Skocz do zawartości


Zdjęcie

Spam


6432 odpowiedzi w tym temacie

#4651 Lars

Lars
  • SK1964

Napisano 28 październik 2017 - 15:57

Kurwa w spamie nie można spamować. Ładnie was pojebało. Skasujcie jeszcze, kasujcie kasujcie.

#4652 Klaudia

Klaudia
  • SK1964
  • LokalizacjaWełnowiec/ Mikołów

Napisano 29 październik 2017 - 22:25

Jak ktoś planuje Sylwestra, a nie ma co zrobić z dziećmi, to zapraszam na PW :)

"Chwile, które przepełniają emocje tak mocne, że uzależniają jak narkotyk..."


#4653 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 29 październik 2017 - 23:37

A co ze Lwowem?

"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#4654 jajo1964

jajo1964
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • Lokalizacja40-173

Napisano 31 październik 2017 - 13:36

Czy ktoś wie do czego może służyć trzy centymetrowa wykałaczka w zapalniczce, która wysuwa się z niej jak jakieś groźne ostrze? Sprzedają takie przy Rynku w krakowie. Gratis mina przy sprzedaży jakby mieli wyjąć w tym sklepie prawdziwy nóż także Carrefour Express nie polecam :lol:


Crazy Boys!

#4655 Shellu

Shellu

    Mentor Kosy

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBukowa 1

Napisano 31 październik 2017 - 16:29

Działa gg?
"Shellu to znakomity kolega i mój autorytet. Od zawsze się na nim wzorowałem!" - Kosa.

#4656 Artis

Artis
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTeraz WNC

Napisano 31 październik 2017 - 16:39

Ja pierdole :)) był nawet taki temat na forum :)

#4657 Shellu

Shellu

    Mentor Kosy

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBukowa 1

Napisano 31 październik 2017 - 16:48

Bo się notorycznie jebało :)
"Shellu to znakomity kolega i mój autorytet. Od zawsze się na nim wzorowałem!" - Kosa.

#4658 Artis

Artis
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTeraz WNC

Napisano 31 październik 2017 - 21:29

Zalogowałem się:)

 

same czerwone "słoneczka"  :( ale  nazwy kontaktów te same co z forum :D



#4659 Klaudia

Klaudia
  • SK1964
  • LokalizacjaWełnowiec/ Mikołów

Napisano 31 październik 2017 - 22:26

http://allegro.pl/sh...item=7025792562

Piłka z podpisami Reprezentacji Polski! Cały zysk przeznaczony na Asię, wierną kibickę z sektora 2, którą już doskonale znacie! Licytujcie :)
  • Jas lubi to

"Chwile, które przepełniają emocje tak mocne, że uzależniają jak narkotyk..."


#4660 GieKSik

GieKSik
  • SK1964
  • LokalizacjaBogucice

Napisano 31 październik 2017 - 22:57

Czy ktoś wie do czego może służyć trzy centymetrowa wykałaczka w zapalniczce, która wysuwa się z niej jak jakieś groźne ostrze? Sprzedają takie przy Rynku w krakowie. Gratis mina przy sprzedaży jakby mieli wyjąć w tym sklepie prawdziwy nóż także Carrefour Express nie polecam :lol:


Też to widziałem. Chyba miarka do bieżnika w oponach.

#4661 19mózG64

19mózG64
  • SK1964

Napisano 01 listopad 2017 - 18:29

https://uploadfiles.io/ngr1k

Nie ma jeszcze nagrania na YT więc wrzucam tak. 

Jakiś czas temu pisałem, ze firma EXP ASSET jest czymś na zasadzie schematu ponziego.

Na nagraniu gość wpadł do siedziby firmy pogadać z prezesem. 

Problem z jakim przyszedł polega na tym, że wpłaty do ww. firmy są w BTC. Za BTC dostaje się dostęp do pakietów edukacyjnych. Najdroższy z pakietów jest warty równowartość miliona USD (jestem ciekaw co to za tajemna wiedza się kryje za taką wartość) i jeśli firma zainwestuje środki z btc i zgarnie jakiś zysk to zwraca posiadaczom pakietów edukacyjnych/platformy jakiś określony procent. 

 

Schemat podobny do Amber Gold gdzie dawało się kasę na lokatę w złoto, a potem kasa wyparowała.

Na nagraniu gość (prawdopodobnie adwokat) przez telefon mówi, że nie ma regulacji co do btc, więc teoretycznie jak ludziom nic nie da to w sądzie jest czysty bo oferują tylko pakiety szkoleniowe (to od 100USD do miliona USD).

Ten procent zwrotów ktoś wyliczył że może wynieść około 80% tego co zapłaciło się za pakiet edukacyjny, tylko sami pomyślmy kto normalny płaci pieniądze za taką paczkę wiedzy wiedząc że jest to przykywka do tego by ktoś inwestował pieniądze w ich imieniu omijając prawo (bo nikt nie może brać czyichś pienięzy pod zarządzanie - tu jest to sprowadzone do brania pieniędzy w zamian za szkolenia, a jak coś firma zarobi na krypto (nie wiadomo czy handlują krypto, na forexie czy przelewają sobie na konto właściciela) to daje w formie bonusu % od tego co się wpłaciło za pakiet szkoleniowy).

 

Jeśli ktoś w to zainwestował to poproszę o kontakt na PW.

Podobno 15% klientów jest z Polski większość z Rosji i Azji.


Użytkownik 19mózG64 edytował ten post 01 listopad 2017 - 18:30

Kto kocha ten wierzy

GKS KATOWICE!

 

"Zrobimy wszystko by klub zagrał w Ekstraklasie, bo dla metropolii to wstyd, by tylko jedna drużyna grała w Ekstraklasie"


#4662 Nash

Nash
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaZadole

Napisano 02 listopad 2017 - 15:17

Proszę o wejście na link: https://promo.targiehandlu.pl/~BE9

 

Dzięki!



#4663 Krycha

Krycha
  • SK1964

Napisano 04 listopad 2017 - 14:30

Proszę o poświęcenie kilku minut na wypełnienie tego kwestionariusza.
Dane z tej ankiety posłużą do zbiorczych analiz statystycznych w pracy dyplomowej.

https://www.survio.c...Q2N8Y?preview=1
  • Piotrek Pna lubi to

#4664 Piotrek Pna

Piotrek Pna
  • SK1964
  • LokalizacjaPszczyna / cały świat

Napisano 05 listopad 2017 - 15:29

Info dla bylych gornikow lub rodzin (nie wiem na ile to prawdziwe info)
Moze ktos sie zalapie
http://pikio.pl/200-...zlozyc-wniosek/

#4665 ToJa

ToJa
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 05 listopad 2017 - 22:14

Prawdziwe info, większość uprawnionych już poskładała wnioski.


Ja to w sumie dobra dziewczyna jestem. 
Tylko ludzie czasem mnie wkur*iają...


#4666 Artis

Artis
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTeraz WNC

Napisano 30 listopad 2017 - 19:16

Co za kurwa sytuacja :szok: :szok:

 

https://youtu.be/tTTPAgTyxz0



#4667 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 30 listopad 2017 - 19:22

tyle dobrze, ze ma videorejestrator.

 

tak a propos, jaki kupic, zeby byla taka jakosc nagrania jak tutaj oraz jak to wyglada w nocy?



#4668 Lars

Lars
  • SK1964

Napisano 30 listopad 2017 - 19:25

Dogonić, rozpierdolić auto w mak, odjechać. 


  • paulek lubi to

#4669 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 30 listopad 2017 - 19:34

Kwestia pieniędzy ale chyba najlepiej poprzeglądać sobie filmiki z profilów Polscy Kierowcy bądź STOP CHAM na youtube, na dole filmików większości są podane rejestratory. Mivue 658 bardzo dobrze sobie radzi. 


"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#4670 Artis

Artis
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTeraz WNC

Napisano 30 listopad 2017 - 19:36

a takie pytanie  z dziedziny bezpieczeństwa. Czy etap wybijania szyb i jumania takich rzeczy z auta już minął? czy lepiej chować za każdym razem?



#4671 Budus

Budus
  • SK1964
  • LokalizacjaWitosa

Napisano 30 listopad 2017 - 19:36

tyle dobrze, ze ma videorejestrator.

 

tak a propos, jaki kupic, zeby byla taka jakosc nagrania jak tutaj oraz jak to wyglada w nocy?

dokładnie jak terror pisze - pooglądać filmiki z konkretnej kamerki an YT. tylko nie żadne od producenta

i ja ze swojej strony polecam MIO

 

takich chyba nie kradną. nawigację bym schował. nawet anten CB już nie kradną :)

 

ja mam kamerkę przód tył - przydała się


Użytkownik Budus edytował ten post 30 listopad 2017 - 19:38


#4672 Lars

Lars
  • SK1964

Napisano 30 listopad 2017 - 19:39

Na forum niedawno ktoś podawał konkretne modele,. które najlepiej się sprawdzają. Tylko gdzie? :)



#4673 Budus

Budus
  • SK1964
  • LokalizacjaWitosa

Napisano 30 listopad 2017 - 19:42

i pewnie został zwyzywany od konfidentów :) to chyba było w motoryzacji



#4674 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 30 listopad 2017 - 19:42

jaki masz model tego przod tyl? Czy w taka pogode jak teraz bedzie mega ciezko utrzymac tylna szybe w takim stanie, zeby byla idealna widocznosc dla kamery? I nie mowie tu o odsniezaniu, ale mam wycieraczke taka, ktora nie zbiera z calej tylnej szyby. Rzuc no linkiem, zeby szlo sprawdzic jak to dziala. Dosc juz mam tych pojebow. Jak bede mial kamere, to wszystko bede wysylal na komende, bo inaczej sie te zjeby nie naucza.

 

Za srodkowy pas beda dawali mandaty?

 

edit: niech se ludzie graja od konfidentow. Jezeli ktos jedzie pod prad np. lub srodkowym pasem i przez to mozesz zginac, to w dupie mam takie chwdp. Trzeba rozgraniczyc pewne sprawy. Jak ktos moze zabic ciebie, twoja rodzine, czy znajomych, to niech placi i wypierdala.


Użytkownik Mayek edytował ten post 30 listopad 2017 - 19:43


#4675 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 30 listopad 2017 - 19:44

Takie filmiki to se możesz sadzić, musisz iść na komende i pisemnie podpisać się że potwierdzasz autentyczność nagrania

Kurwa, tak czy siak to tak informacyjnie, bo mam nadzieje że jaja sobie rodbisz 


  • PRT lubi to

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 





Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych