Skocz do zawartości


Zdjęcie

Platformy cyfrowe


1486 odpowiedzi w tym temacie

#1 BadBoy

BadBoy
  • SK1964

Napisano 31 lipiec 2013 - 19:36

kontynuacja....

Panowie platyna w nc+ za 85zł  + multirom, udało sie coś więcej komuś wytargować??



#2 Krzychu

Krzychu
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaDąb/Centrum

Napisano 31 lipiec 2013 - 20:34

kontynuacja....

Panowie platyna w nc+ za 85zł  + multirom, udało sie coś więcej komuś wytargować??

 

 

Platyna za 60 zł, ale bez multiroom



#3 19marek64

19marek64
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 01 sierpień 2013 - 08:32

za 60? coś Ty im nagadał że aż tyle Ci zeszli? pytam bo za chwilę też mnie to czeka



#4 Krzychu

Krzychu
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaDąb/Centrum

Napisano 01 sierpień 2013 - 08:46

za 60? coś Ty im nagadał że aż tyle Ci zeszli? pytam bo za chwilę też mnie to czeka

 

Nic od dwóch miesięcy mi wydzwaniali i za każdym razem mówiłem, że rezygnuje bo chce mieć wszystkie C+, ale w życiu się nie zgodzę na 99 zł. W końcu odpuścili.



#5 19marek64

19marek64
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 01 sierpień 2013 - 09:07

ale że aż tyle? ja się będę cieszył jak mi platyne zejdą na 80:)



#6 Krzychu

Krzychu
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaDąb/Centrum

Napisano 01 sierpień 2013 - 09:53

ale że aż tyle? ja się będę cieszył jak mi platyne zejdą na 80:)

 

 

Oczywiście bez żadnych gównianych HBO albo Filmboxów, ale tego sam nie chciałem bo na tym leci jedno i to samo.



#7 Chrmik

Chrmik
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 01 sierpień 2013 - 12:02

Platyna, a raczej (bo bez VOD i tych innych pierdołek) Universe+, + wszystkie canal+, + paczkaHBO, + HistoryHD za 60 z groszami (59 + złotówka z hakiem za HHD), a wiem że ludziom się udawało nawet dyszke taniej, proponowałem im żeby zeszli z ceny w zamian za wyrzucenie HBO, ale się nie dało :) i to wszystko na 12 miesięcy :)

bez multi



#8 Berki

Berki
  • SK1964

Napisano 05 sierpień 2013 - 18:08

co się lepiej opłaca? mam do wyboru UPC i NC+ jako nowy klient.

 

zależy mi oczywiście na jak największej ilości sportu (piłki nożnej) w TV. czy do pakietu UPC jest szansa dorzucić jakiś pakiet sportowy z NC+?

 

pomóżcie, bo mam jakieś 3 dni na decyzję :)



#9 Budus

Budus
  • SK1964
  • LokalizacjaWitosa

Napisano 05 sierpień 2013 - 18:13

z tego co czytałem jakiś czas temu na stronie UPC to możliwość dokupienia pakiety c+ jest (http://www.upc.pl/te.../pakiet-canal /) - dodatkowo 30 zł miesięcznie

 

sprawdź ile Cie to wyjdzie i ile musisz zapłacić w nc+ i weź tańsze :)

 

w upc sygnał możesz jeszcze rozdzielić na kilka tv - w nc+ jest to płatne



#10 19CHUDY64

19CHUDY64
  • SK1964
  • LokalizacjaRuda Śląska

Napisano 11 sierpień 2013 - 23:42

Korzystał ktoś z takiego urządzenia? Jeżeli tak to czy warto to kupić przy nc+?
http://allegro.pl/mu...3444459589.html

#11 Piter

Piter
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 12 sierpień 2013 - 22:18

Korzystałem z niego przez 2-3 lata

W ciemno można brać, bardzo dobry sprzęt

#12 BadBoy

BadBoy
  • SK1964

Napisano 12 sierpień 2013 - 22:20

Korzystał ktoś z takiego urządzenia? Jeżeli tak to czy warto to kupić przy nc+?
http://allegro.pl/mu...3444459589.html

Rodzice korzystają i sa bardzo zadowoleni od kilku lat



#13 19CHUDY64

19CHUDY64
  • SK1964
  • LokalizacjaRuda Śląska

Napisano 12 sierpień 2013 - 22:22

Korzystałem z niego przez 2-3 lata
W ciemno można brać, bardzo dobry sprzęt

Dzieki za pomoc:) będę sie na nc przesiadal bo UPC mnie wkurwilo podnieśli mi abonament o 6zl bez żadnej informacji dostaje rachunek a tam niespodzianka, po telefonie do nich zaczęli jakieś oferty lepsze wymyślać ale mam ich w dupie.

#14 borg

borg
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaGiSZOWiEC

Napisano 12 sierpień 2013 - 23:43

Dzieki za pomoc:) będę sie na nc przesiadal bo UPC mnie wkurwilo podnieśli mi abonament o 6zl bez żadnej informacji dostaje rachunek a tam niespodzianka, po telefonie do nich zaczęli jakieś oferty lepsze wymyślać ale mam ich w dupie



#15 borg

borg
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaGiSZOWiEC

Napisano 12 sierpień 2013 - 23:45

 

Dzieki za pomoc:) będę sie na nc przesiadal bo UPC mnie wkurwilo podnieśli mi abonament o 6zl bez żadnej informacji dostaje rachunek a tam niespodzianka, po telefonie do nich zaczęli jakieś oferty lepsze wymyślać ale mam ich w dupie

z ciekawości jak mogli ci podnieść abonament jak podpisujesz umowę np na 2 lata na dana kwotę?wręcz to niemożliwe.



#16 czaik

czaik
  • SK1964
  • LokalizacjaSPA

Napisano 13 sierpień 2013 - 04:49

 

 

Dzieki za pomoc:) będę sie na nc przesiadal bo UPC mnie wkurwilo podnieśli mi abonament o 6zl bez żadnej informacji dostaje rachunek a tam niespodzianka, po telefonie do nich zaczęli jakieś oferty lepsze wymyślać ale mam ich w dupie

z ciekawości jak mogli ci podnieść abonament jak podpisujesz umowę np na 2 lata na dana kwotę?wręcz to niemożliwe.

 

Tak po prostu zrobili. Była wtedy możliwość złożyć rezygnację ze świadczenia usług bez ponoszenia konsekwencji.


ŽIVOT JE BOJ!

 

GieKSa&Banik


#17 19CHUDY64

19CHUDY64
  • SK1964
  • LokalizacjaRuda Śląska

Napisano 13 sierpień 2013 - 05:57

Pani na infolini powiedziała ze podwyżka dotyczy cen usług a nie rabatów jakie mi przysługują na poszczegolne uslugi.rabaty bez zmian a stawka standardowa wzrosła podobno wysłali do mnie w czerwcu list z nawiązujący do tych zmian którego ja nigdy nie dostałem tak ze poprosiłem o dokument z ich strony ze dostarczyli mi takie info. W każdym razie zmotywowało mnie to do zmiany na nc szczególnie ze widzę ze za 99zl mozna miec na full opcje.

#18 19marek64

19marek64
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 14 sierpień 2013 - 08:55

Mam problem a mianowicie jakis czas temu mialem problem z odbiorem kanałów c+. Siłę sygnału miałem malutką więc poprawiłem na ponad 70% i od tego czasu praktycznie straciłem wszystkie programy tvn. W ustawieniach na tv wydaje się że jest wszystko ok. Jest na to jakiś inny sposób niż zabawa z anteną? Jakiś kanał na którym najlepiej ustawić siłę?

#19 PATYK

PATYK
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 15 sierpień 2013 - 20:57

Pani na infolini powiedziała ze podwyżka dotyczy cen usług a nie rabatów jakie mi przysługują na poszczegolne uslugi.rabaty bez zmian a stawka standardowa wzrosła podobno wysłali do mnie w czerwcu list z nawiązujący do tych zmian którego ja nigdy nie dostałem tak ze poprosiłem o dokument z ich strony ze dostarczyli mi takie info. W każdym razie zmotywowało mnie to do zmiany na nc szczególnie ze widzę ze za 99zl mozna miec na full opcje.


  • PATYK lubi to

#20 PATYK

PATYK
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 15 sierpień 2013 - 21:02

podwyzka byla dla tych co maja na czas nieokreslony podpisane. Tez dostalem taki list o podwyzce ale pozniejprzyszedl drugi ze mnie ta podwyzka nie dotyczy bo mam na czas okreslony.

#21 mixer1964pl

mixer1964pl
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • Lokalizacjaświat

Napisano 22 sierpień 2013 - 18:44

Mam pytanie,chcę dokonać przewlew na konto nc+, mam numer rachunku, ale nie mogę nigdzie znaleźć nazwy banku i Swift-u. Pomoże ktoś?


TRÓJKOLOROWA EMIGRACJA NL


#22 mixer1964pl

mixer1964pl
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • Lokalizacjaświat

Napisano 22 sierpień 2013 - 19:20

Sorry za post pod postem...już mam Bank Pekao SA


TRÓJKOLOROWA EMIGRACJA NL


#23 roGal

roGal
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 22 sierpień 2013 - 19:28

Mam problem a mianowicie jakis czas temu mialem problem z odbiorem kanałów c+. Siłę sygnału miałem malutką więc poprawiłem na ponad 70% i od tego czasu praktycznie straciłem wszystkie programy tvn. W ustawieniach na tv wydaje się że jest wszystko ok. Jest na to jakiś inny sposób niż zabawa z anteną? Jakiś kanał na którym najlepiej ustawić siłę?

Jakiej średnicy masz talerz?? Ja mialem tak samo z tym ze jeszcze nie wszystkie kanały w HD mi łapało,miałem talerz 60 zmieniłem na 80 i wszystko ładnie śmiga.



#24 19marek64

19marek64
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 22 sierpień 2013 - 22:36

mały więc chyba 60 ale zmieniałem teraz pakiet więc przesyłali nowy sygnał i jak na razie wszystko ok. ale dzięki



#25 Piter

Piter
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 23 sierpień 2013 - 06:13

Przyjdą deszcze i śnieg, a wtedy odwiedzi Cię Olisadebe na ekranie telewizora.
Zmieniaj talerz na 80 póki pogoda pozwala




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych