Skocz do zawartości


Zdjęcie

Polska piłka


10236 odpowiedzi w tym temacie

#4851 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 02 maj 2017 - 21:14

chcialbym skomentowac cie powaznie, ale napisales ze niezgodne z prawem jest wymaganie zoltej koszulki na Blaszoku :chamisko:

Gieksa ma grac na siebie, a kurwa swinia arka gdynia ma grac na siebie. Chore myslenie, ze jakis klub ma zalatwic komus jakies miejsca. Samemu trzeba grac, a nie patrzec na innych.

 

Arka gra dla siebie. Oni maja wyjebane na cala Polske, a ja mam wyjebane na nich. Wygrali puchar i teraz sami dla siebie graja w pucharach. Oni dla siebie, my dla siebie.


  • kosa lubi to

#4852 La Beneamata

La Beneamata
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 02 maj 2017 - 21:20

Idąc tokiem rozumowania niektórych tutaj, to Mistrzostwo Polski i Puchar Polski powinien być z góry zarezerwowany dla Legii i Lecha, bo "osiągną" coś w pucharach europejskich. Nikt Lechowi nie bronił pokonać Arki w finale, a to, że dali dupy to wyłącznie ich wina. Brawa dla Arki, kolejny puchar do gablotki mają i nikt im tego nie zabierze. Zagłębie Lubin na początku sezonu też miało być chłopcem do bicia, a mimo wszystko dotarli do 3. rundy, po drodze pokonując wyżej notowany i bardziej doświadczony Partizan. 

 

PS. W ogóle mam wrażenie, że jakbyśmy grali w takim finale, to marudy z forum trzymałyby kciuki za rywala, bo przy naszej wygranej, chuja osiągnęlibyśmy w pucharach europejskich.


GKS KATOWICE & BANIK OSTRAVA


#4853 Sajpress

Sajpress
  • SK1964
  • LokalizacjaMiliardowice

Napisano 02 maj 2017 - 23:50

Nie oglądałem na żywo meczu, teraz zobaczyłem skrót z którego wynika że Arka pierwszy raz pod bramką Lecha znalazła się dopiero pod koniec pierwszej połowy... Poznań grał w piłkę a Gdynia zdobyła Puchar. Mam takie odczucie że kibice kolejorza czują się tak jak ja m.in. po meczu z sosnowcem lub Stomilem.

 

Droga Arki do Pucharu Polski:

Rominta Gołdap 1:4

Olimpia Zambrów 0:1 - bramka strzelona w 94 min

KSZO 1:2

Bytovia 2:1, rewanż 1:0

Wigry 0:3, rewanż 2:4

 

K***a jak nie wiele trzeba by przy "odrobinie" szczęścia zdobyć puchar Polski!

 

Jeżeli dziś zamiast Arki GieKSa zdobyła by puchar to nie ważne było by czy kolega, który cieszy się razem z tobą jest za pis-em, po, wierzy w Boga lub nie, piszę mądrzejsze lub głupsze posty na forum. Radość była by taka że wszystko by przysłoniła.

 

Najlepsze dopiero przed nami...


  • kosa lubi to

#4854 Eric Cantona

Eric Cantona
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 03 maj 2017 - 01:18

Weź pod uwagę, że Wigry w 96 minucie prawidłowo gola na awans strzeliły, jednak sędziowie spalonego znaleźli. Tak Arka Gdynia dotarła do finału. Grzegorz Niciński patrzył na swój sukces a Leszek Ojrzyński spił śmietanę.

#4855 Marek

Marek
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 03 maj 2017 - 07:38

Albo z 2 miejsca na LM ;)

 

Wszędzie te marudy! Z drugiego do LM to może wchodzić Górnik. Nas interesuje MISTRZOSTWO.


Nad naszym herbem 8 jest gwizdek,
kto dumą Śląska? To przecież jasne!


#4856 blazej

blazej
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBrynów

Napisano 03 maj 2017 - 18:05

We wspomnianej III lidze ŁKS remis, finszparkiet 3 pkt

#4857 19mózG64

19mózG64
  • SK1964

Napisano 03 maj 2017 - 20:25

Ale czego nie rozumiecie?

 

Jeśli tegoroczny zwycięzca LE dzięki lidze krajowej dostanie się do fazy grupowej LE to wtedy Arka zagra w 3 rundzie eliminacji. W przeciwnym razie domyślam się, że zaczną od drugiej.

 

W LE grają obecnie Ajax z Lyonem oraz Celta Vigo z United, sami oceńcie szanse

 

Nawiązując do tematu.

Celta nie da rady być na miejscu premiowanym grą w grupie LE.

United jest na jedynym miejscu z Anglii premiowanym awansem do grupowej LE, czyli piątym ale mają jeszcze 4 kolejki i City punkt przed nimi,

Ajax obecnie jest na 2 pozycji 3 pkt przed PSV, 2 kolejki do końca i mecz z ostatnim w lidze zespołem przed sobą, ale tak czy tak nie ma możliwości w lidze uzyskać promocji bezpośrednio do grupy LE bo z 3 miejsca są kwalifikacje. Ranking federacji: 12

Lyon przegrał 4:1 na wyjeździe z Ajaxem więc mało prawdopodobne, że awansują do finału i go wygrają. To jest piłka i może się wydarzyć wszystko ale tak samo jak w przypadku Ajaxu obecnie nie ma możliwości gry bezpośrednio w grupie LE ze względu na pozycję Holandii w rankingu federacji: 5. pozycja. Jednak jakby się udało to znajdują się właśnie na 4 pozycji w lidze, która dawałaby start w LE z grupy, nie mają szansy być wyzej w lidze i mają jeszcze 4 mecze w lidze, a rywale po 3.

 

 

 

W zeszłym roku bezpośrednio w grupie LE meldowały się:

  • 12 drużyn – zdobywców pucharów federacji z miejsc 1–12 (to chyba nie będzie dotyczyło)
  • 1 drużyna – czwarty zespół federacji z miejsca 4. (w tym roku włochy)
  • 3 drużyny – piąty zespół federacji z miejsc 1–3 ( w tym roku Hiszpania, Niemcy, Anglia)

 

Włochy możliwe, że mogą jeszcze wyprzedzić Anglię punktowo w tym rankingu federcji jeśli Juve wygra LM bo w federacji mają 72,498 a Anglia: 75,105. Francja ma chyba za dużo punktów do Włoch (56,332) aby dostać miejsce w grupie LE za miejsce w lidze. Mówię chyba bo nie wiem jak oni te punkty zliczają i się w to nie zagłębiałem

 

 

Podsumowując, tylko wygrana United i uzyskanie przez nich 5 miejsca w Premier League da Arce mecze z Milanami itd. Chyba, że gdzieś popełniłem błąd, czego nie wykluczam ale starałem się jak najlepiej to posprawdzać  :D


Użytkownik 19mózG64 edytował ten post 03 maj 2017 - 20:27

Kto kocha ten wierzy

GKS KATOWICE!

 

"Zrobimy wszystko by klub zagrał w Ekstraklasie, bo dla metropolii to wstyd, by tylko jedna drużyna grała w Ekstraklasie"


#4858 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 03 maj 2017 - 20:32

United ma tak ciezki kalendarz, ze wygranie LE i 5 miejsce w lidze to calkiem realny scenariusz.



#4859 Krzyś

Krzyś
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaLigota

Napisano 05 maj 2017 - 10:12

O Legii:

http://www.przeglads...1574,1,721.html

 

Były obawy, że odleci pozostałym na naszym podwórku, a tam nie jest tak kolorowo;
 



#4860 Krzyś

Krzyś
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaLigota

Napisano 05 maj 2017 - 17:45

u sąsiadów coś kiepsko z frekwencją.

 

Młyn na środku, łuki puste, główna podobnie, a w dodatku a ich oprawa, odnosząca się do niebios :szydera:



#4861 La Beneamata

La Beneamata
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 05 maj 2017 - 20:20

^ Jebać ich i patrzmy na siebie. Bo u nas też nie jest dobrze pod względem liczb.

 

Wszyscy na Sandecje!


  • uzi lubi to

GKS KATOWICE & BANIK OSTRAVA


#4862 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 05 maj 2017 - 20:21

Wszyscy do Siedlec  :ph34r:


"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#4863 żywiec

żywiec
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 05 maj 2017 - 20:30

A reszta do kosciola sie modlic :-)

#4864 _PM_

_PM_
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 06 maj 2017 - 08:57

Krzyś, oprawa w formie modlitwy rozwaliła system ;-)
  • Krzyś lubi to

#4865 La Beneamata

La Beneamata
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 06 maj 2017 - 16:27

Janek Urban prowadzi Śląsk do 1. ligi:

 

http://www.flashscor...a;table;overall

 

Ciekawe czy dalej będą się nabierać w Ekstraklasie na jego "warsztat trenerski". 


GKS KATOWICE & BANIK OSTRAVA


#4866 bleki78

bleki78
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTauzen

Napisano 06 maj 2017 - 16:34

Janek Urban prowadzi Śląsk do 1. ligi:

 

http://www.flashscor...a;table;overall

 

Ciekawe czy dalej będą się nabierać w Ekstraklasie na jego "warsztat trenerski". 

Wcześniej nie chciał słyszeć o robocie w 1 lidze , a teraz już w extra będzie miał ciężko się załapać.



#4867 Krzyś

Krzyś
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaLigota

Napisano 06 maj 2017 - 16:36

A miał być u nas swego czasu:)

Ale ... za tydzień niech rozwali stinkersów:)

#4868 Scarface WNC

Scarface WNC
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKATOWICE

Napisano 06 maj 2017 - 19:59

Ładnie ich ciśnie ta Lechia ciekawe czy bedzie 3 cyfrówka ;) 

http://wyniki.interi...5-06,mid,583597

hahaha już poprawili przed chwila było 0-24

 


Użytkownik Scarface WNC edytował ten post 06 maj 2017 - 20:01


#4869 La Beneamata

La Beneamata
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 06 maj 2017 - 20:08

I my do tej ligi nie potrafimy awansować xd

 

giphy.gif


  • Filip64 lubi to

GKS KATOWICE & BANIK OSTRAVA


#4870 La Beneamata

La Beneamata
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 06 maj 2017 - 21:12

Cztery firmy chętne na wykup Widzewa. Najkorzystniejsza oferta jest z Murapolu, który gwarantuje przekazanie 15 mln w ciągu 5 najbliższy lat. 


GKS KATOWICE & BANIK OSTRAVA


#4871 Scarface WNC

Scarface WNC
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKATOWICE

Napisano 06 maj 2017 - 21:35

3 bańki na sezon za wykup to chyba nie dużo tylko że Widzew to 3 ligowy klub.



#4872 Krzyś

Krzyś
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaLigota

Napisano 06 maj 2017 - 21:43

3 bańki na sezon za wykup to chyba nie dużo tylko że Widzew to 3 ligowy klub.


A jak awansują?

Za Murapolem pójdą inni, więc kasa większa będzie.

Do tego stadion mają.

Go, go ŁKS!!!

:)

#4873 La Beneamata

La Beneamata
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 06 maj 2017 - 21:48

18275062_647643245425475_707363859006066


GKS KATOWICE & BANIK OSTRAVA


#4874 szwedzik

szwedzik
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 06 maj 2017 - 22:26

I my do tej ligi nie potrafimy awansować xd

 

giphy.gif

Nie wiem,nie rozumiem tego śmichu. Próba dośrodkowania została zablokowana przez obrońce. 



#4875 Foxu

Foxu
  • SK1964
  • LokalizacjaEdinburgh

Napisano 07 maj 2017 - 00:13

Nie wiem,nie rozumiem tego śmichu. Próba dośrodkowania została zablokowana przez obrońce. 

Tys jest z ruchu?






Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych


    Bing (1)