Skocz do zawartości


Zdjęcie

Polska piłka


10236 odpowiedzi w tym temacie

#10201 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 01 kwiecień 2024 - 06:20

Wówczas chodziło o jego wypowiedź o stadione z tego co pamiętam. Mówił, że niepotrzebny jest nowy stadion dla GKS skoro obok jest stadion Śląski.
  • Krzyś i Jah lubią to

"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#10202 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 01 kwiecień 2024 - 13:07

Torman Radomiaka z własnej połowy gola wbił, ale jak tak Simao skomentował: jestem kibicem GieKSy, więc nic specjalnego ;)

#10203 Jah

Jah
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaHyvinkää

Napisano 02 kwiecień 2024 - 11:47

Śląsk Wrocław wyniki finansowe 2023

Przychody ze sprzedaży: 32 mln zł (vs 27.1 mln zł w 2022)
Koszty operacyjne: 62.6 mln zł (vs 56.7)
Wynik na sprzedaży: -30.5 mln zł (vs -29.6)
Wynik operacyjny: -26.2 (vs -19.9)
Wynik netto: -26.8 mln zł (vs -20.6)

 

To wszystko musi jebnąć


Użytkownik Jah edytował ten post 02 kwiecień 2024 - 11:47

cześć jestem jah interesuje się sportem a moja ulubiona drużyna to GKS Katowice. oprócz tego interesują mnie dziewczyny imprezy i takie tam. pozdrawiam wszystkich forumowiczów


#10204 ethan

ethan
  • SK1964

Napisano 03 kwiecień 2024 - 13:13

myslalem ze u nas jest totalna degrengolada jeśli chodzi o zarządzanie klubem itp, ale z tego wynika że u goroli to co dla Nas jest podłogą dla Nich jest sufitem. 

 

https://weszlo.com/2...-pobili-kibole/

 

nie nasz problem niech biorą trębacza i dalej zdychają


  • Buziol lubi to

#10205 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 03 kwiecień 2024 - 14:53

Jeszcze proszę im tam szczerbowskiego zainstalować i będzie komplet.

#10206 sajmonczan

sajmonczan
  • SK1964

Napisano 03 kwiecień 2024 - 16:24

A gdzieś czytałem artykuł gdzie ktoś polecał im Mareczka haha

#10207 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 03 kwiecień 2024 - 16:26

ja do tej jednej plotki pije wlasnie ;) Oby tak sie stalo, bo to idealnie czerwony kandydat dla nich.



#10208 Krzyś

Krzyś
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaLigota

Napisano 06 kwiecień 2024 - 15:55

Bardzo ważne 3 pkty Korony:)


  • Fuhrer i Berol 28 lubią to

#10209 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 06 kwiecień 2024 - 18:59

Tera trzeba zrobić operacje pt. "Minięcie" ;)
  • Krzyś lubi to

#10210 silny

silny
  • SK1964
  • LokalizacjaChełm

Napisano 06 kwiecień 2024 - 22:55

Zastosować taktykę "spalonej ziemi" :hihi:



#10211 s64

s64
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 13 kwiecień 2024 - 20:07

Puszcza - Lech 2:1.

 

I z tej okazji suchar:

 

Wiecie jakiego działu brakuje w Klubie Sportowym Ruch Chorzów?

 

Działu "Utrzymanie Ruchu"

 

:lol:



#10212 mały

mały
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 14 kwiecień 2024 - 14:16

I jeszcze ŁKS dziś wygrał i niebiescy na swoim miejscu.
  • Krzyś i Fuhrer lubią to

#10213 Fuhrer

Fuhrer
  • SK1964

Napisano 14 kwiecień 2024 - 22:50

W Ekstraklasie trwa wyścig żółwi o mistrzostwo. Dosyć nieoczekiwanie do walki (przynajmniej) o puchary wmieszał się jeszcze Górnik.



#10214 przemol

przemol
  • SK1964

Napisano 15 kwiecień 2024 - 00:52

trwa wyścig żółwi bo w tym roku zdobycie mistrza wydaje się być pocałunkiem śmierci. Raków mistrzowski rok zakończył stratą bilansową netto na poziomie ok 20 mln złotych, pomimo, że mieli finansowanie. Gdyby taki Śląsk zdobył teraz mistrza albo Jagiellonia co byłoby na swój sposób romantyczne to w takim Śląsku okazałoby się, że z kasy miasta na pokrycie straty trzeba wyłożyć ok 80 mln , skoro w poprzednim sezonie utrzymanie w lidze kosztowało 30 mln na stracie, a od strony piłkarskiej te kluby są podobnie przygotowane tak jak my na podbój ekstraklasy. 

 

Niewiarygodne wręcz, że w tym sezonie Raków, czy Legia są daleko w tyle pomimo, ze chcieli by wygrać i pokazać się w Europie i nie potrafią zdobyć mistrza pomimo tego, ze nikt inny nie chce. 

 

Te pieniądze w naszej piłce są przesadzone. Mam wrażenie, że w związku z pogarszającą się sytuacją gospodarczą i polityczną w kolejnych latach samorządy będą zmuszone drastycznie zmniejszać zaangażowanie co skończy się katastrofą. My też powinniśmy się na taki scenariusz przygotowywać.



#10215 kmwtw

kmwtw
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 15 kwiecień 2024 - 05:16

I dobrze, niech to pierdolnie, bo to jest jakiś absurd, żeby za gościa który nie potrafi prosto kopać piłki przez cały mecz, płacić kolosalne sumy.


  • Krzyś, silny i Jah lubią to

#10216 Buziol

Buziol
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBederowiec

Napisano 15 kwiecień 2024 - 08:52

trwa wyścig żółwi bo w tym roku zdobycie mistrza wydaje się być pocałunkiem śmierci. Raków mistrzowski rok zakończył stratą bilansową netto na poziomie ok 20 mln złotych, pomimo, że mieli finansowanie. Gdyby taki Śląsk zdobył teraz mistrza albo Jagiellonia co byłoby na swój sposób romantyczne to w takim Śląsku okazałoby się, że z kasy miasta na pokrycie straty trzeba wyłożyć ok 80 mln , skoro w poprzednim sezonie utrzymanie w lidze kosztowało 30 mln na stracie, a od strony piłkarskiej te kluby są podobnie przygotowane tak jak my na podbój ekstraklasy. 

 

Niewiarygodne wręcz, że w tym sezonie Raków, czy Legia są daleko w tyle pomimo, ze chcieli by wygrać i pokazać się w Europie i nie potrafią zdobyć mistrza pomimo tego, ze nikt inny nie chce. 

 

Te pieniądze w naszej piłce są przesadzone. Mam wrażenie, że w związku z pogarszającą się sytuacją gospodarczą i polityczną w kolejnych latach samorządy będą zmuszone drastycznie zmniejszać zaangażowanie co skończy się katastrofą. My też powinniśmy się na taki scenariusz przygotowywać.

Ciekawe, jak dugo Świerczewski jest w stanie takie coś tolerować? 



#10217 Krzyś

Krzyś
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaLigota

Napisano 15 kwiecień 2024 - 11:06

trwa wyścig żółwi bo w tym roku zdobycie mistrza wydaje się być pocałunkiem śmierci. Raków mistrzowski rok zakończył stratą bilansową netto na poziomie ok 20 mln złotych, pomimo, że mieli finansowanie. Gdyby taki Śląsk zdobył teraz mistrza albo Jagiellonia co byłoby na swój sposób romantyczne to w takim Śląsku okazałoby się, że z kasy miasta na pokrycie straty trzeba wyłożyć ok 80 mln , skoro w poprzednim sezonie utrzymanie w lidze kosztowało 30 mln na stracie, a od strony piłkarskiej te kluby są podobnie przygotowane tak jak my na podbój ekstraklasy. 

 

Niewiarygodne wręcz, że w tym sezonie Raków, czy Legia są daleko w tyle pomimo, ze chcieli by wygrać i pokazać się w Europie i nie potrafią zdobyć mistrza pomimo tego, ze nikt inny nie chce. 

 

Te pieniądze w naszej piłce są przesadzone. Mam wrażenie, że w związku z pogarszającą się sytuacją gospodarczą i polityczną w kolejnych latach samorządy będą zmuszone drastycznie zmniejszać zaangażowanie co skończy się katastrofą. My też powinniśmy się na taki scenariusz przygotowywać.

 

 

https://www.onet.pl/...kghveh,5e4c2379



#10218 przemol

przemol
  • SK1964

Napisano 15 kwiecień 2024 - 11:24

Ciekawe, jak dugo Świerczewski jest w stanie takie coś tolerować? 

 

akurat ten przykład Rakowa, który podałem jest może w tym kontekście nienajlepszy, bo Raków przyjmuje rok bilansowy od 1lipca do 30 czerwca następnego roku, więc ta kwota straty per saldo jest mniejsza, bo siłą rzeczy nie uwzględniono w tym wpływów z udziału w Lidze Europy, a w tym okresie z samych transferów kila baniek się zebrało. Jeżeli się chce zrobić sukces, a oni teraz chcą się pokazać w Europie to trzeba zainwestować i ta strata jest wkalkulowana i pod kontrolą. Swierczewski też się tego uczy więc pewnie na przyszłość tylko mu to zaprocentuje. Nauka też kosztuje. 

 

Natomiast wracając do wątku to jest różnica w stracie Rakowa, która wynika głównie z inwestycji , a która powstałaby w przypadku Śląska, gdzie ta drużyna jest wielokrotnie przepłacona i oni nie są w ogóle gotowi na taką sytuację jest zasadnicza i biorąc pod uwagę, że Śląsk nie wie dzisiaj kto w czerwcu będzie zarządzał miastem to ładowanie się w mistrzostwo przy takiej niepewności i dotychczasowej niegospodarności byłoby niepoważne.  


  • Jah lubi to

#10219 Edy

Edy
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 15 kwiecień 2024 - 19:47

Nie bez znaczenia jest, że Wrocław jest ze 3 razy większy od Częstochowy. 

Śląsk ma porządny stadion. Raków miota się między Bełachatowem, a Sosnowcem. 

W samym Wrocławiu, Śląsk nie ma wewnętrznej konkurencji. W Częstochowie, przychodami z "medalików" trzeba jeszcze obdzielić nie tylko Skrę, ale kilka dyscyplin sportowych, innych niż piłka kopana.  


MCMLXIV  :szpada:


#10220 griszag

griszag
  • SK1964

Napisano 15 kwiecień 2024 - 19:49

I jak tu dziwić się, że UM Katowice nie chce awansu.

#10221 Stęga

Stęga
  • SK1964
  • LokalizacjaPiotrowice

Napisano 16 kwiecień 2024 - 13:48

to jasne, ze UM Katowice woli grać w 1 lidze na nowym stadionie, nie chce też dostać kasy z C+, Marcin Krupa ma łeb na karku


  • griszag lubi to

#10222 Jah

Jah
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaHyvinkää

Napisano 17 kwiecień 2024 - 00:06

Kompletnie dla beki obejrzałem ostatni mecz ŁKS II - Lech II i powiem szczerze, że takiego Szymona Pawłowskiego to bym brał w ciemno do nas, nawet jakby udało się awansować w górę. Chłop obracał tymi dzieciakami tam jak korkociągiem.

 

Zaznaczam, że nie znam się na piłce, a mecz zostawiłem bo skakałem po kanałach i stwierdziłem, że fajnie będzie posłuchać co ci sportowi gladiatorzy sobie krzyczą podczas gry (trybuny puste były). Zawsze mnie te piłkarskie okrzyki bawiły :hihi:


cześć jestem jah interesuje się sportem a moja ulubiona drużyna to GKS Katowice. oprócz tego interesują mnie dziewczyny imprezy i takie tam. pozdrawiam wszystkich forumowiczów


#10223 Jah

Jah
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaHyvinkää

Napisano 17 kwiecień 2024 - 14:52

"Korupcja w Śląsku Wrocław? Nowe, szokujące wątki"

 

Leci live.

 

Z tego co wiem jest tam jakiś wątek katowicki (nie związany z GieKSą raczej, ale tego nie wiem dokładnie)

 

Ten dziennikarz Marcin Torz od dawna krytycznie się wypowiadał o Śląsku. W pewnym momencie dostał ofertę zostania wiceprezesem w Śląsku z pensją 35 tys., po to tylko aby mu zamknąć gębę. Pokazał na to zresztą dowody.

^ to piszę informacjnie tylko, tam afera ma wiele innych bardziej poważnych wątków.

 

EDIT: ALE SYF

 

EDIT2: nic o Katowicach nie było na tym live

 


Użytkownik Jah edytował ten post 17 kwiecień 2024 - 15:22

cześć jestem jah interesuje się sportem a moja ulubiona drużyna to GKS Katowice. oprócz tego interesują mnie dziewczyny imprezy i takie tam. pozdrawiam wszystkich forumowiczów


#10224 Buziol

Buziol
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBederowiec

Napisano 17 kwiecień 2024 - 15:10

Zaznaczam, że nie znam się na piłce, a mecz zostawiłem bo skakałem po kanałach i stwierdziłem, że fajnie będzie posłuchać co ci sportowi gladiatorzy sobie krzyczą podczas gry (trybuny puste były). Zawsze mnie te piłkarskie okrzyki bawiły :hihi:

To jest akurat niemożliwe, każdy Polak zna się na:

1. Medycynie

2. Piłce nożnej

3. Skokach narciarskich 

:chamisko:  



#10225 19mózG64

19mózG64
  • SK1964

Napisano 17 kwiecień 2024 - 19:41

Puszcza - Lech 2:1.

 

I z tej okazji suchar:

 

Wiecie jakiego działu brakuje w Klubie Sportowym Ruch Chorzów?

 

Działu "Utrzymanie Ruchu"

 

:lol:

 

 

Z kolei ich prawnicy dobrze opanowali prawo spadkowe


  • s64 lubi to

Kto kocha ten wierzy

GKS KATOWICE!

 

"Zrobimy wszystko by klub zagrał w Ekstraklasie, bo dla metropolii to wstyd, by tylko jedna drużyna grała w Ekstraklasie"





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych