Skocz do zawartości


Zdjęcie

Telefony komórkowe


3703 odpowiedzi w tym temacie

#2076 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 31 styczeń 2017 - 14:42

Sim locki sa juz chyba niepraktykowane, bo chyba zabraniaja tego przepisy. 


  • Krzyś lubi to

"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#2077 Gumiś

Gumiś
  • SK1964
  • LokalizacjaBrynów

Napisano 31 styczeń 2017 - 15:15

Niewiem jak w nowych telefonach . Ale niedawno dostałem galaxy s 5 z sieci Orange i miał sim locka .

#2078 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 31 styczeń 2017 - 15:26

Masz prawo chyba do darmowego zdjęcia blokady u operatora.

"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#2079 Gumiś

Gumiś
  • SK1964
  • LokalizacjaBrynów

Napisano 31 styczeń 2017 - 15:47

W październiku dzwoniłem do Orange to mi powiedzieli coś kolo 8 dych . A na jakiejś stronce zapłaciłem 25 zł i przysłali mi kod

#2080 Budus

Budus
  • SK1964
  • LokalizacjaWitosa

Napisano 31 styczeń 2017 - 16:27

bo orange jako jedyny skurwiały operator zakłada/zakładał jeszcze jakiś czas temu simlocki, nawet na telefony z dualem :/

 

a bezpłatnie chyba ściągnął jak Ci się umowa będzie kończyć - coś mi się tak wydaje. chociaż w służbowym telefonie jak kończyliśmy współpracę z orange brali własnie 70 zł 



#2081 Bojar

Bojar
  • SK1964

Napisano 31 styczeń 2017 - 17:02

Ktoś się orientuje jak wygląda sprawa roamingu?

Wypierdolą to w końcu w pizdu, czy nie ma na co liczyć w najbliższym czasie?


Wszyscy jedziemy na wózku wspólnym, reprezentujemy GieKSe to powód do dumy!


#2082 Budus

Budus
  • SK1964
  • LokalizacjaWitosa

Napisano 31 styczeń 2017 - 17:05

od 15 czerwca wypierdolą w pizdu w UE


Użytkownik Budus edytował ten post 31 styczeń 2017 - 17:08

  • hermano lubi to

#2083 Bojar

Bojar
  • SK1964

Napisano 31 styczeń 2017 - 17:10

:D To już jest bankowe?

Będzie to oznaczało, że będą w kraju UE rozmowy net i wyszystko inne będzie kosztowało tyle co w Polsce, bez ukrytych kosztów?


Wszyscy jedziemy na wózku wspólnym, reprezentujemy GieKSe to powód do dumy!


#2084 Budus

Budus
  • SK1964
  • LokalizacjaWitosa

Napisano 31 styczeń 2017 - 17:14

:D To już jest bankowe?

Będzie to oznaczało, że będą w kraju UE rozmowy net i wyszystko inne będzie kosztowało tyle co w Polsce, bez ukrytych kosztów?

bankowe i dotyczą i rozmów i neta

 

** Koszty roamingu przestają obowiązywać, jeśli tymczasowo używasz telefonu komórkowego za granicą. Operatorzy mogą naliczać opłaty za korzystanie z karty SIM na stałe w innym kraju.



#2085 Bojar

Bojar
  • SK1964

Napisano 31 styczeń 2017 - 17:18

Piękne info, piękne dzięki  :piwo:


Wszyscy jedziemy na wózku wspólnym, reprezentujemy GieKSe to powód do dumy!


#2086 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 31 styczeń 2017 - 18:11

Musi być aneks do umowy czy dopiero z podpisaniem nowej umowy będą obowiązywać takie same stawki?


"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#2087 Budus

Budus
  • SK1964
  • LokalizacjaWitosa

Napisano 31 styczeń 2017 - 19:01

Chodzi o roaming?
Wydaje mi się, że jest to narzucone z góry i po prostu wchodzi w życie od 15.06 bez żadnych aneksow. Ewentualnie operatorzy wyślą pismo o zmianach

#2088 Antek

Antek
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 31 styczeń 2017 - 20:48

W październiku dzwoniłem do Orange to mi powiedzieli coś kolo 8 dych . A na jakiejś stronce zapłaciłem 25 zł i przysłali mi kod

 

Tylko że w taki sposób możesz stracić gwarancje...



#2089 Zbig

Zbig
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 31 styczeń 2017 - 21:12

ja juz 2 razy po zakonczeniu umowyściagalem simlocka w orange za darmo. Dzwonisz do nich ze skonczyla ci sie umowa i maja obowiazek za darmo sciagnac ci simlocka.

A nowe telefony jak trafisz niektore Orange daje juz tez bez simlocka



#2090 PRT

PRT
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaMysłowice

Napisano 05 luty 2017 - 14:08

Potrzebuję kupić telefon. Polecane były honory xiaomi itd. Szukam czegoś tańszego. Najważniejsze by nie mulił i bateria w miarę trzymała

#2091 19mózG64

19mózG64
  • SK1964

Napisano 05 luty 2017 - 21:16

Potrzebuję kupić telefon. Polecane były honory xiaomi itd. Szukam czegoś tańszego. Najważniejsze by nie mulił i bateria w miarę trzymała

 

huawei p8/p9 (lite)

Przy rozmowie w trybie ultraoszczędnym 8% baterii trzymało około 1h10 minut.

W sumie jak się nie korzysta z neta i go wyłącza na ten czas to bateria całkiem sporo trzyma.

Na początku żaden telefon nie muli, problemy pojawiają się przy aktualizacjach aplikacjii i zapychaniem karty pamięci zdjęciami/video.


Kto kocha ten wierzy

GKS KATOWICE!

 

"Zrobimy wszystko by klub zagrał w Ekstraklasie, bo dla metropolii to wstyd, by tylko jedna drużyna grała w Ekstraklasie"


#2092 PRT

PRT
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaMysłowice

Napisano 05 luty 2017 - 22:07

mam p8 lite ale nie wytrzymał kilku upadków o których pisałem wyżej



#2093 joGuś

joGuś
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaSiemianowice Śląskie

Napisano 06 luty 2017 - 12:21

użytkował ktoś z Was Xiaomi Redmi Note 3 32 GB, jakies opinie? ogolnie ktoś z marką miał styczność?



#2094 Danon

Danon
  • SK1964
  • LokalizacjaGiszowiec

Napisano 06 luty 2017 - 12:49

PRT, do 400zl podobno najlepszy. Dla bracika zamówiłem w sobotę z wysyłką ze Słubic więc jutro/środa będzie u mnie.

Original Doogee X5 MAX Pro Smartphone 5.0 Inch Android 6.0 MTK6737 Quad Core Mobile Phone 2GB RAM 16GB ROM 4000mAH 4G Cell Phone
http://s.aliexpress.com/JVVnMjI7
(from AliExpress Android)

#2095 maksiu432

maksiu432
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 06 luty 2017 - 15:14

Wszystko ładnie pięknie ale paanie... Czekać dwa miesiące za zamówieniem plus jeszcze nie wiadomo czy przyjdzie to co zamówiłeś :P 

Usługi księgowe Słupsk


Użytkownik maksiu432 edytował ten post 08 luty 2017 - 14:19


#2096 Guest_BGC64_*

Guest_BGC64_*
  • Anonimowi

Napisano 06 luty 2017 - 15:33

Od nich akuat przyjdzie,mają mega spoko opinie. No a z tą przesyłką też jest różnie. Z reguły ludzie piszą że dociera po około 3 tygodniach



#2097 PRT

PRT
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaMysłowice

Napisano 06 luty 2017 - 16:43

PRT, do 400zl podobno najlepszy. Dla bracika zamówiłem w sobotę z wysyłką ze Słubic więc jutro/środa będzie u mnie.

Original Doogee X5 MAX Pro Smartphone 5.0 Inch Android 6.0 MTK6737 Quad Core Mobile Phone 2GB RAM 16GB ROM 4000mAH 4G Cell Phone
http://s.aliexpress.com/JVVnMjI7
(from AliExpress Android)


Jak z językiem, oprogramowaniem itd??

#2098 Danon

Danon
  • SK1964
  • LokalizacjaGiszowiec

Napisano 06 luty 2017 - 20:58

Ten link co wrzuciłem jest z wysyłką ze Słubic, niemiecki magazyn,więc kurier jest u was do 3 dni roboczych. Język PL oczywiście, android, normalnie Play store jest :) co do Aliexpress ogólnie, to nie ma co się bac, ochrona kupującego jest na bardzo wysokim poziomie, osobiście miałem jedna wyjebke i oczywiście zwrot hajsu 100℅, wiadomo, trzeba patrzeć na aukcje, czasem się zdarza 2 miechy czekac ale to się widzi co się klika :) Duży plus jest taki że po płatności Aliexpress trzyma hajs i płaci sprzedającemu dopiero w momencie gdy potwierdzisz otrzymanie hajsu :). Jak coś o Alie to pytać PW, roczne doświadczenie jest to postaram się pomóc.

#2099 Danon

Danon
  • SK1964
  • LokalizacjaGiszowiec

Napisano 06 luty 2017 - 21:02

PRT, jak się zdecydujesz to kliknij ship from : Germany, chyba że chcesz troche dorzucić to coś się z Xiaomi znajdzie, ew napisz budżet, wymagania np. Ile cali i coś się postaram wybrać

#2100 PRT

PRT
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaMysłowice

Napisano 06 luty 2017 - 21:09

tzn generalnie nie mam jakiś wymagań, kiedyś się chciało mieć flagowe modele, kupę kasy w abonamencie się dawało za telefon, teraz po prostu chce płynny smartfon za fajne pieniądze, a czy to będzie xiaomi, huawei czy nagdgryzione jabłko mnie nie interesuje, ino ma być stabilny. Kupiłem od ziomka używkę p8 lite w stanie dobrym, po prostu widać, że był używany, ale kurde zaliczył parę gleb i kawałek dotyku nie śmiga, co jest wkurwiajace, chociaż powoli się przyzwyczajam. 

 

te p8 lite było cacy na prawdę, bateria ok, itd.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych