Jump to content


Photo

Telefony komórkowe


3703 replies to this topic

#2026 KGK

KGK
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaWEŁNOWIECKA TWIERDZA !

Posted 15 January 2017 - 10:13

jak wygląda ubezpieczenie telefonu jaki koszt gdzie i jak to oceniacie 



#2027 PRT

PRT
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaMysłowice

Posted 16 January 2017 - 14:41

Są różne firmy, trzeba pamiętać że jak coś się stanie to w opisie sytuacji gdy uszkodzony został telefon KONIECZNIE trzeba uzwględnić udział osób trzecich w zdarzeniu, nie możesz napisać, że ci z ręki wyleciał ino, że ktoś Cię szturchnął w na ulicy czy gdziekolwiek i wtedy się uszkodził. W takim wypadku nie powinno być problemu.



#2028 pekas

pekas
  • Zarejestrowani użytkownicy

Posted 16 January 2017 - 23:08

jak wygląda ubezpieczenie telefonu jaki koszt gdzie i jak to oceniacie 

Ubezpieczene kosztuje ok 6 zł/mc. Użytecznośc zależy od warunków umowy. Ja 3 razy naprawiałem uszkodzony wyświetlacz w swoim LG z ubezpieczenia, knif był taki że ubezpieczyciel pokrywał koszty tylko w przypadku dewasatcji, czyli uszkodzenia przez osoby trzecie więc musiałem żenic kity zgłaszając usterkę: a to że na zabawie sylwestrowej mi ktos nieznany wytrącił z ręki, a to że ktoś na targowisku, a to że dzieci na schodach w bloku - ważne żeby były to nie dające sie zidentyfikowac osoby. W sumie na 3 naprawach peniw koło 1000 zł w kieszeni, więc jeśli masz tendencje do uszkadzania telefonów to polecam :)



#2029 Emporio

Emporio
  • Zarejestrowani użytkownicy

Posted 16 January 2017 - 23:18

jak wygląda ubezpieczenie telefonu jaki koszt gdzie i jak to oceniacie


Ja miałem kiedyś ubezpieczenie wyświetlacza w orange i rzeczywiście jak mi strzelil to wymienili(oczywiście podałem ze ktoś mnie popchnal) ale potem jak mi sie coś z telefonem zepsuło to oddalem go na gwarancje i serwis odrzucił mi gwarancje bo inny serwis ingerowal w telefon.

#2030 19mózG64

19mózG64
  • SK1964

Posted 17 January 2017 - 15:35

Są różne firmy, trzeba pamiętać że jak coś się stanie to w opisie sytuacji gdy uszkodzony został telefon KONIECZNIE trzeba uzwględnić udział osób trzecich w zdarzeniu, nie możesz napisać, że ci z ręki wyleciał ino, że ktoś Cię szturchnął w na ulicy czy gdziekolwiek i wtedy się uszkodził. W takim wypadku nie powinno być problemu.

 

Uszkodziła mi się tylna obudowa, zasada jest podobna jak przy wyświetlaczu? 


Kto kocha ten wierzy

GKS KATOWICE!

 

"Zrobimy wszystko by klub zagrał w Ekstraklasie, bo dla metropolii to wstyd, by tylko jedna drużyna grała w Ekstraklasie"


#2031 Szkielet

Szkielet
  • Zarejestrowani użytkownicy

Posted 17 January 2017 - 17:26

Po 3 dniach użytkowania Honora 7 stwierdzam, że jest dużooo lepszy od Galaxy:)


  • Junior likes this

#2032 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Posted 17 January 2017 - 19:36

A cenowo wychodzi duzo lepiej. 

 

 

Powinienem pisac do Lewego o prowizje :)


"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#2033 Wojtas

Wojtas
  • Zarejestrowani użytkownicy

Posted 17 January 2017 - 19:42

Po 3 dniach użytkowania Honora 7 stwierdzam, że jest dużooo lepszy od Galaxy:)

 

Ale którego konkretnie galaxy ? Bo to trochę mało precyzyjne.



#2034 FC OLKUSZ

FC OLKUSZ
  • SK1964

Posted 17 January 2017 - 20:08

Nie ma roznicy 😀

#2035 Toczmek89

Toczmek89
  • SK1964
  • LokalizacjaBrynów

Posted 17 January 2017 - 20:45

Po 3 dniach użytkowania Honora 7 stwierdzam, że jest dużooo lepszy od Galaxy:)

 

8 też bije na głowe Galaxy S4 i S6,

 

a bateria to po prostu kosmos.

1 pełny dzień przy ciaglym korzystaniu to bardzo dobry wynik 



#2036 Emporio

Emporio
  • Zarejestrowani użytkownicy

Posted 17 January 2017 - 21:40

Po 3 dniach użytkowania Honora 7 stwierdzam, że jest dużooo lepszy od Galaxy:)


Ja też czytałem o telefonach Honor że są godne polecenia chętnie bym wymienił swojego LG G4 na któryś z modeli Honora.

#2037 Budus

Budus
  • SK1964
  • LokalizacjaWitosa

Posted 17 January 2017 - 21:57

a bateria to po prostu kosmos.

1 pełny dzień przy ciaglym korzystaniu to bardzo dobry wynik 

myślę, że z OnePlus 3t byłbyś jeszcze bardziej zadowolony :)

tak jak Z5 trzymała mi od rana do wieczora, tak OnePlus przy takim samym użytkowaniu wytrzymuje spokojnie 2,5-3 dni. no i ładowanie do pełna to tylko 1h10min


  • mehow likes this

#2038 Szkielet

Szkielet
  • Zarejestrowani użytkownicy

Posted 20 January 2017 - 17:42

Ale którego konkretnie galaxy ? Bo to trochę mało precyzyjne.

OD IV i VI



#2039 mhtn

mhtn
  • Zarejestrowani użytkownicy

Posted 21 January 2017 - 21:15

myślę, że z OnePlus 3t byłbyś jeszcze bardziej zadowolony :)

tak jak Z5 trzymała mi od rana do wieczora, tak OnePlus przy takim samym użytkowaniu wytrzymuje spokojnie 2,5-3 dni. no i ładowanie do pełna to tylko 1h10min

gdzie kupowałeś one plus 3?



#2040 Budus

Budus
  • SK1964
  • LokalizacjaWitosa

Posted 21 January 2017 - 22:21

gdzie kupowałeś one plus 3?

na oficjalnej - https://oneplus.net/oneplus-3t

64GB dostępne od ręki, 128GB pojawia się i znika - podobnie z soft gold



#2041 Stefano

Stefano
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTrowbridge / Katowice

Posted 22 January 2017 - 12:09

Też polecam Honora 7. Bateria w trybie użytkowania co jakiś czas sms, jakieś połączenie potrafi wytrzymać 3-4 dni :) Poza tym mam go rok i ani razu mi sie nie zawiesił



#2042 mhtn

mhtn
  • Zarejestrowani użytkownicy

Posted 22 January 2017 - 20:07

Budus a jak z softem po PL? serwisowaniem? kosztem i czasem przesyłki?



#2043 Budus

Budus
  • SK1964
  • LokalizacjaWitosa

Posted 22 January 2017 - 20:28

Budus a jak z softem po PL? serwisowaniem? kosztem i czasem przesyłki?

ja zamawiałem 20.12 i planowany termin dostarczenia miałem na 12.01 - podają zaraz przy zamówieniu, a przyszło 2 lub 3 stycznia. teraz jak jest dostępny od ręki to ludzie na forum (forum.android.pl) piszą, że ciągu tygodnia telefon mają w ręce - wysyłają DHLem.

przesyłka jest za free.

mi przy płatności przez paypala wyszło 4,6 zł za €

gdzieś w ustawieniach rzuciło mi się w oczy coś nie spolszczone ale w niczym to nie przeszkadza - soft spolszczony jak dla mnie w 99%.

problemy z telefonem zgłasza się u nich przez stronę i oni przysyłają kuriera po telefon - telefon trafia do dawnego regeneris w Warszawie lub gdzieś do Niemiec - użytkownik na to nie ma wpływu

 

64GB za 439 €, a 128GB za 479€

 

dla mnie telefon ma jeden minus - aktualnie nie działa AndroidAuto w połączeniu z samochodem - ale jest to zgłoszone i pracują nad tym.

od momentu jak mam telefon to po aktualizacji do androida 7.0.1 wyszły już dwie poprawki, także tutaj też mają plusa


Edited by Budus, 22 January 2017 - 20:36.

  • mhtn likes this

#2044 vaniTe

vaniTe
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTauzen

Posted 22 January 2017 - 22:44

Co do serwisu OnePlus to dla mnie mega plus. Uzytkuje od ponad 2 lat ich pierwszy model, 2 tygodnie przed koncem gwarancji padl mikrofon, kontakt do nich, nic nie przeciagali, wyslali kuriera, wszystko na ich koszt a po tygodniu cieszylem sie juz naprawionym telefonem ;)

#2045 PRT

PRT
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaMysłowice

Posted 23 January 2017 - 22:05

Panowie, P8 Lite od paru dni zamula go coś, nic nie instalowałem, zawiechy lekkie łapie, co robić?

#2046 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Posted 23 January 2017 - 22:43

Kredycik panie, kredycik...


"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#2047 mhtn

mhtn
  • Zarejestrowani użytkownicy

Posted 23 January 2017 - 22:52

ja zamawiałem 20.12 i planowany termin dostarczenia miałem na 12.01 - podają zaraz przy zamówieniu, a przyszło 2 lub 3 stycznia. teraz jak jest dostępny od ręki to ludzie na forum (forum.android.pl) piszą, że ciągu tygodnia telefon mają w ręce - wysyłają DHLem.

przesyłka jest za free.

mi przy płatności przez paypala wyszło 4,6 zł za €

gdzieś w ustawieniach rzuciło mi się w oczy coś nie spolszczone ale w niczym to nie przeszkadza - soft spolszczony jak dla mnie w 99%.

problemy z telefonem zgłasza się u nich przez stronę i oni przysyłają kuriera po telefon - telefon trafia do dawnego regeneris w Warszawie lub gdzieś do Niemiec - użytkownik na to nie ma wpływu

 

64GB za 439 €, a 128GB za 479€

 

dla mnie telefon ma jeden minus - aktualnie nie działa AndroidAuto w połączeniu z samochodem - ale jest to zgłoszone i pracują nad tym.

od momentu jak mam telefon to po aktualizacji do androida 7.0.1 wyszły już dwie poprawki, także tutaj też mają plusa

 

 

dzięki, przydatne info



#2048 Guest_BGC64_*

Guest_BGC64_*
  • Anonimowi

Posted 23 January 2017 - 23:13

Ma ktoś Xiaomi MI5?
Myśle nad nim albo Iphonem 6/6s
Wiadomo,musi chodzić Snapchat, Instagram i Tinder. Na niczym innym mi nie zależy.
A tak serio to bawił się ktoś Xiaomi na codzień? Jest aż tak zajebiście jak wszyscy wokół mówią?



#2049 Danon

Danon
  • SK1964
  • LokalizacjaGiszowiec

Posted 24 January 2017 - 03:06

Ja mam mi5s i jest przekozak, prosto z Ali polecam żeby nie nabijać kasy lokalnym Januszom. Choć zdania są podzielone i niektórzy mówią że nie warto do mi5s dopłacać, że wystarczy mi5 ale ja jestem zdania że warto do wersji 4gb dopłacić :)

#2050 Chrmik

Chrmik
  • Zarejestrowani użytkownicy

Posted 24 January 2017 - 09:47

Ja jak wyżej mi5s ale 3/64 i kurde jestem zadowolony. Wczoraj miał pierwszy crashtest, przeleciał z dwa metry i gruchnął o beton. Trochę się poobijał, ale cały :)

Edited by Chrmik, 24 January 2017 - 09:47.





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users