Skocz do zawartości


Zdjęcie

Marsz Niepodległości 2013


151 odpowiedzi w tym temacie

#51 marcin GieKSa

marcin GieKSa
  • SK1964

Napisano 12 listopad 2013 - 00:14

Zdjecie ktore wkleiłes Gan miazdzy system!Tak pozatym to nawet na filmikach było widac jak to brudy sama rzucaja molotowami , na taka akcje byli zajebiscie przygotowani(m.in zaryglowane drzwi i przygotowany sprzet do obrony). Niema co pierdolic ,marsz poraz kolejny sie udał(jestem ciekawy liczby)a wiadomo ze nie obejdzie sie bez incydentow. Fakt jest taki ze nawet jakby było totalnie spokojnie to gownanie media i tak by uprawiały swoj czarny PR wiec nalezy robic swoje i tyle.



#52 Lars

Lars
  • SK1964

Napisano 12 listopad 2013 - 00:27

E tam chuja się znasz, to rzucił przypadkiem niepełnosprawny z rodziną, akurat gotował obiad i spalił i się wkurwił bo touretta ma.

 

Odnośnie koktailu rzuconego powyższe zdanie :)



#53 Robal

Robal
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaSW/SK

Napisano 12 listopad 2013 - 00:56

Dziwnie się to słyszało jak dzwonili rodzice z zapytaniem czy wszystko ok? bo w tvn totalna zadyma a idąc w tłumie nie było nic widać.....telewizja ma to do siebie że co chcą to pokażą i odbiorca odczyta/odbierze to tak jak oni chcą....było fajnie,sporo barw ..


"...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie...

#54 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 12 listopad 2013 - 01:18

moze ktos zarzucic dobrej jakosci fotka z palacej sie ambasady zwiazku radzieckiego?



#55 Atest

Atest
  • SK1964
  • LokalizacjaEKSTRAKLASA ALBO ŚMIERĆ

Napisano 12 listopad 2013 - 07:56

Mnie przeraziło nie to ,że poleciały jakieś tam kamienie ,czy butelki.Nawet tylko z perspektywy mediów wydaje się,że Marsz w tym roku był bardzo spokojny.

Przeraziło mnie to ,że w naszym kraju,w stolicy,w jej centrum ,na Placu Zbawiciela ktoś stawia tęczę.Wyraz pedalstwa i wszelkiej maści zdegenerowania.To jest przerażające,że zboczenia i inne debilizmy stają się normą w tym kraju.Zapatrzeni i oślepieni nowoczesnością i poczuciem jakiejś chorej tolerancji ludzie przestają odróżniać dobro od zła.



#56 jajo1964

jajo1964
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • Lokalizacja40-173

Napisano 12 listopad 2013 - 08:17

Od nas około 100 osób. Dłuższa relacja wkrótce.


Crazy Boys!

#57 Basu

Basu
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 12 listopad 2013 - 08:55

Wszystko spoko, ale żeby drzewa wyrywać?  :huh:


I relacja mojego kolegi:
 

 

 

Marsz, wbrew temu co piszą media nie został rozwiązany (a może i został ale nikt nas o tym nie powiadomił), więc bez problemów dotarliśmy do placu Agrykoli, tam wysłuchaliśmy przemówień i udaliśmy się do domów. Marsz potrwał około cztery godziny, przez ten czas nie spotkało mnie nic niepokojącego.

Idąc na samym przedzie pochodu trzymając jeden z bannerów nie widziałem, żadnych agresywnych zachowań. Jeśli chodzi o tęczę, widziałem ją przez chwilę z daleka i wówczas jeszcze nie płonęła, więc nie była to sprawka maszerujących, a raczej niezależnej grupy - chociaż nie jest mi przykro z jej powodu. Co do budki przy ruskiej ambasadzie, to nie jestem pewien, osobiście nie widziałem tam ognia, ale szedłem po drugiej stronie więc to mogła sprawka kogoś z marszu - nie wiem, ale też za bardzo nie ubolewam. 

Swoją drogą, skoro jesteśmy tak nieprzewidywalni i niebezpieczni to może wypadało by poinformować o tym wszystkich mieszkańców Warszawy i zabronić przychodzić im na marsz z małymi dziećmi, przecież mogliśmy je pożreć lub porwać by wyciąć im nerki, czy co tam robią tacy jak my. 

Czytając o tym co się działo w Warszawie, stwierdzam, że chyba byłem w innym mieście.


#58 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 12 listopad 2013 - 12:30

Chyba najlepszy marsz od 2009, mega klimat, w chuj ludzi, dobra organizacja, było widać, że wszystko się rozwija.

Cieszy bardzo duża liczba młodych osób, baaardzo dużo dziewczyn co jest mega plusem, cieszy brak oszołomstwa i wiecznych malkontentów z Gazet Polskich.

Jak dla mnie był ogromny skok jakościowy w porównaniu z poprzednim rokiem po każdym względem.

Co do ambasady, totalnie mnie to nie rusza, spłoneło to spłoneło na chuj drażyć temat. Śmieszy mnie ta sraka mediów, ból dupy ludzi pokroju Michalik z superstacji... gdzie ci ludzie żyją, jakieś takie totalne oderwanie od rzeczywistości, bo walki polityczny istniały od zawsze, i od zawsze były b. brutalne. To że teraz spaliła się jakaś budka, czy ktoś zaatakował squot to coś tak strasznego? Powinni się cieszyć, że to ogranicza się tylko do takich pierdół, bo gdyby nie 2 mln Polaków zaagranicą to społeczeństwo byłoby tak wkurwione i zdesperowane że nie płonełyby wozy TVN tylko ich siedziba. Te kurwy maja mega farta, że są otwarte granice.


"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#59 Adi1k964

Adi1k964
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 12 listopad 2013 - 12:49

za wp.pl  "Rosyjskie media o "ogolonych na łyso napastnikach w kominiarkach" :szydera:  :szydera: 


  • terror lubi to

#60 _es

_es
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaSiemianowice

Napisano 12 listopad 2013 - 12:58

1390719_674391459257864_1686481025_n.jpg



#61 _es

_es
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaSiemianowice

Napisano 12 listopad 2013 - 13:15

http://www.youtube.c...h?v=05vP9tR2gLo  trochę humorystycznie :)



#62 Cygon

Cygon
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 12 listopad 2013 - 16:13

Marsz zajebisty, już trzeci w mojej karierze, kto był ten wie jak wyglądało naprawdę. Może ktoś powiedzieć co się działo po powrocie na dworcu ? bo z tego co widziałem to psy coś kozaczyły.



#63 PRT

PRT
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaMysłowice

Napisano 12 listopad 2013 - 16:43

psy na peronie stały i spisywali powracających z marszu



#64 Kajut

Kajut
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 12 listopad 2013 - 18:01

hmm, też nie wiem co mają rusy do utraty przez Polskę niepodległości... 

ja pierdole.

 

 

Marsz wypadł bardzo dobrze liczba jak i jakoś, kto mógł a nie pojechał może pluć sobie w brodę. :)

CHWAŁA WIELKIEJ POLSCE!


WHITE BOYS CENTRUM


#65 Naujox

Naujox
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 12 listopad 2013 - 18:16

Przejrzałem zamówienie publiczne na tą tęczę, to nie do pomyślenia ile kasy i biurokracji poswięcane jest na takie gówno.

 

BY4udiVCEAATKc1.png

 

Zresztą, spodziewajcie się na dniach grubej informacji dotyczącej samej tęczy. Jak się o tym dowiedziałem to mi włosy dęba stanęły, że aż tak ewidentne wałki się robi w Polsce.

 

To nie jest przypadek, że w pośpiechu odnowiono tęczę na kilka dni przed Marszem. I nie przypadkowo wygrała go taka a nie inna firma, która pewnie teraz skasuje ponownie za kolejne odnowienie.


"Rozwój polega na tym, że nieliczni przekonują wielu. Nowe myśli muszą się gdzieś pojawić, zanim będą mogły stać się poglądami większości." - Friedrich August von Hayek

http://imgur.com/WO4QcqL.png

#66 zetdeer

zetdeer
  • SK1964

Napisano 12 listopad 2013 - 18:29

Najważniejsze, że znów można bez skrępowania przepraszać, wstydzić się, apelować, rozpaczać, piętnować i wzdychać...



#67 Miłosz1964

Miłosz1964
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 12 listopad 2013 - 19:38

Masz bardzo fajny,jak co roku z resztą.  Pokazaliśmy się ( Gieksa ) dobrze :)) i reszta ekip też na poziomie.

 

Mam nadzieje ze poza fajnymi przemowami RN zaczną się jakieś realne działania typu stworzenie partii czy czegokolwiek. Bo samo mówienie o przejmowaniu i nacjonalizacji np. przemysłu to jedno a jakieś działania ku temu to drugie.


Dołączona grafika


#68 Cygon

Cygon
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 12 listopad 2013 - 20:25

Przeczytałem na pewnym forum że widziano jak trzech kopciuchów w czapkach z erką odbiło z rąk policji chłopaka w naszych barwach, to jest dowód że Polacy potrafią się zjednoczyć.



#69 Marcin

Marcin
  • SK1964

Napisano 12 listopad 2013 - 20:40

Na tegorocznym Marszu 14 osób z Brynowa

 

1456488_538476716236197_1517594796_n.jpg



#70 Kajut

Kajut
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 12 listopad 2013 - 21:01

Swoją drogą wie ktoś jaka liczba Stilonu Gorzów? W chuj widoczni na marszu w jednakowych czapkach. :)


WHITE BOYS CENTRUM


#71 Cygon

Cygon
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 12 listopad 2013 - 21:06

Swoją drogą wie ktoś jaka liczba Stilonu Gorzów? W chuj widoczni na marszu w jednakowych czapkach. :)

Z relacji Stilonu wynika że było ich około 100 osób.



#72 PRT

PRT
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaMysłowice

Napisano 12 listopad 2013 - 21:21

też mi się rzuciły te niebieskie czapki Stilonu z herbem i godłem, sporo też Lecha i Widzew też dobrze widoczny.



#73 Naujox

Naujox
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 12 listopad 2013 - 21:32

Po prostu nie wierzę. Edzia Górniak składa kwiaty pod spaloną tęczą.

 

]BY5cm8JIAAAuqnB.jpg


"Rozwój polega na tym, że nieliczni przekonują wielu. Nowe myśli muszą się gdzieś pojawić, zanim będą mogły stać się poglądami większości." - Friedrich August von Hayek

http://imgur.com/WO4QcqL.png

#74 jajo1964

jajo1964
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • Lokalizacja40-173

Napisano 12 listopad 2013 - 21:51

Oficjalna relacja :)

http://www.gieksa.pl...glosci-relacja/


Crazy Boys!

#75 mami7

mami7
  • SK1964
  • LokalizacjaBogucice

Napisano 12 listopad 2013 - 22:23

Po prostu nie wierzę. Edzia Górniak składa kwiaty pod spaloną tęczą.

 

lesba?






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych