Skocz do zawartości


Zdjęcie

Podcastowo


6 odpowiedzi w tym temacie

#1 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 16 lipiec 2020 - 18:24

Co raz popularniejsza forma zdobywania wiedzy z niezależnych źródeł. Nawet kibice korzystają z tej formy przekazu informacji jak np. nasza Trójkolorowa Połowa.

No własnie. Jakie polecanie kanały (np. na spotify) ? Polityka, świat, reportaż?

 

Ja ostatnio odkryłęm "Dział zagraniczny" i mega spoko. Jestem po "Kiedy turystyka przekracza etyczne granice" i jestem pod wrażeniem. Ciekawy punkt widzenia. 


  • Gisic lubi to

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#2 Toczmek89

Toczmek89
  • SK1964
  • LokalizacjaBrynów

Napisano 16 lipiec 2020 - 19:02

polecam Przedsiębiorcy z Wyboru. Jednym z udzielających się jest nasz kibic

#3 Simao

Simao
  • SK1964
  • LokalizacjaWolverhampton

Napisano 16 lipiec 2020 - 20:11

Dział Zagraniczny wymiata! Dobre wywiady ma Paciorek, Kryminatorium również miło się słucha.
A jako ciekawostkę, możesz Terror posłuchać paru odcinków ‚Ja i moje przyjaciółki idiotki’ :)
  • terror lubi to
Un Club authentique a l'image de la Haute Silesie
Un Club different
Emblematique
Au coeur d'une region tres mediatisee

#4 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 16 lipiec 2020 - 21:02

Strasznie klnie ta laska - brzmi jak karyna. Inna kwestia to taka, ze każde słowo które wymawia kobieta jest co najmniej skażone "kobiecą logiką" jak nie powiedzieć otwarciej - kłamstwem. Jak ktoś potrafi słuchać pomiędzy wierszami i wyciągać wnioski - przydatne :) 

No np. "O dawaniu się robić" - babka interpretuje to w ten sposób, że trafiła na jakiegoś niedojrzałego gamonia który "ją robił" bo sam był jebnięty. No nie, facet był dobrym graczem i robił to świadomie, z premedytacją. Jakby się zachowywał normalnie, szczerze, na poważnie - to laska by nawet na niego nie spojrzała bo by nie wzbudził w niej tych emocji których tak każda pragnie. I tak to się życie toczy.


  • Simao lubi to

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#5 mac

mac
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 17 lipiec 2020 - 00:14

Jak traficie na jakiś programistyczny podcast to dajcie znać.

 

(Oprócz Aniserowicza i Ostra piła)



#6 niski

niski
  • SK1964
  • LokalizacjaSPS

Napisano 17 lipiec 2020 - 10:11

Dział Zagraniczny wymiata! Dobre wywiady ma Paciorek, Kryminatorium również miło się słucha.
A jako ciekawostkę, możesz Terror posłuchać paru odcinków ‚Ja i moje przyjaciółki idiotki’ :)

 

Gosc, ktory robi Kryminatorium wczesniej i nadal prowadzi kanal na YT: https://www.youtube....egetyczne/about

 

Cyt:

Kanał o sprawach kryminalnych. Zbrodnie z Archiwum X, tajemnicze zaginięcia, sylwetki seryjnych morderców.



#7 Przemosz

Przemosz
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 17 lipiec 2020 - 12:49

Jeśli kogoś interesują tematy związane głównie z geopolityką polecam Strategy&Future. Dostęp do wszystkich materiałów tylko po wykupieniu płatnej subskrypcji, ale dużo podcastów trafia też na otwarty kanał na YT.
https://www.youtube....2yzrGAWg/videos


  • mac lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych