Skocz do zawartości


Zdjęcie

Seria Football Manager


185 odpowiedzi w tym temacie

#26 Bhoy

Bhoy
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBytków

Napisano 17 listopad 2014 - 21:17

Silnik meczowy zjebany totalnie. Bramki ino z wrzutek lub rogów zero gry prostopadłymi podaniami. Wyszła jedna łatka likwidująca głupie zachowania bramkarzy, ale chuja dała. W tej chwili jest testowana łatka zewnętrznie i wewnętrznie. Ogólnie te duże wyniki to sporo ludzi ma kłopot plus zjebane niższe ligi właśnie. Ogólni SI mają wyjebane na narzekanie graczy i się nie spieszą z patchem, ale jest plota, że nowa łatka na dniach będzie.



#27 19mózG64

19mózG64
  • SK1964

Napisano 18 listopad 2014 - 02:52

Ogólnie polską ligę podobno zjebali totalnie :)

Jak w Dolcanie Ząbki 3 jest kontuzjowanych w pierwszej połowie, potem szybka wymiana a w przerwie schodzi 4 zawodników tak jakby to była zmiana taktyczna ale nikt się nie pojawia na boisku, istna parodia. Zbyt częste kontuzje jak zwykle na początku patchy. No i gole z dystansu zawodników z wykończeniem 2 i strzały z dystansu 1

Ta gra nigdy nie zostanie doprecyzowana.


  • Pluszako lubi to

Kto kocha ten wierzy

GKS KATOWICE!

 

"Zrobimy wszystko by klub zagrał w Ekstraklasie, bo dla metropolii to wstyd, by tylko jedna drużyna grała w Ekstraklasie"


#28 Eric Cantona

Eric Cantona
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 18 listopad 2014 - 11:31

W dobrym momencie poruszyliście temat, bo chciałem z nudów zakupić FM 2015, ale jednak poczekam na kolejnego. Ostatni w jaki grałem, to był 2013 i był dla mnie kozacki. Po dwóch latach myślałem, że będzie moc ale widocznie...coś tu się nie zgadza.

 

FM 2013 miał wiele atutów, nawet... Ole Gunnar Solskjaer przyznał, że próbował na nim nowego ustawienia swojego zespołu :szok:


Użytkownik Eric Cantona edytował ten post 18 listopad 2014 - 11:31


#29 Bhoy

Bhoy
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBytków

Napisano 18 listopad 2014 - 17:02

Eric 100% racji. Ja grałem w FM13 dwa lata i teraz pomyślałem ,że czas na 15-tke. Narazie jest jednak zupełnie niegrywalny, istny dramat. Kurcze a w 13-tce spokojnie działają wszelkie uaktualnienia z 14-tki choćby i teraz miałem aktualne składy. Cóż poczekam na łatki do 15-tki. A co do 13-tki to chyba właśnie wtedy z nimi umowę podpisał Everton na wyszukiwanie talentów.



#30 Marcin.no

Marcin.no
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaZawodzie

Napisano 23 listopad 2014 - 09:32

Jest jakiś patch/uaktualnienie do FM 14 z polska liga od ex do IV ligi z w miarę aktualnymi składami ?

#31 Marcin.no

Marcin.no
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaZawodzie

Napisano 23 listopad 2014 - 09:32

Jest jakiś patch/uaktualnienie do FM 14 z polska liga od ex do IV ligi z w miarę aktualnymi składami ?

#32 Bhoy

Bhoy
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBytków

Napisano 23 listopad 2014 - 23:04

http://www.cmrev.com...-2014-v1_2.html

 

na tej stronie ogólnie znajdziesz wszystko do FM-a



#33 Bhoy

Bhoy
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBytków

Napisano 27 listopad 2014 - 23:30

Wyszedł dziś patch likwidujący błędy.



#34 19mózG64

19mózG64
  • SK1964

Napisano 28 listopad 2014 - 03:13

ale nie wszystkie bo podobno baraże w 2/3 lidze są źle zrobione przez co update polski do polskich lig jeszcze nie wyjdzie


Kto kocha ten wierzy

GKS KATOWICE!

 

"Zrobimy wszystko by klub zagrał w Ekstraklasie, bo dla metropolii to wstyd, by tylko jedna drużyna grała w Ekstraklasie"


#35 rabin

rabin
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • Lokalizacjawojkowice

Napisano 22 czerwiec 2015 - 12:26

czy fm15 stał się realno/grywalny po 9 miesiącach ? czy gra do dzisiaj jest zjebana


  • 1964Wojtek1964 lubi to

#36 Dafcio64

Dafcio64
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKoszutka

Napisano 23 czerwiec 2015 - 00:55

Ja tam gram i nie narzekam. Chyba, że mało realnym nazywasz grę GieKSą w ekstraklasie mając Pitrego w składzie. Oczywiście awans w sezonie 14/15 wraz z Wisłą Płock  :hihi:


  • Marcin DM lubi to

#37 Marcin DM

Marcin DM
  • SK1964
  • LokalizacjaDąbrówka Mała

Napisano 23 czerwiec 2015 - 03:26

Czyli to jest chyba ustawione z góry kto ma awansować, też wywalczyłem awans, a druga Wisła Płock :hihi:


  • Dafcio64 lubi to

#38 Baton

Baton
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaJada Na Szpil

Napisano 23 czerwiec 2015 - 08:09

Kogoś możecie polecić do GieKSy?

 

Ja polecam Janos Ferenczi, David Varga obaj z Węgier.


www.facebook.com/jadanaszpil - Moja strona o Groundhoppingu Zapraszam ! 


#39 Dafcio64

Dafcio64
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKoszutka

Napisano 24 czerwiec 2015 - 10:03

Ja może zaskoczę, ale wziąłem Kapo z Korony. Do naszej taktyki idealnie współpracują z Gonzem. Na razie Kapo po 22 meczach ma 13 bramek i średnią oceną ponad 7.



#40 1964Wojtek1964

1964Wojtek1964
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 24 czerwiec 2015 - 17:29

Obecnie jaki patch najlepszy?



#41 Marcin DM

Marcin DM
  • SK1964
  • LokalizacjaDąbrówka Mała

Napisano 27 czerwiec 2015 - 02:01

Sezon 23/24 skończony i Gonzo właśnie zakończył kariere w wieku 36 lat :( swoje nastrzelał, nawet w europejskich pucharach mu się udało kilka bramek ustrzelić. :napinka: A do ekstraklasy przez ten czas zdążyły awansować takie potęgi piłkarskie jak zagłębie sosnowiec, pilica białobrzegi??, polonia warszawa, łks łódź i izolator boguchwała :rotfl: obecnie legia poleciała do 2 ligi, cracovia odbija się między 2 a 3, a o majstra co roku bije się głównie z lechem, jagielonią i o dziwo wisłą płock która jak już awansowała to spaść nie ma zamiaru :) Ja gram na patchu 15.3.2, z dodanymi wszystkimi polskimi ligami. Nawet stadion sie udało rozbudować do 19k i właśnie rozpatrzyli pozytywnie prośbę o kolejne 4k :szok:

Co do piłkarzy godnch polecenia przez pierwsze dwa sezony grałem praktycznie niezmienionym składem, uzupełniłem tylko kilkoma zawodnikami których nikt nie chciał w ex plus udało się ściągnąć kilku wyróżniających się statystykami z niższych lig z lepszym lub gorszym skutkiem. Od 3 czy 4 sezonów opieram się tylko na tym co wyszukają skauci + młodzież. Ofert agentów nawet nie czytam :)


  • 1964Wojtek1964 lubi to

#42 Baton

Baton
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaJada Na Szpil

Napisano 27 czerwiec 2015 - 11:57

Przeraża mnie ilość kontuzji, też tak macie ?

Ja po awansie w pierwszej kolejce przegrałem z Legią 0-4...


www.facebook.com/jadanaszpil - Moja strona o Groundhoppingu Zapraszam ! 


#43 Marcin DM

Marcin DM
  • SK1964
  • LokalizacjaDąbrówka Mała

Napisano 27 czerwiec 2015 - 15:50

Baton spróbuj ustawić więcej sparingów. Zauważyłem że jak grajki cały czas praktycznie grają to jest mniejsze ryzyko kontuzji... przez pierwsze trzy sezony co chwila ktoś mi wypadał ze składu, teraz gram mecz co 3 dni między rundami i jest jakby lepiej. Do tego nie mam problemu z niezadowoleniem z powodu braku gry w pierwszym składzie bo często wtedy wybieram rotację składu :)

#44 Dafcio64

Dafcio64
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKoszutka

Napisano 27 czerwiec 2015 - 17:23

Dokładnie więcej sparingu tym większe mają ogranie. Polecam też nie wystawiać przemęczonych do gry wtedy kontuzję też spadną :)



#45 markus73

markus73
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 29 czerwiec 2015 - 03:02

Czy kupujac w Anglii oryg. Dvd FM 2014 na Maca (chociaz podobno to nie ma znaczenia bo gra dziala na trzech platformach) bede mial polski jezyk?

BRIGADE GERMANY


#46 1964Wojtek1964

1964Wojtek1964
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 29 czerwiec 2015 - 22:42

Sezon 23/24 skończony i Gonzo właśnie zakończył kariere w wieku 36 lat :( swoje nastrzelał, nawet w europejskich pucharach mu się udało kilka bramek ustrzelić. :napinka: A do ekstraklasy przez ten czas zdążyły awansować takie potęgi piłkarskie jak zagłębie sosnowiec, pilica białobrzegi??, polonia warszawa, łks łódź i izolator boguchwała :rotfl: obecnie legia poleciała do 2 ligi, cracovia odbija się między 2 a 3, a o majstra co roku bije się głównie z lechem, jagielonią i o dziwo wisłą płock która jak już awansowała to spaść nie ma zamiaru :) Ja gram na patchu 15.3.2, z dodanymi wszystkimi polskimi ligami. Nawet stadion sie udało rozbudować do 19k i właśnie rozpatrzyli pozytywnie prośbę o kolejne 4k :szok:

Co do piłkarzy godnch polecenia przez pierwsze dwa sezony grałem praktycznie niezmienionym składem, uzupełniłem tylko kilkoma zawodnikami których nikt nie chciał w ex plus udało się ściągnąć kilku wyróżniających się statystykami z niższych lig z lepszym lub gorszym skutkiem. Od 3 czy 4 sezonów opieram się tylko na tym co wyszukają skauci + młodzież. Ofert agentów nawet nie czytam :)

Jak te polskie ligi dodać/ściągnąć? Bo stąd http://www.cmrev.com...01-FM-2015.html pobrać nie widzę by się dało.



#47 Marcin DM

Marcin DM
  • SK1964
  • LokalizacjaDąbrówka Mała

Napisano 30 czerwiec 2015 - 11:17

Na dole masz Mirrory, i obok Mirror 1 i Mirror 2 ;) dokładnie tego używam. A dodajesz do moich dokumentów do folderu z grą do editor data :) Jak masz dwa foldery Sports Interactive to do tego co jest więcej podfolderów.



#48 KarolZawodzie1989

KarolZawodzie1989
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 28 maj 2016 - 12:44

gdzie kupię lub ściągnę fm 2012 po Polsku??lub 2010 bo podobno też jej dobry


Użytkownik KarolZawodzie1989 edytował ten post 28 maj 2016 - 12:51


#49 donald

donald
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 28 maj 2016 - 13:11

ja mam 2012 jak chcesz

oryginalne, w pudełku

 

30 zł :)



#50 La Beneamata

La Beneamata
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 05 wrzesień 2016 - 12:26

Pyka ktoś jeszcze w FM16 na dodatku Polska Liga Update? Potrzebowałbym ID dla kilku klubów z IV ligi polskiej. 


GKS KATOWICE & BANIK OSTRAVA





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych