Skocz do zawartości


Zdjęcie

Szama


4098 odpowiedzi w tym temacie

#3151 PRT

PRT
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaMysłowice

Napisano 20 wrzesień 2017 - 06:38

Odnośnie dyskusji o końskich porcjach u Kmiecia w Pszczynie, to miałem wczoraj okazję tam zjeść. Smaczne jedzenie, ale porcje nie były jakieś mega duże, ale cenowo do smaku i wielkości okej.

#3152 PaczekMG

PaczekMG
  • SK1964

Napisano 13 październik 2017 - 13:01

Gdzie w Katowicach zjem dobry makaron (carbonara, spaghetti itp)?
  • misz lubi to
"Nie ma nic piękniejszego w życiu kibica niż stanąć na sektorze gości i zaśpiewać JESTEŚMY ZAWSZE TAM..."

#3153 Kahan

Kahan
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 13 październik 2017 - 13:24

Mi w "Bar a Boo" na Mariackiej bardzo smakuje.
  • PaczekMG lubi to

#3154 Shellu

Shellu

    Mentor Kosy

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBukowa 1

Napisano 13 październik 2017 - 21:59

A jakieś opinie o Len Arte?


  • Taurus lubi to
"Shellu to znakomity kolega i mój autorytet. Od zawsze się na nim wzorowałem!" - Kosa.

#3155 Zawodzie72

Zawodzie72
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice Zawodzie

Napisano 18 październik 2017 - 14:24

w tym BoomBarze na Mielęckiego byliście już ??


  • Kahan lubi to

#3156 migot

migot
  • SK1964

Napisano 20 październik 2017 - 09:53

jutro tj. sobota, Żurownia wraca do żywych


  • Baudolino i mehow lubią to

#3157 Shellu

Shellu

    Mentor Kosy

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBukowa 1

Napisano 27 październik 2017 - 22:20

Dobra ta Żurownia? Nie byłem tam, jakoś zdjęcia na fb pokazują bardzo małe porcje.
"Shellu to znakomity kolega i mój autorytet. Od zawsze się na nim wzorowałem!" - Kosa.

#3158 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 27 październik 2017 - 22:28

mimo, ze konkurencja to powiem, ze kulebele to bardzo dobra potrawa. Teraz zdrozala na 19zl, ale to wciaz ok cena za jedzenie. Czy porcje sa male? Nie wiem. Mimo, ze jestem dupny, to nie lubie sie nazrec jak swinia i miec wywalony cukier tak wysoko, ze godzine do siebie dochodze, zeby dalej funkcjonowac. Dla mnie porcja jest ok, inni powiedza, ze mała :)


  • Simao i Baudolino lubią to

#3159 Shellu

Shellu

    Mentor Kosy

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBukowa 1

Napisano 27 październik 2017 - 22:38

A co to jest to kulebele?
"Shellu to znakomity kolega i mój autorytet. Od zawsze się na nim wzorowałem!" - Kosa.

#3160 Simao

Simao
  • SK1964
  • LokalizacjaWolverhampton

Napisano 27 październik 2017 - 23:23

idz i się przekonaj :)
Un Club authentique a l'image de la Haute Silesie
Un Club different
Emblematique
Au coeur d'une region tres mediatisee

#3161 Shellu

Shellu

    Mentor Kosy

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBukowa 1

Napisano 27 październik 2017 - 23:37

Lubię sprawdzoną szamke. Przecież jeśli to są być ze jądra to nie zjem.
"Shellu to znakomity kolega i mój autorytet. Od zawsze się na nim wzorowałem!" - Kosa.

#3162 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 27 październik 2017 - 23:43

Są. Przyjdź do mnie i nie idz nikaj indziej nigdy :D
  • tommywie lubi to

#3163 Shellu

Shellu

    Mentor Kosy

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBukowa 1

Napisano 27 październik 2017 - 23:47

Jakoś nie byłem jeszcze w Upojonych
"Shellu to znakomity kolega i mój autorytet. Od zawsze się na nim wzorowałem!" - Kosa.

#3164 Dudi_1979

Dudi_1979
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaPaderewa

Napisano 28 październik 2017 - 08:29

@Shellu.
Jak chcesz się umówić z panna to też prosisz kilkuset chłopa o sprawdzenie czy jest ok?

Idziesz i kupujesz. Wydasz 20pln i będziesz wiedział czy wrócisz czy nie.

Ps. Mayek - Ty nie masz żadnej konkurencji ;)

#3165 Simao

Simao
  • SK1964
  • LokalizacjaWolverhampton

Napisano 28 październik 2017 - 09:20

Shellu, mieszkasz w Będzinie? Czy sobie żarty robisz?:)
Żurownia; dobry żur, drugie dania OK. Głodny po zestawie nie wyjdziesz. Kulebele dobre. Najlepiej sprawdź ich galerie na FB i to ci pozwoli lepiej zrozumieć co za danie zamówisz.
Upojeni; spoko miejsce, jedzenie dobre (dobre krokiety, frytki jako starter i burgery) duży wybór piw, tylko współwłaściciel gorol i żyd 😂
Wczoraj byłem w restauracji Suvlaki. Wg mnie średnio, jedzenie tylko OK (o półkę niżej niż Żurownia), przereklamowane miejsce (a i płatność tylko gotówką).
Un Club authentique a l'image de la Haute Silesie
Un Club different
Emblematique
Au coeur d'une region tres mediatisee

#3166 tommywie

tommywie
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 29 październik 2017 - 12:35

Wczoraj byłem w restauracji Suvlaki. Wg mnie średnio, jedzenie tylko OK (o półkę niżej niż Żurownia), przereklamowane miejsce (a i płatność tylko gotówką).

 

to jakieś nowe? w ogóle niesamowite, że w 300 tys. mieście i następnych setkach tysięcy dookoła, nie ma u nas żadnej greckiej restauracji z prawdziwego zdarzenia... 



#3167 Simao

Simao
  • SK1964
  • LokalizacjaWolverhampton

Napisano 29 październik 2017 - 13:49

to jakieś nowe? w ogóle niesamowite, że w 300 tys. mieście i następnych setkach tysięcy dookoła, nie ma u nas żadnej greckiej restauracji z prawdziwego zdarzenia...

Tak , grecka restauracja. Ale nie nastawiaj się na cuda.
Un Club authentique a l'image de la Haute Silesie
Un Club different
Emblematique
Au coeur d'une region tres mediatisee

#3168 tommywie

tommywie
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 29 październik 2017 - 22:47

Tak , grecka restauracja. Ale nie nastawiaj się na cuda.

 

nie no, jak patrzyłem na zdjęcia, to restauracją bym tego nie nazwał - bardziej jakieś bistro... dlatego mówię o restauracji z prawdziwego zdarzenia 



#3169 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 29 październik 2017 - 23:00

Czytałem już takie opinie ludzi postronnych, którzy mówią, że w Katowicach nie ma restauracji takiej, takiej czy innej. Że są same pizze i burgerownie, że już tym idzie rzygać. Że są lodziarnie x10, piętnasta paczkarnia itp.

Niestety po pierwsze trzeba wiedzieć co to jest prawdziwe greckie żarcie, trzeba mieć przy tym ludzi do roboty na stałe (!), którzy to będą robili dobrze i trzeba mieć ludzi cały czas. Nie od święta na greckie jedzenie, tylko dziennie.
Dlatego to nie takie proste. Fajnie by było, jakby była prawdziwa grecka czy meksykańska knajpa w Katowicach, ale to nie jest takie hop siup.
Katowiczanie lubią paczki, lody i burgery, dlatego takie miejsca się otwierają i utrzymują. A koszty są duże :)
  • Baudolino lubi to

#3170 Simao

Simao
  • SK1964
  • LokalizacjaWolverhampton

Napisano 30 październik 2017 - 07:18

nie no, jak patrzyłem na zdjęcia, to restauracją bym tego nie nazwał - bardziej jakieś bistro... dlatego mówię o restauracji z prawdziwego zdarzenia

Faktycznie złego sformułowania użyłem. Bistro, będzie lepszym określeniem tego miejsca.
Un Club authentique a l'image de la Haute Silesie
Un Club different
Emblematique
Au coeur d'une region tres mediatisee

#3171 tommywie

tommywie
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 30 październik 2017 - 15:53

Katowiczanie lubią paczki, lody i burgery, dlatego takie miejsca się otwierają i utrzymują. A koszty są duże :)

 

ale nie zapominajmy, że tu w obrębie 20 km mieszka 2 mln ludzi - nie jest tylko kwestia Katowic... więc jest coś nie tak ze ściąganiem tych ludzi do restauracji i z samymi klientami też 



#3172 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 30 październik 2017 - 16:01

We Lwowie na Rynku jest dobra grecka knajpa, którą prowadzi Grek.

Przyjaźń jest wszystkim!


#3173 Bojar

Bojar
  • SK1964

Napisano 30 październik 2017 - 16:03

Oho, ktoś tu po cichu próbuje Sylwestra organizować  :hihi:


Wszyscy jedziemy na wózku wspólnym, reprezentujemy GieKSe to powód do dumy!


#3174 Shellu

Shellu

    Mentor Kosy

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBukowa 1

Napisano 31 październik 2017 - 09:42

I mówi po polsku.
"Shellu to znakomity kolega i mój autorytet. Od zawsze się na nim wzorowałem!" - Kosa.

#3175 anetoshi

anetoshi
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 08 grudzień 2017 - 11:54

Jakiś czas temu byliśmy w sztolni (jeszcze przed nowym menu) i mamy mieszane uczucia. Jeśli chodzi o bargery to solidna porcja za przyzwoitą cenę, deser? Dostaliśmy coś innego niż w karcie zamiast lodów pistacjowych były śmietankowe z oreo a zamiast bezy były chipsy bezowe ze śmietaną i owocami no ale trudn.
Najgorsza była obsługa, dopiero po wizycie okazało się że ten problem mieliśmy nie tylko my. O ile na dzień dobry kartę nam podano to po pierwszym zamówieniu już nam zabrali i kelnerzy towarzystwo wzajemnej adoracji poszli na bok oglądać filmiki na telefonie. Mieli gdzieś klientów i po kartę zamówić deser trzeba było iść samemu. Jak przyszło do płacenia rachunku to z prędkością światła dostaliśmy kubeczek na napiwki. Ze względu na obsługę myślę że lokal nie jest godny polecenia mimo że jedzenie bardzo dobre.


Byliśmy też w mad micku na warszawskiej. Zestaw barbórkowy bardzo dobry i godny polecenia. Sporo mięsa a ceny bardzo przystępne. Obsługa bardzo miła, podchodzili pytali czy wszystko ok itp. Wieczorem było naprawdę sporo ludzi. Na pewno warto tam się pojawić.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 3 gości, 0 anonimowych