Jump to content


Photo

Telefony komórkowe


3703 replies to this topic

#3701 Zajczak

Zajczak
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaMysłowice

Posted 15 February 2024 - 17:13

Siema

Panowie mam problem z telefonem Iphone XR po własnej wymianie wyświetlacza, po krótce - syn rozwalił wyświetlacz, spadł na kamień pękło szkło rozlał się ekran. Kupiłem na allegro wyświetlacz za 150zł, szukałem takich które mają dobre opinie i ten taki był. Po wymianie działa face ID, działa true tone, kolory lepsze niż w poprzednim, dotyk idealny, ale… po włożeniu karty SIM wyświetlacz raz na jakiś czas miga i bywa, że się podwiesi. Dodam, że bez karty SIM działa idealnie, sprawdzone kilka godzin. Druga sprawa jak włożę SIM ale podepnę do ładowania, to również wszystko działa idealnie. Na jednym z FB iphona, gość rzucił tekstem że szwankuje uziemienie wyświetlacza. Pytanie czy ktoś to ogarnia i może potwierdzić taką wersję, ewentualnie jak „po kosztach” to ogarnąć lub gdzie tanio ogarnąć?

BÓL PRZEMIJA, A CHWAŁA JEST WIECZNA - TE BARWY TO DLA NAS WARTOŚĆ NAJŚWIĘTSZA.


#3702 Patol

Patol
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaToruń

Posted 28 April 2024 - 16:31

Chce wziąć młodemu jakiś abonament max do 20 zł na miesiąc, w tego co przeglądam oferty są podobne ale wydaję mi się że najatrakcyjniej wychodzi w OTVARTA za 18.99 zł ma rozmowy/sms bez limitu i 21GB neta, czy ktoś ma tam jakiś nr ? szczerze to pierwesze słyszę o tym operatorze :) a może ktoś szukał ostatnio i gdzieś jest jakaś korzystniejsza oferta 



#3703 blazej

blazej
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBrynów

Posted 28 April 2024 - 20:32

Chce wziąć młodemu jakiś abonament max do 20 zł na miesiąc, w tego co przeglądam oferty są podobne ale wydaję mi się że najatrakcyjniej wychodzi w OTVARTA za 18.99 zł ma rozmowy/sms bez limitu i 21GB neta, czy ktoś ma tam jakiś nr ? szczerze to pierwesze słyszę o tym operatorze :) a może ktoś szukał ostatnio i gdzieś jest jakaś korzystniejsza oferta 

 

jeśli sam masz gdzieś abonament to radzę zapytać o dodatkowy abonament bo bedzie taniej.



#3704 slovan22

slovan22
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaHrabstwo Ducha

Posted 29 April 2024 - 10:35

Chce wziąć młodemu jakiś abonament max do 20 zł na miesiąc, w tego co przeglądam oferty są podobne ale wydaję mi się że najatrakcyjniej wychodzi w OTVARTA za 18.99 zł ma rozmowy/sms bez limitu i 21GB neta, czy ktoś ma tam jakiś nr ? szczerze to pierwesze słyszę o tym operatorze :) a może ktoś szukał ostatnio i gdzieś jest jakaś korzystniejsza oferta


Zobacz Nju mobile . Mam teraz z synem ofertę na 2 numery i płacimy 36 zł razem . Neta mamy po 180 GB bo już ponad 2 lata jesteśmy w nju. Do tego mam eSIM bezplatne




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users