Skocz do zawartości


Zdjęcie

Świetlica Św. Brata Alberta - współpraca


1 odpowiedź w tym temacie

#1 Female Elite 64

Female Elite 64
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 29 listopad 2016 - 22:31

W związku z częstymi akcjami w Świetlicy Św. Brata Alberta postanowiłyśmy założyć oddzielny temat, gdyż w ogólnym mógłby się zgubić, a zdecydowanie zasługują na uwagę :)

W skrócie...

Współpracę ze świetlicą nawiązałyśmy chwilę po słynnej już ogólnopolskiej akcji "Kolorujemy", gdzie wraz z pozostałymi kibicami odremontowaliśmy Dom Dziecka Tęcza. Niedługo po tym zgłosiła się do nas Świetlica z zapytaniem, czy damy radę przeprowadzić podobną akcję w ich placówce. Co prawda w związku z zakończeniem akcji "Kolorujemy" nie miałyśmy już materiałów do pracy, ale... jak nie my to kto? Z pomocą SK1964 i Siemianowickiej GieKSy udało się odmalować pomieszczenia w świetlicy! Co więcej - w jednym pokoju znalazł się herb GieKSy z dopiskiem "Młoda GieKSa", a w drugim logo naszej grupy - Female Elite'64! Pomijając fakt, że każdy z naszych malunków zajął całą ścianę - radość i wdzięczność, którą otrzymałyśmy po zakończeniu akcji tylko utrzymała nas w przekonaniu, że oni są dla nas, a my jesteśmy dla nich.

W późniejszym czasie niejednokrotnie pojawiałyśmy się u dzieciaków. W okresie świątecznym organizowałyśmy wspólne piernikowanie, w okresie wiosennym zorganizowałyśmy naukę o GieKSie, a w okresie wakacyjnym porwałyśmy dzieciaki do WPKiW na przejażdżkę ELKĄ i późniejsze zwiedzanie stadionu. W zeszłym roku aby umilić dzieciom czas w mroźne dni postanowiłyśmy zabrać je do kina. Warto dodać, że każde dziecko otrzymało od nas szalik, więc trójkolorowa armia zaznaczyła swoją obecność na mieście podczas spaceru do kina.

Niebawem święta. Dzieci ze świetlicy są cudowne! Wychowawcy również. Dawno nie spotkałyśmy tak życzliwych ludzi, którzy zawsze starają się nam wynagrodzić nasze akcje w sposób najpiękniejszy z wszystkich możliwych - przytulasami, ręcznie robionymi prezentami i uśmiechami od ucha do ucha.

I w tym roku chcemy sprawić dzieciakom radość. I to nie raz!

Śledźcie forum, stronę gieksa.pl oraz nasz fanpage. Niebawem opis pierwszej akcji świątecznej, którą przeprowadzimy już na dniach!

#2 Klaudia

Klaudia
  • SK1964
  • LokalizacjaWełnowiec/ Mikołów

Napisano 01 grudzień 2016 - 19:15

"W dniu dzisiejszym postanowiłyśmy odwiedzić zaprzyjaźnioną Świetlicę Św. Brata Alberta w celu stworzenia najpiękniejszych i najsmaczniejszych pierników świątecznych..."

Więcej na GieKSa.pl!
http://gieksainfo.pl...nie-w-albercie/
  • melok lubi to

"Chwile, które przepełniają emocje tak mocne, że uzależniają jak narkotyk..."





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych