Skocz do zawartości


Zdjęcie

Praca


2979 odpowiedzi w tym temacie

#26 chudy

chudy
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 02 sierpień 2013 - 15:48

Haha, i co taka mina? Uchyl rąbka tajemnicy ;)

Robota na shellu koło Carrefoura do wyboru praca na podjeździe albo na kasie.

Pierwsze 3 miesiące umowa zlecenie 7 zł brutto co wychodzi jakieś 800 zł (nie wiem czy za ulotki niema więcej...) dziwnie rozłożone godziny pracy (czasami po 12h, czasami 8h i niema tak, że 12h i dzień wolny ino np. 2 dni po 12 i dzień wolny, albo jeden dzień 12h i 2 dni wolnego... NIC Z TEGO NIE ZROZUMIAŁEM ;O) po 3 miesiącach tzn próbnych umowę o prace na 2 lata za 1600 brutto.

Do tego na podjeździe musisz sprzedawać tą ichniejszą benzyne i jeszcze jakieś dwa inne płyny, musisz z tym wyrabiać jakąś norme i za to jakieś chyba 300 zł miesięcznie dostajesz, na kasie też jakies red bull itp.

Byłem na tej rozmowie wczoraj o 11 miał dziś dzwonić bo jeszcze ileś tam kandydatów ma.

Na razie nie dzwonił i w sumie chyba dobrze

 

A się rozpisałem ;D



#27 Homer

Homer
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 02 sierpień 2013 - 16:46

 

Pierwsze 3 miesiące umowa zlecenie 7 zł brutto co wychodzi jakieś 800 zł

 

Ale dramat; chyba już w Chinach nawet więcej płacą na godzinę :dead:



#28 Bugi

Bugi
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 02 sierpień 2013 - 17:08

Ale dramat; chyba już w Chinach nawet więcej płacą na godzinę :dead:

 

Moja baba była miesiąc temu na wycieczce w Chinach. Mówiła,że po przeliczeniu laski w sklepach zarabiają w Pekinie jakieś 1200-1600zł. Wynajem mieszkania to kwota rzędu 4000zł miesięcznie,dlatego ludzie często tam wynajmują pokoje,coś jak Polacy w Anglii.

 

Kwoty te pewnie odnoszą się tylko do Pekinu,ale gołym okiem widać,że praca za kilka $ miesięcznie to bajka.



#29 wojtaskatowice

wojtaskatowice
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBogucice

Napisano 02 sierpień 2013 - 20:48

Legalna praca dla opiekunek/ów dla osób starszych/chorych w Niemczech.

- zarobki 1000/1300 euro

- bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie

- elastyczne terminy wyjazdów

- wsparcie i kontakt z koordynatorem firmy pośredniczącej

 

Oczekiwania:

 

- komunikatywna znajomość języka niemieckiego

-  doświadczenie w pracy z osobami starszymi/chorymi

- mile widziane prawo jazdy kat. B

Więcej szczegółów pw lub pod nr. 504860249



#30 Krist VB

Krist VB
  • SK1964
  • LokalizacjaBastion

Napisano 02 sierpień 2013 - 21:27

zatrudnię dwie dziewczyny do kas na jutro


Doniu, dzwon nastepnym razem pora dni wczesniej.

#31 19pimp64

19pimp64
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 03 sierpień 2013 - 06:55

byles na rozmowie?

Jeszcze nie byłem. Widzę dużo ofert i słyszę dużo opini o nich że np są już jakiś czas te same. Nowa firma może jakaś praca stała i na dłuższy okres. Ciekawy jestem czy każdy może tam składać CV nie tylko informatycy .



#32 boll99

boll99
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 07 sierpień 2013 - 10:33

ze str. jaw.pl :

 

Firma AJP z siedzibą w Jaworznie ul. Wojska Polskiego 2 tel.: 326155097
zatrudni:

- operatorów sprzętu ciężkiego (spychaczy oraz ładowarek klasa II i III),
- mechaników


Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny 326155097 lub osobiste stawienie się w siedzibie firmy.



#33 Marcin64

Marcin64
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 10 sierpień 2013 - 16:29

Słyszał ktoś o pracy w zaopatrzeniu?  samochody do 3,5 tony.



#34 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 11 sierpień 2013 - 22:07

Szukam kobiety do rozdawania ulotek we wtorek w godzinach 14:00-18:00 w centrum Katowic. 50 złotych na rękę, możliwość częstszej współpracy. Kontakt poprzez prywatną wiadomość.


Przyjaźń jest wszystkim!


#35 firsttofight

firsttofight
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaWełnowiec

Napisano 12 sierpień 2013 - 07:43

Pilnie poszukuję kogoś kto załatwi mi badania - medycyna pracy - ogólnobudowlane na wysokość powyżej 3 metrów. PW bardzo pilne. 

 

 

 

:andrut:



#36 Baton

Baton
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaJada Na Szpil

Napisano 12 sierpień 2013 - 07:55

Jak chcesz legalnie od ręki zrobisz w Prof-Med na ulicy Żelaznej. Trwa to ok 3h i dostaniesz papierek (konieczne skierowanie)

 

(Poprawione dzięki Papuśny)


www.facebook.com/jadanaszpil - Moja strona o Groundhoppingu Zapraszam ! 


#37 Papuśny

Papuśny
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 12 sierpień 2013 - 08:10

Jak chcesz legalnie od ręki zrobisz w Prof-Med na ulicy Żeliwnej. Trwa to ok 3h i dostaniesz papierek (konieczne skierowanie)

 

 

Na Żelaznej.



#38 firsttofight

firsttofight
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaWełnowiec

Napisano 12 sierpień 2013 - 09:02

Na Żelaznej.

udało mi się znaleźć z 20 poradni medycznych, 2- jedna w chorzowie za niebagatela 240zł a drugą u nas w Katowicach wycenioną wizytę na 130-140zł, w tym że pani Doktor zaznaczyła mi że nie każdy te badania przechodzi, a pieniądze  znikają już na ich kontach :P
Może mi ktoś dokładnie określić co tam badają? Na skierowaniu nie mam wypisanych czynników szkodliwych więc mam w tym jakiś plus. A co do reszty przychodni 90% lekarzy zachowali się jakby byli w zmowie, mają urlopy  :D


  • Killer lubi to

#39 Papuśny

Papuśny
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 12 sierpień 2013 - 09:13

udało mi się znaleźć z 20 poradni medycznych, 2- jedna w chorzowie za niebagatela 240zł a drugą u nas w Katowicach wycenioną wizytę na 130-140zł, w tym że pani Doktor zaznaczyła mi że nie każdy te badania przechodzi, a pieniądze  znikają już na ich kontach :P
Może mi ktoś dokładnie określić co tam badają? Na skierowaniu nie mam wypisanych czynników szkodliwych więc mam w tym jakiś plus. A co do reszty przychodni 90% lekarzy zachowali się jakby byli w zmowie, mają urlopy   :D

 

Ciśnienie, laryngolog, psychotesty, okulista jak na wysokościowe to jakieś przejście po belce, spirometria, może coś więcej ale na tą chwilę nie pamiętam. Generalnie każdy przechodzi nawet chopy co mają około 60 lat. Więc nie masz czego się obawiać. 



#40 Marcin.no

Marcin.no
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaZawodzie

Napisano 12 sierpień 2013 - 09:22

w zależności czy nie masz problemów ze wzrokiem jeśli chodzi o wysokościowe.

#41 borg

borg
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaGiSZOWiEC

Napisano 12 sierpień 2013 - 09:51

ja robiłem na ul Teatralnej w Katowicach.z badan co pamiętam jest internista,okulista ,laryngolog i neurolog.

badania przejdziesz bez problemu tylko długo jakoś to trwa.ja siedziałem z kilka godzin tam.



#42 marekl

marekl
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 12 sierpień 2013 - 09:56

W Chorzowie w jeden dzień w ado-med 2. Przi pracy powyżej 3 m. jest okulista,laryngolog,neurolog i badania psychotechniczne.



#43 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 12 sierpień 2013 - 15:55

Jestem prawie slepy na jedno oko, przeszlem te badania z palcem w dupie, tzn. pani mi zaznaczyla ze chujowo wiedze na to oko, ale nie mialo to wplywu na efekt koncowy.

Wiec nie wiem od czego to zalezy, ponoc jak cisnienie jest mega chujowe to nie raz zawracaja :huh:

 

PS: Robisz w Hirchu na dworcu, czy beda cie ciepac po roznych budowach?


"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#44 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 12 sierpień 2013 - 15:57

Ogolnie te badania wysokosciowe to niezla farsa, 150 zl za takie gowno, zwykla formanosc, a trzeba rawie 3 h spedzic u tych darmozjadow, dobrze ze firm  mi to placila, bo inaczej chuj by mnie strzelil.


"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#45 Byku

Byku
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 15 sierpień 2013 - 19:03

Jaki najlepiej zrobic kurs spawacza? MIG/MAG/TIG? Po ktorym najszybciej znajdzie sie dobra prace? Albo czy w ogle jest sens robic taki kurs z wlasnych pieniedzy? Bo jak wiadomo po samym kursie nie ma doswiadczenia...



#46 Bugi

Bugi
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 15 sierpień 2013 - 21:14

Jeszcze nie byłem. Widzę dużo ofert i słyszę dużo opini o nich że np są już jakiś czas te same. Nowa firma może jakaś praca stała i na dłuższy okres. Ciekawy jestem czy każdy może tam składać CV nie tylko informatycy .

Kumpela pracuje w Capgemini. Twierdzi,że są konkurencją dla IBM,bo zajmują się tymi samymi projektami. Najważniejsze tam są języki,a nie informatyka.Przynajmniej z tego,co ona mówiła. No i jeśli znasz tylko angielski,to będziesz zarabiał najmniej,bo angielski to język,który zna większośc ludzi.



#47 Guest_Ligota_*

Guest_Ligota_*
  • Anonimowi

Napisano 17 sierpień 2013 - 12:43

Byłem dziś na spotkaniu(choć sam jadę do pracy do Francji) z pracodawcami z Niemiec , chciałem zobaczyć ja wygląda  (w hotelu niedaleko B1), było bardzo dużo ludzi. Ale to nie o tym chciałem napisać. Zachowanie co niektórych "ludzi" było dramatyczne. Chamskie odzywki, docinki że ktoś się tam spóźnił (do Niemców), kurwa dramat, jebane bydło. A potem mają pretensje że nas tak a nie inaczej ktoś postrzega na zachodzie. Kurwa po prostu dramat, szkoda mi tylko tych którzy umieli się zachować i musieli patrzyć na tych debili.  I były to stare chłopy nie jakie małolaty.



#48 Lars

Lars
  • SK1964

Napisano 17 sierpień 2013 - 12:52

Ale o czym Ty piszesz ? O pracy? Stadionie ? Nie za bardzo można zrozumieć o co Tobie chodzi.



#49 Bugi

Bugi
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 17 sierpień 2013 - 12:54

Ale o czym Ty piszesz ? O pracy? Stadionie ? Nie za bardzo można zrozumieć o co Tobie chodzi.

Ja też niewiele skumałem :)



#50 Michał1964

Michał1964
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 18 sierpień 2013 - 02:20

Jest ktoś z firmy z Huhtamaki,- Paccor    Siemce na forum? Dajcie znać na PW i szpilu ! Plus to wspólne piwo na Dąbrówce , BGC i Nikiszu ostatnio na Paderewie.

Pozdro Pluta Boguś i Maki z mojej strony TYLKO GieKSa.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych