Skocz do zawartości


Zdjęcie

Praca


2980 odpowiedzi w tym temacie

#1726 m4jki

m4jki
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 28 luty 2017 - 17:29

Przy zwolnieniu / rozwiązaniu umowy powinno to być wypłacone w ostatni dzień pracy. PIP wali za to kary, jeśli np koniec umowy to 31 grudzień, a wypłata i ekwiwalent jest wyplacona w styczniu. Warto wiedzieć jak pracodawca nie jest uczciwy i kombinuje przy ostatniej wypłacie ;) 


Użytkownik m4jki edytował ten post 28 luty 2017 - 17:30


#1727 stoju84

stoju84
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 01 marzec 2017 - 15:48

Praca jako pracownik myjni bądź wulkanizator. Szczegóły PM .

#1728 Simao

Simao
  • SK1964
  • LokalizacjaWolverhampton

Napisano 03 marzec 2017 - 15:39

Posiada ktoś lub pracuje na wykrawarce Trumph?
Un Club authentique a l'image de la Haute Silesie
Un Club different
Emblematique
Au coeur d'une region tres mediatisee

#1729 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 13 marzec 2017 - 20:36

SZUKAM ROBOTY (nie biorę N/Ż, lewackie poglądy na życie zostawiam w domu!)

 

W sumie cokolwiek na okres około 1-2 lat. Wymagania to : praca jednozmianowa kończąca się maks o 17. Weekendy wolne, kasa - min 1600 zł na rękę przy spełnieniu powyższych. Co oferuję?

 

Kilka lat doświadczenia na magazynie - od wózkowego po kontrolera stoku.

Angielski i Niemiecki postawa - dogadam się.Uczę się Niemieckiego, więc pod tym względem będzie lepiej.

2 lata doświadczenia na wózkach widłowych niskiego składu, kilka miesięcy na wysokim składzie.

Praktyczna znajomość MS Office i obsługi komputera (praca na programach dedykowanych - lotus, oma, quantum, shipping manager, mainframe etc. )

Kontakt z klientem był na co dzień.

Prawko kat. B.

 

 

 

Jakby ktoś coś słyszał to pisać PW.


Użytkownik terror edytował ten post 13 marzec 2017 - 20:39

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#1730 Damianos

Damianos
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 14 marzec 2017 - 08:50

SZUKAM ROBOTY (nie biorę N/Ż, lewackie poglądy na życie zostawiam w domu!)

 

W sumie cokolwiek na okres około 1-2 lat. Wymagania to : praca jednozmianowa kończąca się maks o 17. Weekendy wolne, kasa - min 1600 zł na rękę przy spełnieniu powyższych. Co oferuję?

 

Kilka lat doświadczenia na magazynie - od wózkowego po kontrolera stoku.

Angielski i Niemiecki postawa - dogadam się.Uczę się Niemieckiego, więc pod tym względem będzie lepiej.

2 lata doświadczenia na wózkach widłowych niskiego składu, kilka miesięcy na wysokim składzie.

Praktyczna znajomość MS Office i obsługi komputera (praca na programach dedykowanych - lotus, oma, quantum, shipping manager, mainframe etc. )

Kontakt z klientem był na co dzień.

Prawko kat. B.

 

 

 

Jakby ktoś coś słyszał to pisać PW.

Lidl Psary ;Alfa Elektro na Niedziewdzincu czy jak to sie nazywa ..

Za chwile otworzy sie w Psarach kolejny magazyn i beda potrzebowac  pierdyliar osob..;). 

Sam Lidl potrzebuje chyba z 200... /ogolnie, nie tylko magazyn/

 

PS. 1600pln na magazynie? z tym CV co masz spokojnie 1000 wiecej na łape dostaniesz



#1731 onenine64

onenine64
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 14 marzec 2017 - 09:25

Ale przy 2600 gorzej się narzeka, że pracodawca MOTZNO rucha.



#1732 griszag

griszag
  • SK1964

Napisano 14 marzec 2017 - 10:42

specjalista (k/m)
Praca jakich mało:
rekrutacja otwarta
Napędzaj z nami motor gospodarki, dostarczając usługi wysokiej jakości. Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj się w międzynarodowej firmie, należącej do grupy DB. Czerp korzyści z tego, że DB Cargo zadba o Ciebie.
DB Cargo Polska S.A. oferuje pracę na wyżej wymienionym stanowisku w Zabrzu, w Dziale Trakcji
Obowiązki:
❚❚Nadzór nad dokumentacją potwierdzającą uprawnienia kolejowe pracowników
❚❚Nadzór nad statystyką uszkodzeń wagonów (ASDEK)
❚❚Nadzór nad umową produkcyjną w zakresie błędów handlowych i technicznych
❚❚Prowadzenie rejestru dokumentów opisujących organizację przewozów i manewrów
❚❚Analiza zmian w przepisach kolejowych
Wymagania:
❚❚Wykształcenie minimum średnie
❚❚Podstawowa wiedza z zakresu przepisów kolejowych
❚❚Znajomość MS Office
❚❚Prawo jazdy kat. B
❚❚Doświadczenie w branży kolejowej mile widziane
❚❚Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego mile widziana
Oferujemy:
❚❚Przyjazną atmosferę w zgranym zespole
❚❚Możliwość rozwoju zawodowego
❚❚Dobre warunki zatrudnienia
❚❚Pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie
❚❚Prywatną opiekę medyczną
Przyślij nam swoje zgłoszenie (CV) do 17.03.2017 z podaniem nazwy stanowiska w tytule na adres email:
rekrutacja.pl@deutschebahn.com
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla
potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97 (Dz. U.
Nr 133 poz. 883).


#1733 Łysy

Łysy
  • SK1964

Napisano 14 marzec 2017 - 12:55

ciekawe co oferują (finansowo i organizacyjnie) w DB Cargo. Pracowałem kilka lat dla ZNTK jako kontroler jakości i technolog i po dwóch latach zrezygnowałem bo no właśnie... w kolejówce zawsze było tak ,że jak jesteś swój(od kogoś )rodzina itp to masz pięknie i soczyście a jak jesteś z zewnątrz to wielkie G. jak sobie pomyślę że nie mając uprawnień audytorskich wdrażałem w dwóch zakładach (w Pyskowicach i Rudzie) ISO 9001 i 9014 i spokojnie przeszliśmy akredytacje to szlag trafia jak pomyślę ,że nic za to nie dostałem.

W końcu powiedziałem dziękuję nie zamierzam z Wami pracować to tak ich piekliło ,że w dwa dni dostałem dwie podwyżki ,które i tak nijak miały się do pensji pociotków. A jak sobie przypomnę ,że główny Logistyk od dostaw materiałów  nie odróżniał nitów od śrub( tak tak pomyślcie ) to łatwo się domyslać kto tam pracował.

Nie wiem jak w DB Cargo ale z kolejówką u nas to tak jak z naszym stadionem niby coś ale do końca nie wiadomo gdzie i kiedy...



#1734 griszag

griszag
  • SK1964

Napisano 14 marzec 2017 - 14:05

DB to niemiecka korporacja i przynajmniej jeśli chodzi o płace, to reguły są takie same dla wszystkich. Są oczywiście jakieś widełki ale są one nawet określone w regulaminie dla danego stanowiska. Wcześniej robiłem w PCC Rail i mam jakieś porównanie w tej kwestii, gdzie było jak mówisz. Sam byłem pociotkiem, albo lepiej "poteściem" :)

A i teraz zatrudniają speców, którzy np. z zawodu są dyrektorem i chuja wiedzą o co chodzi.


  • Łysy lubi to

#1735 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 14 marzec 2017 - 17:42

Ale przy 2600 gorzej się narzeka, że pracodawca MOTZNO rucha.

MOTZNO URWAU

 

Jak nie masz nic mądrego do powiedzenia to po co szczekasz?

PS. 1600pln na magazynie? z tym CV co masz spokojnie 1000 wiecej na łape dostaniesz

Ciekawe gdzie ;-) Ja w ogóle nawet nie widzę ofert pracy jednozmianowej ale może ktoś gdzieś coś widział/słyszał :hihi:

Z 3-zmianówek już się wyleczyłem ;-)


"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#1736 Damianos

Damianos
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 14 marzec 2017 - 17:46

MOTZNO URWAU

 

Jak nie masz nic mądrego do powiedzenia to po co szczekasz?

 

Ciekawe gdzie ;-) Ja w ogóle nawet nie widzę ofert pracy jednozmianowej ale może ktoś gdzieś coś widział/słyszał :hihi:

Z 3-zmianówek już się wyleczyłem ;-)

Napisalem Ci wyzej ... Alfa elektro na 90% jednozmianowy system 



#1737 borg

borg
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaGiSZOWiEC

Napisano 14 marzec 2017 - 20:39

Terror,Farmacol sie chyba za niedługo otwiera w nowym miejscu.To tam zobacz.Kasa pewno większa niż te 1600 co napisałeś.



#1738 Simao

Simao
  • SK1964
  • LokalizacjaWolverhampton

Napisano 14 marzec 2017 - 21:09

Terror,Farmacol sie chyba za niedługo otwiera w nowym miejscu.To tam zobacz.Kasa pewno większa niż te 1600 co napisałeś.

Jeszcze spokojnie 2-3 miesiące będą budować nową siedzibę.
Un Club authentique a l'image de la Haute Silesie
Un Club different
Emblematique
Au coeur d'une region tres mediatisee

#1739 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 14 marzec 2017 - 22:12

A chyba też na jesieni otwierają Amazon w Sosnowcu. Tam chyba jest minimum 15 brutto/h, więc więcej wyjdziesz niż 1600. Nie wiem, jak w Sosnowcu będzie ze zmianowością, ale w innych lokalizacjach idzie się dogadać, że np. pracuje się tylko na rano. Amazon zapewnia też dojazd (m.in. z Katowic), obiady (chyba za zeta) itd.


Przyjaźń jest wszystkim!


#1740 BadBoy

BadBoy
  • SK1964

Napisano 14 marzec 2017 - 22:30

A chyba też na jesieni otwierają Amazon w Sosnowcu. Tam chyba jest minimum 15 brutto/h, więc więcej wyjdziesz niż 1600. Nie wiem, jak w Sosnowcu będzie ze zmianowością, ale w innych lokalizacjach idzie się dogadać, że np. pracuje się tylko na rano. Amazon zapewnia też dojazd (m.in. z Katowic), obiady (chyba za zeta) itd.

Na magazynie pracownik może zarobić 14 złotych brutto za godzinę pracy (na początku stawki wynosiły 12,5 zł/h we Wrocławiu i w Poznaniu 13 zł/h), jednak osoba z rocznym stażem może już liczyć na 16 zł za godzinę pracy. Miesięcznie można zarobić od 2200 do nawet 3000 zł brutto. Osoby zatrudnione w magazynie pracują 4 dni w tygodniu. Pracownicy mogą liczyć na atrakcyjne pakiety socjalne np: obiad za złotówkę, czy darmowy dojazd do miejsca pracy. 

Każdy z pracowników ma trzy przerwy w ciągu dnia pracy. Dwie 15-minutowe oraz jedną półgodzinną przeznaczoną przede wszystkim na obiad. W systemie dwuzmianowym pierwsza startuje o godz. 6-6.30. rano i 18-18.30. Każda zmiana trwa 10,5 godziny


Użytkownik BadBoy edytował ten post 14 marzec 2017 - 22:30


#1741 KarolZawodzie1989

KarolZawodzie1989
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 15 marzec 2017 - 00:41

Hurtowni z lekami to Ja nie polecam pracuję w Neuce wcześniej Salus i strasznie sępią z kasą a przychody mają ogromne



#1742 onenine64

onenine64
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 15 marzec 2017 - 07:56

MOTZNO URWAU

 

Jak nie masz nic mądrego do powiedzenia to po co szczekasz?

 

Tak dla śmietzhu



#1743 Kajut

Kajut
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 15 marzec 2017 - 11:49

A chyba też na jesieni otwierają Amazon w Sosnowcu. Tam chyba jest minimum 15 brutto/h, więc więcej wyjdziesz niż 1600. Nie wiem, jak w Sosnowcu będzie ze zmianowością, ale w innych lokalizacjach idzie się dogadać, że np. pracuje się tylko na rano. Amazon zapewnia też dojazd (m.in. z Katowic), obiady (chyba za zeta) itd.


Tu obok mnie w Maxdorfie też otwierają Amazon. Stawki też około 1600, ale w euro...

WHITE BOYS CENTRUM


#1744 Jacek9193

Jacek9193
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaGISZOWIEC

Napisano 16 marzec 2017 - 17:23

Panowie szukam kogoś do pracy w kurierce (DHL). Robota nie jest łatwa ale ktoś ogarnięty spokojnie da sobie radę.

Praca dla osoby z bardzo dobrą orientacją terenu.

Rejon do obsługi to Mysłowice (Brzęczkowice, Słupna i część Brzezinki).

Czas pracy jak to w kurierce 8godz. minimum. W sezonie świątecznym na pewno dłużej.

Praca nie na miesiąc czy pół roku tylko na stałe.

Zainteresowanych zapraszam na priv.



#1745 pekas

pekas
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 16 marzec 2017 - 18:26

Poszukuję osoby mającej doświadczenie w montażu ogrodzeń z pustaków ogrodzeniowych oraz ogrodzeń panelowych w celu podjęcia współpracy



#1746 donald

donald
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 16 marzec 2017 - 21:52

praca w gastronomii

 

elastyczny harmonogram

zmiana ok. 10h

robota od 1 kwietnia

 

preferowane dziołszki

 

więcej info pw



#1747 Guest_Bend_*

Guest_Bend_*
  • Anonimowi

Napisano 17 marzec 2017 - 00:07

preferowane dziołszki

 

Dyskryminacja!!!!!!!!11 My mężczyźni żądamy parytetów w gastronomii oraz w sklepach z kosmetykami czy odzieżą!



#1748 kurra

kurra
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 17 marzec 2017 - 17:02

Szukam chętnych do wynoszenia gruzu.
Jutro (sobota) od 9-10
Piotrowice Radockiego

Odwdzięczę się złotówkami :)

tel 604472700


Użytkownik kurra edytował ten post 17 marzec 2017 - 17:28


#1749 wojtaskatowice

wojtaskatowice
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBogucice

Napisano 17 marzec 2017 - 17:06

Poszukiwana osoba z doświadczeniem na stanowisko merchandiser z własnym samochodem.
Umowa zlecenie 2700 brutto + zwrot kosztów paliwa.
Info na pv.

#1750 19scotch64

19scotch64
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 17 marzec 2017 - 18:21

Też nie polecam pracy w Neuca ; ) Tragedia- ostatnia deska ratunku ;x






Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych