Skocz do zawartości


Zdjęcie

Polska piłka


10236 odpowiedzi w tym temacie

#4001 artek

artek
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 24 grudzień 2016 - 12:27

Ten zakaz transferów to im dzisiaj mogą anulować. Co to zmieni?
  • Suja lubi to

#4002 marcin GieKSa

marcin GieKSa
  • SK1964

Napisano 24 grudzień 2016 - 12:30

Ano no to ze beda mogli uzupelnic braki kadrowe np. po takim Lipskim czy Mazku.


  • MiRO lubi to

#4003 artek

artek
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 24 grudzień 2016 - 12:55

Oni od kilku lat nie kupili za gotówkę. Lepszy byłby zakaz rejestracji nowych zawodników.

Użytkownik artek edytował ten post 24 grudzień 2016 - 12:56


#4004 marcin GieKSa

marcin GieKSa
  • SK1964

Napisano 24 grudzień 2016 - 13:41

No ale to jest to samo, zakaz transferowy=zakaz rejestracji nowych zawodnikow.



#4005 artek

artek
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 24 grudzień 2016 - 13:53

Zdecydowanie nie. Mogą zatrudniać wolnych zawodników czyli takich jakich tylko zatrudniają od lat.

#4006 m1964

m1964
  • SK1964

Napisano 24 grudzień 2016 - 23:53

Oni od kilku lat nie kupili za gotówkę. Lepszy byłby zakaz rejestracji nowych zawodników.

 

ktos mi przekazal ze tak mialo byc - i tak maja niezly piec ; )



#4007 marcin GieKSa

marcin GieKSa
  • SK1964

Napisano 25 grudzień 2016 - 00:11

ktos mi przekazal ze tak mialo byc - i tak maja niezly piec ; )

Oby , oby.mam nadzieje ze w koncu sprawiedliwosc ich dosiegnie.Ty pewnie wiesz wiecej od reszty forumowiczow ale prawda jest tez taka ze co rok r ma takie probelmy i co rok sie slizgaja wiec...poki co wiedzac o ich dlugach(m.in. 4 banki , niecaly milion z fundacji plus 3 dla miasta) maja niezle ale ich ratuje sprzedaz tego mlodego i Lipskiego i to maja pochytane.no chyba ze wiesz o innych trupach z szafy?



#4008 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 25 grudzień 2016 - 01:10

sprzedaz mlodego i lipskiego ich nie ratuje, bo tam za chwile beda graly same stare chopy. To ich pograza, a nie ratuje!



#4009 lolo1989

lolo1989
  • SK1964

Napisano 25 grudzień 2016 - 10:11

Co wy z tym Lipskim? pytam poważnie. Chłop miał rok przebłysku jak wielu innych u nich a później  piach.



#4010 p1964

p1964
  • SK1964

Napisano 25 grudzień 2016 - 12:55

a o co chodzi z tą dziwną spółką u nich Gabits? (nie pamiętam nazwy)

 

podobno tez jakies bagno to jest i maja wobec niej w chuj zobowiązań? Wie ktoś o co z tym chodzi?



#4011 Ultras GieKSa'03

Ultras GieKSa'03
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 25 grudzień 2016 - 23:10

http://allegro.pl/li...?us_id=33967853

 

Celem niniejszej aukcji jest licytacja oryginalnej koszulki meczowej Tomasza Foszmańczyka, w której odbył wiele spotkań w rundzie jesiennej sezonu 2016/2017 godnie reprezentując barwy GKS-u Katowice.

 

Koszulka o rozmiarze S.

 

Aukcja jest prowadzona w szczytnym celu - uzyskana kwota zostanie przeznaczona na leczenie Sary – 9-cio letniej córki jednego z kibiców GKS Katowice chorej na dysmorfię.

 

Szczegółowy opis choroby znajduję się pod tym linkiem: https://youtu.be/1ZJ...A2Akbc_I0jy2Amg Profil Sary na facebook-u https://www.facebook.com/pomocsarze/

 

Kibice GKS-u Katowice nie raz udowodnili że potrafią pomagać, koszty leczenia Sary są naprawdę wysokie dlatego liczymy na zaciętą licytację niniejszej koszulki. Nikt nie chciałby znaleźć się w sytuacji takiej, jak rodzice Sary, dlatego gorąco zapraszamy do licytacji i chęci pomocy w tym jakże rodzinnym okresie świątecznym!

 

Koszulka została sprzedana na poprzedniej aukcji za kwotę 1150 zł i dzięki uprzejmości jednego z naszych kibiców została przekazana w celach charytatywnych – liczymy na przebicie tej kwoty!

 

 

Dla tych osób którzy chcieli by wesprzeć finansowo leczenie Sary zapraszamy do kontaktu z nami lub bezpośrednio z rodzicami na profilu FB „Pomoc Sarze”.

 

 

Dziękujemy! – Ultras GieKSa 2003


Fanatyczny Styl Życia

 

Ultras GieKSa`03

                                                                                    


#4012 żywiec

żywiec
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 26 grudzień 2016 - 10:40


Ja tam sie w dziennikarstwie mało orientuje ale jakoś miałem przekonanie że Zarzeczny to ogarnięty i mądry facet.
Po tym programie(pierwszy raz tyle go słuchałem/czytałem :) ) zmieniam zdanie o 180 stopni :szok:



#4013 RaulDąb

RaulDąb
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice Ligota Dąb WNC

Napisano 26 grudzień 2016 - 11:01

Co wy z tym Lipskim? pytam poważnie. Chłop miał rok przebłysku jak wielu innych u nich a później  piach.


Lipski , Lipskim ale od stycznia może on podpisać nowy kontrakt z innym klubem na zasadzie Bosmana więć oni mogą nic nie dostać

#4014 cornholio

cornholio
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 26 grudzień 2016 - 11:23

Coś takiego pojawiło się na niebiescy.pl podsumowanie roku 2016. To mi dobitnie uzmysławia w jakim matrixie żyją tam wszyscy i z ile spraw jest bagatelizowanych lub dopiero ma wyjść na wierzch. Plus nieograniczony limit pychy, braku pokory czy przekonanie o swojej wyższości na zasadzie "bo tak, bo nam się należy"

Pewnej analogii dopatruję się w sytuacji Widzewa. Tam tez miał być wjazd z bramą na salony a są na starcie długi, środek tabeli i prowadzący w niej ŁKS.....

Jeszcze jedno skierowane do wszelakich dziennikarzy lokalnych(którzy chyba to dziennikarstwo w większości robili na kursie korespondencyjnym ESKK) to jest region DERBOWY. Tu się nie lubimy i to dodaje kolorytu. Mamy się głaskać i sobie słać transy ?

Bez jaj.

Za Niebiescy.pl hehe

"

  • Waldemar Fornalik jest bardzo doświadczonym szkoleniowcem, niezwykle oddanym temu klubowi.
  • Nie tylko on ma licencję UEFA Pro i cenne ligowe doświadczenie.
  • Obecna drużyna na papierze źle nie wygląda i jeżeli zapewniona jej zostanie stabilizacja i wsparcie, to jest w stanie utrzymać się w Ekstraklasie.
  • Klub potrafi szkolić dobrze młodzież i uzyskiwać z tego tytułu cenne przychody.
  • Zawodnicy dość szybko się tu aklimatyzują i jeżeli chcą się rozwinąć, to nic nie stoi im na przeszkodzie.
  • Dział marketingu zaskakuje swoją pomysłowością i pokazuje, jak wiele można zrobić przy skromnych funduszach.
  • Adler jest bez wątpienia najbardziej charakterystyczną i charakterną maskotką w Ekstraklasie.
  • TV Niebiescy robi świetne kulisy i materiały filmowe. Nowe media i technologie już dziś wyznaczają kierunek rozwoju.
  • Na spikera zdecydowanie nie możemy narzekać ;)
  • Kibice potrafili dotąd zachować chłodne głowy, nie robiąc niepotrzebnego przedstawienia na trybunach.
  • Przedstawiciele miasta uzyskali wgląd w to, co dzieje się w klubie.
  • Nikt przed nikim nie zamyka drzwi i choć rozmowy nie bywają łatwe, to dialog klub - miasto - kibice jest utrzymany.
  • Obecna działalność nie generuje długów.
  • Województwo śląskie, z wyróżniającą się nie tylko w Polsce Katowicką Specjalną Strefą Ekonomiczną, prężnie się rozwija."


#4015 sajmonczan

sajmonczan
  • SK1964

Napisano 26 grudzień 2016 - 11:29

Kurwa, co to jest? Przecież tego się nawet przeczytać nie da, bo językowo to jest poziom podstawówki.

Obejrzałem pierwszą część i wg. Mnie bardzo przystępnie wyjaśnione co i jak. A Zarzeczny. Myślę, że lepiej przemilczeć.

Użytkownik sajmonczan edytował ten post 26 grudzień 2016 - 12:24

  • 19mózG64 lubi to

#4016 19mózG64

19mózG64
  • SK1964

Napisano 26 grudzień 2016 - 12:12

Pewnie adler to pisal ;)
  • Scarface WNC lubi to

Kto kocha ten wierzy

GKS KATOWICE!

 

"Zrobimy wszystko by klub zagrał w Ekstraklasie, bo dla metropolii to wstyd, by tylko jedna drużyna grała w Ekstraklasie"


#4017 bari

bari
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 26 grudzień 2016 - 12:15

Ta strona niebiescy jakiś bajtel prowadzi ?:)


Użytkownik bari edytował ten post 26 grudzień 2016 - 12:15


#4018 IRAS

IRAS
  • SK1964

Napisano 26 grudzień 2016 - 12:15

Zobaczyłes kto napisał ten felieton na niebiescy.pl? Marco FC Katowice to chyba wszystko Wam powinno powiedziec 



#4019 Dudzik

Dudzik
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 26 grudzień 2016 - 12:25



#4020 Gladiators64

Gladiators64
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 26 grudzień 2016 - 12:47

Lipski , Lipskim ale od stycznia może on podpisać nowy kontrakt z innym klubem na zasadzie Bosmana więć oni mogą nic nie dostać

W C+ gadali ze Lipski w kontrakcie miał jakiś aneks ze jeżeli rozegra określoną ilość minut to kontrakt przedłuża mu się do 2019 . Ilość minut została juz przekroczona wiec wychodzi kontrakt do 2019

#4021 tommywie

tommywie
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 26 grudzień 2016 - 18:25

ale jakoś miałem przekonanie że Zarzeczny to ogarnięty i mądry facet.

 

Paweł Z. jest jedną z większych (a na pewno najgrubszych) 'dziennikarskich' spierdolin w polskich mediach - pierdoli od rzeczy, ale zawsze przekonany o swojej zajebistości



#4022 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 27 grudzień 2016 - 01:01

Tego odcinka nie oglądałem, ale ogólnie Zarzecznego lubię. Oczywiście trzeba dzielić to, co on mówi przez 10, ale ma naprawdę niesamowitą wiedzę. To jest taki Shellu, ale na cała Polskę (i to nie tylko sportową). Gość potrafi codziennie komentować wydarzenia sportowe w prasówce i mówić przez ponad godzinę do kamery. I takie samo coś potrafi robić na tematy polityczne. Bardzo często jest kontrowersyjny na siłę, ale mimo wszystko warto go poczytać.


Przyjaźń jest wszystkim!


#4023 tommywie

tommywie
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 27 grudzień 2016 - 01:27

Tego odcinka nie oglądałem, ale ogólnie Zarzecznego lubię. Oczywiście trzeba dzielić to, co on mówi przez 10, ale ma naprawdę niesamowitą wiedzę. To jest taki Shellu, ale na cała Polskę (i to nie tylko sportową). Gość potrafi codziennie komentować wydarzenia sportowe w prasówce i mówić przez ponad godzinę do kamery. I takie samo coś potrafi robić na tematy polityczne. Bardzo często jest kontrowersyjny na siłę, ale mimo wszystko warto go poczytać.

 

no to teraz mogę się wypowiedzieć dodatkowo po obejrzeniu odcinka - mega ciekawa rozmowa, widać, że ten Sachs jest bardzo kumatym gościem, bardzo fajnie się wypowiada, fajnie się go słucha, ten Wachowski - widać, że wykształcony, trochę sztywniejszy, ale też wypowiada się na poziomie i nagle do rozmowy 3 inteligentnych ludzi wpierdala się taki wiejski głupek, który chce robić z siebie showmana i momentami widać takie zażenowanie oraz zniecierpliwienie na twarzach innych gości, kiedy ten znowu gębę otwiera... polecam moment 8:48, jak Zarzeczny odpakowuje mikołaja i go wpierdala :D naprawdę, jak dla mnie żenada - jeszcze te podwinięte galoty, brudne adidasy, porażka w chuj...

 

nie podważam jego wiedzy, ale nie mogę na tego spaślaka patrzeć, ani słuchać tych jego śmiesznych anegdotek...

 

odnosząc się do samego meritum filmu, to kara na przyszły sezon dla chorzowskich będzie pewnie jeszcze mniejsza, niż ta na ten sezon, więc jeżeli sportowo sami się nie pogrzebią, to żadna komisja im krzywdy nie zrobi 



#4024 zwierzak

zwierzak
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 27 grudzień 2016 - 08:36

no to teraz mogę się wypowiedzieć dodatkowo po obejrzeniu odcinka - mega ciekawa rozmowa, widać, że ten Sachs jest bardzo kumatym gościem, bardzo fajnie się wypowiada, fajnie się go słucha, ten Wachowski - widać, że wykształcony, trochę sztywniejszy, ale też wypowiada się na poziomie i nagle do rozmowy 3 inteligentnych ludzi wpierdala się taki wiejski głupek, który chce robić z siebie showmana i momentami widać takie zażenowanie oraz zniecierpliwienie na twarzach innych gości, kiedy ten znowu gębę otwiera... polecam moment 8:48, jak Zarzeczny odpakowuje mikołaja i go wpierdala :D naprawdę, jak dla mnie żenada - jeszcze te podwinięte galoty, brudne adidasy, porażka w chuj...

nie podważam jego wiedzy, ale nie mogę na tego spaślaka patrzeć, ani słuchać tych jego śmiesznych anegdotek...


Mam dokładnie takie samo zdanie. Ta historia o tych babciach przechodzacych przez boisko bylaby może fajna, ale w innym czasie i innym miejscu. Tak zrobił z siebie tylko debila.

#4025 Ultras GieKSa'03

Ultras GieKSa'03
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 27 grudzień 2016 - 17:29

http://allegro.pl/li...?us_id=33967853

 

30 minut do końca aukcji charytatywnej - pomagamy!


Fanatyczny Styl Życia

 

Ultras GieKSa`03

                                                                                    





Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych