Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wybory prezydenckie 2015 - II tura


331 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Na kogo oddasz głos? (136 użytkowników oddało głos)

Na kogo oddasz głos?

  1. Głosowano Andrzej Duda (PIS) (106 głosów [77.94%])

    Procent z głosów: 77.94%

  2. Głosowano Bronisław Komorowski (PO) (6 głosów [4.41%])

    Procent z głosów: 4.41%

  3. Nie wiem (3 głosów [2.21%])

    Procent z głosów: 2.21%

  4. Na zadnego z powyzszych (21 głosów [15.44%])

    Procent z głosów: 15.44%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#26 anetoshi

anetoshi
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 18 maj 2015 - 09:30

Większość osób które popiera wiek emerytalny, ten obecny, patrzy na to przez pryzmat ekonomii. Nasz kraj nie będzie stać w ogóle na emerytury to lepsza będzie pensja niż nic...

#27 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 18 maj 2015 - 10:32

Orlenowcy popierają Komora, ale to pewnie transakcja wiązana.


Przyjaźń jest wszystkim!


#28 Bombon

Bombon
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 18 maj 2015 - 12:16

Większość osób które popiera wiek emerytalny, ten obecny, patrzy na to przez pryzmat ekonomii. Nasz kraj nie będzie stać w ogóle na emerytury to lepsza będzie pensja niż nic...

 

Już nie stać tego kraju na emerytury, ponieważ z roku na rok trzeba dopłacać z budżetu państwa. A jeśli to słaby argument to można doliczyć kolejne:

- rozkradanie OFE w 2011r. na kwotę 153,1mld zł (taka mała uwaga - o taką samą kwotę powinien zmniejszyć się dług publiczny, a zmniejszył się o 134mld zł - 19mld zł gdzieś przepadło i rządzący tego nie wyjaśnili, a media głównego ścieku do dziś nie poruszyły tego tematu),

- podniesienie wieku emerytalnego,

- opodatkowanie umów zleceń i o dzieło oraz podniesienie składek zus-owskich w umowach o pracę.

 

A przecież ta lista wcale nie musi się na tym skończyć. To dobitnie pokazuje, że czas na zmiany. W tej sytuacji lepiej zagłosować na Dudę, bo z takiego "startu" łatwiej będzie dokonać dalszych zmian aniżeli pod dalszymi rządami bredzisława.



#29 Scarface WNC

Scarface WNC
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKATOWICE

Napisano 18 maj 2015 - 12:32

Większość osób które popiera wiek emerytalny, ten obecny, patrzy na to przez pryzmat ekonomii. Nasz kraj nie będzie stać w ogóle na emerytury to lepsza będzie pensja niż nic...

Większość osób pracujących, nie siedzących w ciepłych fotelikach, grających w serialach itp - to pójdzie ziemi a nie dostanie emeryturę ( i oto im chodzi ). A niektórzy nie potrafią tego pojąc i jeszcze są ogłupiani tym, że podwyższenie wieku emerytalnego to przez to bo ludzie dłużej żyją. haaaaaa

Poza tym jakie emerytury?? Przecież na to nie będzie pieniędzy albo będą to paście co wystarczy na opłaty za mieszkanie i suchy chleb. Jak tak dalej będzie że dzieki jaśnie panującym wiele osób bedzie szukac szczęscia za Wisła.
Zajebali już kase z OFE bo brak na emerytury? Ciekawe co będzie następne jak już braki w kasie na wypłatę tego świadczenia. To co będzie za dziesiąt lat?


Użytkownik Scarface WNC edytował ten post 18 maj 2015 - 12:34

  • Suchoparek i Jacenty lubią to

#30 anetoshi

anetoshi
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 18 maj 2015 - 12:48

No to właśnie o tym pisze chłopaki, że poparcie wśród ludzi jest ze względów ekonomicznych.

Jest źle i będzie jeszcze gorzej. Tyle w temacie emerytur

#31 ziomek

ziomek
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 18 maj 2015 - 18:45

Jak ktoś uważa, że Bredzisław "wygrał" jeśli tak można w ogóle napisać w odnośnie do dwóch z kandydatów, debatę wczorajszą to szczerze współczuje.. :hihi: :hihi:

 

Komorowski nic nie pokazał po za tym co już wszyscy wiemy.. zwykły gbur, arogancki szczur i chamski typ..

 

10954484_1597877667163720_58604883796794


  • Suchoparek i Edy lubią to

#32 LTS

LTS
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 18 maj 2015 - 18:55

ale gazety.pl i inne bronko peowcy i tak za informację dnia uznali, że Duda jest na urlopie bezpłatnym.

 

tak choćby to było coś strasznego. rozumiem jakby normalnie pensje ciągnął ale tak?....

 

wielu posłów tak robi.

 

 

jakoś nikt nie zwraca uwagi na to, że bronek jawnie wspiera politykę podnoszenia podatków.

 

mam nadzieję , że przegra z kretesem.


  • Suchoparek lubi to

#33 Atest

Atest
  • SK1964
  • LokalizacjaEKSTRAKLASA ALBO ŚMIERĆ

Napisano 18 maj 2015 - 19:06

Zrobią wszystko i wszystkimi mozliwymi sposobami zeby Duda nie wygrał.Nie pozwola mu na zwyciestwo.
  • Bartek84, PRT i Suchoparek lubią to

#34 NICKczemNICK

NICKczemNICK
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaDąbrowa Górnicza

Napisano 18 maj 2015 - 19:25

Dzisiaj gdzieś to wyjaśniali, że Duda owszem, zajmuje etat na UJ ale nie do końca. Jest na urlopie bezpłatnym czyli nie pobiera pensji a w jego miejsce został przyjęty wykładowca na kontrakcie z możliwością trzymiesięcznego wypowiedzenia, gdyby kiedyś Duda chciał wrócić. Nie blokuje zatem etatu.

 

W niedzielę, mimo wszystko, trzeba iść i z zaciśniętymi zębami skreślić głos na Dudę. Pomóc, nie pomoże ale mam nadzieję, że do października zablokuje kolejne idiotyczne ustawy, które platforma w wypadku możliwej klęski, będzie chciała na szybko wprowadzić.



#35 bekabeka!

bekabeka!
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 18 maj 2015 - 19:45

ale gazety.pl i inne bronko peowcy i tak za informację dnia uznali, że Duda jest na urlopie bezpłatnym.

 

tak choćby to było coś strasznego. rozumiem jakby normalnie pensje ciągnął ale tak?....

 

wielu posłów tak robi.

 

 

jakoś nikt nie zwraca uwagi na to, że bronek jawnie wspiera politykę podnoszenia podatków.

 

mam nadzieję , że przegra z kretesem.

 

http://wiadomosci.on...ej-turze/4m26kl

 

Bronisław prowadzi. Chociaz ankieta jest prezentowana na onecie wiec musi prowadzic 



#36 NICKczemNICK

NICKczemNICK
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaDąbrowa Górnicza

Napisano 18 maj 2015 - 21:06


  • jajo1964 i henka lubią to

#37 NICKczemNICK

NICKczemNICK
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaDąbrowa Górnicza

Napisano 18 maj 2015 - 22:24

http://m.niezalezna....ent-manipulacja



#38 Bartek84

Bartek84
  • SK1964

Napisano 18 maj 2015 - 23:25

http://fakty.interia...los,nId,1735398 - o blokowaniu etatu

 

CFSCtqWWoAAbGZb.png

 

http://wiadomosci.wp...14e37&_ticrsn=3 - strona na którą odsyła komor ma powiązania z jego córką

 

 

Tak jak się spodziewałem, komor miał tak niskie notowania przed debatą że mógł się tylko poprawić, nagle okazało się że ten głupiutki szogun wcale nie jest taki głupiutki, co zresztą od dawna twierdzi Sumliński, uznająć go za bardzo niebezpiecznego człowieka.

 

Komor przybrał taktykę ataku - przerywał, ciągle straszył pisem i kaczorem, twierdził że duda jest marionetką kaczora, chciał sprowokować dudę oskarżeniami o blokowanie etatu i pismem które mu wręczył, żeby pokazać że duda jest taki sam jak kaczor, duda jednak nie dał się podpuścić. 

 

Co do mediów to kreują rzeczywistość więc jak stwierdzą, że wygrał komor to lud też tak będzie uważał.

 

Komora trzeba oceniać przez pryzmat 5 lat prezydentury jak i całej kariery politycznej, a nie tylko kampanii. Czyny, nie słowa, a jego czyny wskazują jednoznacznie na działanie przeciw narodowi:

- kontakty z WSI,

- pro civili,

- zaproszenie jaruzela na obrady RBN

- usunięcie Szeremietiewa z MON-u gdyż blokował przetargi za którymi stali oficerowie WSI http://szeremietiew....a-szary-mietek/,

- chęć sprzedaży lasów państwowych,

- tajne spotkanie z szefem FSB (stare KGB) Patruszewem

- podpisanie ustawy o podwyższeniu wieku emerytalnego, podatków, gmo, ofe, 6-latki do szkół

- chęć objęcia władzy po Lechu zanim znaleziono ciało, żeby jak najszybciej dostać się do aneksu o WSI, 

itp

 

50 pytań do komorowskiego (z poprzedniej kampanii) - http://kontrowersje....go_cz_i_50_pyta

 

 

Jeśli to ludzi nie przekonuje, że komor to typ spod ciemnej (czerwonej) gwiazdy, to nic ich nie przekona.

 

 

 

TT%20Dudy.jpg


Użytkownik Bartek84 edytował ten post 19 maj 2015 - 09:10

  • Naujox, jajo1964 i Suchoparek lubią to
Bóg, Honor, Ojczyzna.

#39 Branik_GT

Branik_GT
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • Lokalizacja(G)órny Tauzen

Napisano 19 maj 2015 - 09:09

No dziś już w Tefałen24 podano że w sondażu Komor wyprzedza Dudę o 4 pkt %
Ostatnie dni trzeba przeforsowac... a na dodatek dziś Komor u wojewódzkiego.

 Najbardziej mi się podobało jak Komor zaprosił do siebie twórców gry wiedźmin 3 ha a przez 5 lat jego kadencji nie przypuszczałem że wie co to jest komputer  ale cóż kampania rządzi się swoimi prawami.



#40 Alex

Alex
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 19 maj 2015 - 13:35

Duda wygrał debatę. Powiedział prawdę, cytując Churchilla: Tylko fanatyk nie zmienia poglądów :hihi:



#41 Rafał

Rafał
  • SK1964

Napisano 19 maj 2015 - 15:56

Przecież komorowski wie co to komputer :D

wejdz-na-kompa-za-10-minut-zrozumialem-n


  • ToJa lubi to

#42 mariano64

mariano64
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 19 maj 2015 - 16:33

Najbardziej rozwala mnie retoryka Bulbazaura gdzie mówi, że on nie ma nad sobą prezesa, podczas gdy przez 5 lat podpisywał wszystko co mu Donald podsunął, wliczając w to zmianę premiera i ustawy niezgodne z konstytucją (jak choćby ustawa o dniach wolnych od pracy). Poza tym retoryka zgody, gdzie przez całą debatę napierdalał na kontrkandydata bez ładu i składu (zgoda w jego rozumieniu to głosowanie na PO).

Dzisiaj będziemy świadkami spotkania u Wojewódzkiego dwóch lodziarzy, gdzie jeden zapłacił drugiemu. Dziś wieczór okaże się że Bulbazaur jest zajefajnym ziomem. Może nawet założy czapkę z daszkiem na bok, lub zdejmie buty żeby być bardziej młodzieżowym.



#43 marcin GieKSa

marcin GieKSa
  • SK1964

Napisano 19 maj 2015 - 19:25

Jak ktoś uważa, że Bredzisław "wygrał" jeśli tak można w ogóle napisać w odnośnie do dwóch z kandydatów, debatę wczorajszą to szczerze współczuje.. :hihi: :hihi:

 

Komorowski nic nie pokazał po za tym co już wszyscy wiemy.. zwykły gbur, arogancki szczur i chamski typ..

 

10954484_1597877667163720_58604883796794

Obiektywnie z perspektywy człowieka ktory popiera Dude to trzeba przyznac ze Komor lepiej wypadł, był aktywniejszy , zyskał tez na koncu w ostatnich 3 minutach wypowiedzi.Mysle ze kilka procent tym Komorowski zyskał a Duda zbyt wiele nie osiagnał ta debata a mnie osobiscie lekko zawiodł , oby w czwartek Duda był lepiej przygotowany bo moze to rozstrzygnac.



#44 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 19 maj 2015 - 19:40

Chuj z taką debatą co się odbywa jak ludzie są na wyjeździe.


Przyjaźń jest wszystkim!


#45 Atest

Atest
  • SK1964
  • LokalizacjaEKSTRAKLASA ALBO ŚMIERĆ

Napisano 19 maj 2015 - 19:46

Mnie i tak najbardziej wkurwia w tej farsie słodki miś Karolak.Kawał chuja.

#46 jajo1964

jajo1964
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • Lokalizacja40-173

Napisano 19 maj 2015 - 19:58

Mnie i tak najbardziej wkurwia w tej farsie słodki miś Karolak.Kawał chuja.

*karolak 


Crazy Boys!

#47 jajo1964

jajo1964
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • Lokalizacja40-173

Napisano 19 maj 2015 - 20:00

11062741_737986419647717_591550338831656

11227912_828551850563055_859785648014578


  • ToJa lubi to
Crazy Boys!

#48 ziomek

ziomek
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 19 maj 2015 - 20:02

Obiektywnie z perspektywy człowieka ktory popiera Dude to trzeba przyznac ze Komor lepiej wypadł, był aktywniejszy , zyskał tez na koncu w ostatnich 3 minutach wypowiedzi.Mysle ze kilka procent tym Komorowski zyskał a Duda zbyt wiele nie osiagnał ta debata a mnie osobiscie lekko zawiodł , oby w czwartek Duda był lepiej przygotowany bo moze to rozstrzygnac.

 

Przepraszam, ale w czym aktywniejszy ? 

Chyba w ciągłym przerywaniu, mówieniu kłamstw i ogólnym buractwem.. Nie tak powinna się zachowywać osoba która od 5 lat zajmuje status najwyższej głowy Państwa (reprezentacyjnej). Mi zwyczajnie wstyd było podczas tej debaty, że za Prezydenta mamy totalnego gbura, który zachowuje się jak przekupa na dawnym szaber placu..



#49 ToJa

ToJa
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 19 maj 2015 - 20:11

Przepraszam, ale w czym aktywniejszy ? 

Chyba w ciągłym przerywaniu, mówieniu kłamstw i ogólnym buractwem.. Nie tak powinna się zachowywać osoba która od 5 lat zajmuje status najwyższej głowy Państwa (reprezentacyjnej). Mi zwyczajnie wstyd było podczas tej debaty, że za Prezydenta mamy totalnego gbura, który zachowuje się jak przekupa na dawnym szaber placu..

Ale niestety ludzi właśnie takie coś kręci, debile uznali go za pewnego siebie, lepiej przygotowanego. Dla przeciętnego Kowalskiego ważne jest nie co mówi ale jak. A skoro ciągle wchodził w słowo to szary widz pomyśli że ma na ten temat coś do powiedzenia. To co kto mówi w takiej debacie to tylko mały procencik tego jak ludzie go odbierają. Na znaczą większość składa się wygląd, ton głosu czy gesty. 


  • marcin GieKSa, Zielu88 i Scarface WNC lubią to

Ja to w sumie dobra dziewczyna jestem. 
Tylko ludzie czasem mnie wkur*iają...


#50 marcin GieKSa

marcin GieKSa
  • SK1964

Napisano 19 maj 2015 - 20:56

Przepraszam, ale w czym aktywniejszy ? 

Chyba w ciągłym przerywaniu, mówieniu kłamstw i ogólnym buractwem.. Nie tak powinna się zachowywać osoba która od 5 lat zajmuje status najwyższej głowy Państwa (reprezentacyjnej). Mi zwyczajnie wstyd było podczas tej debaty, że za Prezydenta mamy totalnego gbura, który zachowuje się jak przekupa na dawnym szaber placu..

To ja juz napisała co nie co.Zwroc uwage ze to Komor musiał byc w ofensywie i zyskiwac.Fakt tez raziła zbyt duza agresja komora ale to komor  miał wiecej hakow na Dude nie odwrotnie , Duda zamiast punktowac za sprawy oczywiste to ten wyjezdza z jakims Jedwabnem?






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych