Skocz do zawartości


Zdjęcie

Polska


6093 odpowiedzi w tym temacie

#2851 Branik_GT

Branik_GT
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • Lokalizacja(G)órny Tauzen

Napisano 22 styczeń 2017 - 12:28

Ale mnie wkurwia ten temat upublicznienia przez psiarnie ryjów tych debili z KODu którzy tam szumieli. 

Płacz jak tak można i w ogóle. Rzecznik praw obywatelskich płacze, helsińska fundacja praw człowieka płacze, Nowoczesna płacze że jak można upubliczniać twarze a gdzie domniemanie niewinności ?

NOSZ KURWA co za hipokryzja jak przez lata upubliczniają twarze ze stadionów to jest dobrze ? Gdzie wtedy jest Rzecznik praw czy helsińska fundacja ? Kto wtedy mówi o domniemaniu niewinności ?

Jeszcze dziś mnie podkurwiła ta pita z nowoczesnej Joanna Scheuring-Wielgus (jest tam u nich ktoś z polskim nazwiskiem?) w Kawie na Ławe mówiła że wszystkich ze zdjęć zaprasza do partii po pomoc prawną. To polityczny kurwiszon jeden. I że jeden ze zdjęcia jest frajer którego jedynym przewinieniem było to że tam stał. Kurwa. Jak o swoich to dbają szmaty.

 
  • 19marek64 i ToJa lubią to

#2852 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 22 styczeń 2017 - 13:11

Dlatego demokracja nie ma sensu i trzeba ją zniszczyć. Jak to mawiał jeden z undergroundowych prawicowych publicystów (Gabiś bądź Zadencki?) - aby w Polsce było normalnie to w latach 90 powinno się rozstrzelać z 1 mln osób. A tak te łajzy ciągną się za nami jak smród po gaciach.


Użytkownik terror edytował ten post 22 styczeń 2017 - 13:12

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#2853 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 22 styczeń 2017 - 13:19

tak, demokracje trzeba zniszczyc, tylko ze jedynym wyjsciem jest monarchia, a wedlug ciebie anarchia, wiec lepiej niech juz ta demokracja bedzie :D



#2854 ToJa

ToJa
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 22 styczeń 2017 - 14:13

 

Ale mnie wkurwia ten temat upublicznienia przez psiarnie ryjów tych debili z KODu którzy tam szumieli. 

Płacz jak tak można i w ogóle. Rzecznik praw obywatelskich płacze, helsińska fundacja praw człowieka płacze, Nowoczesna płacze że jak można upubliczniać twarze a gdzie domniemanie niewinności ?

NOSZ KURWA co za hipokryzja jak przez lata upubliczniają twarze ze stadionów to jest dobrze ? Gdzie wtedy jest Rzecznik praw czy helsińska fundacja ? Kto wtedy mówi o domniemaniu niewinności ?

Jeszcze dziś mnie podkurwiła ta pita z nowoczesnej Joanna Scheuring-Wielgus (jest tam u nich ktoś z polskim nazwiskiem?) w Kawie na Ławe mówiła że wszystkich ze zdjęć zaprasza do partii po pomoc prawną. To polityczny kurwiszon jeden. I że jeden ze zdjęcia jest frajer którego jedynym przewinieniem było to że tam stał. Kurwa. Jak o swoich to dbają szmaty.

 

 

 

Oni uważają, że publikuje się wizerunki ludzi którzy tylko "protestwali", i że w ten sposób PiS chce zmusić ludzi żeby nie przychodzili na protesty. Tego że to są ludzie którzy ewidentnie atakowali posłów czy dziennikarzy to już się nie raczy widzieć.

Nie było interwencji policji, nie było pałowania wiec są zawiedzeni bo nie mają się na co skarżyć w Brukseli. Teraz wykombinowali nowy powód.
Swoją drogą dziennikarze tvp wykazali się mega cierpliwością. Przecież jakby mi tak jeden z drugim dmuchał wuwuzelą do ucha to bym mu ją w dupe wsadziła. Podobnie Pawłowicz, jak za nią nie przepadam, to jak dla mnie miała pełne prawo dać w pysk tym co ją tak poszturchiwali. 


Użytkownik ToJa edytował ten post 22 styczeń 2017 - 14:16

Ja to w sumie dobra dziewczyna jestem. 
Tylko ludzie czasem mnie wkur*iają...


#2855 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 22 styczeń 2017 - 14:43

tak, demokracje trzeba zniszczyc, tylko ze jedynym wyjsciem jest monarchia, a wedlug ciebie anarchia, wiec lepiej niech juz ta demokracja bedzie :D

TAK BYŁO :szydera:

 

Anarchiści to ostatnie stadium mieszczaństwa, gardze motzno. Większość anarchistów to zradykalizowani liberałowie. Współcześni anarchiści to hołota, prawdziwi anarchiści to ci z Fiume. Teraz to idea nie warta krwi. Zresztą, co ja z toba będę dyskutować jak ty nie masz pojęcia w kwestii idei.

dowód empiryczny, typowy współczesny anarchista. Mieszczaństwo motzno. Do tego włodi jest nieźle opętany. Co on tam krztusi to nawet ja nie.


"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#2856 Scarface WNC

Scarface WNC
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKATOWICE

Napisano 22 styczeń 2017 - 14:50

Sąd Najwyższy: piwo na bulwarze legalne

 

http://www.rp.pl/Pra...galne.html#ap-1


Użytkownik Scarface WNC edytował ten post 22 styczeń 2017 - 14:51


#2857 griszag

griszag
  • SK1964

Napisano 22 styczeń 2017 - 18:14

... Mieszczaństwo motzno...

co to za wyraz?


Użytkownik griszag edytował ten post 22 styczeń 2017 - 18:14


#2858 bekabeka!

bekabeka!
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 22 styczeń 2017 - 18:53

Będziesz zdrowszy na umyśle jak nie będziesz się nad tym zastanawial.
  • Mayek lubi to

#2859 Guest_Bend_*

Guest_Bend_*
  • Anonimowi

Napisano 22 styczeń 2017 - 18:59

co to za wyraz?

Brzmi jak nazwa jakiegoś greckiego dania.



#2860 Bartek84

Bartek84
  • SK1964

Napisano 22 styczeń 2017 - 23:09

Wracając do tematu Wójcikowskiego.

 

14 stycznia podczas zlotu Pobudki (www.pobudka.org) w Krzyżewie powiedział, że inwestując na giełdzie trafił na spółkę, "którą nie powinien się interesować". Pojawiły się dziwne telefony, a nawet groźby werbalne. "Przyszedł do mnie jeden z takich smutnych panów (...) i dowiedziałem się gdzie mieszkam, gdzie mieszka moja rodzina".
 

 

Może zwykły wypadek a może nie, zważając na to w jakim kraju żyjemy wszystko jest możliwe.

 

Świadek mówiący o niefachowej pomocy to Paweł Bednarz z Fundacji im. Dobrego Pasterza z Sosnowca, wcześniej znany z przepychanki w sejmie na konferencji Terleckiego.


Bóg, Honor, Ojczyzna.

#2861 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 24 styczeń 2017 - 23:38

Tymczasem amerykanie w czasie swojego krótkiego pobytu w Polsce zdążyli spowodować już 3 wypadki - wjechać hammerem w ciężarówkę, staranować czołowo busa i rozrzucić pociski (!) czołgowe po ruchliwej drodze publicznej wjeżdżając przy tym do rowu.

Było można się tego spodziewać, że "Najwspanialsza Armia świata" potraktuje Polskę jako poligon. Czujecie się bezpieczni?


"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#2862 Dudi_1979

Dudi_1979
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaPaderewa

Napisano 25 styczeń 2017 - 00:08

Tymczasem amerykanie w czasie swojego krótkiego pobytu w Polsce zdążyli spowodować już 3 wypadki - wjechać hammerem w ciężarówkę, staranować czołowo busa i rozrzucić pociski (!) czołgowe po ruchliwej drodze publicznej wjeżdżając przy tym do rowu.
Było można się tego spodziewać, że "Najwspanialsza Armia świata" potraktuje Polskę jako poligon. Czujecie się bezpieczni?


Jak się na codzień pije budweisera 0,5 vol to co sie dziwić, że ich warka strong sponiewierala. Daj im trochę czasu organizmy się przyzwyczaja i wujaszek Ben powróci na piedestal

#2863 ToJa

ToJa
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 25 styczeń 2017 - 11:28

"gwiazdeczka" nowoczesnej scheuring-wielgus, czy jak kto woli Schleswig-Holstein, wpadla do torunskiego liceum ze swoimi "bojowkami" i zaklocila spotkanie na temat Zolnierzy Wykletych.

Przeciez takim ludziom powinno sie odbierac mandat posla, a ich wyborcom prawo glosu.
  • Bartek84, 19mózG64 i Sivvy_Brynów lubią to

Ja to w sumie dobra dziewczyna jestem. 
Tylko ludzie czasem mnie wkur*iają...


#2864 Jarecki567

Jarecki567
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaPołudnie Katowic

Napisano 26 styczeń 2017 - 18:54

Najnowszy odcinek "Historii bez cenzury" warto obejrzeć.

 



#2865 Bartek84

Bartek84
  • SK1964

Napisano 26 styczeń 2017 - 21:43

Zakłamanie mediów w sprawie akcji #GermanDeathCamps

 

http://www.zelaznalo...agogiki-wstydu/


Bóg, Honor, Ojczyzna.

#2866 Typerke

Typerke
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 26 styczeń 2017 - 22:47

Strasburg 19 listopada 2002r

 

https://www.facebook...59341070983438/


Użytkownik Typerke edytował ten post 26 styczeń 2017 - 22:47


#2867 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 27 styczeń 2017 - 08:49

http://lovekrakow.pl...IY52o20.twitter #dobrazmiana

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#2868 Zbig

Zbig
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 27 styczeń 2017 - 09:57

Chyba nie tak ma wygladać dobra zmiana.

 

PiS nadzwyczaj hojny dla posłów. Miało być mniej, ale skończyło się na 1000plus

Już druga, od czasu wygrania przez PiS wyborów, podwyżka na biura poselskie. "Podwyżka spowodowana jest tym, że wielu posłów prowadzi kilka biur. Powinny znajdować się w miejscach łatwo dostępnych dla wyborców, co się wiąże z wysokim czynszem" - tłumaczy rzeczniczka PiS Beata Mazurek w rozmowie z "Rz".
Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas
Jak podkreśla "Rzeczpospolita", decyzja o podwyżka zapadła "w cieniu sejmowego kryzysu", kiedy media żyły awanturą o sposób uchwalania budżetu i protestem opozycji.

Przez lata ryczał na prowadzenie biur poselskich wynosił 12,150 zł.

"Na zwiększenie ryczałtu nie zdecydowała się PO w obawie przed krytyką mediów, tymczasem PiS zafundował politykom już dwie podwyżki. W ubiegłym roku kwota wzrosła do 13,2 tys. zł, a od stycznia poszybowała o tysiąc złotych" - informuje gazeta.

Najciekawsze w całej sprawie jest to, że druga podwyżka była zaplanowana w sejmowym budżecie, Ale znacznie niższa - 500 zł.

"A to nie jedyny hojny gest marszałka Sejmu Marka Kuchcińskiego. W ostatnich miesiącach zwiększył też m.in. limit wydatków na remonty biur poselskich i środki dla klubów na pokrycie funkcjonowania posłów w Sejmie" - przypomina "Rz".



#2869 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 27 styczeń 2017 - 11:39

Ciekawe kiedy będą podwyżki dla szeregowych pracowników spółek skarbu państwa, bo aktualnie pensje idą w dół. Kiedy państwo odzyska godność ?
  • Krzyś lubi to

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#2870 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 28 styczeń 2017 - 23:31


  • 19mózG64 lubi to

Przyjaźń jest wszystkim!


#2871 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 28 styczeń 2017 - 23:57

Dobra.

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#2872 Picapao

Picapao
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaManhattan

Napisano 29 styczeń 2017 - 12:18

https://www.youtube....h?v=zqinf5L6HZY

 

Skandaliści - Marian Kowalski 



#2873 mac

mac
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 29 styczeń 2017 - 12:40

Ja nie dałem rady do końca....

Nie wiem po chuj ludzie pchają się do tego typu programów.


  • Jas lubi to

#2874 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 29 styczeń 2017 - 20:36

Mokebe znów nabroił. #najlepszaarmia

 

Głos "milczącej konserwatywnej większości" ;-)  :

 

 
Nasz reporter rozmawiał z mieszkańcami okolicznych domów, którzy przyszli zobaczyć, co dzieje się w ich okolicy. - To śmiech na sali. Tydzień temu pociski czołgowe im wypadły, a teraz to! Jeśli oni mają nas bronić, to my dziękujemy. Obronić nas nie obronią, a tylko Rosję denerwują

 

 

 

 

http://www.gazetalub...m=przycisk-gora


"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#2875 KarolZawodzie1989

KarolZawodzie1989
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 31 styczeń 2017 - 18:39

A bolek dalej swoje...






Użytkownicy przeglądający ten temat: 4

2 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych


    Zawodzie72, GKS KATOWICE