Skocz do zawartości


Zdjęcie

Praca


2980 odpowiedzi w tym temacie

#1101 Dobrzyk

Dobrzyk
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaWitosa

Napisano 20 październik 2015 - 23:37

Udając się na kurs trenera personalnego - nie zamierzam zrobić papier i czekać na przypływ mega gotówki...

Nie chcę iść też tam po to, żeby potem opowiadać jak to jest fajnie być fit i prać ludziom mózgi.

Po prostu kręci mnie temat rozwoju fizycznego, chciałbym pomagać ludziom zadbać o siebie itp. Nie wiem czemu padł tekst - wydawanie pieniędzy na coś co się nie przyda w życiu. Dobrze wyglądać i być przy tym zdrowym nie przydaje się w życiu? Zawiało tutaj tekstem niczym nałogowego gracza komputerowego, a jestem pewien że nie o to Ci Kosa chodziło.

Myślałem nad zrobieniem kursu trenera personalnego, do tego dietetyka i iść w tym kierunku. Swoim postem chciałem jednak spytać jak to jest później ze startem w takiej branży, czy ciężko się dostać na siłownie (od czegoś trzeba zacząć), jak z zarobkami itp.

Ps. Przez trenera personalnego rozumiem osobe która potrafi poukładać plan treningowy, ma pojęcie o diecie, wie jak zdrowo to wszystko połączyć. Nie chodzi mi o osobe która dba tylko i wyłacznie o zdrowego "ducha" klientow, bo rzeczywiście nie rozumiem jak można komuś płacić za słuchanie jak żyć :)
  • f_robert lubi to

#1102 wodnik

wodnik
  • Czytelnicy

Napisano 21 październik 2015 - 05:50

apropo tego co gada jakiś ciul :hihi:

nie umiem sobie wyobrazić, że takie szkolenia chujowe istnieją, po prostu wydaje mi się, że szybko by poszła fama, że to chujowe i by poszło w piździec :)

 

no ale jak ktos wybulil 6 kola i sie posmial bo wtracane anegdotki czasem maja dobre to kto Ci sie przyzna ze wyjebal kase w bloto. potem zobaczy durny filmik typu grzesiaka o fenomenalnej metodzie uczenia jezyka ktora mowi po hiszpanski i gestykuleje tak ze kazdy glupi domysli sie co powiedzial. cena kolejne 3 tysia i dalej gola frajerow

 

co do celowanych coachingow szczegolnie sprzedazowych to nawet tego nie porownujcie. wyszkolic kogos zeby sie dobrze czul w sprzedazy a te mental coache to zupelnie co innego


  • Toczmek89 lubi to

#1103 griszag

griszag
  • SK1964

Napisano 21 październik 2015 - 20:16

likwidują w firmie dział IT i kolega informatyk szuka pracy. Nie znam się na tym w ogóle więc nie powiem co potrafi ale jakby ktoś potrzebował albo słyszał że gdzieś szukają informatyka to mogę przesłać jego CV.


Użytkownik griszag edytował ten post 21 październik 2015 - 20:17


#1104 costa79

costa79
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 22 październik 2015 - 09:11

Potrzebuje około 10 osób pełnoletnie do pracy na etat .Praca na 2 zmiany.Pierwsza umawa zlecenie wcelu sprawdzenia osoby.

Miejsce pracy na granicy Jaworzno-Mysłowice okolice Brzenczkowic.

 Netto 10 zł .Praca magyzynowa .


Użytkownik costa79 edytował ten post 23 październik 2015 - 06:16


#1105 multi

multi
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 22 październik 2015 - 11:09

Likwidacja dzialu IT
Do czego to teraz dochodzi...

#1106 Nash

Nash
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaZadole

Napisano 22 październik 2015 - 11:24

likwidują w firmie dział IT i kolega informatyk szuka pracy. Nie znam się na tym w ogóle więc nie powiem co potrafi ale jakby ktoś potrzebował albo słyszał że gdzieś szukają informatyka to mogę przesłać jego CV.

wszędzie szukają, masa ofert -> https://www.linkedin.com



#1107 griszag

griszag
  • SK1964

Napisano 22 październik 2015 - 11:53

Likwidacja dzialu IT
Do czego to teraz dochodzi...

Likwidują i będą kupować usługi z zewnątrz

#1108 Jacenty

Jacenty
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 22 październik 2015 - 13:58

Kolega nie wie ze w 24h go wezma z lonkel lun Golden?

#1109 IRAS

IRAS
  • SK1964

Napisano 25 październik 2015 - 20:41

Poszukiwana osoba do pracy z własnym w miarę ekonomicznym samochodem zarobek ok 1500 + paliwo i amortyzacji samochodu godziny pracy 7:30 do ok 16:00 praca mega lajtowa w czasie pracy jakieś 2/3 h luzu gdzie mozna pozalatwiac własne sprawy jedyny minus trasa po Chorzowa i Swionach. Zainteresowani na pw z nr telefonu

#1110 Kryss64

Kryss64
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 27 październik 2015 - 16:31

Pracuję ktoś albo pracował na tych magazynach browaru Żywiec  w Mysłowicach na ul.Mikołowskiej ?



#1111 kurra

kurra
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 29 październik 2015 - 08:54

Ktoś chętny do wyniesienia gruzu? W przyszłym tygodniu - środa, czwartek lub piątek (4/5/6 listopad). Katowice, Raciborska. Dość sporo do wynoszenia - potrzebuję 2-3 osoby. W jeden dzień do zrobienia.

 

więcej - 604472700


Użytkownik kurra edytował ten post 29 październik 2015 - 09:11


#1112 KAPUSTA

KAPUSTA
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaCentrum Katowic

Napisano 01 listopad 2015 - 21:47

Szukam roboty . Zwód cukiernik . Jak by komuś coś sie obiło o uszy prosze o pw


  • anetoshi lubi to

#1113 Baton

Baton
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaJada Na Szpil

Napisano 02 listopad 2015 - 15:52

Kapusta, zloz papiery w piekarni Michalski na Giszowcu. Ostatnio widzialem ze kogos do roboty szukali.

www.facebook.com/jadanaszpil - Moja strona o Groundhoppingu Zapraszam ! 


#1114 Ania

Ania
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaWełnowiec

Napisano 02 listopad 2015 - 19:36

Albo wyslij cv do Kłosa, tam też w róznych punktach szukali cukierników.



#1115 batongks

batongks
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaWNC

Napisano 03 listopad 2015 - 09:07

allcomp polska sp. z o.o pracował ktoś?



#1116 MiRO

MiRO
  • SK1964
  • LokalizacjaKostuchna

Napisano 03 listopad 2015 - 10:01

Toczmek?

Podcast Trójkolorowy Szpil #03 (29.07.2021):

 

RAFAŁ GÓRAK:"Raczej w GieKSie mamy zakaz czytania forum. Taka sugestia, żeby być spokojniejszym, trzeba nie czytać, trzeba robić swoje."


#1117 anetoshi

anetoshi
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 03 listopad 2015 - 10:34

Szukam roboty . Zwód cukiernik . Jak by komuś coś sie obiło o uszy prosze o pw

W pączkarni Koło skarbka przyjmą cukiernika od zaraz

#1118 Toczmek89

Toczmek89
  • SK1964
  • LokalizacjaBrynów

Napisano 03 listopad 2015 - 12:37

allcomp polska sp. z o.o pracował ktoś?


Pracuje - pytania PW

#1119 SuchyTZN

SuchyTZN
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 04 listopad 2015 - 10:00

Udając się na kurs trenera personalnego - nie zamierzam zrobić papier i czekać na przypływ mega gotówki...

Nie chcę iść też tam po to, żeby potem opowiadać jak to jest fajnie być fit i prać ludziom mózgi.

Po prostu kręci mnie temat rozwoju fizycznego, chciałbym pomagać ludziom zadbać o siebie itp. Nie wiem czemu padł tekst - wydawanie pieniędzy na coś co się nie przyda w życiu. Dobrze wyglądać i być przy tym zdrowym nie przydaje się w życiu? Zawiało tutaj tekstem niczym nałogowego gracza komputerowego, a jestem pewien że nie o to Ci Kosa chodziło.

Myślałem nad zrobieniem kursu trenera personalnego, do tego dietetyka i iść w tym kierunku. Swoim postem chciałem jednak spytać jak to jest później ze startem w takiej branży, czy ciężko się dostać na siłownie (od czegoś trzeba zacząć), jak z zarobkami itp.

Ps. Przez trenera personalnego rozumiem osobe która potrafi poukładać plan treningowy, ma pojęcie o diecie, wie jak zdrowo to wszystko połączyć. Nie chodzi mi o osobe która dba tylko i wyłacznie o zdrowego "ducha" klientow, bo rzeczywiście nie rozumiem jak można komuś płacić za słuchanie jak żyć :)

 

Jest ciężko. Mało kto cię chce bez doświadczenia ew. jakichś sukcesów w sporcie. Siłownie czasami nie patrza na to czy trener pasjonuje się tym co robi, ze cieszy go to, że trenuje bo kocha lubi to robic - tylko czy umie sprzedać terning i czy ma na papierze wszystko. A poznalem wielu takich, ktorzy na papierze mieli rozne rzeczy, cuda nie widy a wiedze mieli co najmniej połowe mniejszą ode mojej (zeby nie bylo, nie twierdze ze jestem jakims mózgiem jeżeli chodzi o kulturystyke czy fitness, ale swoje wiem).



#1120 SuchyTZN

SuchyTZN
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 04 listopad 2015 - 19:32

Praca w RTV EURO AGD na magazyn... Ktoś coś wie jak tam jest, jakie warunki ? Czy na rozmowie jakieś dziwne pytania zadają ?



#1121 Danon

Danon
  • SK1964
  • LokalizacjaGiszowiec

Napisano 09 listopad 2015 - 21:42

Szukam roboty, 2 lata w Polskiej Grupie Farmaceutycznej stanowisko specjalista ds sprzedaży,wcześniej doświadczenie jako promotor i supervisor oraz animator ktoś coś?

#1122 borg

borg
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaGiSZOWiEC

Napisano 09 listopad 2015 - 22:56

Szukam roboty, 2 lata w Polskiej Grupie Farmaceutycznej stanowisko specjalista ds sprzedaży,wcześniej doświadczenie jako promotor i supervisor oraz animator ktoś coś?

co sie z tym PGF dzieje?zamykaja go na Giszu?bo slyszalem ze jakies zwolnienia tam wieksze byly.



#1123 fredWNC

fredWNC
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 10 listopad 2015 - 19:12

Siema robi lub robił  ktoś od nas w Lemar electric w Mysłowicach ?



#1124 multi

multi
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 10 listopad 2015 - 20:59

co sie z tym PGF dzieje?zamykaja go na Giszu?bo slyszalem ze jakies zwolnienia tam wieksze byly.



#1125 Antek

Antek
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 10 listopad 2015 - 21:56

Wiecie gdzie najlepiej zrobić kurs na operatora koparko-ładowarki?

Jaki koszt, czas trwania kursu?

Warto w ogóle robić coś takiego?


Użytkownik Antek edytował ten post 10 listopad 2015 - 21:56





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych