Skocz do zawartości

Zdjęcie

Prasa, Internet, TV - piłkarsko

3947 odpowiedzi w tym temacie

#26 blazej

blazej
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBrynów

Napisano 23 lipiec 2013 - 11:04

Potem byś mowil, że ich zlekcewazyli i że myśleli że wygrają po 3:0.Rozumiem Cię i rozumiem Góraka.Mimo wszystko lepiej odpowiedzieć jak Gorak niż potem czytać wywiady, że w Suwałkach na ścianie wiszą jego wypowiedzi i to nas zmobilizowało.
  • venom64 lubi to

#27 Gregg

Gregg
  • LokalizacjaOberschlesien/Wales

Napisano 23 lipiec 2013 - 12:09

Przed chwilą piłkarze GieKSy wyjechali na mecz 1/32 Pucharu Polski. W ramach tych rozgrywek przeciwnikiem naszego zespołu będą Wigry Suwałki. Mecz odbędzie się w środę o godz. 19.00 w Suwałkach. Po tym spotkaniu GieKSa jednak nie wraca do Katowic. Piłkarze udadzą się do Szczecina, gdzie będą się przygotowywać do niedzielnego spotkania z Flotą.

Ważną informacją jest, że już wszystkie umowy z nowymi zawodnikami zostały podpisane i pozostał tylko proces rejestracji.

Przedstawiamy kadrę, która znalazła się w autokarze:

Budziłek, Dobroliński, Cholerzyński, Chwalibogowski, Czerwiński, Duda, Figiel, Fonfara, Gancarczyk, Kamiński, Kowalczyk, Napierała, Pietrzak, Pitry, Sadzawicki, Wołkowicz, Wróbel, Zieliński.

To juz wiadomo ze Zenia bedzie sie ogrywał w rezerwach,szkoda tylko ze zamiast Czerwinskiego niema Gonza.

#28 blazej

blazej
  • LokalizacjaBrynów

Napisano 23 lipiec 2013 - 12:11

Jak ma grać Goncerz jak on nawet na zgrupowaniu nie był.

#29 Bart

Bart
  • SK1964
  • LokalizacjaTauzen/Paderewa

Napisano 23 lipiec 2013 - 12:16

Panowie Goncerz dopiero zaczyna treningi po kontuzji.

#30 Jurek

Jurek
  • SK1964

Napisano 23 lipiec 2013 - 12:20

Jaki kurwa ciezki mecz? Ja pierdole. Zawsze te glupie gadanie, ze ciezki mecz, wymagajacy rywal, trudny teren. 

Czy nigdy trener nie moze powiedziec, ze "jedziemy ich zajebac" i przywiezc 3 punkty/przejsc PP.

Strasznie mnie irytuje takie podejscie. Zamiast natchnac (nawet w wywiadach) pozytywnym pierdolnieciem czy to nas czy pilkarzy to znow mamejskie gadanie...

najgorsze co może być w sporcie to zlekceważenie rywala. W pucharach przeciwnik z niższej ligi niekoniecznie jest łatwym rywalem. Grunt żeby wygrali.

#31 DziEs

DziEs
  • SK1964

Napisano 23 lipiec 2013 - 12:22

Panowie Goncerz dopiero zaczyna treningi po kontuzji.

... ale dla niektórych jak widać powinien jechać dla zasady - bo on jest fajny, a Alan jest beee ...

Ludzie opamiętajcie się - dajcie Goncerzowi wyzdrowieć do końca, popracować nad formą - a jak będzie w formie to na pewno dostanie swoją szansę - inaczej nie przedłużano by z nim kontraktu. Chociaż teraz dopiero może mieć ciężko zawalczyć o pierwszy skład.

#32 irishman

irishman

Irishman - 1968

Napisano 23 lipiec 2013 - 12:44

Jaki kurwa ciezki mecz? Ja pierdole. Zawsze te glupie gadanie, ze ciezki mecz, wymagajacy rywal, trudny teren. 

Czy nigdy trener nie moze powiedziec, ze "jedziemy ich zajebac" i przywiezc 3 punkty/przejsc PP.

Strasznie mnie irytuje takie podejscie. Zamiast natchnac (nawet w wywiadach) pozytywnym pierdolnieciem czy to nas czy pilkarzy to znow mamejskie gadanie...

Nie zgodzę sie Junior. Po pierwsze to jest pierwszy oficjalny mecz w sezonie, który zawsze jest trudny. Po drugie to my jestesmy niby faworytem, więc oni zagrają na luzie, do tego u siebie i wypoczęci, a my pod presją, po podróży. Po trzecie w głoowach wszyscy mają te nieudane poprzednie starty co stanowi dodatkowe obciążenie. No więc ja wolę, aby trener tak zmotywował drużyne, żeby zagrała na 110% swoich możliwości i wygrała 5:0 (o ile jest taka dobra) niż mielibyśmy znów popłynąć.

"Ekstraklasa albo śmierć!!!"

#33 Tomson

Tomson

Napisano 23 lipiec 2013 - 12:58

Nie może być tak, że GKS Katowice jedzie grać z przeciętnym zespołem i czuje jakikolwiek respekt. To ma być walec, który przejedzie się po przeciwniku. Oni się mają bać, nie my.

#34 Sivvy_Brynów

Sivvy_Brynów

Napisano 23 lipiec 2013 - 13:06

Sorry, ale co poniektórzy to chyba żyją czasami gdzie po boisku biegal Furtok a naszymi przeciwnikami było Bordeaux w pucharach. Od lat paru jesteśmy tylko pierwszoligowym średniakiem.

• mrinda lubi to

#35 Miłosz1964

Miłosz1964
  • LokalizacjaMysłowice

Napisano 23 lipiec 2013 - 13:13

Dokładnie. To że jestesmy marką z przeszłości nie znaczy że dalej tak jest.

GKS ma być takim walcem ale obecnie chyba każdy wie jak jest,nazwa i tradycja nie grają.

Dołączona grafika

#36 Atest

Atest
  • SK1964
  • LokalizacjaEKSTRAKLASA ALBO ŚMIERĆ

Napisano 23 lipiec 2013 - 13:16

Sorry, ale co poniektórzy to chyba żyją czasami gdzie po boisku biegal Furtok a naszymi przeciwnikami było Bordeaux w pucharach. Od lat paru jesteśmy tylko pierwszoligowym średniakiem.

Nie uważasz,że to Ty żyjesz w takiej ustawicznej mizerri(po włosku :hihi: )

Mamy podstawy żeby wymagać od nich grania na wysokim poziomie i zwycięstw.Czas krula się skończył,nadchodzi czas ekstraklasy.

#37 Jurek

Jurek
  • SK1964

Napisano 23 lipiec 2013 - 13:18

nawet za czasów Furtoka nie jechaliśmy nigdzie na pewniaka.

Pamiętajcie finał z 86 roku, graliśmy wtedy z wielkim Górnikiem, który miał się po nas przejechać jak walec, nie czuł przed nami respektu.... za to potem pożyczali nam szampany...

#38 Tomson

Tomson

Napisano 23 lipiec 2013 - 13:29

Górnik Zabrze - GKS Katowice - Wigry Suwałki  "Znajdź niepasujący element"

To nie finał Pucharu Polski, tylko runda, którą powinniśmy mieć z góry zaznaczoną jako "wygrana". Przypadki się zdarzają, ale w naszym wypadku już nie powinno być o tym mowy.

#39 w3g

w3g

Napisano 23 lipiec 2013 - 13:36

Ważną informacją jest, że już wszystkie umowy z nowymi zawodnikami zostały podpisane i pozostał tylko proces rejestracji.

Czyli Widuch podpisał kontrakt?

Można się pogubić....

GKS KATOWICE

#40 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 23 lipiec 2013 - 13:42

Nie zgodzę sie Junior. Po pierwsze to jest pierwszy oficjalny mecz w sezonie, który zawsze jest trudny. Po drugie to my jestesmy niby faworytem, więc oni zagrają na luzie, do tego u siebie i wypoczęci, a my pod presją, po podróży. Po trzecie w głoowach wszyscy mają te nieudane poprzednie starty co stanowi dodatkowe obciążenie. No więc ja wolę, aby trener tak zmotywował drużyne, żeby zagrała na 110% swoich możliwości i wygrała 5:0 (o ile jest taka dobra) niż mielibyśmy znów popłynąć.

Tyle, ze jego wypowiedzi wygladaja zawsze tak samo. zawsze asekuracja...

"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.

#41 Jurek

Jurek
  • SK1964

Napisano 23 lipiec 2013 - 13:42

Górnik Zabrze - GKS Katowice - Wigry Suwałki  "Znajdź niepasujący element"

chyba Ci logika szwankuje, skoro tego nie kumasz.

Różnica 'na papieże' między tamtą GieKSą i tamtym Górnikiem, była całkiem podobna jak obecnej GieKSy i Wigier.

To że powinniśmy wygrać, nie oznacza że mamy lekceważyć rywala. Do każdego trzeba podchodzić z szacunkiem i pełną koncentracją, o ew. łatwych zwycięstwach można mówić PO, a nie PRZED.

#42 Sivvy_Brynów

Sivvy_Brynów

Napisano 23 lipiec 2013 - 13:43

Nie uważasz,że to Ty żyjesz w takiej ustawicznej mizerri(po włosku :hihi: )

Mamy podstawy żeby wymagać od nich grania na wysokim poziomie i zwycięstw.Czas krula się skończył,nadchodzi czas ekstraklasy.

Nie, nie uważam. wystarczy posłuchać naszego prezesa w jakim tonie wypowiada się o sytuacji organizacyjno sportowej w naszym klubie. Jeśli nie oglądałes to w skrócie - może i irka nie ma ale zostawił po sobie taki burdel że jeszcze będzie się nam to odbijać latami i dlatego nie traktuje jeszcze naszej drużyny jako potencjalnego "walca" a każde zwycięstwo będę traktować jako miłą niespodziankę a nie jak mus

#43 kibard

kibard
  • SK1964

Napisano 23 lipiec 2013 - 13:47

To jest oznaka pewnego szacunku do przeciwnika. Nikt nie powie, że jedzie grać z ogórkami, bo najzwyczajniej w świecie nie wypada, a co myślą i jak rozmawiają między sobą na temat przeciwnika to inna sprawa, która nie powinna wychodzić z szatni. 

#44 Tomson

Tomson

Napisano 23 lipiec 2013 - 13:55

chyba Ci logika szwankuje, skoro tego nie kumasz.

Różnica 'na papieże' między tamtą GieKSą i tamtym Górnikiem, była całkiem podobna jak obecnej GieKSy i Wigier.

To że powinniśmy wygrać, nie oznacza że mamy lekceważyć rywala. Do każdego trzeba podchodzić z szacunkiem i pełną koncentracją, o ew. łatwych zwycięstwach można mówić PO, a nie PRZED.

Wiem, że bardzo chcesz sie odgryźc za pewną porażkę i czepiasz sie wszystkiego co napisze. Odpowiadam Ci zatem - ja uważam, że GKS Katowice musi budzić respekt. Nieistotne jest dla mnie to czy gra w składzie Tomasz Wróbel czy gram ja ...  Koniec tematu

#45 Lars

Lars
  • SK1964

Napisano 23 lipiec 2013 - 14:14

Kurwa na papieże ... Papież Franciszek :chamisko: a mnie z angielskiego poprawiał :)

Skoro poczyniliśmy takie wzmocnienia i mamy ułożony w miarę możliwości klub, to powinna być tylko niewiadoma w postaci wyniku dla nas, tym bardziej, że poprzednie lata były mega porażkami. Chodzi też o to, że zawodnikom trzeba wmawiać, że to jest GKS Katowice i mamy przeć do EX, a taki mecz to ma być przebieżka przed ligą.

#46 Jurek

Jurek
  • SK1964

Napisano 23 lipiec 2013 - 14:17

Wiem, że bardzo chcesz sie odgryźc za pewną porażkę i czepiasz sie wszystkiego co napisze. Odpowiadam Ci zatem - ja uważam, że GKS Katowice musi budzić respekt. Nieistotne jest dla mnie to czy gra w składzie Tomasz Wróbel czy gram ja ...  Koniec tematu

pierwsze słysze, żebyśmy jakieś starcie mieli, a co dopiero o porażce... co za tym idzie posądzanie o chęć odgryzania jest równie nietrafiona jak pozostała część twoich wypowiedzi.

Oczywiście że GKS Katowice powinien wzbudzać respekt, oczywiście że powinien jutro wygrać, oczywiście ze naszym zasranym obowiązkiem jest przechodzić w cuglach pierwsze rundy PP. Tyle że nie o tym się dyskusja toczy, a o profesjonalnym podejściu do spotkania i nie dopisywania sobie punktów przed meczem. Przeczytaj to sobie jeszcze raz od początku i spóbuj zrozumieć.

#47 Jurek

Jurek
  • SK1964

Napisano 23 lipiec 2013 - 14:21

Kurwa na papieże ... Papież Franciszek :chamisko: a mnie z angielskiego poprawiał :)

w przeciewieństwie do zarządzających forum nie mam możliwości edycji :P

Na swoje usprawiedliwienie podam, że nie nowe forum nie podkreśla błędów, które trafić się mogą przy szybkim pisaniu. Natomiast twój błąd był gramatyczny, a nie ortograficzny ;)

#48 Atest

Atest
  • SK1964
  • LokalizacjaEKSTRAKLASA ALBO ŚMIERĆ

Napisano 23 lipiec 2013 - 14:27

w przeciewieństwie do zarządzających forum nie mam możliwości edycji :P

Na swoje usprawiedliwienie podam, że nie nowe forum nie podkreśla błędów, które trafić się mogą przy szybkim pisaniu. Natomiast twój błąd był gramatyczny, a nie ortograficzny ;)

Chyba dramatyczny.

#49 Wierny

Wierny

Napisano 23 lipiec 2013 - 18:53

Tomasz Wróbel we wtorek podpisał roczną umowę z GKS-em Katowice. - Miałem oferty z innych klubów T-Mobile Ekstraklasy i I ligi. Była też oferta z Chorzowa - przyznaje nowy nabytek klubu z Bukowej.

GKS Katowice zbroi się przed rundą jesienną sezonu I ligi. Wśród zawodników, którzy we wtorkowe popołudnie podpisali kontrakty z katowickim klubem są m.in. Michał Zieliński i Tomasz Wróbel. Szczególnie elektryzuje nazwisko tego drugiego, który przez ostatnie miesiące był przymierzany do angażu w Ruchu Chorzów. 

Co zadecydowało o tym, że Wróbel wylądował przy Bukowej? - Przymiarki do transferu na Cichą były, ale całe życie byłem związany z Katowicami. Bardzo zżyłem się z chłopakami z GieKSy, więc moja decyzja nie mogła być inna niż transfer do tego klubu - przekonuje 31-latek.

Wpływ na decyzję doświadczonego skrzydłowego miały także sprawy rodzinne. - Propozycje były i z I ligi, i z T-Mobile Ekstraklasy. Sytuacja osobista zmusiła mnie jednak do tego, by wrócić na Śląsk. Powiedziałem sobie wtedy, że jeśli mam wracać, to tylko do GieKSy. Katowice to moje miejsce na ziemi - zapewnia Wróbel.

Podpisanie umowy poprzedziły długie negocjacje. - Wstępne rozmowy były prowadzone od początku lipca. Nie były to jakieś zaawansowane negocjacje. Wymieniliśmy z prezesem kilka zdań i obie strony wyraziły zainteresowanie nawiązaniem współpracy. Potem wszystko potoczyło się już bardzo szybko i praktycznie w kilka dni udało się to sfinalizować. Cieszę się, że będzie mi dane grać w tym klubie - przyznaje Wróbel. 

Charakterny zawodnik studzi emocje kibiców, którzy widzą GieKSę w roli pretendenta do walki o awans do elity. - Wiem, jakie są w mieście nastroje, bo żyłem w Katowicach i to moje miejsce na ziemi. Zdaję sobie jednak sprawę, jak wiele rzeczy musi się złożyć w całość, żeby taki awans wywalczyć. Naprawdę nie jest to łatwa sprawa - przestrzega były gracz GKS-u Bełchatów. 

Do oczekiwań fanów z Bukowej podchodzi ze zrozumieniem. - Kibicom niczego nie można zarzucić, ja sam jestem jednym z nich i chciałbym, żeby ta drużyna w końcu awans wywalczyła. Takiemu miastu i klubowi nie przystoi mieć drużyny w I lidze. GieKSa zasługuje na to, żeby grać z najlepszymi, a najlepsi są w ekstraklasie. Trzeba konsekwentnie robić postępy i piąć się w górę tabeli - wskazuje piłkarz drużyny ze Katowic.

za sś

Tutaj na potwierdzenie tego, że Wróbel jest kibicem GieKSy 

#50 Mariuszz79

Mariuszz79
  • SK1964

Napisano 23 lipiec 2013 - 19:13

Cos ciekawego było o nas w Futbol Raporcie?

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych