Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pytania/odpowiedzi


12986 odpowiedzi w tym temacie

#101 Budus

Budus
  • SK1964
  • LokalizacjaWitosa

Napisano 08 sierpień 2013 - 19:12

potrzebuje kupić jedną różę - koniecznie białą w weekend wieczorem. Da radę gdzieś w centrum ? 

popytaj w kwiaciarni na Mikołowskiej przed Pałacem Młodzieży - chyba Czarodziejski Ogród



#102 sowik

sowik
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaZawodzie

Napisano 08 sierpień 2013 - 21:00

potrzebuje kupić jedną różę - koniecznie białą w weekend wieczorem. Da radę gdzieś w centrum ? 

 

Jak w centrum, to spróbuj w Altusie. Przy wejściu do części biurowej/siłowni jest kwiaciarnia.


Dołączona grafika


#103 19łysy64

19łysy64
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 08 sierpień 2013 - 23:18

potrzebuje kupić jedną różę - koniecznie białą w weekend wieczorem. Da radę gdzieś w centrum ? 

Na mikołowskiej ma kwiaciarnie 24h i białą różę tam znajdziesz :)



#104 MiRO

MiRO
  • SK1964
  • LokalizacjaKostuchna

Napisano 09 sierpień 2013 - 07:21

do 21 masz spoko kwiaciarnie w Almie, o ile nic się nie zmieniło


Podcast Trójkolorowy Szpil #03 (29.07.2021):

 

RAFAŁ GÓRAK:"Raczej w GieKSie mamy zakaz czytania forum. Taka sugestia, żeby być spokojniejszym, trzeba nie czytać, trzeba robić swoje."


#105 FLT64

FLT64
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 09 sierpień 2013 - 10:50

Jak najlepiej dojechac z Katowic do Balic? (nie autem)



#106 mami7

mami7
  • SK1964
  • LokalizacjaBogucice

Napisano 09 sierpień 2013 - 11:28

Jak najlepiej dojechac z Katowic do Balic? (nie autem)

samolotem :szydera:



#107 Picapao

Picapao
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaManhattan

Napisano 09 sierpień 2013 - 11:44

Panowie gdzie w Katowicach sprzedam katalizator lub sam monolit najkorzystniej ?



#108 cysiu

cysiu

    GIT

  • .SK1964

Napisano 09 sierpień 2013 - 13:04

Jak najlepiej dojechac z Katowic do Balic? (nie autem

 

busem



#109 m1964

m1964
  • SK1964

Napisano 09 sierpień 2013 - 15:21

nie ma ktos z Was stolarza ktory moze za wykonana usluge wystawic fv?



#110 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 09 sierpień 2013 - 15:32

Komancz.


"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#111 LLunatyk

LLunatyk
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 09 sierpień 2013 - 17:34

mamy tu jakiegoś GieKSiarza aktualnie mieszkającego na Sadybie bądź w okolicy (Kokociniec ul. Krucza, Radomska)...? Pilne na dziś!!!! info proszę na PW. PZDR!



#112 SuchyTZN

SuchyTZN
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 11 sierpień 2013 - 12:05

Dostaje regularnie rente rodzinną. Teraz mi się kończy wiadomo w sierpinu ostatnią dostane. I teraz jest taki problem, bo zapisałem się na studia, ale one jak wiadomo zaczynają się dopiero od października. Dostałem ze szkoły zaświadczenie że złożyłem wszystkie dokumenty i zostałem zaakceptowany i dostałem status kandydata. Czy na tej podstawie dostane od wrzesnia rente dalej ? 

Coś kojarze że mój brat ogarniał to tak, że nadpłacili mi ta rente w październiku za wrzesień, ale ja sobie nie moge pozwolić na to ponieważ ta renta jest na mieszkanie, a nie mam skąd wziąc kasy na mieszkanie niż z renty. Potem oczywiście w październiku ogarne zaświadczenie z uczelni itp ale no dopiero w paździenriku.

 

Czy ktoś się orientuje czy na podstawie tego zaświadczenia że jestem kandydatem dostane rente czy musze isc sie zapisać gdzieś do policealki by dostać od września ?



#113 19mózG64

19mózG64
  • SK1964

Napisano 11 sierpień 2013 - 16:26

Tak, miałem podobnie.

Jeśli wszystko złożyłeś co Ci na razie kazali to dostaniesz kase. W październiku będziesz im musiał donieść papierki, że zostałeś przyjęty i dalej będziesz otrzymywał świadczenie


  • SuchyTZN lubi to

Kto kocha ten wierzy

GKS KATOWICE!

 

"Zrobimy wszystko by klub zagrał w Ekstraklasie, bo dla metropolii to wstyd, by tylko jedna drużyna grała w Ekstraklasie"


#114 SuchyTZN

SuchyTZN
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 11 sierpień 2013 - 16:35

Tak, miałem podobnie.

Jeśli wszystko złożyłeś co Ci na razie kazali to dostaniesz kase. W październiku będziesz im musiał donieść papierki, że zostałeś przyjęty i dalej będziesz otrzymywał świadczenie

 

Czyli moge bez problemu jechać do ZUSu i im to zlozyc? Zajebiście! Nie będę musiał się babrać w jakieś nowe szkoły itp.



#115 19mózG64

19mózG64
  • SK1964

Napisano 11 sierpień 2013 - 16:42

Do tej pory możesz im dać papiery że ukończyłeś szkołę dotychczasową. Potem wysyłają że masz donieść resztę papierów. Też miałem z tym stres ale wszystko jest jak najbardziej bezstresowe. W październiku doniesiesz papiery że jesteś studentem swojej szkoły. Musisz iść do dziekanatu po taki papierek i bangla. Gdzie będziesz studiował jak można wiedzieć?


Kto kocha ten wierzy

GKS KATOWICE!

 

"Zrobimy wszystko by klub zagrał w Ekstraklasie, bo dla metropolii to wstyd, by tylko jedna drużyna grała w Ekstraklasie"


#116 Tweety

Tweety
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaWejherowo

Napisano 11 sierpień 2013 - 19:40

Jak najlepiej dostać się do Wisły autem jadąc od strony Częstochowy? Podobno w Tychach korki, więc mam dwie alternatywne trasy:

 

1. Za Mysłowicami kierować się na Oświęcim i Kęty

2. W Siewierzu skręcić na A1, zjechać z niej w Żorach i kierować się na Skoczów

 

Która trasa najszybsza?



#117 leo

leo
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaJaworzno

Napisano 11 sierpień 2013 - 19:46

Kolego druga opcja, z Żor do Skoczowa masz cały czas dwupasmówke.


Przyciemnianie i wymiana szyb. Jaworzno os. Stałe


#118 Tweety

Tweety
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaWejherowo

Napisano 11 sierpień 2013 - 20:26

Ok dzięki, a ten odcinek A1 z Pyrzowic do Żor jest skończony i bez żadnych problemów przejazd?



#119 Johny

Johny
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 11 sierpień 2013 - 21:03

Lecisz bez problemu, az do slynnego mostu w Mszanie.



#120 Marik

Marik
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKoszutka

Napisano 11 sierpień 2013 - 21:17

Gdzie zabrać najlepiej w centrum Katowic dziewczyne na Kolacje/Obiad ? chodzi o klimatyczną knajpkę/restaurację



#121 Pacior

Pacior
  • SK1964
  • LokalizacjaLigota/Piotrowice

Napisano 11 sierpień 2013 - 22:02

Via Toscana na Uniwersyteckiej, restauracja indyjska Buddha na Drzymały, w tych dwóh byłem mogę polecić, podobno dobrze można zjeść w Zaklętym Czardaszu na Kopernika ale nie byłem, bardzo klimatyczna jest restauracja Labirynt na Staromiejskiej, byłem tam bardzo bardzo dawno i nawet nie pamiętam co jadłem ale wystrój rewelacja.



#122 blazej

blazej
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBrynów

Napisano 12 sierpień 2013 - 10:35

Czy te myjnie samoobslugowe są całodobowe?? Mozna se przyjechać kiedy się chce??

#123 vaniTe

vaniTe
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTauzen

Napisano 12 sierpień 2013 - 10:38

Może to zależy która, ale np. Auto-Spa są całodobowe



#124 MiRO

MiRO
  • SK1964
  • LokalizacjaKostuchna

Napisano 12 sierpień 2013 - 10:52

wiekszosc jest calodobowa.

Podcast Trójkolorowy Szpil #03 (29.07.2021):

 

RAFAŁ GÓRAK:"Raczej w GieKSie mamy zakaz czytania forum. Taka sugestia, żeby być spokojniejszym, trzeba nie czytać, trzeba robić swoje."


#125 bud

bud
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 12 sierpień 2013 - 15:51

Mam takie pytanie: pewna bliska mi osoba wpadła w kłopoty z bankami - chodzi dokładnie o spłatę kredytu - nie do końca jej wina w sumie - i na dzień dzisiejszy ma w biku złą historię, postępowanie komornicze i takie tam i w takich przypadkach odsetki są masakrycznie duże - wiadomo pożyczka w banku odpada ze względu na BIK, ale zna ktoś jakieś instytucje pozabankowe czy instytucje co są wstanie dać kredyt w takiej sytuacji??wiadomo oprocentowanie duże ale na pewno mniejsze niż komornicze odsetki i takie tam...

Wiem że osoba ta próbowała już w firmie pomocne pożyczki czy coś takiego ale w umowie są takie wałki (trzeba wpłacić na początku 1500 złotych aby się ubiegać o kredyt, którego się  i tak zapewne nie dostanie).

Z góry dzięki za pomoc.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych