Skocz do zawartości


Zdjęcie

Szama


4098 odpowiedzi w tym temacie

#3176 Lars

Lars
  • SK1964

Napisano 08 grudzień 2017 - 12:42

podchodzili pytali czy wszystko ok
 Mnie to akurat podkurwia. Skoro się nie skarżę na nic, to chyba jest okej do chuja pana. Tak samo "i jak, smakuje panu?" Jak powiem, że NIE, to co, zwrócą mi za potrawę? Pogłaszczą po ręce? Zawsze mi żal tych dziewczyn, które muszą zadawać takie kretyńskie pytania. Sztuczne to w chuj.

#3177 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 08 grudzień 2017 - 13:03

Nie jest to zgodne z savoir-vivre. Przyleciało z USA i się zakorzenia.
Ja np. nie znoszę tego w jeffs i m.in. dlatego nie lubię tego miejsca, bo jeszcze nie zdążę dobrze pogryzc, a już pytanie czy smakuje.
Według mnie można o to zapytać na końcu, ale jak ktoś wszystko zjadł, to po co pytanie? A jak powie, że nie smakowało, to co?
Sa inne sposoby uzyskiwania opinii o daniach, niż nagabywanie ludzi.

#3178 anetoshi

anetoshi
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 08 grudzień 2017 - 13:10

Myślę, że wszystko zależy od tego w jaki sposób się to zrobi. W MM atmosfera była bardzo luźna i na pewno nie można było poczuć się osaczonym.

Użytkownik anetoshi edytował ten post 08 grudzień 2017 - 13:11


#3179 Lars

Lars
  • SK1964

Napisano 08 grudzień 2017 - 13:19

Nie chodzi o osaczenie, tylko o jakąś modę, która nic nie wnosi tak naprawdę. Moja kobita kiedyś była w jakiejś kawiarni typu Costa/Starbaks i podbiła babka z pytaniem, bo widziała, że kawa ledwo co upita (dostała jakąś mega lurę), powiedziała, że no szczerze to nie smakuje i nie przypomina kawy. No i baba poszła w chuj bez słowa  :lol:

 

Swoją drogą jak kiedyś mnie podkusiło sobie wziąć jakąś mrożoną kawę chyba właśnie w COSTA, to też zrobiłem łyk i odstawiłem. Dramat w chuj. Ale to tak poza tematem :chamisko: 



#3180 Toczmek89

Toczmek89
  • SK1964
  • LokalizacjaBrynów

Napisano 08 grudzień 2017 - 15:50

Zajebista obsługa jest w Panderossa, podchodzą, zagadują, ale w mega zajebisty sposób i z jajem, ale z reguły to mega wkurwia bo to jest robione sztucznie

#3181 Shellu

Shellu

    Mentor Kosy

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBukowa 1

Napisano 08 grudzień 2017 - 15:52

Spoko, jak działało Old Fashionned to gościu (właściciel) normalnie dosiadał do stolika i pierniczył trzy po trzy :D
  • MiRO lubi to
"Shellu to znakomity kolega i mój autorytet. Od zawsze się na nim wzorowałem!" - Kosa.

#3182 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 08 grudzień 2017 - 16:44

W temacie kawy, najlepsza kawa jaka piłem to ta w carmeletto na dworcu. Tanio i mega.
Oczywiście mam na myśli taka z tych sieciówkęk na wynos.

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#3183 Simao

Simao
  • SK1964
  • LokalizacjaWolverhampton

Napisano 08 grudzień 2017 - 18:00

W temacie kawy, najlepsza kawa jaka piłem to ta w carmeletto na dworcu. Tanio i mega.
Oczywiście mam na myśli taka z tych sieciówkęk na wynos.

‚Zwykła’ czarna, espresso?
Un Club authentique a l'image de la Haute Silesie
Un Club different
Emblematique
Au coeur d'une region tres mediatisee

#3184 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 08 grudzień 2017 - 18:33

Wszystko tam jest, biała bardzo mi podchodzi. Jak kupuje na wynos to tylko tam. Espresso nie piłem bo kupuje na wynos. 


"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#3185 Buziol

Buziol
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBederowiec

Napisano 10 grudzień 2017 - 22:49

 Mnie to akurat podkurwia. Skoro się nie skarżę na nic, to chyba jest okej do chuja pana. Tak samo "i jak, smakuje panu?" Jak powiem, że NIE, to co, zwrócą mi za potrawę? Pogłaszczą po ręce? Zawsze mi żal tych dziewczyn, które muszą zadawać takie kretyńskie pytania. Sztuczne to w chuj.

Mnie dla odmiany wkurwia wypytywanie o imię w Starbucksie. Toż to moja prywatna sprawa do chuja Wacława, jak mam na imię.


Użytkownik Buziol edytował ten post 10 grudzień 2017 - 22:52


#3186 Lars

Lars
  • SK1964

Napisano 11 grudzień 2017 - 15:32

A to tak samo. Wszystko zjebane wzorce z USA. Wiesz, przyjaźnimy się z panem za kasą. 

 

Tak jak kiedyś w jakimś Housie czy innym ciulstwie podbija jakiś z grzywką spod czapki, ze spuszczonymi spodniami i koszulą w kratę modniś i mi kurwa z tekstem "no siema w czym ci pomóc". Ale zauważyłem, że i w KFC chyba (?) niekiedy proszą o imię. Druga strona, że jestem stary i się przypierdalam :chamisko: 


  • Bojar i Tankofermentor lubią to

#3187 migot

migot
  • SK1964

Napisano 11 grudzień 2017 - 15:40

co jest złego w koszuli w kartkę, to nie wiem



#3188 tommywie

tommywie
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 11 grudzień 2017 - 16:51

Toż to moja prywatna sprawa do chuja Wacława, jak mam na imię.

 

A to tak samo. Wszystko zjebane wzorce z USA. Wiesz, przyjaźnimy się z panem za kasą. 

 

boże, jaki ten kraj jest smutny, że ludzie widzą problemy w takich rzeczach... lepiej, żeby było jak za komuny i baba z fajką w gębie z odpowiednią miną pytała 'czego?' 


  • KGK lubi to

#3189 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 11 grudzień 2017 - 16:56

lepiej, żeby było jak za komuny i baba z fajką w gębie z odpowiednią miną pytała 'czego?' 

Oczywiście, że tak lepiej.  

 

Taki bar to ja szanuje. 


Użytkownik terror edytował ten post 11 grudzień 2017 - 16:58

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#3190 FC OLKUSZ

FC OLKUSZ
  • SK1964

Napisano 11 grudzień 2017 - 17:58

A to tak samo. Wszystko zjebane wzorce z USA. Wiesz, przyjaźnimy się z panem za kasą.

Tak jak kiedyś w jakimś Housie czy innym ciulstwie podbija jakiś z grzywką spod czapki, ze spuszczonymi spodniami i koszulą w kratę modniś i mi kurwa z tekstem "no siema w czym ci pomóc". Ale zauważyłem, że i w KFC chyba (?) niekiedy proszą o imię. Druga strona, że jestem stary i się przypierdalam :chamisko:

ja odpowiadam zawsze Adolf. Mina hehe

#3191 Lars

Lars
  • SK1964

Napisano 11 grudzień 2017 - 18:43

Ja pierdolę, są neutralne zwroty grzecznościowe. Nie spędza mi to snu z powiek, ale zwyczajnie rozpierdala, bo to jest gadanie "z kartki" a nie naturalny luz.
Koszule w kratę takie granatowo czarne,flanelowe mnie śmieszą, bo mieliśmy takie na praktykach i nie przypuszczałbym, że będą kiedyś kosztować w chuj hajsów :)
Zresztą co do świetnej obsługi nie wyjętej z szablonu, zapraszam do Pierogów Świata. Nie dość, że pierogi dojebane, to obsługa na najwyższym poziomie. Coś jak łysy z naleśnikarni w Ustroniu :) Na bank jak ktoś był, to go kojarzy i chyba o to chodzi.
  • mac lubi to

#3192 Buziol

Buziol
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBederowiec

Napisano 11 grudzień 2017 - 19:13

boże, jaki ten kraj jest smutny, że ludzie widzą problemy w takich rzeczach... lepiej, żeby było jak za komuny i baba z fajką w gębie z odpowiednią miną pytała 'czego?' 

Nie przesadzałbym. A co do kraju, to jak mawiał Marszałek: "Naród wspaniały, tylko ludzie kurwy". A co do meritum, to chyba mam prawo wyrazić swoje niezadowolenie, motyla noga i z jakiej paki mam a priori witać z entuajzmem każdy pomysł, który przyszedł z zachodu? To jest właśnie podejście rodem z PRL (z zachodu = od razu lepsze). Jak napisano wyżej można klienta wzorowo obsłużyć, kulturalnie i delikatnie, bez nagabywania i wtykania nosa w nie swoje sprawy i wszystko w temacie.



#3193 Banditen

Banditen
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaPolska

Napisano 11 grudzień 2017 - 19:19

Ktoś kiedyś polecał tutaj Złotego Osła. Nadal lokal godny polecenia? Gdzie jeszcze w Katowicach można zjeść coś dobrego bez glutenu? Od razu zaznaczam, że nie inspirują mnie Lewandowscy.

#3194 Tankofermentor

Tankofermentor
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 12 grudzień 2017 - 09:44

co jest złego w koszuli w kartkę, to nie wiem

Jemu nie chodzi o to, że jest w nich coś złego. Chodziło o ten pozerski, luzacki styl z zachodu.

Mnie to osobiście żenuje jak widzę facetów w tych koszulach w kratę, rurkach opuszczonych na dupie, gołymi kostkami, brodami, włosami zaczesanymi do tyłu, okularami z grubymi czarnymi oprawkami itp. Wiecie sami o jakich modnisiach mowa, wszędzie tego od chuja jest. Kojarzą mi się z pedałami i ciotami.

A te koszule w kratę to faktycznie, nosiłem w latach '90 na warsztatach, natomiast starzy je z kopalni przynosili, bo mieli z przydziału jako ciuchy robocze.

Z resztą ja jestem pod względem wizerunku ortodoksyjny dość, obecna moda mnie wkurwia oraz cały obecny styl bycia z selfie na czele i instagramami.

Albo jak teraz noszą te niby flyers'y ktorę tak naprawde są odpustową kopią tych kurtek.

Flyers'a to ja kupiłem 20 lat temu w Ślązaku i to było to.



#3195 Lars

Lars
  • SK1964

Napisano 12 grudzień 2017 - 12:49

Flyers'a to ja kupiłem 20 lat temu w Ślązaku i to było to.
Burżuj! Większość kupowała na szaberplacu :) 

#3196 mały

mały
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 12 grudzień 2017 - 13:04

Był ktoś w Żurowni na Ligonia ?



#3197 KRIS_BEMA

KRIS_BEMA
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaPanewniki/Ligota

Napisano 12 grudzień 2017 - 13:05

Mnie dla odmiany wkurwia wypytywanie o imię w Starbucksie. Toż to moja prywatna sprawa do chuja Wacława, jak mam na imię.

Przecież to po to, żeby Ci kubków nie popierdolili z jakąś osobą co zamawiała w tym samym czasie. Jak jest zamęt i pełno ludzi to przydatne to jest dla obsługi. A podać możesz inne imię, pseudonim, lub Adolf jak Olkusz powyżej napisał, czy inny Józef, byle byś o tym pamiętał. 



#3198 mac

mac
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 12 grudzień 2017 - 13:07

@Tankofermentor, @Lars

 

Ja chyba też w Ślązaku, ale już głowy nie dam, bo równie dobrze mógł pochodzić z "krojenia", a jeśli tak, to sprawiedliwości stało się zadość, bo zajebali mi go w końcu na jakieś szemranej imprezce ;)

 

#TakieCzasy


Użytkownik mac edytował ten post 12 grudzień 2017 - 13:09


#3199 Lars

Lars
  • SK1964

Napisano 12 grudzień 2017 - 13:17

W Ślazaku to były na wypasie. Kupiłem takiego pięknego, granatowego, zimowego. W ogóle gama kolorów była bardzo obszerna. 

 

Grafitowy, zielony, bordowy, czarny, moro, granatowy, 



#3200 Tankofermentor

Tankofermentor
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 12 grudzień 2017 - 13:31

Nie burżuj, tylko zbierałem  na niego kasę chyba pół roku, potem dołożyłem pieniądze z urodzin i kupiłem :hihi:

A jak z nim wychodziłem to byłem lekko obsrany i trzeba było się dobrze rozglądać żeby mi go nie skroili.

Z reszta nie raz musiałem potem spierdalać, bo te kurtki były bardzo pożądanym towarem :)

Wtedy  chodzenie samemu po centrum z pieniędzmi nie było zbyt mądre mając np 15-16 lat.

Albo zakup nowych butów w sklepie w bramie, wychodzisz uradowany, że w koncu kupiłeś wymarzone spaldingi, a tutaj juz czeka komitet powitalny w postaci kilku typów.

 

Do kolorów flyersów wracając to zajebiste były grafitowe, chyba najlepsze :)


Użytkownik Tankofermentor edytował ten post 12 grudzień 2017 - 13:36

  • Lars lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych