Skocz do zawartości


Zdjęcie

Praca


2980 odpowiedzi w tym temacie

#2026 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 20 sierpień 2017 - 21:17

pracowalbys za 25zl esktra na miesiac?

Z toba sie ciezko gada, bo zawsze bedziesz gadal o niewolnictwie. Kaj trzeba robic to niewolnictwo. Ile maja placic ludziom za lazenie? Nic taka osoba nie potrafi lub tez nic sie od niej nie wymaga tylko wziac z jednego miejsca i przeniesc na drugie. Ile to jest warte?

Wszedzie ten ucisk. Tak jak pisalem, jezeli sa miejsca gdzie pracy nie ma to mozna tam pracowac. W Katowicach pracy jest w chuj, wiec nikt nie musi pracowac w amazonie.

 

Zauwaz, ze na ucisk ciagle ty narzekasz i dajesz przyklad najwiekszej patologii na potwierdzenie tego, ze pracodawcy sa chuje, a prawda jest taka, ze nie musi tam nikt pracowac. Ta hala moze byc pusta, bo praca jest. Ludzie tam pracuja z wlasnej woli.

 

Gdyby nie bylo kontroli czasu pracy to ludzie by walili w chuja, a jak lepiej kontrolowac niz w ten sposob? Ma chodzic manager i kazdego pilnowac? Przeciez to bez sensu. Jezeli to jest wielka hala i pracuje w chuj pracownikow, to musi to jakos byc ogarniete, zeby sie cala logistyka nie posypala.


Użytkownik Mayek edytował ten post 20 sierpień 2017 - 21:18


#2027 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 20 sierpień 2017 - 21:25

Co ty w ogóle pierdolisz? Umiesz czytać ze zrozumieniem?

NIe napisałem, ze ucisk, tylko że te zasady w amazonie są mega chujowe do tego jeszcze dorobili do tego ideologie korporacyjną. Bo można to rozwiązać po ludzku, z korzyścią dla dwóch stron. Przykład podałem, 25 zł za jeden procent to jest sporo. Bardzo sporo.

Jak ja pracowałem na magazynach to świeżaki robiły po 80-90 % w pierwszym miesiącu, a stali pracownicy po 120-130 % normy. Najlepsi wypierdalali po 160% jak były spoko ordery.

60 x 25 to masz 1500 zł do wypłaty, mało? NIe warto?  Do tego zawsze masz bufor bezpieczeństwa w postaci że się chujowo czujesz to sobie dzień odpuścisz i polecisz w ciula bo w poprzednich dniach zrobiłeś sporo bądź nadrobisz etc. przykładów można mnożyć. Co masz w amazonie? Nic.


Użytkownik terror edytował ten post 20 sierpień 2017 - 21:26

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#2028 FC OLKUSZ

FC OLKUSZ
  • SK1964

Napisano 20 sierpień 2017 - 21:49

Czy mierzy kroki to nie wiem, może mierzy, ale nie oficjalnie - dla wewnątrzorganizacyjnych potrzeb. Kolega z pracy pracował w tej hali pod wrocławiem to mówił, że masz określony czas na dojście do towaru - takie zwykłe/szybsze tempo i ci skaner odlicza sekundy. Jak coś się nie wyrabiasz to się z tobą łączy team lider. Czy to jest dobre? W komisjonowaniu towaru to są najgorsze z możliwych zasad. Niewolnictwo level hard, robić musisz dobrym tempem, a nic nie ugrasz. Serio, dziwię się Mayek z kim ty to gadałeś czy kaj to słyszałeś, że komuś to się podoba. Może się komuś podoba, ale na zasadzie - psa ogrodnika. Ja się nie opierdalam to niech nikt się nie opierdala. Chuj to kogo w sumie obchodzi czy ktoś się rucha pomiędzy regałami czy biega z wywalonym jęzorem?

Na normalnych magazynach masz zrobić np. 100% normy na miesiąc, każdy dodatkowy 1 procent to jest powiedzmy 25 zł do wypłaty na koniec miesiąca. Co dostajesz w Amazonie? Poklepanie po plecach.

Nigdy ale to nigdy system nie wyliczy ci sytuacji niestandardowych. Reszta sie zgadza zapewnie.

#2029 Polo64

Polo64
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 21 sierpień 2017 - 08:05

Ma ktoś jakieś wtyki w logistyce dla kogoś zaraz po tym kierunku? 



#2030 Baton

Baton
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaJada Na Szpil

Napisano 21 sierpień 2017 - 09:58

Ma ktoś jakieś wtyki w logistyce dla kogoś zaraz po tym kierunku? 

Kumpel jest po studiach, i pracuje w tej branży. Co konkretnie potrzebujesz wiedzieć ? 


www.facebook.com/jadanaszpil - Moja strona o Groundhoppingu Zapraszam ! 


#2031 Polo64

Polo64
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 21 sierpień 2017 - 11:04

Kumpel jest po studiach, i pracuje w tej branży. Co konkretnie potrzebujesz wiedzieć ? 

Szukam roboty w tym kierunku



#2032 GzJ1964

GzJ1964
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 21 sierpień 2017 - 16:31

Czy mierzy kroki to nie wiem, może mierzy, ale nie oficjalnie - dla wewnątrzorganizacyjnych potrzeb. Kolega z pracy pracował w tej hali pod wrocławiem to mówił, że masz określony czas na dojście do towaru - takie zwykłe/szybsze tempo i ci skaner odlicza sekundy. Jak coś się nie wyrabiasz to się z tobą łączy team lider. Czy to jest dobre? W komisjonowaniu towaru to są najgorsze z możliwych zasad. Niewolnictwo level hard, robić musisz dobrym tempem, a nic nie ugrasz. Serio, dziwię się Mayek z kim ty to gadałeś czy kaj to słyszałeś, że komuś to się podoba. Może się komuś podoba, ale na zasadzie - psa ogrodnika. Ja się nie opierdalam to niech nikt się nie opierdala. Chuj to kogo w sumie obchodzi czy ktoś się rucha pomiędzy regałami czy biega z wywalonym jęzorem?

Na normalnych magazynach masz zrobić np. 100% normy na miesiąc, każdy dodatkowy 1 procent to jest powiedzmy 25 zł do wypłaty na koniec miesiąca. Co dostajesz w Amazonie? Poklepanie po plecach.

Dokładnie ja pracowałem w AH w Holandii przy komisjonowaniu były normy na godzinę ale jak jebles 2 pierwsze godziny ponad normę mogłeś się później poopierdalac a zarobki nieporównywalne 15 zł brutto serio to jest dużo? Jeszcze przy takiej kontroli polecam jechać za granicę za najniższa tam z komisjonowania godnie żyjesz a za nocki masz 150% i za nadgodziny 130% niedziela 200 % a w tym Amazonie pewnie huja.

#2033 IRAS

IRAS
  • SK1964

Napisano 21 sierpień 2017 - 18:42

Zna ktoś kogoś kto pracuje lub pracował na Lukoil lub BP?

 
 
 
 

 



#2034 blazej

blazej
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBrynów

Napisano 21 sierpień 2017 - 20:03

Na BP Kinga kiedyś pracowala.

#2035 SPATALAG

SPATALAG
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 22 sierpień 2017 - 10:14

Na elewacje potrzebna osoba. Na już, na kilka dni. Priv

#2036 maniek

maniek
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice/Sławków

Napisano 24 sierpień 2017 - 12:58

* BHP-owiec potrzebny na kontrakt do Łodzi,
* Logistyk z zaawansowanym rosyjskim praca w Sławkowie w firmie współpracującej z Euroterminalem Sławków,

 

+ budowlańcy budowa KTW (koło spodka)
+ monterzy konstrukcji stalowej praca na Słowacji 
+ dekarze praca centrum handlowe ECHO na Ligocie 

PW 



#2037 KGK

KGK
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaWEŁNOWIECKA TWIERDZA !

Napisano 28 sierpień 2017 - 10:59

Kolega będzie potrzebował chopa do jazdy autem do 3.5 tony zagranica 3 tygodnie w trasie 1 tydzień tu na miejscu zarobki około 5000 zł

#2038 Budus

Budus
  • SK1964
  • LokalizacjaWitosa

Napisano 28 sierpień 2017 - 12:49

niska płaca ale jest robota.

etat, prawdopodobnie 2000 zł brutto - nie wiem ile ostatecznie dadzą.

 

praca jako "kurier" - ok. 7h dziennie jazd pomiędzy Chorzowem, Pocztą Polską a oddziałami jednego ze śląskich banków.

8-16


Użytkownik Budus edytował ten post 28 sierpień 2017 - 12:57


#2039 DziEs

DziEs
  • SK1964

Napisano 30 sierpień 2017 - 08:26

Poszukuje kogoś ogarniętego do wykonania strony internetowej dla firmy oraz do obsługi informatycznej w firmie.

 

Chętnych proszę na PW.



#2040 Nikita

Nikita
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 31 sierpień 2017 - 09:08

11 wrzesień potrzebna osoba do noszenia gruzu 10zl/h. Chętni prv.



#2041 paulek

paulek
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTychy

Napisano 31 sierpień 2017 - 09:45

11 wrzesień??i gruz??? jestes pewna?? ; )



#2042 SPATALAG

SPATALAG
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 13 wrzesień 2017 - 17:21

Szukam pracownika do pomocy przy wylewkach na balkonach w Mysłowicach. Jak ktoś zainteresowany to szczegóły na priv
  • Pablo NFG lubi to

#2043 Ciapek

Ciapek
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 14 wrzesień 2017 - 11:27

Siostra szuka roboty jak by ktoś coś słyszał to dajcie znać

#2044 Sir Bobby

Sir Bobby
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 14 wrzesień 2017 - 11:53

kurwa konkrety! ile razy można pisać? w jakiej branży? co potrafi? do czego sie nadaje? chce pracować w sklepie? jakim? spożywyczym? z ciuchami? praca biurowa? jaka? ksiegowośc? ogarniacz sekretarka? a moze jest to małolata co chce na studiach dorobic za barem? kelnerka? 

a potem narzekanie i placz, że nie ma roboty albo ciezko znalezc, no kurwa fest dziwne...



#2045 Foxu

Foxu
  • SK1964
  • LokalizacjaEdinburgh

Napisano 14 wrzesień 2017 - 13:39

kurwa konkrety! ile razy można pisać? w jakiej branży? co potrafi? do czego sie nadaje? chce pracować w sklepie? jakim? spożywyczym? z ciuchami? praca biurowa? jaka? ksiegowośc? ogarniacz sekretarka? a moze jest to małolata co chce na studiach dorobic za barem? kelnerka? 

a potem narzekanie i placz, że nie ma roboty albo ciezko znalezc, no kurwa fest dziwne...

 

I najwazniesza rzecz: FOTO :hihi:


  • kosa, Lars i WzG lubią to

#2046 blazej

blazej
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBrynów

Napisano 14 wrzesień 2017 - 15:15

Siostra szuka roboty jak by ktoś coś słyszał to dajcie znać


Co drugi sklep na Silesii teraz szuka.

#2047 griszag

griszag
  • SK1964

Napisano 14 wrzesień 2017 - 15:37

Piekarnia na witosa szuka sprzedawcy

#2048 Jacas

Jacas
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 14 wrzesień 2017 - 16:00

Dziewczyna do pracy biurowej- telefon, ksero, napisanie jakiegos pisma, oferty, jakies podstawowe rzeczy administracyjne + angielski w miare komunikatywny

Praca w Tychach w strefie ekonomicznej

 

 

Ma ktoś od nas wieksze auto dostawcze i wystawia faktury VAT?

Kursy typu szafy, materialy elektryczne np. 2-3 Epalety na slasku ew. opolszczyzna


Użytkownik Jacas edytował ten post 14 wrzesień 2017 - 16:08


#2049 Nash

Nash
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaZadole

Napisano 14 wrzesień 2017 - 17:23

Ja mam dostawczaki także pw :)

#2050 szwedzik

szwedzik
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 14 wrzesień 2017 - 21:38

Ja też mam, jutro będę jechał przez opolskie,wystawiam faktury.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych