Skocz do zawartości


Zdjęcie

Telefony komórkowe


3707 odpowiedzi w tym temacie

#1876 Danon

Danon
  • SK1964
  • LokalizacjaGiszowiec

Napisano 13 listopad 2016 - 16:30

powinien byc odblokowany, choc ja mialem zablokowany i mi odblokowali w 5 min ;)

 

procedure odblokowania masz ladnie opisana tutaj : https://miuipolska.p...iaomi-poradnik/

 

jest to dosc proste, ja siedze aktualnie na miui Polska i co tydzien robie sam aktualizacje ;) Jak cos to pomoge, pisz smialo



#1877 Maras

Maras
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 13 listopad 2016 - 18:39

z tym jest różnie. Na mi5 poszło gładko samo wgranie softu i wszystko chodzi. Małe problemy miałem z odblokowaniem bootloadera. Chyba wszystkim zatrzymuje się na 50% i trzeba kombinować.

 

Ale to co wczoraj przeszedłem z Mi4c to jest masakra. Wszystkie fora przestudiowałem. Mogę spokojnie doktorat napisać.

Telefony są super, ale póki nie dostosują softu do Europy to nie mają szans na naszym rynku.

Żaden szary użytkownik telefonu nie będzie tak kombinować. Każdy woli szajsunga za cenę x2, ale włącza telefon i wszystko gra.

Po za tym patenty - chiniole nie mają zamaru płacić nikomu, więc to też jest kolejna bariera.

 

Ale dla wszystkich cierpliwych polecam Mi5 PRO wymiata :)


Użytkownik Maras edytował ten post 13 listopad 2016 - 18:40


#1878 Chrmik

Chrmik
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 14 listopad 2016 - 05:34

Ok, to profilaktycznie napisze już o odblokowanie. A jak już przyjdzie i będę miał jakieś wątpliwości, to widzę, że mam z kim konsultować :)

A cyanogenmod'a ktoś używał?

#1879 multi

multi
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 14 listopad 2016 - 08:32

miui jest na tyle dobre że nie potrzeba tej łatki

#1880 Danon

Danon
  • SK1964
  • LokalizacjaGiszowiec

Napisano 14 listopad 2016 - 09:44

Chemik, nie jestem pewny ale wydaje mi się że do odblokowania musisz fizycznie założyć konto na telefonie więc chyba będziesz musiał poczekać aż dojdzie :)

#1881 Chrmik

Chrmik
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 14 listopad 2016 - 11:20

Właśnie cholera wie, wiem, że ludzie pisali wcześniej. Ale możliwe, że mieli konta utworzone na innych telefonach. Może się da bez, dziś sprawdzę.

#1882 Danon

Danon
  • SK1964
  • LokalizacjaGiszowiec

Napisano 14 listopad 2016 - 11:26

Jak nie to luz, ja miałem odblokowane w 5 minut

#1883 mac

mac
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 15 listopad 2016 - 06:24

Zastanawiam się na takim zestawikiem, MI5 w niezłej cenie...

 

https://www.ibuygou....b-rom-7313.html

https://www.ibuygou....watch-8579.html

 

Polecicie jakiegoś sprzedawce Xiaomi na Ali czy lepiej Ibuygou?

Zegarek chodzi na Android Wear czy czymś dedykowanym? Ma już ktoś?



#1884 multi

multi
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 15 listopad 2016 - 09:39


1: The Language of Watches Only Chinese ,No English Language Version now!
2: This watch Now is Only for Android Phones.IOS is being developed, so stay tuned !!!


poszukaj czegoś na temat zegarka na forum miuipolska

#1885 Danon

Danon
  • SK1964
  • LokalizacjaGiszowiec

Napisano 15 listopad 2016 - 09:45

Mac, ja standardowo na Ali polecam goldway sprzedawca, jest opcja ominięcia vatu i telefon miałem w 7-9 dni roboczych w ręku

#1886 szwedzik

szwedzik
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 15 listopad 2016 - 16:07

Mac, ja standardowo na Ali polecam goldway sprzedawca, jest opcja ominięcia vatu i telefon miałem w 7-9 dni roboczych w ręku

Widze ze ogarniasz telefony Xiaomi, orietujesz sie czy w Xiaomi Redmi note 3 pro da sie wymienic obudowe? Kupiłem dopieroi po 3 tygodnia rozpierdoliłem szybke,obudowe w drobny mak. da sie to jakoś naprawic ? wyswietlacz niby OK jest bo widac na nim ,szybka jest zbita.



#1887 MiRO

MiRO
  • SK1964
  • LokalizacjaKostuchna

Napisano 15 listopad 2016 - 16:42

jaka obecnie sieć najbardziej sie opłaca dla osoby która chce mieć nielimitowane rozmowy stacjonarne i komorkowe, nielimitowane sms/mms i 2GB internetu? Teraz ta osoba ma umowe w play i nie jest zadowolona z wysokosci abonamentu -69zł.


Podcast Trójkolorowy Szpil #03 (29.07.2021):

 

RAFAŁ GÓRAK:"Raczej w GieKSie mamy zakaz czytania forum. Taka sugestia, żeby być spokojniejszym, trzeba nie czytać, trzeba robić swoje."


#1888 Bartek84

Bartek84
  • SK1964

Napisano 15 listopad 2016 - 16:51

W nju za 30zł mam nielimitowane rozmowy na komórkowe, smsy i mmsy plus 10gb w promocji (normalnie 2gb). Za dodatkowe 10zł sa nielimitowane na stacjonarne. W sumie 40zł.
Bóg, Honor, Ojczyzna.

#1889 19piotrek64

19piotrek64
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaCentrum

Napisano 15 listopad 2016 - 17:29

jaka obecnie sieć najbardziej sie opłaca dla osoby która chce mieć nielimitowane rozmowy stacjonarne i komorkowe, nielimitowane sms/mms i 2GB internetu? Teraz ta osoba ma umowe w play i nie jest zadowolona z wysokosci abonamentu -69zł.

Formuła Unlimited w Play. za 25 zł nielimitowane sms i rozmowy do wszystkich i 6GB internetu



#1890 Pablo NFG

Pablo NFG
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaSchiedam / Rotterdam

Napisano 15 listopad 2016 - 17:29

Panowie czy działa Wam aktualnie AutoMapa na Xiaomi ?

 

Coś w czerwcu po aktualizacje się wysypało i jest dupa :(

 

Mówię oczywiście o piracie...

 

Telefon Redmi Note 3 PRO, wersja MIUI 8 Global 6.10.13 (Beta)


______
Pozdro
Pablo

#1891 multi

multi
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 15 listopad 2016 - 18:14

a co niby sie dzieje?
google mapy dzialaja normalnie...

#1892 MiRO

MiRO
  • SK1964
  • LokalizacjaKostuchna

Napisano 15 listopad 2016 - 19:23

Formuła Unlimited w Play. za 25 zł nielimitowane sms i rozmowy do wszystkich i 6GB internetu

a działa ta oferta? bo na stronie nie mozna jej wybrac, jest tylko SOLO itp.


Podcast Trójkolorowy Szpil #03 (29.07.2021):

 

RAFAŁ GÓRAK:"Raczej w GieKSie mamy zakaz czytania forum. Taka sugestia, żeby być spokojniejszym, trzeba nie czytać, trzeba robić swoje."


#1893 Gierdi

Gierdi
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 15 listopad 2016 - 20:25

a działa ta oferta? bo na stronie nie mozna jej wybrac, jest tylko SOLO itp.

 

Musi przejść na kartę



#1894 Antek

Antek
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 16 listopad 2016 - 09:17

Panowie czy działa Wam aktualnie AutoMapa na Xiaomi ?

Coś w czerwcu po aktualizacje się wysypało i jest dupa :(

Mówię oczywiście o piracie...

Telefon Redmi Note 3 PRO, wersja MIUI 8 Global 6.10.13 (Beta)


U mnie podobnie w samsunga... po aktualizacji w czerwcu AutoMapa padła.

Teraz Google maps

#1895 Patol

Patol
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaToruń

Napisano 16 listopad 2016 - 11:42

jaka obecnie sieć najbardziej sie opłaca dla osoby która chce mieć nielimitowane rozmowy stacjonarne i komorkowe, nielimitowane sms/mms i 2GB internetu? Teraz ta osoba ma umowe w play i nie jest zadowolona z wysokosci abonamentu -69zł.

Heyah, pakiet Smart M, 2gb neta, nielimitowane komórki i stacjonarne, nielimitowane sms/mms, plusem jest brak długoterminowej umowy :) cena 34.98 zł.



#1896 multi

multi
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 16 listopad 2016 - 12:48

mobile viking?

https://mobileviking.../offer/viking29

29 zl 4 gb prawie wszystko za friko

po doladowaniu za 29 zl dostajemy wszystko od nowa czyli 4gb i resztę pierdòl i dalej na koncie mamy 29 zl

#1897 Zbig

Zbig
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 16 listopad 2016 - 15:47

Uważajcie co kupujecie z Chin (chodzi o telefony)

 

Poważne podejrzenia wobec tanich chińskich smartfonów. Co 72 godziny wysyłają tajny raport?

Robert Kędzierski

Ten producent przyznał, że usunął już szkodliwe oprogramowanie ze swoich urządzen

Ten producent przyznał, że usunął już szkodliwe oprogramowanie ze swoich urządzen (Fot. BLU)
Niektóre tanie chińskie smartfony są podejrzewane o to, że w nieautoryzowany sposób zbierają informacje o użytkownikach. Firma specjalizująca się w cyberbezpieczeństwie wykryła podejrzany kod aktywujący się co 72 godziny.
Nawet 700 milionów budżetowych smartfonów może mieć zainstalowane oprogramowanie, które w nieautoryzowany sposób śledzi użytkownika. Na trop wpadła firma Kryptowire, specjalizująca się w cyberbezpieczeństwie. Na jednym z urządzeń wykryła kod, który co 72 godziny wysyła do Chin wiadomość zawierającą m.in. dane o lokalizacji czy wyszukiwane słowa kluczowe, zestawienie wykonywanych połączeń, a nawet treść wiadomości SMS.

Czytaj też: O tych tanich smartfonach z Chin mogłeś nie słyszeć. Zachwycające!

Ślady, według The Verge, prowadzą do prywatnej firmy Adups, która specjalizuje się w reklamach. Firma przyznała, że stosuje tego typu oprogramowanie, jednak miałoby być stosowane wyłącznie w Chinach. Tanie chińskie smartfony są jednak do kupienia na całym świecie, stąd też o problemie stało się głośno tam, gdzie obowiązują wyższe standardy w kwestii ochrony danych użytkowników. 

Nie jest jasne jak duża jest skala zagrożenia, gdyż chińska spółka współpracuje zarówno z mniej znanymi producentami, takimi jak BLU, jak i tymi bardziej rozpoznawalnymi: Huawei i ZTE. BLU przyznała, że usunęła już kod ze 120 tys. swoich urządzeń.

Google interweniuje

New York Times informuje, że Google zajął się już problemem i nakazał firmie Adups usunięcie oprogramowania z wszelkich urządzeń, na których działają oficjalne usługi Google. Po raz kolejny może więc okazać się, że to właśnie korzystanie z pełnego Androida, a nie chińskich systemów, które się na nim opierają, gwarantuje użytkownikowi bezpieczeństwo.

 

http://next.gazeta.pl/next/7,151243,20983177,powazne-podejrzenia-wobec-tanich-chinskich-smartfonow-co-72.html#BoxBizImg



#1898 Danon

Danon
  • SK1964
  • LokalizacjaGiszowiec

Napisano 16 listopad 2016 - 23:00

Widze ze ogarniasz telefony Xiaomi, orietujesz sie czy w Xiaomi Redmi note 3 pro da sie wymienic obudowe? Kupiłem dopieroi po 3 tygodnia rozpierdoliłem szybke,obudowe w drobny mak. da sie to jakoś naprawic ? wyswietlacz niby OK jest bo widac na nim ,szybka jest zbita.

 

Pewnie sie da, poszukaj gratow na allegro i probuj ;) Aczkolwiek sam nie mialem jeszcze stycznosci z tym modelem



#1899 szwedzik

szwedzik
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 17 listopad 2016 - 00:03

Kupilem na ali wyswietlacz z dotykiem i akcesoriami do wymiany za 65zl. W serwisie Xiaomi Polska powiedzieli mi 360zl. Ochujeli chyba, jeszcze kolor maja jeden a w grudniu bedzie inny wiec sami na ali kupuja pewnie te czesci a potem zdzieraja z klientow.

#1900 matthew

matthew
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 17 listopad 2016 - 00:12

konczy mi sie umowa w Play, bylem w salonie zorientowac sie co moga mi zaproponowac i z mojego punktu widzenia szalu nie ma, chociaz moge byc troche do tylu bo zwyczajnie sie nie interesowalem tematem. Jak sa fajne telefony to i duza doplata. Obecnie place stowke i mam samsunga s4, z telefonu jestem zadowolony ale chcialem cos nowego z dobrym aparatem i duzym pakietem neta. Co polecacie, moze jakas inna siec, albo odpuscic troche i poczekac na promocje?






Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych