Skocz do zawartości


Zdjęcie

Praca


2980 odpowiedzi w tym temacie

#1076 Dobrzyk

Dobrzyk
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaWitosa

Napisano 19 październik 2015 - 07:10

Pracował/pracuje ktoś w NGK Ceramics w Gliwicach?

#1077 Kryss64

Kryss64
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 19 październik 2015 - 19:29

Poleci ktoś "dobre" biuro jeżeli chodzi o robota zagranicą ? A może ktoś już siedzący tam ma sprawdzona robota ?
Dajcie znać na PW 



#1078 ciachecki

ciachecki
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 19 październik 2015 - 22:00

Jak z pracą na cnc?warto wydawać kasę na kurs czy ciężko o prace bez doświadczenia?

#1079 Dobrzyk

Dobrzyk
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaWitosa

Napisano 19 październik 2015 - 23:54

Tak z ciekawości - opłaca sie robić kurs trenera personalnego? Jak z robotą później?
  • multi lubi to

#1080 Naujox

Naujox
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 20 październik 2015 - 09:06

Znów te błędne myślenie. To "co z robotą później" zależy od tego jakim trenerem będziesz, a nie od tego jaki papier będziesz miał. Nauczcie się, że żaden papier automatycznie "roboty" nie daje. Inwestujcie w siebie i w swoje umiejętności, w podejście do klienta, a nie w papiery.


"Rozwój polega na tym, że nieliczni przekonują wielu. Nowe myśli muszą się gdzieś pojawić, zanim będą mogły stać się poglądami większości." - Friedrich August von Hayek

http://imgur.com/WO4QcqL.png

#1081 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 20 październik 2015 - 09:16

znam czlowieka. ktory zaczynal od trenowanai w sieciowce, potem otworzyl z innymi trenerami swoje miejsce kaj trenowal i juz nie odpala kasy sieciowce, a dodatkowo pracuje jako taki "trener mentalny", cokolwiek to brzmi, ale zapotrzebowanie jest.

Jak jestes dobry i przyciagniesz do siebie osoby (a nie do sieciowki), to zarobisz. Zapotrzebowanie na takie uslugi sie zwiekszy, bo bogaci sie dalej bogaca i moda na sport przychodzi.



#1082 Smoke

Smoke
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKoszutka

Napisano 20 październik 2015 - 13:50

zdelegalizować coaching, kolejny bullshitjob


SPM SKK


#1083 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 20 październik 2015 - 14:10

Mnie też śmieszy, ale... skoro ludzie z tego korzystają i niektórym pomaga to co w tym złego?


Przyjaźń jest wszystkim!


#1084 wodnik

wodnik
  • Czytelnicy

Napisano 20 październik 2015 - 14:22

ja mam wrazenie ze wszyscy co wystepuja w youtubowych filmikach zachwalajac roznego rodzaju mental spotkania weekendowo sesesyjne dostali oferte w stylu oddamy wam kase za ten shit jak nas pochwalicie przed kamera



#1085 welur

welur
  • SK1964
  • LokalizacjaTauzen

Napisano 20 październik 2015 - 14:23

tak jak pisza koledzy powyzej, sam kurs nie wystarczy, dobry trener to przede wszystkim doświadczenie ( praktyka) a potem mozna byc trenerem, jedno jest pewne ze w dzisiejszym swiecie dla dobrych trenerów roboty nie zabraknie :)


"Presja? jaka presja? Presję odczuwają ludzie, którzy muszą nakarmić rodzinę. W piłce nie ma presji" - Jose Mourinho


#1086 wodnik

wodnik
  • Czytelnicy

Napisano 20 październik 2015 - 14:27

chialbym tylko rozroznic coachow ktorzy maja konkretny temat typu nauczyc sprzedazy a roznego rodzaju kursy typu mental way czy never work again czy tam mateusz grzesiak itd. dla mnie to nic nie daje papka dla wszystkich o wszystkim za gruba kase pod tytulem rusz dupe i zabierz sie do dzialania


Użytkownik wodnik edytował ten post 20 październik 2015 - 14:27

  • Smoke lubi to

#1087 JOHAN 13

JOHAN 13
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 20 październik 2015 - 14:41

Podepna sie po temat kursow. Ktoś może robił jakiś kurs przez neta ? Jak np mo sie kurs trenera piłki nożnej , czy papiery som takie same jak na kursie stacjonarnym ? Wiadomo że na stacjonarnym jest w ciul praktyki i zajęc z znanymi trenerami czy piłkarzami.Znodłech takie coś https://pakis.pl/ i mnie to ciekawi bo u mnie cięzko z czasym i taki kurs przez neta byłby dobry ale nie chcioł bych wyjebać kasy w błoto.



#1088 blazej

blazej
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBrynów

Napisano 20 październik 2015 - 14:42

Swoją drogą jakby ktoś był Coachem biznesowym  w firmie to proszę o PW mam parę pytań:)



#1089 Smoke

Smoke
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKoszutka

Napisano 20 październik 2015 - 14:42

Ciebie to Kosa śmieszy, a mnie to przeraża ;)


SPM SKK


#1090 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 20 październik 2015 - 14:58

Ale co Ciebie przeraża? Że ktoś wydaje swoje pieniądze na coś co mu się nie przyda w życiu? Nie raz, nie dwa się tak robi. Mnie to śmieszy, bo ja uważam że taki mentalny coach by mi się nigdy nie przydał, ale wiem że jest wiele osób, którym by pomógł. Pytanie jak bardzo i czy jest to warte danej ceny.


Użytkownik kosa edytował ten post 20 październik 2015 - 14:59

Przyjaźń jest wszystkim!


#1091 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 20 październik 2015 - 15:05

Podepna sie po temat kursow. Ktoś może robił jakiś kurs przez neta ? Jak np mo sie kurs trenera piłki nożnej , czy papiery som takie same jak na kursie stacjonarnym ? Wiadomo że na stacjonarnym jest w ciul praktyki i zajęc z znanymi trenerami czy piłkarzami.Znodłech takie coś https://pakis.pl/ i mnie to ciekawi bo u mnie cięzko z czasym i taki kurs przez neta byłby dobry ale nie chcioł bych wyjebać kasy w błoto.

 

A co chcesz robić po takim kursie? Gdzie pracować i z kim?


Przyjaźń jest wszystkim!


#1092 Toczmek89

Toczmek89
  • SK1964
  • LokalizacjaBrynów

Napisano 20 październik 2015 - 15:58

jeżeli chodzi o kursy profesjonalnych Coachów, to ja polecam BTI Polska.

Miałem okazję być na szkole sprzedaży, szkolenie jest dopasowane do uczestników, prowadzący dzwonił przed szkoleniem do każdego i przeprowadzał z nim około 1-godzinną rozmowę pytając go czego by chciał się nauczyć i łapiąc ciekawe teorie na bazie samej rozmowy, które np u mnie były prawdziwe (a nie powiedziałem tego chujkowi :hihi: ).

Dużo się nauczyłem, ale prawda jest taka, że on tylko wskazywał drogę(materiały do nauki, ćwiczenia), a co się z tym zrobi to już wybór każdego..

 

Jeśli ktoś ma jakieś pytania mogę odpowiedzieć na PW, ewentualne mogę udostępnić jakieś materiały


  • kosa lubi to

#1093 JOHAN 13

JOHAN 13
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 20 październik 2015 - 17:04

A co chcesz robić po takim kursie? Gdzie pracować i z kim?

 

Może nie nawet pracować co pomagać.Szkolić dzieciakow w klubie.Bardziej robota za Bóg zapłać ale papiery trzeba mieć bo miasto na takie coś daje troche kasy i wymago.



#1094 Wygan

Wygan
  • SK1964
  • LokalizacjaRuda Śl

Napisano 20 październik 2015 - 17:05

Johan jako instruktor mozesz szkolic conajwyzej dzieci i chyba seniorow do 5 ligi,pozniej masz juz studia (awf) albo kursy przy ŚZPN.
Tak było na pewno pare lat temu,teraz moglo sie coś zmienić,ale radze poszperać na stronach PZPN-u bądź ŚZPN.



#1095 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 20 październik 2015 - 17:06

co innego szkolenia z obslugi klienta, sprzedazy, budowania dobrych relacji w firmie, zarzadzania czy prezencji (moja matka takie cos prowadzi), a co innego ten "coaching" o zyciu. Gada jakis ciul hasla typu "musisz uwierzyc w siebie", "chciec to moc", "jak wstaniesz rano i bedziesz duzo robil to bedziesz bogaty" hahaha. Ale jak sa ciule co na to chodza, to ja nie widze powodow, zeby to hejtowac. Pelen podziw dla ludzi, ze znalezli frajerow, ktorzy za to placa.



#1096 Toczmek89

Toczmek89
  • SK1964
  • LokalizacjaBrynów

Napisano 20 październik 2015 - 17:41

co innego szkolenia z obslugi klienta, sprzedazy, budowania dobrych relacji w firmie, zarzadzania czy prezencji (moja matka takie cos prowadzi), a co innego ten "coaching" o zyciu. Gada jakis ciul hasla typu "musisz uwierzyc w siebie", "chciec to moc", "jak wstaniesz rano i bedziesz duzo robil to bedziesz bogaty" hahaha. Ale jak sa ciule co na to chodza, to ja nie widze powodow, zeby to hejtowac. Pelen podziw dla ludzi, ze znalezli frajerow, ktorzy za to placa.

 

serio są aż takie szkolenia?

 

tak szczerze, to nie wiem,

ja postrzegałem coaching jako pracę nad sobą pod kątem pracy teoretycznej i praktycznej nad zwiększaniem wiary w siebie, używaniem swoich mocnych stron i świadomości słabych stron, itp, itd

 

chyba, że to powyżej trkatujesz jak to co napisałeś :hihi:

ale to też niektórym faktycznie może pomóc, jeśli jest dobry trener



#1097 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 20 październik 2015 - 17:47

"az takie szkolenia" odnosi sie do czego? Do tego co moja matka robi, czy do tego "musisz uwierzyc w siebie" ?



#1098 Toczmek89

Toczmek89
  • SK1964
  • LokalizacjaBrynów

Napisano 20 październik 2015 - 18:03

apropo tego co gada jakiś ciul :hihi:

nie umiem sobie wyobrazić, że takie szkolenia chujowe istnieją, po prostu wydaje mi się, że szybko by poszła fama, że to chujowe i by poszło w piździec :)



#1099 JOHAN 13

JOHAN 13
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 20 październik 2015 - 19:12

Johan jako instruktor mozesz szkolic conajwyzej dzieci i chyba seniorow do 5 ligi,pozniej masz juz studia (awf) albo kursy przy ŚZPN.
Tak było na pewno pare lat temu,teraz moglo sie coś zmienić,ale radze poszperać na stronach PZPN-u bądź ŚZPN.

 

 

No tu chodzi o tych najmniejszych 6-8 lat.A na tego trenera 2 klasy to już trzeba studia?



#1100 Wierzba

Wierzba
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 20 październik 2015 - 21:21

Na żadnego trenera nie potrzebujesz studiów o ile robisz kursy w OZPN, chyba dopiero do UEFA PRO potrzebna jest matura. Kursy w związku są najszybszą opcja, a robiąc kursy na AWFie i tak musisz wrócić do związku żeby mieć papier Uefowski


  • kosa lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych