Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sporty Walki


282 odpowiedzi w tym temacie

#1 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 14 październik 2013 - 11:23

Jestem temat o siłce, więc zakładam o tej tematyce.

Wszystko o klubach i wszystkim co zwiazane z Sportami/Sztukami Walki.

 

Moje pytanie, ostatnio widziałem w centrum katowic jakies biało czarne plakaty nowo powstałej sekcji Muay Thai - fighters club cos takiego?

Mozna prosić linka do strony albo jakieś szersze info.


"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#2 PRT

PRT
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaMysłowice

Napisano 14 październik 2013 - 19:14

poleci ktoś treningi boksu w okolicach?

 

na pw



#3 MisiekLedziny

MisiekLedziny
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 15 październik 2013 - 17:19

do wyjebania, pomyłka



#4 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 29 październik 2013 - 15:27

Jak to kogoś interesuje to w czwartek o 20 w Fight Clubie na Eurosporcie będzie lecieć gala Glory 11 Chicago - waga ciężka ;-)


"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#5 gumibir

gumibir
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaWitosa

Napisano 26 styczeń 2014 - 10:20

http://www.pacoteam.katowice.pl/

 

ŚmieRdzi tam?

 

I czy ktoś poleciłby (poza tym linkiem) jakąś dobrą szkołę K!/Kick-Boxingu? 



#6 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 26 styczeń 2014 - 10:26

Zdecydowanie brzydko pachnie.

W Katowicach nie ma porządnej szkółki MT/Kickboxingu. (prócz PACO)

Są tylko jakieś rekreacyjne sekcje mieszczące się w szkołach bez podziału na grupy zaawansowania. (czyli beznadzieja)


  • multi lubi to

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#7 RAFIK

RAFIK
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 06 luty 2014 - 17:27

http://www.pacoteam.katowice.pl/

 

ŚmieRdzi tam?

 

I czy ktoś poleciłby (poza tym linkiem) jakąś dobrą szkołę K!/Kick-Boxingu? 

 jak potrafisz sie ruszać to emers team na WNC godny polecenia



#8 CichyBob

CichyBob
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 17 luty 2014 - 19:28

Poleci ktos dobry klub w katowicach lub okolicy, silesian cage ? emers ? natal ? sporo tego, a cieżko o jednoznaczne opinie. 



#9 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 21 luty 2014 - 10:48

Klub czego?

BJJ, MT, KB, Boks?


"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#10 mody18

mody18
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 09 marzec 2014 - 23:12

Ja natomiast szukam czegoś, na pierwszy raz. Nigdy nie chodziłem na sztuki walki i od maja mam zamiar zacząć chodzić. Co polecacie na pierwszy raz oraz jaki klub, który poprowadzi amatora od podstaw?



#11 hanys77gks

hanys77gks
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 10 marzec 2014 - 22:14

Moim zdaniem najlepiej zacząć od boksu.Jego podstawy przydadzą się w każdych innych sportach (sztukach) walki.

 

Kleofas na Witosa.



#12 Komanczz

Komanczz
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaPiekary/Katowice/Będzin

Napisano 12 marzec 2014 - 22:12

Popieram absolutnie.

 

Tak na marginesie 31 marca Fight Footbal League Polska Vs Włochy



#13 Robal

Robal
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaSW/SK

Napisano 13 marzec 2014 - 23:13

Popieram absolutnie.

 

Tak na marginesie 31 marca Fight Footbal League Polska Vs Włochy

gdzieś czytałem że ten mecz się odbył na plus dla polaków .. choć dziwne te zapowiedzi  ppv..


"...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie...

#14 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 14 marzec 2014 - 08:58

Ja natomiast szukam czegoś, na pierwszy raz. Nigdy nie chodziłem na sztuki walki i od maja mam zamiar zacząć chodzić. Co polecacie na pierwszy raz oraz jaki klub, który poprowadzi amatora od podstaw?

Każdy klub w którym są 2/3 i więcej grup zaawansowania i trener ktory trenuje to w czym sam walczył i zdobywał tytuły.

Wystarczy że będziesz sie trzymał tych dwóch rzeczy a obojętnie na jaki klub trafisz, możesz być pewny że będziesz zadowolony. 


"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#15 Komanczz

Komanczz
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaPiekary/Katowice/Będzin

Napisano 15 marzec 2014 - 08:11

gdzieś czytałem że ten mecz się odbył na plus dla polaków .. choć dziwne te zapowiedzi  ppv..

 

Całą FFL wymyślili Włosi.Nie było to jednak jeszcze porządnie zorganizowane i wyszli z propozycją sparingu do Polaków w którym dostali sromotny wpierdol.To ich zabolało,zebrali lepszych fajterów i zaproponowali udział w oficjalnym meczu FFL.Polacy z tego co wiem też wciągneli do swoich szeregów mocniejszych zawodników i tak np. może będzie walczyć u nas Mammed Khalidov.Także meczyk zapowiada się ciekawie.



#16 F64

F64
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 15 marzec 2014 - 10:00

we Włoszech ma sie ten mecz odbyc? Co do Mammeda to oficjalne info potwierdzone, czy spekulacje? chuj wie czy by go KSW pusciło na taką samowolke.



#17 Robal

Robal
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaSW/SK

Napisano 15 marzec 2014 - 20:08

Całą FFL wymyślili Włosi.Nie było to jednak jeszcze porządnie zorganizowane i wyszli z propozycją sparingu do Polaków w którym dostali sromotny wpierdol.To ich zabolało,zebrali lepszych fajterów i zaproponowali udział w oficjalnym meczu FFL.Polacy z tego co wiem też wciągneli do swoich szeregów mocniejszych zawodników i tak np. może będzie walczyć u nas Mammed Khalidov.Także meczyk zapowiada się ciekawie.

Z tego co wiem jest to ich jakiś miejscowy legendarny sport co roku jakiś turniej organizowany w Florencji ,odbywają tam coroczne turnieje organizowane z okazji święta miasta czy coś. W Polsce ten szpil nie ma racji bytu psy nigdy na to się nie zgodzą aczkolwiek były takie próby ..a szkoda....


"...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie...

#18 Komanczz

Komanczz
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaPiekary/Katowice/Będzin

Napisano 15 marzec 2014 - 21:46

Robal - Włosi odnoszą się do tradycji legionistów którzy mniej więcej na takich zasadach i w taki sposób uprzyjemniali sobie czas.Niby kiedyś tak się bawili i teraz chcą przenosić dalej tą tradycję z tym że na ich drodze staneli Polacy którzy im napierdolą o każdej porze dnia i nocy ale Włosi jeszcze łudzą się że będzie inaczej :)



#19 Budus

Budus
  • SK1964
  • LokalizacjaWitosa

Napisano 22 marzec 2014 - 19:48

jakiś link do ksw ktoś podrzuci



#20 raven

raven
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 22 marzec 2014 - 20:38

http://aka.gr/hd64c



#21 Stęga

Stęga
  • SK1964
  • LokalizacjaPiotrowice

Napisano 22 marzec 2014 - 23:12

rywal Khalidova na KSW 27 w klatce, Maj 2014

 

http://www.sherdog.c...Goncalves-30304

zapowiada się ciekawie



#22 raven

raven
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 22 marzec 2014 - 23:17

W końcu ktoś konkretny.



#23 Assmodeo

Assmodeo
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 27 marzec 2014 - 12:33

Mam do sprzedania ochraniacze piszczeli takie jak tutaj: http://www.sklep.asa...i-BESTSELLER/27

Cena 200zł - NÓWKI


Amicus Optima Vitae Possessio


#24 F64

F64
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 01 kwiecień 2014 - 19:48

wczoraj odbył sie pojedynek Fight Football League Włochy vs Polska. Zwycięstwo Polaków 8:4



#25 Danon

Danon
  • SK1964
  • LokalizacjaGiszowiec

Napisano 01 kwiecień 2014 - 20:06

Jest jakiś filmik z tego ?






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych