Skocz do zawartości


Zdjęcie

Spam


6432 odpowiedzi w tym temacie

#2501 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 24 marzec 2015 - 20:19

Kosa myślę, że nie wyczułeś ironii. 

 

 

 

 

;)


  • Shellu i Lars lubią to

"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#2502 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 24 marzec 2015 - 20:21

Dobra lepiej nie zaczynać dalej tego łańcuszka, bo padnie serwer.


Przyjaźń jest wszystkim!


#2503 jajo1964

jajo1964
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • Lokalizacja40-173

Napisano 24 marzec 2015 - 20:24

Nowe życie forum to czas na nowe ciekawe filmiki.


Crazy Boys!

#2504 Krist VB

Krist VB
  • SK1964
  • LokalizacjaBastion

Napisano 24 marzec 2015 - 20:39

Wyłączcie jeszcze na tydzień. Ostatnio córka zaczęła mnie poznawać.



#2505 Tankofermentor

Tankofermentor
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 24 marzec 2015 - 20:48

Z tym wyłączeniem zachowaj rady dla siebie. Jeszcze dzień bez forum i w sobotę wisiała by klepsydra na B1. Jutro rano miałem się targnąć...

Użytkownik Tankofermentor edytował ten post 24 marzec 2015 - 20:50


#2506 Shellu

Shellu

    Mentor Kosy

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBukowa 1

Napisano 24 marzec 2015 - 20:54

Haha Kosa  :chujamizrobisz:


"Shellu to znakomity kolega i mój autorytet. Od zawsze się na nim wzorowałem!" - Kosa.

#2507 griszag

griszag
  • SK1964

Napisano 24 marzec 2015 - 20:56

Nowe życie forum to czas na nowe ciekawe filmiki.

myślałem, że ten film nie istnieje...



#2508 kaos azul

kaos azul
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • Lokalizacjazloto-zielono-czarna Irlandia

Napisano 24 marzec 2015 - 21:32

Alleluja!

Myslalem juz, ze dostalem bana i dlatego nie dziala 😂😂
  • Assmodeo lubi to

#2509 19mózG64

19mózG64
  • SK1964

Napisano 24 marzec 2015 - 23:22

miał ktoś z tym do czynienia?

 

Cześć xxx:)

Miałam napisać do Ciebie wczoraj, jednak otrzymaliśmy sporo informacji, że część naszych maili trafia do spamu lub nie dochodzi do Was. Musieliśmy to naprawić i mam nadzieję, że od teraz wszystkie maile będą dochodzić :)

Ostatnie dni to dla nas bardzo gorący okres. Zapał i energia jest tak duża, że nie chcemy odpuszczać, chce się odpisać na każdego maila, pytanie, tworzyć nowe wyzwania i pozytywnie napędzać naszą społeczność, która zakręciła się na punkcie języków.

Energia dzięki Waszym komentarzom, dzięki temu, że czytacie i korzystacie z naszego bloga jest nieporównywalna z niczym innym. Naprawdę lubię pomagać ludziom w nauce i cieszę się bardzo kiedy słyszę, że to, co robię pomaga, działa, daje efekty. O to chodzi!

Nasz blog i artykuły są dla Ciebie bezpłatne i takie zawsze pozostaną. Dlatego szukamy różnych sposobów na to, aby móc finansować blog. Niedawno postanowiliśmy wydać e-booka z wyzwania pierwszego, który, ku naszemu szcześciu, chęnie kupujecie! Dziękujemy! Dziękujemy i jeszcze raz dziękujemy!

Dzisiaj idziemy o krok dalej. Dzięki współpracy z jednym z naszych partnerów nie musisz nic kupować. Wręcz przeciwnie, to Ty zarobisz na tej transakcji i odbierzesz 55 zł. Nie ma w tym haczyków, nie znajdziesz też żadnej podchwytliwej treści pisanej małym drukiem. 
Co my z tego mamy? My również otrzymamy środki, dzięki którym będziemy mogli jeszcze bardziej intensywnie rozwijać bloga i wyzwania :)

Możesz stwierdzić, że 55 zł to mało albo że szkoda Ci 10 minut, albo że masz już konto i nie chcesz nowego. Jednak każde takie otwarte konto to cegiełka, którą budujemy blog. Ciebie to nic nie kosztuje, wręcz zarabiasz na tym, a my mamy środki, aby robić rzeczy na blogu, których normalnie nie moglibyśmy.

Kto za to zapłaci? Serwis Comperia i bank Raiffeisen zapłacą Tobie oraz nam za każde otwarte konto.

Co masz zrobić?

Przejdź na naszą stronę http://jezykipodroze...rz-prezent.html. Stamtąd założysz bezpłatne konto i… to wszystko. Jeśli nie potrzebujesz nowego konta, bo Twoje jest fantastyczne i darmowe, nie ma problemu. To konto możesz zlikwidować jak tylko otrzymasz swoją gotówkę. Możesz więc założyć je tylko po to, żeby zarobić 55zł, sprawić sobie lub komuś miły prezent i pomóc nam rozwijać bloga.

Dodatkowo, jeśli założysz konto będziesz mieć możliwość wzięcia udziału w naszej promocji i wygrać m.in. osobiste spotkanie z nami, konwersacje przez Skype lub e-booka z wyzwań. O tej wewnętrznej promocji poinformujemy Cię niebawem :)

Takie okazje bankowe trafiają się jedynie kilka razy w roku i chcemy je wykorzystać, dlatego, że niosą wartość dla każdej ze stron.

Jeśli założysz konto, skomentuj na blogu pod artykułem - oczywiście po angielsku :)

To wszystko.

Dziękuję za Twój czas i chęci pomocy! Do zobaczenia jutro rano na 5. dniu wyzwania!

Pozdrawiam
Agnieszka

 


Kto kocha ten wierzy

GKS KATOWICE!

 

"Zrobimy wszystko by klub zagrał w Ekstraklasie, bo dla metropolii to wstyd, by tylko jedna drużyna grała w Ekstraklasie"


#2510 donald

donald
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 24 marzec 2015 - 23:38

Tak - ja :)

Poczytaj tutaj: https://www.facebook.com/grupaskarbiec

 

 

W skrócie: zakładasz z odpowiedniego linka darmowe konto, a potem dostajesz na nie 55 zł.

 

Bez żadnych warunkow i wymagan. Musisz tylko utrzymać to konto do dnia 29 maja. Konto jest darmowe, nic nie trzeba wpłacać, itd.

Prosty detal.

 

Raiffeisen chce sprzedać swoj polski oddzial i żeby zwiększyć jego atrakcyjnosc postanowić przyciągnąć 100.000 nowych klientow.

Mniej więcej z tego wynika promocja.

 

Oczywiście jak ktoś chce te pieniądze dostać i założyć konto, to zachęcam do korzystania z powyższego linka.


  • 19mózG64 lubi to

#2511 MiRO

MiRO
  • SK1964
  • LokalizacjaKostuchna

Napisano 25 marzec 2015 - 23:19

Z racji wielu zapytan o promocje/rabaty/tani i dobry zakup: Od dzis w Saturnie za kazde wydane 500zl, 50zl zwracane, szczegoly, rezerwacje, informacje itp. na priv, a dla czlonkow Sk1964 jestem pod telefonem.
  • Naujox lubi to

Podcast Trójkolorowy Szpil #03 (29.07.2021):

 

RAFAŁ GÓRAK:"Raczej w GieKSie mamy zakaz czytania forum. Taka sugestia, żeby być spokojniejszym, trzeba nie czytać, trzeba robić swoje."


#2512 Branik_GT

Branik_GT
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • Lokalizacja(G)órny Tauzen

Napisano 26 marzec 2015 - 13:14

Ciekawe...
Policjant odchodzi ze służby na znak protestu przeciw postepowaniu policjantów w służbie.

https://www.facebook...2484910&fref=nf



#2513 Branik_GT

Branik_GT
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • Lokalizacja(G)órny Tauzen

Napisano 26 marzec 2015 - 19:41



#2514 jajo1964

jajo1964
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • Lokalizacja40-173

Napisano 26 marzec 2015 - 23:06


  • PaczekMG lubi to
Crazy Boys!

#2515 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 27 marzec 2015 - 00:02

Wujas. Jak ja go nienawidzę. 


Przyjaźń jest wszystkim!


#2516 Kajut

Kajut
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 27 marzec 2015 - 08:06

Nasz prezydent jest ciućmokiem. :(

WHITE BOYS CENTRUM


#2517 Branik_GT

Branik_GT
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • Lokalizacja(G)órny Tauzen

Napisano 27 marzec 2015 - 09:47

Mało kto wie ale podczas Powstania Warszawskiego walczył ojciec Kaczynskich
Rajmund Kaczynski ps. Irka został ranny w sierpniu w walkach.
Opiekowała się nim sanitariuszka Helena Wołłowicz ps. Rena - Ciotka Bronisława Komorowskiego
 



#2518 Banditen

Banditen
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaPolska

Napisano 27 marzec 2015 - 10:43

...a te zacietrzewione karły tak plują na PO i Bronka!


  • Bartek84 lubi to

#2519 przemol744

przemol744
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 27 marzec 2015 - 19:43

Nietypowe ogłoszenie o pracę zamieszczono w Niemczech. Jeden z tamtejszych serwisów społecznościowych chce zatrudnić "testera domów publicznych". O sprawie informuje CNBC.

Kim powinna być taka osoba? Nie ma znaczenia płeć. Ważne jednak by posiadała wyższe wykształcenie. Preferowane kierunki studiów to hotelarstwo lub ukończona szkoła biznesu. Poza tym musi on mieć doświadczenie - co najmniej kilkuletnie - w wizytach w domach publicznych. Ważny jest też stan zdrowia.

Przy ocenie kandydatów liczyć będą się także zdolności komunikacyjne oraz umiejętność "czerpania radości z pracy wśród ludzi". Obowiązkowa jest znajomość języka niemieckiego, a inne języki będą dodatkowym atutem.

Obowiązki? Zatrudniony ma odwiedzać berlińskie domy publiczne i je kontrolować pod kątem czystości oraz tego, czy stosunki seksualne z klientami odbywają się z użyciem prezerwatyw.

Ogłoszeniodawca poinformował CNBC, że zgłosiło się już 150 osób z kilku krajów. Nie wiadomo na razie jaką pensję otrzyma tester. Nie podano także, czy może on liczyć na jakikolwiek pakiet socjalny albo premię.


  • 19mózG64 lubi to

#2520 Silence

Silence
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTauzen/Gliwice

Napisano 27 marzec 2015 - 21:20

Właśnie wróciłem ze szkolenia wojsk rezerwy w 5 Pułku Wojsk Chemicznych w Tarnowskich Górach,szybki szpil w poniedziałek papier we wtorek stawiennictwo w jednostce.jakby ktoś chciał się czegośc dowiedzieć to służe pomocą  :hihi:


Fortuna Favet Fortibus

#2521 Naujox

Naujox
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 27 marzec 2015 - 21:24

Pisz na forum normalnie.


"Rozwój polega na tym, że nieliczni przekonują wielu. Nowe myśli muszą się gdzieś pojawić, zanim będą mogły stać się poglądami większości." - Friedrich August von Hayek

http://imgur.com/WO4QcqL.png

#2522 Suchoparek

Suchoparek
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBogucice

Napisano 27 marzec 2015 - 21:53

@Silence: Miałes wbity w ksiazeczke wojskową przydział mobilizacyjny do Tarnowskich Gór ?


#2523 Miłosz1964

Miłosz1964
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 27 marzec 2015 - 22:33

Wjado te ruskie czy nie wjado ?

Dołączona grafika


#2524 waluś

waluś
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 27 marzec 2015 - 23:38

 

@Silence: Miałes wbity w ksiazeczke wojskową przydział mobilizacyjny do Tarnowskich Gór ?

 

raczej nie w książeczce a w karcie mobilizacyjnej jomom do by7tomia ino czekać aż przyjdzie wezwanko... Jak to gadają nie znasz dnia ani godziny :D


Użytkownik waluś edytował ten post 27 marzec 2015 - 23:40


#2525 Silence

Silence
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTauzen/Gliwice

Napisano 28 marzec 2015 - 07:57

W książeczce nie ale jak byłem dwa lata temu na WKU to dostałem przydział mobilizacyjny własnie do jednostki w Tarnowskich Górach.Początkowo myślałem,że to będzie formalność,ale skoszarowali nas,ubrali i uzbroili po zęby,potem musztra,zasady budowy i obchodzenia się z bronią,ćwiczenia i pokaz sprzętu wojskowego na poligonie w Lasowicach,25 chopa na sali,ogólnie non stop nas ganiali z tym wszystkich po jednostce,nawet nauka śpiewu w marszu była,cyrk na kółkach a w piątek w ostatnim dniu przyjechali VIP-y z kwatery głównej i vice minister MON-u i była defilada w strugach deszczu zimno jak cholera no ale jak się nabijaliśmy wojna to wojna.Totalna pokazówka,że jednostka jest gotowa.Sprzęt nowy pomieszany z tym prl-owskim.Najgorzej to mieli co poniektórzy z kadry,opasłe sierżanty nie dawali rady i sapali jak lokomotywy,i oczywiście wszyscy łacznie z dowódctwem jednostki na terenie koszar,prohibicja,i całkowity zakaz spożywania alkoholu(zresztą na jednostce pilnowała nas żandameria.


Fortuna Favet Fortibus




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych