Jump to content


Photo

kulturystyka, siłownia, odżywki


2904 replies to this topic

#1 Gała

Gała
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaWełnowiec

Posted 20 July 2013 - 13:04

Kontynuacja tematu: http://stare.forumgi...?t=205&page=659



#2 Ka.

Ka.
  • Zarejestrowani użytkownicy

Posted 20 July 2013 - 21:04

Jakie polecacie dobre białko w przystępnej cenie?



#3 Bugi

Bugi
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaPanewniki

Posted 25 July 2013 - 18:52

Jakie polecacie dobre białko w przystępnej cenie?

 

Białko na noc, czy na dzień ?



#4 Zielu88

Zielu88
  • SK1964

Posted 25 July 2013 - 19:49

a jakie polecasz na noc a jakie na dzień ? na początku chciałem kupić uniwersalne, ale raczej wszyscy doradzają kupić dwa różne.



#5 Seba

Seba
  • Zarejestrowani użytkownicy

Posted 25 July 2013 - 20:11

jaką polecacie siłownie, tak gdzie idzie na spokojnie poćwiczyć a nie stać w kolejce do ławeczki...... póki co ćwiczę na domowej ławeczce...trzeba jednak rozwinąć wachlarz ćwiczeń i poćwiczyć na lepszym sprzęcie.

Do tego jakie odżywki polecacie żeby zrobić dobrą masę i rzeźbę na przyszły rok, na które miesięcznie chciałbym tak do 1 tyś. zł max. przeznaczyć.



#6 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Posted 25 July 2013 - 20:17

1000zł na odzywki miesiecznie? :szok:


  • 19łysy64 and makugisz like this

"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#7 Seba

Seba
  • Zarejestrowani użytkownicy

Posted 25 July 2013 - 20:21

1000zł na odzywki miesiecznie? :szok:

Junior, to jest taki maksymalny próg który jestem w stanie wydać miesięcznie, myślę jednak że w kwocie 500 zł jestem w stanie spokojnie się zamknąć.

jak ktoś się zna dobrze na odżywkach to prosiłbym o PW :)



#8 chudy

chudy
  • Zarejestrowani użytkownicy

Posted 25 July 2013 - 20:22

Na początku niema co się szarpać i dzielić białko na dzień i na noc.

Ja mogę polecić białko kfd albo uns.



#9 IRAS

IRAS
  • SK1964

Posted 25 July 2013 - 20:22

Mając taka kasę olej odżywki ;)



#10 Mayek

Mayek
  • SK1964

Posted 25 July 2013 - 20:29

no, jak masz 1000zł to se jedz dziennie lososia i wieprzowine, na huj odzywki:)



#11 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Posted 25 July 2013 - 20:32

Wieprzowine? Kurde, myslalem, ze lepiej wolowine (?)


"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#12 Mayek

Mayek
  • SK1964

Posted 25 July 2013 - 20:47

wolowine, sory. WIeprzowina tez. Zreszta w wolowinie chodzi o to, ze to ma byc urozmaicenie diety w stosunku do niskobudzetowych (haha chyba w usa;) piersi z kurczaka. Zreszta na takim poziomie amatorskim to huj to wie do konca ile jakiego miesa jesc, wazne ze bialko. Lepsze mieso niz proszek.



#13 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Posted 25 July 2013 - 20:59

I ile miesa jest w miesie :)


"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#14 Mayek

Mayek
  • SK1964

Posted 25 July 2013 - 21:36

to jest temat rzeka. Tak naprawde to huj wie co kupowac.

Jajka moga byc rozne. Ryba w puszcze to ja twierdze ze tam nie ma ryby. Najblizsze rubie sa makrele wedzone czy sledzie.

Mieso to huj wie, trza miec dobry wzrok i lata doswiadczen, ja biore matke na zakupy i jej mowie "obczaj ktore mieso dobre" i biore 5kg. Gwarancji nigdy nie ma. Serek wiejski tez huj wie co to jest a na odzywkach amerykance swego czasu ciulali, ostrovia to huj wie co to jest. Najlepiej chyba ON Whey ale teraz tak latwo jest podrobic wszystko, ze nie wiadomo nawet czy to co kupisz zostalo wyprodukowane tam kaj pisze.



#15 19łysy64

19łysy64
  • Zarejestrowani użytkownicy

Posted 25 July 2013 - 22:45

mutant mass jakieś opinie kupować czy poszukać czegoś innego ?



#16 Rafał

Rafał
  • SK1964

Posted 26 July 2013 - 06:15

Moze ktos opisac co mniej wiecej mozna ze soba jesc na sniadanie, obiad, kolacje? tak zeby mozna to juz bylo nazwac dieta

Czego starac sie unikac i jak mniej wiecej przygotowac te dania.



#17 Bugi

Bugi
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaPanewniki

Posted 26 July 2013 - 08:18

mutant mass jakieś opinie kupować czy poszukać czegoś innego ?

 

Od dłuższego czasu ma bardzo mocną pozycję wśród gainerów. Wiele osób twierdzi, że to zdecydowany nr 1.

 

Ja mam po nim dobre efekty, po kilka kg łapię. Poza tym jest dobry w smaku i łatwo się rozpuszcza.



#18 Bugi

Bugi
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaPanewniki

Posted 26 July 2013 - 08:21

Moze ktos opisac co mniej wiecej mozna ze soba jesc na sniadanie, obiad, kolacje? tak zeby mozna to juz bylo nazwac dieta

Czego starac sie unikac i jak mniej wiecej przygotowac te dania.

 

śniadanie - 0,3 l mleka, jeden banan, 30 gram płatków owsianych (wiejskich), 30 gram odżywki białkowej. Wszystko wciepnąć do miksera, albo lepiej blendera, wymieszać i wypić. Robisz to 5 minut, 5 minut pijesz. Full wypas.

 

obiad- standardowo : torba ryżu i pierś z kurczaka

 

kolacja - lajtowo, zjedz sobie np. wsioka.

 

Trzy posiłki to i tak za mało w ciągu dnia :)



#19 Mayek

Mayek
  • SK1964

Posted 26 July 2013 - 09:33

nie ma czegos takiego jak uniwersalne sniadanie. Zalezy jaki masz cel.

na redukcji to np:

4 jajka, 50g platkow, 0,2mln mleka i 10g migdalow.

 

Ale to zalezy od wagi i celu. Jak bedziesz robil mase to tych platkow musisz zjesc 2 razy wiecej

 

a reszta posilkow to zawsze wegle + bialko + warzywa



#20 Rafał

Rafał
  • SK1964

Posted 26 July 2013 - 10:14

Raczej za cel mam utrzymanie obecnej wagi 80kg. ewentualnie zwiekszyc ja o jakies 2-5kg.



#21 Mayek

Mayek
  • SK1964

Posted 26 July 2013 - 11:04

panie, 5kg miesni to duzo, to sie zdecyduj:) Widze, ze jestes zoltodziob i nie wiesz czego chcesz, musisz to przemyslec.



#22 19piotrek64

19piotrek64
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaCentrum

Posted 26 July 2013 - 11:39

wolowine, sory. WIeprzowina tez. Zreszta w wolowinie chodzi o to, ze to ma byc urozmaicenie diety w stosunku do niskobudzetowych (haha chyba w usa;) piersi z kurczaka. Zreszta na takim poziomie amatorskim to huj to wie do konca ile jakiego miesa jesc, wazne ze bialko. Lepsze mieso niz proszek.

czyli wieprzowine też od czasu do czasu można ? :nabitywbutelke: 



#23 Mayek

Mayek
  • SK1964

Posted 26 July 2013 - 13:32

nie mozna a trzeba.

Najlepiej jak macie hajs to jesc wolowine, wieprzowine i drob dziennie. Lepiej se urozmaicac zarcie niz 3 razy dziennie jesc drob.



#24 Maras

Maras
  • Zarejestrowani użytkownicy

Posted 26 July 2013 - 16:42

Potrzebuje kupic białko, kreatyne i bcaa. Proszę o opinie czy dobry wybór czy lepiej kupic cos innego?

Activlab BCAA Xtra - 500g
Universal Creatine
KFD 100% WPC 80



#25 Mayek

Mayek
  • SK1964

Posted 26 July 2013 - 16:45

kup se ON Whey, Hi-tec c6 albo dymatize elite whey

kfd to huj wie co to jest:)

kreatyna z universala jest zajebista.

bcaa kup 8-1-1 bo ponoc (zaznaczam) jest najlepsze.






0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users