Skocz do zawartości


Zdjęcie

Fala imigrantów


373 odpowiedzi w tym temacie

#226 Bojar

Bojar
  • SK1964

Napisano 23 styczeń 2016 - 21:20

A dupeczki w Kolonii - tak w tej Kolonii - dają ciapatym kwiatuszki, w ramach walki z ksenofobią.

Kurwa! :dead:

O co w tym wszystkim chodzi?


  • Michał1964 lubi to

Wszyscy jedziemy na wózku wspólnym, reprezentujemy GieKSe to powód do dumy!


#227 marcin GieKSa

marcin GieKSa
  • SK1964

Napisano 23 styczeń 2016 - 22:52

Fake.

 

--------------

 

PiS dalej nie robi nic, by nie przyjąć uchodźców.

Po pierwsze, raz to przyjeli zobowiazania po poprzednich rzadach(niestety) a dwa jakos musza ułagodzic ta jebana unie.niestety tu wchodzi smutna polityka.fakt jest taki ze dopoty zyjemy w uni trzeba tak grac aby byc na swoim i nie byc popychadlem unii.Orban moze byc przykladem u niego tez sie burzyli a teraz?spokojnie dzialac a bedzie dobrze.zreszta dzisiaj bedac na Kato widzialem tych ludzi zmierzajacych na kod(90% ludzi w starszym wieku)nawet chcialem do nich zagadac ale mysle nie ma sensu gadac z betonem , jednym slowem biedni ludzie.czas dziala na nasza korzysc przepchnie Pis najwazniejsze ustawy i nie bedzie powodow do protestow.I  pytanie na koniec kiedy wkoncu PiS "wystawi"  swoich ludzi na ulicy bo tego ewidetnie brakuje.


Użytkownik marcin GieKSa edytował ten post 23 styczeń 2016 - 23:22


#228 suchy1985

suchy1985
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 24 styczeń 2016 - 14:57

Zmądrzałeś po banie czy chcesz następnego?
 

Dalej życzysz kibicom GieKSy śmierci?

do mnie gadasz? skończ pierdolić jakieś farmazony o śmierci, wyrwałeś zdanie z kontekstu i cwaniakujesz, jak pisałem do Ciebie priva to nie byłeś taki mądry, nawet porządnego zdanie nie potrafiłeś sklecić,,, tylko odpowiedzi w stylu  "tak lub "nie".... za co mi dasz tego bana?

 

Wiesz co Ci powiem krytykujesz GW czy tvn (co jest oczywiście słuszne) a sam uprawiasz ich polityke strasząc banami... więc zastanów się nad swoimi poglądami....


Użytkownik suchy1985 edytował ten post 24 styczeń 2016 - 15:00

  • Suja lubi to

#229 NICKczemNICK

NICKczemNICK
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaDąbrowa Górnicza

Napisano 24 styczeń 2016 - 15:30

ciekawe czy coś im z tego wyjdzie:

 

 


  • Fuhrer i drozdzowka lubią to

#230 Chudy NFG

Chudy NFG
  • SK1964
  • LokalizacjaWitosa/Kirkby in Ashfield

Napisano 24 styczeń 2016 - 19:26

Luton podobnie jak Birmingham i duza czesc wschodniego Londynu opanowana przez ta jebana islamska zaraze



#231 lolo1989

lolo1989
  • SK1964

Napisano 27 styczeń 2016 - 19:58

http://ndie.pl/ogoln...testy-6-lutego/

 

 

 

Miejmy nadzieję, że wypali to na dużą skalę



#232 suchy1985

suchy1985
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 04 luty 2016 - 19:54

no i zaczyna się

http://www.pch24.pl/...em,40980,i.html



#233 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 06 luty 2016 - 23:02

+18

 

https://www.facebook...903/?permPage=1


"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#234 mały

mały
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 07 luty 2016 - 19:48

Skurwysynskie jebane bydło!!!



#235 krejzol

krejzol
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaDąb

Napisano 07 luty 2016 - 22:19

nie da sie tego skomentować w cywilizowany sposób... a jeszcze jak ktoś ma psa w rodzinnym domu.;/


Kurwa, pod każdą władzą czuję się jak kundel!
Czemu nie jestem chamem ze sztachetą w ręku!?
Ktoś by się ze mną liczył gdybym rzucił cegłą!
 


#236 Fuhrer

Fuhrer
  • SK1964

Napisano 08 luty 2016 - 01:31

Nie wiem, czy to już było.

 

http://o2.pl/artykul...58771036148353a

 

No i jak tu nie lubić Ruskich?



#237 szwedzik

szwedzik
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 08 luty 2016 - 09:07

Gdyby nie Rosja to nikt by nie spierdalal z Syrii. Oni są odpowiedzialni za napływ tego gówna do Europy.



#238 Picapao

Picapao
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaManhattan

Napisano 08 luty 2016 - 09:41

Gdyby nie Rosja to nikt by nie spierdalal z Syrii. Oni są odpowiedzialni za napływ tego gówna do Europy.

Ładny żart  :chamisko:


  • Rafał lubi to

#239 paulek

paulek
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTychy

Napisano 08 luty 2016 - 09:46

Komentarz roku :lol: "gdyby nie Rosja" :lol:
  • Mayek lubi to

#240 suchy1985

suchy1985
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 08 luty 2016 - 10:30

Gdyby nie Rosja to nikt by nie spierdalal z Syrii. Oni są odpowiedzialni za napływ tego gówna do Europy.

kolega ma na myśli pewnie to że to Rosja wspiera militarnie reźim Bashara.... za całą tą sytuacje w państwach Arabskich jest odpowiedzialne USA i wywołana przez nich tzw. Arabska Wiosna...



#241 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 08 luty 2016 - 12:53

Nie wiem, czy to już było.

 

http://o2.pl/artykul...58771036148353a

 

No i jak tu nie lubić Ruskich?

 

Nie mam żadnych dowód, ale według mnie jest to taki sam fake, jak te 400 Rosjan, którzy mścili się w Niemczech za gwałt na nieletniej Rosjance. Te pierwsze zdjęcia z artykułu to chyba screen ze starej kompilacji rosyjskich bramkarzy na dyskotekach. Mam znajomego w Rosji, pisałem z nim niedawno o tej 400 Rosjan i on mówił, że do nich to dotarło, ale nie jest to prawdą. Taka propaganda i newsy nastawione na viral (co się udaje patrząc ile osób się nabiera). 


  • 19mózG64 i Fuhrer lubią to

Przyjaźń jest wszystkim!


#242 NICKczemNICK

NICKczemNICK
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaDąbrowa Górnicza

Napisano 26 luty 2016 - 20:05

Tym razem odcinek o Szwecji i imigrantach. Must see!

 


  • Bartek84 i Fuhrer lubią to

#243 NICKczemNICK

NICKczemNICK
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaDąbrowa Górnicza

Napisano 15 marzec 2016 - 21:44

Tu chyba pasuje to video:

 



#244 La Beneamata

La Beneamata
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 27 marzec 2016 - 17:43

Kolejna, której dosadnie odpierdoliło za przeproszeniem:

 

Gdyby przeciętny muzułmanin zobaczył, jak się w Polsce traktuje kobiety, to by się przeraził. Przeraziłby się tym maltretowaniem, poniżaniem. Nie twierdzę, że aktów przemocy wobec kobiet w rodzinach muzułmańskich nie ma, ale popatrzmy na siebie. Nam nie grozi przyjazd fundamentalistów, nam grozi przyjazd normalnych ludzi, którzy szukają bezpieczeństwa dla siebie, a przede wszystkim dla swoich dzieci. Rozumiem lęk Polaków, ale wiem też, jakie ludzie mówią bzdury, nie widząc na oczy muzułmanina. - Janina Ochojska


GKS KATOWICE & BANIK OSTRAVA


#245 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 29 marzec 2016 - 16:17

comment_zAYE5wlYDPPElPzdz912hZaKwTWxtzs4

 

Na nagraniu zwolennik multi-kulti próbuje odebrać transparent przeciwnikom uchodźców.


"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#246 Naujox

Naujox
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 03 kwiecień 2016 - 06:09

http://www.fightspor...hamila-ilyasova

 

 

Jak poinformowały rosyjskie źródła, na początku marca 2016 roku w ataku rakietowym w Syrii prawdopodobnie zginął czeczeńsko-dagestański bojownik państwa ISIS niejaki Hattab Shishani. W Polsce znany był jako zawodnik MMA, Shamil Ilyasov, który ostatnią (przegraną) walkę stoczył z byłym zawodnikiem UFC Pawłem Pawlakiem na gali Fighters Arena 3 we wrześniu 2012 roku.

 

Użytkownik Naujox edytował ten post 03 kwiecień 2016 - 06:09

"Rozwój polega na tym, że nieliczni przekonują wielu. Nowe myśli muszą się gdzieś pojawić, zanim będą mogły stać się poglądami większości." - Friedrich August von Hayek

http://imgur.com/WO4QcqL.png

#247 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 03 kwiecień 2016 - 17:43

Momentalnie przypomniało mi się zdjęcie Mameda i jakiegoś innego Ahmeda z kałachami, foto było oczywiście dla "beki", ale pomiędzy wierszami można wyodrębnić parę rzeczy.

Całe to zamieszanie z imigrantami i muzułmanami powinno się oceniać z perspektywy postawienia ich w sytuacji granicznej.

Większość muzułmanów względem ISIS i fundamentalizmu ma w najlepszym wypadku stosunek indolentny, może ich nie popierają, ale traktują jako sfiksowaną młodzież która pobłądziła, robi nie potrzebny ambaras, ale nadal traktuje ich jako "swoich".

No i tutaj jest pies pogrzebany, w przypadku ewentualnych zamieszek czy walk wewnetrznych, trzeba sobie zadać pytanie -po jakieś stronie staną "bierni" i "zasymilowani" dotychczas muzułmanie? Pytanie jets dość retoryczne i przypomina sytuacje z okresu Powstań POlskich, zawsze byli jacyś "biali", ale w momencie podjęcia walki wszyscy "niezdecydowani" popierali Powstańców na zasadzie "to w końcu nasi", "jesteśmy Polakami", "trzeba walczyć" etc. W tym przypadku będzie tak samo, lojalność wobec państwa lojalnością, ale jak przyjdzie co do czego, to w sytuacji granicznej, nagle kilka milionów muzułmanów opowie się po stronie "swoich". Trochę to naiwne ze strony zachodniackich społeczeństw które sądzę, że skoro oni wyrzekli się flag, poglądów, religii, to zrobią to również muzułmanie. Fundamentalizm będzie tylko zapalnikiem.


Użytkownik terror edytował ten post 03 kwiecień 2016 - 17:46

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#248 borg

borg
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaGiSZOWiEC

Napisano 03 kwiecień 2016 - 17:58

pewno o tym piszesz.

comment_jL6cEymHAnzr1ZdH8FH94cdaRTnTv9hd

powinno go sie wyjebac w trybie pilnym z kraju.



#249 Rafał

Rafał
  • SK1964

Napisano 03 kwiecień 2016 - 18:05

Jestem ciekaw jak go przywitaja na ksw

#250 NICKczemNICK

NICKczemNICK
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaDąbrowa Górnicza

Napisano 03 kwiecień 2016 - 22:28

do tego dochodzi jeszcze jego ostatnia wypowiedź o imigrantach:

 

http://www.mmarocks....odzcow-i-islamu






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych