Skocz do zawartości


Zdjęcie

Liga Mistrzów i Liga Europejska


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
1014 odpowiedzi w tym temacie

#1 PRT

PRT
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaMysłowice

Napisano 31 lipiec 2013 - 18:50

kontynuacja...

 

 

Legia do połowy przegrywa z Modle 1:0, gra tragiczna, jestem ciekaw co pokażą w II połowie, czy podniosą się jak z TNS czy wpierdol niezły będzie.



#2 Homer

Homer
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 31 lipiec 2013 - 19:51

Remis. Legia beznadziejna; z meczu to powinno byc przynajmniej 3:0 dla Norwegów. Mecz pokazał miejsce w szeregu warszawiakom - drużyna która w Norwegii jest w dolnych częściach tabeli mało co nie rozjeżdża zespołu który jest na czele polskiej ligi.



#3 Bombon

Bombon
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 31 lipiec 2013 - 20:27

Nie chcę bronić Legii, bo sam po pierwszej połowie wyłączyłem mecz i wolałem sobie pospacerować, ale zastanawiam się czy w europejskich pucharach nie należy jednak grać... nie jak typowa polska drużyna, czyli nie dominować przez większość spotkania i ostatecznie nie dostać bęcki?

Nie ma co ukrywać, że w teorii Legia była - i dalej jest, ze względu na wynik - faworytem i gra z "teoretycznie słabszym przeciwnikiem" i być może należy grać tak, a nie inaczej, skoro - cytując klasyka - "poziom w Europie strasznie się wyrównał".

Cała ta teoria będzie miała jakiekolwiek sens (o ile będzie miała), jeżeli finalnie Legia awansuje do fazy grupowej Ligi Mistrzów. W przeciwnym razie powinno - a w sumie należałoby tak jak zawsze - powiedzieć to co zawsze o świadomym uczestniczeniu w Eurowpierdolu.



#4 Waldas

Waldas
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 31 lipiec 2013 - 20:30

Gra słaba, ale wynik 1-1 z meczu wyjazdowego jest niezły. Teraz Legia jest faworytem i wszystko zależy jak wykorzysta atut swojego boiska.



#5 mrinda

mrinda
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 31 lipiec 2013 - 20:59

Legia to była cały czas faworytem w tym meczu a nie tylko u siebie bedzie.

Ale to ze awansują to nie jestem pewien. Oni sa poprostu chujowi.



#6 PRT

PRT
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaMysłowice

Napisano 31 lipiec 2013 - 22:41

nieźle się im upiekło, tam taki wpierdol powinni dostać, ale 2 połowa już lepsza, więc u siebie im pocisną i awansują.



#7 Bombon

Bombon
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 01 sierpień 2013 - 19:21

Jeśli Legia wczoraj się skompromitowała, to dziś Lech się spierdolił. Co więc się stanie ze Śląskiem za dosłownie chwilę?

 

Lech jest tak chujowy, że żałuję, że... nie trafiliśmy na nich w Pucharze Polski.



#8 roGal

roGal
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 01 sierpień 2013 - 20:36

A Śląsk całkiem nieżle sobie radzi



#9 Budus

Budus
  • SK1964
  • LokalizacjaWitosa

Napisano 01 sierpień 2013 - 20:39

leci kajś szpil ?



#10 roGal

roGal
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 01 sierpień 2013 - 20:48

Polsat Sport



#11 Homer

Homer
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 01 sierpień 2013 - 21:04

Jeśli Legia wczoraj się skompromitowała, to dziś Lech się spierdolił. Co więc się stanie ze Śląskiem za dosłownie chwilę?

 

Lech jest tak chujowy, że żałuję, że... nie trafiliśmy na nich w Pucharze Polski.

 

Trzeba być Rumakiem żeby po puszczonej szmacie w lidzie na puchary dać Kotorowskiego na bramce...



#12 PRT

PRT
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaMysłowice

Napisano 01 sierpień 2013 - 21:39

fajnie Śląsk ciupał, bramka też niezła, ciekawe jak im na wyjeździe pójdzie.



#13 roGal

roGal
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 01 sierpień 2013 - 21:40

Z 3 naszych zespolow w europejskich pucharach Śląsk teoretycznie wylosowal najgorzej a poradzil sobie lepiej niz Legia i o niebo lepiej niz Rumaki z Poznania



#14 Bombon

Bombon
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 01 sierpień 2013 - 21:45

I teraz porównajcie sobie wczorajszy mecz Legii i dzisiejszy Lecha, z tym co robił Śląsk. Tu aż się prosi zacytować Dohtora Mioda: "Kontrast momy tukej jak chuj".

Mecz zdominowany przez WKS. 16/8 w strzałach celnych/nielecnych do 8/3 Brugge. A to co Waldemar Sobota z Sebino Plaku wyprawiali na skrzydłach to prosi się o oklaski.



#15 Shellu

Shellu

    Mentor Kosy

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBukowa 1

Napisano 01 sierpień 2013 - 21:46

Śląsk chyba zagrał najlepszy mecz w pucharach z polskich drużyn od lat...


"Shellu to znakomity kolega i mój autorytet. Od zawsze się na nim wzorowałem!" - Kosa.

#16 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 01 sierpień 2013 - 21:47

Wyniki polskich drużyn to wygrana, remis i porażka. Wygrał Śląsk, czyli teoretycznie najsłabsza drużyna. Najśmieszniejsze jest jednak to, że Ci co wygrali odpadną. Przejdzie Legia i drużyna z Poznania. Śląsk odpadnie.


Przyjaźń jest wszystkim!


#17 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 01 sierpień 2013 - 21:49

przy takim wyniku Śląsk nie odpadnie. A co lepsze przy takiej grze. Brugge to wiekszosc jakies no-name kopacze.



#18 Shellu

Shellu

    Mentor Kosy

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBukowa 1

Napisano 01 sierpień 2013 - 21:55

Trudno określić, ale rzeczywiście Śląsk może odpaść. Liczę jednak, że coś strzelą i Brugge nie będzie miało łatwo.

 

Co do Lecha, to albo się cufalem prześliźnie, bo jak nie to odpadnie. Od początku sezonu grają padlinę, a to co było dzisiaj było dzisiaj karygodne. Swoją drogą uznawanie przez tych wszystkich mega orłów dziennikarstwa porażkę z Żalgirisem za kompromitację uważam za jakieś pierdolenie. Skąd wniosek, że polska drużyna ma lać Litwinów zmierzających po mistrzostwo jak chce? Jakaś bzdura, tymbardziej, że Żalgiris pokazał, że jest dobrze ułożoną drużyną.

 

A Legia to inna bajka. Nie ma defensywy kompletnie i Molde może im ze dwie bramki przy Łazienkowskiej stuknąć.


"Shellu to znakomity kolega i mój autorytet. Od zawsze się na nim wzorowałem!" - Kosa.

#19 PRT

PRT
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaMysłowice

Napisano 01 sierpień 2013 - 22:01

inną drogą to jestem ciekaw ilu piłkarzy by postąpiło tak samo jak Plaku (w lidze) gdyby byli na jego miejscu przy sam na sam.

Rzadko widujemy jakieś loby w lidze i tym podobne, jestem pewien, że większość by próbowała zejść do boku i ominąć bramkarza z czego pewnie połowa by zjebała tę akcję.



#20 Bombon

Bombon
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 01 sierpień 2013 - 22:02

Skąd wniosek, że polska drużyna ma lać Litwinów zmierzających po mistrzostwo jak chce?

 

Wiesz dlaczego? A choćby dlatego, że jakiegoś niepozornego wieczoru wyjdą na boisko tacy kolesie jak Ci z Wrocławia i ograją solidną drużynę z niebyle jakiej ligi, która w ostatnim roku wydała 13 mln euro na transfery i regularnie gra w fazie grupowej europejskich pucharów albo i dalej.

Społeczeństwo dalej żyje wspomnieniami jak Wisła vs Parma & Schalke, Groclin vs Hertha & Manchester City czy nawet GieKSa vs Bordeaux i liczy, że to nie koniec. Głód sukcesów wśród tej rodzimej polskiej chujowizny bije po oczach.



#21 Shellu

Shellu

    Mentor Kosy

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBukowa 1

Napisano 01 sierpień 2013 - 22:18

Co nie znaczy, że drużynę ze średniego piłkarsko kraju należy lekceważyć i mówić o kompromitacji, podczas gdy sami jesteśmy średnim piłakrskim krajem i wcale nie lepszym od Litwy...


"Shellu to znakomity kolega i mój autorytet. Od zawsze się na nim wzorowałem!" - Kosa.

#22 Dudi_1979

Dudi_1979
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaPaderewa

Napisano 02 sierpień 2013 - 07:19

słaba Legia, żenujący Lech razem z Rumakiem i wiśienka na torcie czyli Śląsk.

Jeżeli Legia z Lechem "rozpierdalają" Ekstraklasę i z przeciętnymi Norwegami uzyskują wynik lepszy niż gra a Kolejorz z kelnerami przegrywa tylko 1:0, to co się dziwić że nasza liga jest w 3 dziesiątce lig w europie.

 

Brawo Śląsk - fajnie oglądac tak walczący zespół z Polski

Brawo Kibice WKS za doping cały mecz



#23 Guest_Maliniok_*

Guest_Maliniok_*
  • Anonimowi

Napisano 06 sierpień 2013 - 16:01

mozna gdzies zobaczyc dzisiaj Fenerbache - Salzburg ? Pomijajac wszelkie streamy.



#24 multi

multi
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 06 sierpień 2013 - 16:12

raczej bez streama sie nie obejdzie

 

http://liveonsat.com...int_UEFA_CL.php



#25 kaos azul

kaos azul
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • Lokalizacjazloto-zielono-czarna Irlandia

Napisano 07 sierpień 2013 - 10:19

moze ktos wyjasnic,dlaczego kurs na Legie leci na leb szyje ??przeciez tydzien temu powinni dostac tam 3-0 i byloby pozamiatane...

jeszcze te wypowiedzi Lesnodorskiego,ze awansuja na 90% :) zanosi sie na eurowpierdol w klasycznym stylu,chyba,ze o czyms nie wiem (kontuzje,zatrucie polowy druzyny Molde itp.)... ?






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych