Skocz do zawartości


Zdjęcie

Spam


6432 odpowiedzi w tym temacie

#3726 Artis

Artis
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTeraz WNC

Napisano 06 styczeń 2016 - 14:15

Apropos braku telefonow i zjebanych domofonow.

MA!!!!!!MO!!!! Na 9 piętro :) zawsze działało.
  • ToJa lubi to

#3727 WzG

WzG
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 06 styczeń 2016 - 14:23

Apropos braku telefonow i zjebanych domofonow.
MA!!!!!!MO!!!! Na 9 piętro :) zawsze działało.


Daj na oranzade ! Tak sie kurewsko chcialo pic a jeden lyk gasil pragnienie :-D

#3728 cinkowski

cinkowski
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaDąbrowa Górnicza

Napisano 06 styczeń 2016 - 14:29

Czyżbyście byli po lekturze "Futbol i cała reszta" Przemysława Rudzkiego ;-)

Jak nie to poczytajcie - jeszcze bardziej sobie powspominacie ;-)



#3729 Tankofermentor

Tankofermentor
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 06 styczeń 2016 - 15:13

Daj na oranzade ! Tak sie kurewsko chcialo pic a jeden lyk gasil pragnienie :-D

Oranzade to sie piło w kilka osób. Po szpilu jak sie szło pod sklep i robilo ściepe to bylo zajebiscie jak sie okazalo, ze jest 1 oranzada na dwóch. Zazwyczaj pilo sie w 4 osoby i kazdy zanim wziął łyka to przecierał zmazaną ręką szyke flaszki zeby niby higenicznie było :)

 

Zajebiste czasy, jak sie wyjebało z domu rano to sie wracało poznym wieczorem.

Powrót na obiad to był jak kara. Lepiej isc z kumplami na jabłka. Kradzione papierówy to były delicje! Prosto z drzewa o galoty przetarte  - ze niby jakby umyte.

 

Juz nie wspomne frajdy jak sie szło z kumplami na baseń!

Wtedy szło pokurzyc, bo sie potem w wodzie wymoczyczło i starzy nie poczuli.



#3730 Krzyś

Krzyś
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaLigota

Napisano 06 styczeń 2016 - 15:27

I ktos kto mial pilke mial wielu kolegow :)
A te pilki dlugo nie wytrzymywaly,zwykle latki ze szwami na zewnatrz,a,ze gralo sie na betonowych boiskach to maks 2-3 miesiace i bylo widac detke.Dopoki nie dupnela calkiem to sie gralo.Kiedys to ojca sie prosilo o nowa pilke ,a nie o nowa Fife.
Na 15 chlopakow nie gralo 2-3.Kazda przerwa,po szkole ,czesto latem przed lekcjami,obojetnie jaka pogoda.
Po powrocie do domu opierdol ,ze znowu dziura w spodniach,ze brudne i zapewnienia ,ze koniec z graniem .Nastepnego dnia znowu pila :)

 

kto miał piłkę, to po tego się szło do domu, obojętnie czy dobry czy nie:)

 

były jeszcze bale po wulkanizacji:)))

 

W szkole piłki w reklamtasiach i czy przerwa trwała 10 czy 5 minut, to zamiast śniadania to się grało na zajebistym asfalcie:)

A teraz narzekają, że jest sztuczna nawierzchnia. Co by się wtedy za nią dało .....



#3731 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 06 styczeń 2016 - 15:58

Bardziej mordobicia klasowe :) Kiedyś to było można wyłapać za wszystko - za ulicę, za szkołe, za klasę...

Teraz to wszyscy ziomeczki z pomarańczy, gdzie ta nienawiść? :(

 

Kiedys dales/dostales w ryj i do klasy.

 

Teraz pedagog, dyrektor i prokurator. 


"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#3732 Łysy

Łysy
  • SK1964

Napisano 06 styczeń 2016 - 17:02

Inny swiat , inne czasy. na Tauzenie było kilka boisk w promieniu 1km i zawsze byly kłopoty bo tylu luda że kilka drużyn spokojnie mozna bylo zorganizować na każde boisko. później biegaliśmy na ZHP(ale to już nie tak odległe czasy), co do piłek to do dzis pamiętam pewną akcję - Szacun Lyjo (ps kuruj się - jeszcze tylko "chwila" uziemienia) po której wyglądaliśmy co najmniej profesjonalnie do tego siatki i znaczniki i granie. Ponadto bieganie w szukać pod blokiem , w ganianego po piwnicach, wychodzenie na dach na Ułańskiej i "skradanie się" do krawędzi ,żeby popatrzeć z góry na ludzi,zacinanie się w windach to już była rozrywka dla kamikadze ha ha robiliśmy to dośc często gorzej bylo jak winda trochę odjechala za daleko...:-), bieganie po drzewach to było coś normalnego, a jak sobie pomyslę ,ze byliśmy na tyle odważni (czyt. szaleni ) i wchodzliśmy do nowobudowanej kanalizacji(tej między klimzą a górnym Tauzenem[rury mialy średnicę chyba dwóch metrów i ciemno wszędzie  (tożto czasy psychopatów samobójców ktoś pomyślałby dzisiaj. Haha kto normalny pomyśli dziś o bieganiu po terenie Stadionu śląskiego, a dawniej to było "normalne" choć zawsze byla obawa ,że dogonią nas dwa Owczarki niemieckie. W lato budowało sie szałasy przy chorzowskiej metr od drogi , w zimę na sankach nie bylo nikogo z suchym ortalionem.Kąpielisko fala przezywało wówczas falę biegaczy przez płotki z towotem, co jakiś czas zmieniało sie tylko lokalizację skoku i ta partyzantka ,żeby nas ratownik  albo ktoś inny nie wyczaił. Pielgrzymki z Ulańskiej liczone były w kilkadziesiąt osób z samej Ułańskiej- laćki , ręcznik i buły z serem i pomidorem. w sklepie kiszona kapusta i ogorki a do tego to "coś" z woreczka i z wąską slomką. 8 klas podstawówki też wywarl przyjazdne pietno na naszej psychice- ludzie sie znali i pomimo częstych "akcji" wyrośliśmy na ludzi , choc juz niedługo będziemy wymierającym gatunkiem wypartym przez dziwne łeło chodzące po ulicach.

 

Aż się rozmażyłem jak to było Przyjemnie "przed chwilą"



#3733 Lars

Lars
  • SK1964

Napisano 06 styczeń 2016 - 21:30

Łysy - rozmarzyłem :czytaj:

 

Mecze na ZHP, klatce, zresztą wszystkie boiska dookoła stadionu..włącznie z główną murawą Stadionu Śląskiego :) to klasyka. Niedziela, cała banda szła grać, teraz nie dość, że połowy tych boisk nie ma, to te co są, to stoją puste. Przy kortach się grało w kosza, na kortach w tenisa, teraz tartan, kosze z siatkami. Kurwa w tamtych latach to by ludzie w namiotach nocowali żeby się dostać na boisko...Lyjo zawsze mnie rozpierdalał jak na szkolne na 63 przychodził z torbą podróżną :chamisko: Za bramki wieszało się dywany żeby "siatka" była, a jak już potem była prawdziwa siatka to kuuuuuurwa.. Jeden na jeden też się grało, przerzucanka, baniak wody 5 litrów i największym upale, na skoszonej, kłującej trawie na którą miałem kurwa alergię się napierdalało do wieczora, no, z przerwą na yatamana, gigiego i tsubasę :) A teraz....


  • Suchoparek, Łysy i paulek lubią to

#3734 ToJa

ToJa
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 06 styczeń 2016 - 21:49

Nikt nie chciał stać na budzie. Zazwyczaj stał ruby :)

Albo baba  :foch:

 

Kto tam miał wtedy jakiegoś tableta czy innego telefona. 

Ktoś tam miał wtedy w ogóle stacjonarny chociaż?  :lol:

 

ale to było ciulanie bezkrwawe :) raczej zapasy gdzie przez całą przerwę jeden siedział na drugim ...nikt łokciami nie uderzał :)

Nasze pokolenie wpierdzielało kilogramami vibovit na sucho, więc byle bójka krzywdy nie zrobiła ;-)

 

Apropos braku telefonow i zjebanych domofonow.

MA!!!!!!MO!!!! Na 9 piętro :) zawsze działało.

Najlepsze że zawsze ta właściwa mama wiedziała że to ona jest wołana ;-)

 

Oranzade to sie piło w kilka osób. Po szpilu jak sie szło pod sklep i robilo ściepe to bylo zajebiscie jak sie okazalo, ze jest 1 oranzada na dwóch. Zazwyczaj pilo sie w 4 osoby i kazdy zanim wziął łyka to przecierał zmazaną ręką szyke flaszki zeby niby higenicznie było :)

 

Zajebiste czasy, jak sie wyjebało z domu rano to sie wracało poznym wieczorem.

Powrót na obiad to był jak kara. Lepiej isc z kumplami na jabłka. Kradzione papierówy to były delicje! Prosto z drzewa o galoty przetarte  - ze niby jakby umyte.

 

Jakby były plusiki jak kiedyś na starym forum to za ten wpis mosz +10   :lol: aż się wzruszyłam jak mi przed oczami przeleciały właśnie takie obrazy z mojego życia ;-)  


PS ktoś w ogóle kiedyś używał oranżady w proszku zgodnie z przeznaczeniem czy wszyscy wpierdzielali na sucho z tytki albo z brudnej ręki?  :hihi:


Użytkownik ToJa edytował ten post 06 styczeń 2016 - 21:52

Ja to w sumie dobra dziewczyna jestem. 
Tylko ludzie czasem mnie wkur*iają...


#3735 DPNG

DPNG
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 06 styczeń 2016 - 21:50

Pokazalem bajtlowi tsubase, a on po kilku min bajki: tato czemu on biegnie przez pół odcinka i nie widac 2 konca boiska. Hehe apropo klasa na klase w 7 8 klasie jak miales barwy klubowe GKS byles nietykwlny nawet przez starszych :)

#3736 LTS

LTS
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 06 styczeń 2016 - 21:59

Tsubasa łooooo to był hit.



#3737 Dżedik

Dżedik
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaMUrCKI

Napisano 06 styczeń 2016 - 22:14

Klasa na klasę to huj. A jeździliście na zawody międzyszkolne w podstawówce ( pedałowce- kto to wymyślił do dziś się zastanawiam  :huh: ) ?? To były wojny, a jeszcze jak w danej szkole, byli np. na ruchem, to już wojna murowana! Jednego razu u nas dyra psy wyzwala bo nie umieli nauczyciele dać rady, bo poszła fama z Giszowca smierdziuchy na zawody przyjechali.  :hihi:



#3738 Dżedik

Dżedik
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaMUrCKI

Napisano 06 styczeń 2016 - 22:17

Dziecinstwo w pigułce hahaha Niech ktos powie ze tak nie było  :lol:

 

https://www.youtube....h?v=E5wGqv6HLzg

 

https://www.youtube....h?v=E5wGqv6HLzg



#3739 Tankofermentor

Tankofermentor
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 06 styczeń 2016 - 22:42

Tsubasa - ta bajka to jest kult! Można jeszcze gdzieś obejrzeć? Oglądałem praktycznie wszystkie odcinki w miarę możliwości na Polonii 1. Niezłe myki tam były stosowane np ognisty strzał - typ biegł 2 odcinki z balą i w końcu na horyzoncie pojawiała sie bramka. Oddawał prawie z połowy totalną petarde po czym piłka krecila sie w rekawicach bramkarza przepalajac je. Wpadła do bramki, przebjała siatkę i leciała dalej, a na koniec uderzala w mur który pękał. Nawet Kuman mimo najsilniejsze strzału w tamtych czasach tak nie potrafił :-D

Ale równie dobra bajka była "Tygrysia Maska". Kto pamięta? ;-)

#3740 ToJa

ToJa
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 06 styczeń 2016 - 23:04

Ale równie dobra bajka była "Tygrysia Maska". Kto pamięta? ;-)

Yattaman, W królestwie kalendarza, Daimos, Tsubasa, Gigi, Tygrysia Maska, Sally Czarodziejka, Czarodziejskie Zwierciadełko, Księga Dżungli, Hela, Legenda Zorro, kurde sporo tego było ;-)
Część tych japońskich bajek leciała na Polonii 1 z włoskim dubbingiem ;-) 

A TV Rondo ktoś pamięta? ;-)


Ja to w sumie dobra dziewczyna jestem. 
Tylko ludzie czasem mnie wkur*iają...


#3741 Tankofermentor

Tankofermentor
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 06 styczeń 2016 - 23:10

TV Rondo o ile pamiętam nadawało z Katowic, a potem nie przejęła tego Polonia 1?
Rondo było dość krótko.

Użytkownik Tankofermentor edytował ten post 06 styczeń 2016 - 23:12


#3742 ToJa

ToJa
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 06 styczeń 2016 - 23:15

Oni chyba koncesji nie dostali czy coś i połączyli się/zostali wchłonięci przez Polonię 1? To był jakoś początek lat 90-tych, pamiętam jak przez mgłę.


Użytkownik ToJa edytował ten post 06 styczeń 2016 - 23:20

Ja to w sumie dobra dziewczyna jestem. 
Tylko ludzie czasem mnie wkur*iają...


#3743 cinkowski

cinkowski
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaDąbrowa Górnicza

Napisano 06 styczeń 2016 - 23:20

I na tej Polonii 1 szedł w nocy film Ultra, którego teraz nigdzie nie idzie zobaczyć - znaleźć :-/


Użytkownik cinkowski edytował ten post 06 styczeń 2016 - 23:21


#3744 TedeGKS

TedeGKS
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTauzen/Koszutka

Napisano 06 styczeń 2016 - 23:24

Może faktycznie nie było FIFY 2015 ale był rozpierdol taki sam jak nie lepszy...

 

Rambo-TV-Game-klon-Atarija-2600-iz-80-ih



#3745 szwedzik

szwedzik
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 06 styczeń 2016 - 23:24

Klasa na klasę to huj. A jeździliście na zawody międzyszkolne w podstawówce ( pedałowce- kto to wymyślił do dziś się zastanawiam  :huh: ) ?? To były wojny, a jeszcze jak w danej szkole, byli np. na ruchem, to już wojna murowana! Jednego razu u nas dyra psy wyzwala bo nie umieli nauczyciele dać rady, bo poszła fama z Giszowca smierdziuchy na zawody przyjechali.  :hihi:

 

Haha no tak,raz było tak że Moja szkoła jechała z jakąś szkołą z Pilicy no to kierowca cały czas musiał stawać bo sie jechac nie dało,każdy sie napierdalał,korki przez okna jeden drugiemu wyrzucał. :)



#3746 Tankofermentor

Tankofermentor
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 06 styczeń 2016 - 23:43

Tede, lepszy! Tam było juz w pamięci wbudowane sporo gier dzięki czemu nie było problemu z ustawieniem srubokretem głowicy jak w Commodore.

Przypomnijcie sobie co się działo na zielonej szkole! :-D
U mnie było Ustronie Morskie -pociągiem.

Użytkownik Tankofermentor edytował ten post 06 styczeń 2016 - 23:45


#3747 Artis

Artis
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTeraz WNC

Napisano 07 styczeń 2016 - 09:30

Pierwsze dni  roboty po dwóch tygodniach wolnego powinny być dodatkowo płatne. To są warunki szkodliwe :foch:


  • Krzyś, Bojar i Dobrzyk lubią to

#3748 Atest

Atest
  • SK1964
  • LokalizacjaEKSTRAKLASA ALBO ŚMIERĆ

Napisano 07 styczeń 2016 - 10:00

Mój syn zdał dzisiaj egzamin na prawo jazdy.

Niektóre rzeczy zostaja na całe zycie.To ja go odbierałem ze szpitala,przy mnie zrobił pierwsze kroki i ja go nauczyłem jezdzic na rowerze. Przy mnie zaczął jezdzic na motorze,a teraz zdał prawo jazdy.Ze mna był pierwszy raz na GieKSie i pojechał na pierwszy wyjazd (ode mnie dostał pierwsze pasy :hihi: ) i nie odpuszcza żadnego wyjazdu  od kilku sezonów.

Duma ogromna.



#3749 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 07 styczeń 2016 - 10:43

Mogles w skrocie napisac, ze nareszcie bedziesz mogl wracac najebany z Katowic :))))


"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#3750 Zielu88

Zielu88
  • SK1964

Napisano 07 styczeń 2016 - 11:27

 a dzisiejsze pokolenie 12-14latków to są w 95% jebani umysłowi inwalidzi ...gdy mówie mojemu 13letniemu bratu ..wypierdalaj na boisko pograć w fusbal to patrzy na mnie jak na idiotę i odpowiada przecież tam nikogo nie ma ,wszyscy siedzą przed kompem w słuchawkach na łbie ...a może to my byliśmy jebnięci

 

16 lat temu jak miałem 12 lat to też słyszałem cały czas gadanie taty, wujków, znajomych rodziców, że kiedyś młodzież była bardziej rozgarnięta i towarzyska, że żyło się spokojniej bez komputerów, że wystarczyły gry planoszwe, kreda, skakanka, jakaś piłka i miało się wszystko co człowiek potrzebował. I zawsze Mnie irytowało gadanie starszych, że "kiedyś było lepiej". Nie było lepiej czy gorzej było inaczej. Każde kolejne pokolenie idealizuje po prostu lata swojej młodości czyli lata beztroski. A że rozwój technologii zapierdala to wiadomo, że każde pokolenie będzie się od siebie zdecydowanie odróżniać ! I już niech roczniki 83-90 nie pierdolą, że nie grało się w gry na kompie bo jak miałem Amigę 1200 to wszyscy kumple u mnie siedzieli i napierdalaliśmy do późnych godzin i niejednokrotnie potem z rodzicami odprowadzało się kolegów do ich domów :)

 

P.S. Aczkolwiek obiektywnie trzeba stwierdzić, że lata 90 były dużo lepszym czasem na spędzenie dzieciństwa niż lata wcześniejsze czy obecne :chamisko:






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych