Skocz do zawartości


Zdjęcie

Bukmacherka


5582 odpowiedzi w tym temacie

#5501 Gumiś

Gumiś
  • SK1964
  • LokalizacjaBrynów

Napisano 07 luty 2024 - 18:54

Nigeria - RPA live awans 2 @3,92. Pół godziny grają i jak na razie bardzo wyrównany szpil, RPA mądrze się broni i kontruje. Po tym kursie warto zaryzykować myślę, osobiście daję im co najmniej 40% szans, a im dłużej w szpil, tym faworyci się będą bardziej nerwować, nie mówiąc o ewentualnych elwrach, kaj w 1/4 Williams chycił 4 karne. Jak słusznie piszecie, psychika nie jest mocną strona afrykańskich ekip.

Drugi półfinał też stawiam na niespodziankę: WKS - DR Konga awans 2 @ 2.35.


Kaj masz taki kurs na awans ? Ja widzę 2.40 np na superbet

Edit . 4,75 na czystą 2 ale to 90 minut i tyle

#5502 Fjodor1964

Fjodor1964
  • SK1964
  • LokalizacjaImielin

Napisano 07 luty 2024 - 21:17

W okolicach przerwy już był niższy, jak ludzie zaczęli grać RPA jak zobaczyli, co się dzieje. Ja zagrałem po 3,9 na awans.

 

Kurczę, zastanawiałem się, czy nie wziąć cachbacku +45% w połowie dogrywki, ale liczyłem, że Nigeria będzie miała kupę w batkach po tym, co torman RPA zrobił w 1/4 (obronił 4 elwry). Jednak chyba na wyrost, nie wziąłem pod uwagę, że chopy z RPA sami ciulato strzelali (tam się chyba 2-1 ten konkurs elwrów skończył). Czyli  to nie Williams rewelacyjnie bronił w 1/4, a Portugalce z Zielonego Przylądka partolili. A Nigeria pełna profeska w karnych, 4 z 5 dobrze, na zimno wykonane, jeden nad lata, ale torman zmylony. Doświadczenie zrobiło swoje.


#babieslivesmatter
#unbornlivesmatter


#5503 Jah

Jah
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaHyvinkää

Napisano 09 luty 2024 - 16:54

BVB 1

OM 1

ako 2.13

2500

 

Mielec 1

Legia X

ako 8.66

500

 

Fachowa analiza: BVB miało fajne koszulki kiedyś, OM ma fajny stadion. W Mielcu chwilę mieszkałem, a Legia i Ruch to kurwy i remis będzie najlepszy.


cześć jestem jah interesuje się sportem a moja ulubiona drużyna to GKS Katowice. oprócz tego interesują mnie dziewczyny imprezy i takie tam. pozdrawiam wszystkich forumowiczów


#5504 Jah

Jah
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaHyvinkää

Napisano 14 luty 2024 - 22:54

Ahahaha, to mój kupon w brudnopisie ze wczoraj. Nie puściłem, bo zamuliłem i Real już zaczął jak się pokapowałem. Lazio kurs ponad 5, ogólnie kurs było 23 i chciałem 1000 zagrać. 23 koła koło nosa :D a byłem bardzo pewny tej rozgrywki, bo Lazio i Bayern ogladałem ostatnio w ligach i ten kurs ponad 5 na Lazio to promocja jak chuj

 

Miało być Lazio 1, Real 2, PSG 1

rSO8TJD.jpg


Użytkownik Jah edytował ten post 14 luty 2024 - 22:55

cześć jestem jah interesuje się sportem a moja ulubiona drużyna to GKS Katowice. oprócz tego interesują mnie dziewczyny imprezy i takie tam. pozdrawiam wszystkich forumowiczów


#5505 Jah

Jah
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaHyvinkää

Napisano 15 luty 2024 - 18:06

Molde 1

Braga 1

ako 3.31

2000

ewk 6136

 

Fachowa analiza: Legia to gówno w dodatku z Rosołkiem w wyjściowej 11. Braga to solidny europejski futbol, a ten Karabach to chuj wie gdzie nawet leży. To jakaś wyspa na Pacyfiku chyba.


cześć jestem jah interesuje się sportem a moja ulubiona drużyna to GKS Katowice. oprócz tego interesują mnie dziewczyny imprezy i takie tam. pozdrawiam wszystkich forumowiczów


#5506 Jah

Jah
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaHyvinkää

Napisano 15 luty 2024 - 19:11

Kocham darmowe pieniądze :lol:

 

 

9j3bYFk.jpg


cześć jestem jah interesuje się sportem a moja ulubiona drużyna to GKS Katowice. oprócz tego interesują mnie dziewczyny imprezy i takie tam. pozdrawiam wszystkich forumowiczów


#5507 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 15 luty 2024 - 19:24

Nie ksieguj jeszcze, ale zes Karabach z Kiribati polaczyl to sie usmialem :chamisko:


  • Krzyś lubi to

#5508 K..

K..
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 15 luty 2024 - 20:15

Aż włączyłem teraz 😀

#5509 Jah

Jah
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaHyvinkää

Napisano 15 luty 2024 - 21:19

Hedge na Braga remis 500@4.0

 

Te Kiribati jakby świeższe się wydaje


cześć jestem jah interesuje się sportem a moja ulubiona drużyna to GKS Katowice. oprócz tego interesują mnie dziewczyny imprezy i takie tam. pozdrawiam wszystkich forumowiczów


#5510 B1ondyn

B1ondyn
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 15 luty 2024 - 22:15

Kiribati... 2 po VARze

#5511 Jah

Jah
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaHyvinkää

Napisano 15 luty 2024 - 22:28

Kiribati już 4-1. Na kodach grają :lol:


cześć jestem jah interesuje się sportem a moja ulubiona drużyna to GKS Katowice. oprócz tego interesują mnie dziewczyny imprezy i takie tam. pozdrawiam wszystkich forumowiczów


#5512 Jah

Jah
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaHyvinkää

Napisano 15 luty 2024 - 22:29

Nie ksieguj jeszcze, ale zes Karabach z Kiribati polaczyl to sie usmialem :chamisko:

Wszystko przez Mayka. Nie kolegujcie się z nim


  • Mayek lubi to

cześć jestem jah interesuje się sportem a moja ulubiona drużyna to GKS Katowice. oprócz tego interesują mnie dziewczyny imprezy i takie tam. pozdrawiam wszystkich forumowiczów


#5513 Gumiś

Gumiś
  • SK1964
  • LokalizacjaBrynów

Napisano 15 luty 2024 - 22:31

Jah niestety , musisz się do edukować gdzie leży Karabach 😂😂😂

#5514 K..

K..
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 15 luty 2024 - 22:55

Darmowe to są tylko ukrainki

#5515 Jah

Jah
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaHyvinkää

Napisano 16 luty 2024 - 18:20

Gieksa 2

Tychy 2

za 500

bo za 1500 nie dali

 

Fachowa analiza: kurs na dzbanow ponad 3 jest kuszacy, choc Jastrzebie na gazie po ostatnim meczu. Gieksa to wiadomo, najlepszy klub w Polsce od kilku lat.


cześć jestem jah interesuje się sportem a moja ulubiona drużyna to GKS Katowice. oprócz tego interesują mnie dziewczyny imprezy i takie tam. pozdrawiam wszystkich forumowiczów


#5516 Jah

Jah
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaHyvinkää

Napisano 27 luty 2024 - 18:30

500 na Giekse po 2.72

 

po 30 minutach totalna dominacja na boisku


Użytkownik Jah edytował ten post 27 luty 2024 - 18:30

  • Mayek lubi to

cześć jestem jah interesuje się sportem a moja ulubiona drużyna to GKS Katowice. oprócz tego interesują mnie dziewczyny imprezy i takie tam. pozdrawiam wszystkich forumowiczów


#5517 Jah

Jah
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaHyvinkää

Napisano 27 luty 2024 - 21:58

Obstawiłem też Toruń 1, Podhale remis, Tychy 2 i kurwa brakło jeden bramki dla dzbanów.

 

200 z ewk 6600 :hihi:


cześć jestem jah interesuje się sportem a moja ulubiona drużyna to GKS Katowice. oprócz tego interesują mnie dziewczyny imprezy i takie tam. pozdrawiam wszystkich forumowiczów


#5518 SKalpel

SKalpel
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 28 luty 2024 - 17:46


Paweł Wojtala, prezes Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej i członek zarządu PZPN

Paweł Wojtala, były piłkarz polskiej kadry i członek zarządu PZPN, został oskarżony przez prokuraturę. Zdaniem śledczych pomógł swojej partnerce wyprowadzić majątek z poznańskiej spółki. W sprawie pojawia się również bardzo wątpliwa etycznie aktywność Wojtali — znanego działacza sportowego aspirującego do zostania nowym szefem PZPN — w kontekście założenia firmy bukmacherskiej. Miałaby zarabiać gigantyczne pieniądze na obstawianiu wyników zawodów sportowych.


O tym, że Paweł Wojtala interesował się zyskami z bukmacherki, świadczą zapiski w jego telefonie zabezpieczonym przez policję. Ponadto do śledczych trafiły stenogramy z podsłuchów świadczące, że omawiał z bukmacherem szczegóły biznesu
Paweł Wojtala w rozmowie z Onetem zapewniał, że rozmowy o bukmacherce były bardzo ogólne i nie wszedł w tego typu działalność, bo przecież nie jest wariatem
Skarga na zaangażowanie Pawła Wojtali w bukmacherkę, od 2016 r. szefa Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej, w 2021 r. trafiła do PZPN-u. Piłkarska centrala oparła się głównie na wersji Wojtali i uznała, że nie ma tematu
Bardziej wnikliwa od PZPN była prokuratura. W 2023 r. oskarżyła Wojtalę nie o zainteresowanie bukmacherką, bo to kwestia etyki, lecz o pomoc w wyprowadzenie majątku ze spółki posiadającej cenną nieruchomość w Poznaniu

Podsłuchane rozmowy członka władz PZPN
W tej historii pojawiają się byli reprezentanci Polski w piłce nożnej — jeden w roli figuranta w spółce, a drugi jako oskarżony o przestępstwo. Są także olbrzymie pieniądze oraz wątek miłosny.


Zacząć można od rozpadu małżeństwa poznańskich biznesmenów prowadzących szeroką i dochodową działalność gospodarczą. Piotr i Barbara dorobili się m.in. kilku spółek oraz pałacu pod Poznaniem. Dorobili się również olbrzymiego konfliktu — ich burzliwy rozwód trwa już ponad sześć lat.

W 2017 r. mąż wynajął detektywów, bo zaczął podejrzewać żonę o romans. Wkrótce detektywi potwierdzili jego obawy. Okazało się, że jego wybranka jest w intymnej relacji z Pawłem Wojtalą, dawnym kolegą ze szkoły, byłym piłkarzem i znanym działaczem piłkarskim, który m.in. jest członkiem zarządu PZPN i ma aspiracje do zostania szefem całego związku. Detektywi sporządzili raporty ze swoich obserwacji, oparli się także na podsłuchanych dialogach Barbary z Pawłem Wojtalą.

Skąd mieli dostęp do tych rozmów?

— W przeszłości, gdy jeszcze między nami było dobrze, dla bezpieczeństwa naszej rodziny oraz całego majątku mieliśmy zainstalowane kamery w domu, w samochodach, a żona miała nawet przy breloku do kluczy urządzenie do nagrywania. Być może o tym zapomniała, gdy zaczęła mnie zdradzać i dzięki temu dostałem niezbite dowody, gdzie jeździła, z kim się spotykała, co robiła i planowała — opowiada Piotr.

Afera podsłuchowa w PZPN. Cezary Kulesza: urządzenie ukryte w grzejniku
Jego żona Barbara nie wierzy w wersję, że zapomniała o włączonej kamerze. Jej zdaniem to mąż podrzucił jej dyktafon do rzeczy osobistych.

Jak było naprawdę? Wyjaśnia to poznański sąd. Piotr został bowiem oskarżony przez prokuraturę, że "poprzez posłużenie się urządzeniem do podsłuchów" nielegalnie uzyskał dostęp do rozmów żony i Pawła Wojtali, a potem stenogramy z ich dialogów zaczął przesyłać do różnych osób. W tym do centrali PZPN, do ówczesnego prezesa Zbigniewa Bońka, do innych działaczy piłkarskich, do większych i mniejszych klubów z całej Polski, a także do prezydenta Andrzeja Dudy, do CBA oraz NIK-u. Lista adresatów jego listu, oprócz prezesa Bońka, liczyła aż 88 pozycji.


— Piotr szalał z rozpaczy i poszedł na całość. W 2017 r. dowiedział się o romansie żony, który wtedy miał trwać już kilka lat. Potem musiał wyprowadzić się z ich wspólnego pałacu pod Poznaniem. Na jego miejsce wprowadził się Paweł Wojtala, o którym on mówił, że wręcz śmiał mu się w oczy. Na dodatek żona zarzuciła mu przemoc domową, przez co miał nawet założoną niebieską kartę i zakaz zbliżania do ich wspólnych dzieci. Niebieską kartę zdjęto, gdy sprawę przeciwko niemu umorzono. Dlatego zdradzony i zraniony mąż zaczął potem upubliczniać stenogramy podsłuchanych rozmów jego żony i Pawła Wojtali. Tym bardziej że pojawiły się w nich naprawdę kontrowersyjne wątki — mówi źródło Onetu, które poinformowało nas o sprawie.

#5519 Jah

Jah
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaHyvinkää

Napisano 28 luty 2024 - 18:34

O tym, że Paweł Wojtala interesował się zyskami z bukmacherki, świadczą zapiski w jego telefonie zabezpieczonym przez policję.

 

A to jakiś grzech jest? Kaczka dziennikarska ten tekst to jest, w sumie nic konkretnego o bukmacherce :)


  • Mayek lubi to

cześć jestem jah interesuje się sportem a moja ulubiona drużyna to GKS Katowice. oprócz tego interesują mnie dziewczyny imprezy i takie tam. pozdrawiam wszystkich forumowiczów


#5520 Jah

Jah
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaHyvinkää

Napisano 10 marzec 2024 - 11:29

Mielec 1

Szczecin 1

Widzew X

 

500 ewk 6000

 

Fachowa analiza: bez obstawiania tego gówna pt. polska piłka oglądać się nie da :hihi:


cześć jestem jah interesuje się sportem a moja ulubiona drużyna to GKS Katowice. oprócz tego interesują mnie dziewczyny imprezy i takie tam. pozdrawiam wszystkich forumowiczów


#5521 tombotleg

tombotleg
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 10 marzec 2024 - 17:22

Tego gówna się nie tyka ;)



#5522 Jah

Jah
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaHyvinkää

Napisano 10 marzec 2024 - 18:25

Teraz mi mówisz? :lol:


cześć jestem jah interesuje się sportem a moja ulubiona drużyna to GKS Katowice. oprócz tego interesują mnie dziewczyny imprezy i takie tam. pozdrawiam wszystkich forumowiczów


#5523 Jah

Jah
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaHyvinkää

Napisano 11 marzec 2024 - 17:10

Ma ktos jakis argument przeciwko graniu czystej 2 na Giekse jutro po 1.75?


cześć jestem jah interesuje się sportem a moja ulubiona drużyna to GKS Katowice. oprócz tego interesują mnie dziewczyny imprezy i takie tam. pozdrawiam wszystkich forumowiczów


#5524 adamooo

adamooo
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • Lokalizacjatauzen

Napisano 11 marzec 2024 - 17:38

Baca ,Breske mogą jutro odjebac numer podobny jak kara dla Maciasa w meczu nr. 4 .
Normalnie byłby jutro odpoczynek ,a tak musimy jutro się ślizgać .
  • Jah lubi to

#5525 Foxu

Foxu
  • SK1964
  • LokalizacjaEdinburgh

Napisano 11 marzec 2024 - 18:05

Ma ktos jakis argument przeciwko graniu czystej 2 na Giekse jutro po 1.75?

Ja czekam na kurs money line z dogrywka/karnymi i planuje to zagrac w dublu z Arsenalem -2 bramki

PS. W sumie to juz jest kurs na to i wynosi 1.5


Użytkownik Foxu edytował ten post 11 marzec 2024 - 18:06





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych