurwa w PES mam prawie same czarne karty, a gram bardzo mało), tak gameplay jest niegrywalny w tej Fifie(Grałem na Xboxie to może dlatego heh). Obecnie MyClub na PSStore jest za darmo(PES18 Lite) i można napierdalać przez neta za free więc polecam się na sparing. Wie ktoś kiedy wychodzą demka Fify i nowego PESa?



#927 Danon

Danon
  • SK1964
  • LokalizacjaGiszowiec

Napisano 27 czerwiec 2018 - 12:42

Demka +/- wrzesień bym się spodziewał

#928 Muerte

Muerte

    ZGF

  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 27 czerwiec 2018 - 19:19

Zależy mi żeby konsola była w moim pokoju a synek grał u siebie na tv. Ponoć taka możliwość daje PlayStation Tv. Testował to ktoś, sprawdza się? Idzie to gdzieś kupić taniej albo ktoś ma takie coś do opchniecia? Nie musi byś nówka

#929 ejr

ejr
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaMysłowice

Napisano 03 lipiec 2018 - 23:29

Zależy mi żeby konsola była w moim pokoju a synek grał u siebie na tv. Ponoć taka możliwość daje PlayStation Tv. Testował to ktoś, sprawdza się? Idzie to gdzieś kupić taniej albo ktoś ma takie coś do opchniecia? Nie musi byś nówka

 

Przez chwilę, to można było ten niewypał kupić nawet poniżej 50zł, bo nagle wszyscy zaczęli to wyprzedawać. Teraz to jest chyba w podobnej cenie lepiej kupić drugą konsolę, bo i tak Ci ps4 będzie wyć, jak synek będzie grał z lagiem w wykastrowane gry z drugiego pokoju ;P To jest Vita bez ekranu i tak jak Vita ma możliwość streamowania z PS4. Max 720p w 30 klatkach i najlepiej kablem w sieć przy tym podłączać, bo przez wifi może być gorzej. Nieporozumienie.


Użytkownik ejr edytował ten post 03 lipiec 2018 - 23:38


#930 ejr

ejr
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaMysłowice

Napisano 03 lipiec 2018 - 23:40

Dałem szanse Fifie 18 jeszcze raz. O ile FUT jako tryb w chuj ciekawszy niż MyClub w PES( chociaż kurwa w PES mam prawie same czarne karty, a gram bardzo mało), tak gameplay jest niegrywalny w tej Fifie(Grałem na Xboxie to może dlatego heh). Obecnie MyClub na PSStore jest za darmo(PES18 Lite) i można napierdalać przez neta za free więc polecam się na sparing. Wie ktoś kiedy wychodzą demka Fify i nowego PESa?

 

Fifa 18 jest taka sama na ps4/xo/pc. Wcale nie jest zła.



#931 Guest_BGC64_*

Guest_BGC64_*
  • Anonimowi

Napisano 04 lipiec 2018 - 08:32

Najchujowsza od Fify 07 jak dla mnie



#932 IRAS

IRAS
  • SK1964

Napisano 05 lipiec 2018 - 19:38

Panowie przeszedłem FIFE 18  :pijak:  :pijak:

 



#933 Guest_BGC64_*

Guest_BGC64_*
  • Anonimowi

Napisano 13 wrzesień 2018 - 19:40

Jak oceniacie demo Fify i Pro Evo?

#934 IRAS

IRAS
  • SK1964

Napisano 14 wrzesień 2018 - 04:33

Ja w Pro Evo nie gram, Fifa bardzo fajna gra daje dużo więcej zabawy i czucia piłki, gra troche zwolnila to tez na plus. Jak nic nie zmienia to bedzie fajna gra



#935 Toczmek89

Toczmek89
  • SK1964
  • LokalizacjaBrynów

Napisano 14 wrzesień 2018 - 07:37

Mnie fifa zaskoczyła operowaniem pilki. Jakos tak z wiekszym wyczuciem robi sie te sztuczki i kombinuje z akcjami. Fajny motyw z zaznaczeniem nad glowa na ktorego chopka sie w obronie przelaczysz.
Jak bedzie taka sama pelna to dla mnie gra idealna

#936 Guest_BGC64_*

Guest_BGC64_*
  • Anonimowi

Napisano 14 wrzesień 2018 - 07:49

motyw z przełączaniem zawodnika jest ukradziony z PESa, ale to faktycznie mega spoko i wygodna opcja, w PESie se podkradli szybkie zmiany i też jest fajnie. Ja jeszcze zagram ze 5 szpilów w Fifke. Sztuczki robi się zajebiście w Fifie, ale składanie akcji, podania, strzały są dla mnie fajniejsze w PESie.
Duży plus PESa jest taki, że w demku można zagrać mecz online, a ja od x lat nie zagrałem meczu z kompem więc demko PESa mi się jeszcze nie znudziło
Na licencje mam wyjebane kompletnie, w MyClub albo FUT i tak robie GKS Katowice



#937 Stęga

Stęga
  • SK1964
  • LokalizacjaPiotrowice

Napisano 14 wrzesień 2018 - 07:51

Gameplay w Pesie lepszy, w fife cała otoczka i detale biją na głowę pesa

#938 Toczmek89

Toczmek89
  • SK1964
  • LokalizacjaBrynów

Napisano 14 wrzesień 2018 - 09:58

motyw z przełączaniem zawodnika jest ukradziony z PESa, ale to faktycznie mega spoko i wygodna opcja, w PESie se podkradli szybkie zmiany i też jest fajnie. Ja jeszcze zagram ze 5 szpilów w Fifke. Sztuczki robi się zajebiście w Fifie, ale składanie akcji, podania, strzały są dla mnie fajniejsze w PESie.
Duży plus PESa jest taki, że w demku można zagrać mecz online, a ja od x lat nie zagrałem meczu z kompem więc demko PESa mi się jeszcze nie znudziło
Na licencje mam wyjebane kompletnie, w MyClub albo FUT i tak robie GKS Katowice


No to kurwa cos mnie ominelo z PESami :(
Strzałów w fifie do tej pory nie ogarniam, przypadkiem wjebałem gola marzenie i sie cieszylem jak dziecko. Z drugiej strony czy jak to przypadkiem nie wjebalem w pierwszym dniu grania to co chwile nie beda takie bramki wpadac.

A jak porownasz te elementy taktyki?
Bo też całkiem fajnie reagują pilkarze na zmiany zarowno w defenzywie jak i ofenzywie.
Duzy progres w tym temacie moim zdaniem

#939 Guest_BGC64_*

Guest_BGC64_*
  • Anonimowi

Napisano 14 wrzesień 2018 - 13:12

Co do strzałów to fizyka piłki jest jakaś taka bardziej efektowna w PESie i jak jebniesz pizde to jakoś bardziej to czuć, że bramkarz był bez szans. Gram w Fife na Xboxie a w PESa na playu na innych tv więc czasami to też trochę zmienia doznania.

za mało zagrałem w demo fify żeby porównać taktykę( w chuj szkoda, że nie dali meczu online do demka bo bym pewnie zarwał nockę)
Rok temu demo PES po prostu rozjebało według mnie demo Fify więc od razu wybrałem PESa( po chyba 8 latach non stop nakurwiania w Fifę z jedną pauzą gdzie wytrzymałem z PESem tylko miesiąc w 2014 roku i przeprosiłem się z Fifą)
Potem zagrałem w pełną wersje po kilku miesiącach i ta różnica nie była aż tak duża, ale wciąż w PES grało mi się lepiej.
Jak wyjdzie pełna wersja Fify to odpale u kogoś i pogram se online i wtedy dopiero coś więcej mogę powiedzieć



#940 Toczmek89

Toczmek89
  • SK1964
  • LokalizacjaBrynów

Napisano 14 wrzesień 2018 - 14:58

Co do strzałów to fizyka piłki jest jakaś taka bardziej efektowna w PESie i jak jebniesz pizde to jakoś bardziej to czuć, że bramkarz był bez szans. Gram w Fife na Xboxie a w PESa na playu na innych tv więc czasami to też trochę zmienia doznania.

za mało zagrałem w demo fify żeby porównać taktykę( w chuj szkoda, że nie dali meczu online do demka bo bym pewnie zarwał nockę)
Rok temu demo PES po prostu rozjebało według mnie demo Fify więc od razu wybrałem PESa( po chyba 8 latach non stop nakurwiania w Fifę z jedną pauzą gdzie wytrzymałem z PESem tylko miesiąc w 2014 roku i przeprosiłem się z Fifą)
Potem zagrałem w pełną wersje po kilku miesiącach i ta różnica nie była aż tak duża, ale wciąż w PES grało mi się lepiej.
Jak wyjdzie pełna wersja Fify to odpale u kogoś i pogram se online i wtedy dopiero coś więcej mogę powiedzieć


Oni nigdy nie wpadna na to zeby demo bylo online..

#941 IRAS

IRAS
  • SK1964

Napisano 15 wrzesień 2018 - 09:42

FUT napewno będzie inny niż demo. Gra online na zwykłe składy ma się nie różnic więc trenujcie bo ruszymy z turniejami od listopada.
  • Toczmek89 lubi to

#942 Zajczak

Zajczak
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaMysłowice

Napisano 15 wrzesień 2018 - 21:16

To ja też się wypowiem odnośnie tych dwóch gier bo gram na bieżąco... od czasów ISS Pro na SNES poprzez PS1 i PS2 grałem w tą serię, FIFA wówczas nieistniała dla mnie. W 2011 zagrałem w FIFE 2011 i od tamtego czasu do FIFY 2017 nieprzerwanie łoiłem tą serię. Jednak FIFA 2017 poziomem oszustwa, handicapów, skryptów itp tak mnie zmęczyła, że postanowiłem wrócić do PESa, kupiłem PES 2018 w wersji Premium, początek mnie oszołomił, nawet FUTa mi już nie brakowało bo liczył się gameplay. Tak było może przez pierwsze 2-3 miechy, potem seria łatek i miałem wrażenie że gram znowu w FIFE, ta gra niestety jest tak samo skopana w kwestii skryptów, momentum czy handicapa. Grając z przeciwnikiem na raitingu 300-600 przy moim ponad 800 miałem wrażenie, że są w chuj lepsi niż przeciwnicy na raitingu 800-900, zawodnicy tacy jak Salah, Bale czyli demony szybkości przegrywali pojedynki biegowe z kolesiami z srebrnych czy złotych piłek z dużo gorszymi statystykami, czyli to samo co w FiFIE. Te gry dają 100% frajdy tylko w jednym przypadku, granie kanapowe. Niestety w moim przypadku gra on line jest najważniejsza i w obecnej chwili nie mam ochoty kupować żadnej z tych gier, pograłem w obydwa dema i każda z tych gier ma swoje plusy i minusy. Moim zdaniem gameplay lepszy w PES ale nie do końca, FIFA daje lepszą sterowność zawodnkami, w PES niestety sporo dzieje się mimo woli, nawet tzw Super Cancel nie pomaga, w FIFIE znowu strzały i podania to jakbym grał w jakąś strzelankę na automatach, wystarczy klepać w przyciski i lecą podania i strzały po sznureczku. Aha i demem PESa się nie sugerujcie bo z tego co mi znajomy opowiadał podobnie jak w 2018 różni się od samej gry, czy standard jak w FIFIE...


BÓL PRZEMIJA, A CHWAŁA JEST WIECZNA - TE BARWY TO DLA NAS WARTOŚĆ NAJŚWIĘTSZA.


#943 IRAS

IRAS
  • SK1964

Napisano 20 wrzesień 2018 - 19:23

Za 15zl w Ea Access możecie pobrać pełna fife na 10h na Xbox One/PC i sprawdzić fut. Całkiem inna gra w FUT niż w demko ale to było odrazu wiadome

#944 Zajczak

Zajczak
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaMysłowice

Napisano 26 wrzesień 2018 - 14:04

inna na plus czy minus?


BÓL PRZEMIJA, A CHWAŁA JEST WIECZNA - TE BARWY TO DLA NAS WARTOŚĆ NAJŚWIĘTSZA.


#945 Baton

Baton
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaJada Na Szpil

Napisano 27 wrzesień 2018 - 10:26

Dobra hokej modny więc ktoś nhl19 po sieci na PS4?

www.facebook.com/jadanaszpil - Moja strona o Groundhoppingu Zapraszam ! 


#946 Stęga

Stęga
  • SK1964
  • LokalizacjaPiotrowice

Napisano 27 wrzesień 2018 - 11:38

ja gram, podbije na priv



#947 blazej

blazej
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBrynów

Napisano 28 wrzesień 2018 - 07:25

Pany kto nie kupił fify to cisnicjcie do carefoura na aplikacji w telefonie ustawianie konto i macie -10% za pierwsze zakupy i -10% za wekendowe fifa kosztuje wtedy 185 zeta
  • Marcin DM lubi to

#948 multi

multi
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 28 wrzesień 2018 - 11:08

-10 na weekendowe mam
a te drugie 10% to gdzie mam znaleźć?

#949 blazej

blazej
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBrynów

Napisano 28 wrzesień 2018 - 11:13

Na samym dole w kuponach jest jak robisz pierwszy raz zakupy i trzeba aktywować
  • multi lubi to

#950 _es

_es
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaSiemianowice

Napisano 28 wrzesień 2018 - 16:25

FIFA wszędzie, a za niecały miesiąc premiera Red Dead Redemption 2. To będzie przygoda!


Mój brat myśli nad kupnem PS4, nie ma ktoś na sprzedaż?




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych