Skocz do zawartości


Zdjęcie

Seria Football Manager


185 odpowiedzi w tym temacie

#1 StoczeK

StoczeK
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaJaworzno

Napisano 20 lipiec 2013 - 20:20

przenosiny z gry ....Fm 2010-2013...


GieKSa.pl

#2 GieKSik

GieKSik
  • SK1964
  • LokalizacjaBogucice

Napisano 25 sierpień 2013 - 21:28

odpale FMa na netbooku 10 albo 12 cali? Parę lat temu się nie dało, jak jest teraz?



#3 Przemosz

Przemosz
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 25 sierpień 2013 - 22:06

Dopiero dzisiaj zacząłem przygodę z FM i mam pare pytań, proszę o wyrozumiałość.Mam FM 2012 żeby była jasność

 

Co najlepiej ściągnąć ? W sensie jest od cholery jakiś łatek itd. w różnych wersjach i nie wiem czy się za to tykać.

Kogo najlepiej ściągnąć do GieKSy w pierwszych latach urzędowania.

Dlaczego gdy wpisuje piłkarzy z tej strony http://www.centrumfm...nager_2012.html wyszukuje mi tylko nielicznych ?



#4 19mózG64

19mózG64
  • SK1964

Napisano 25 sierpień 2013 - 22:47

Możesz mieć za małą bazę danych graczy, którą ustalasz przed samą rozgrywką. Albo scouci są za słabi.


Kto kocha ten wierzy

GKS KATOWICE!

 

"Zrobimy wszystko by klub zagrał w Ekstraklasie, bo dla metropolii to wstyd, by tylko jedna drużyna grała w Ekstraklasie"


#5 StoczeK

StoczeK
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaJaworzno

Napisano 31 sierpień 2013 - 07:44

ja tez gram na 2012 .... Milik..Wroński i Szczepański....sa to zawodnicy których próbuje sciagnac jak udaje mi sie to zawsze daje im klauzule oferty minimalnlnej maks jaka mozna dac bo zawsze ktos próbuje podebrac....tak samo bracia Mak....z naszych zawodników Gonzo najbardziej mi sie rozwinął.....i Pawel Zapotoczny. Z tych zawodników na centrum fify to nie ma szans by ktos przyszedl chyba ze zdobedziesz lige mistrzów a to cud.


GieKSa.pl

#6 donald

donald
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 11 wrzesień 2013 - 18:49

fm2013 - awansowałem po raz pierwszy do ligi mistrzów

 

 

dlaczego ostatni mecz kwalifikacyjny rozgrywałem na Stadionie Miejskim w Tychach???

 

jak sie domyślam, to pewnie B1 nie spełnia standardów, ale to jakiś inny trzeba było tam zgłosić... kto za to odpowiada?



#7 Przemosz

Przemosz
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 11 wrzesień 2013 - 19:20

Ja w fm12 się utrzymałem jakimś cudem bo początek na to nie wskazywał. Ogólnie dopiero zaczynam przygodę z tą grą i o ile awans do ekstraklasy był w miarę prosty to w niej jest już o wiele trudniej, ale zrekompensowałem to sobie półfinałem PP. Musiałem poczytać o taktyce troszeczkę.

Polecam afrykańskie kierunki do transferów szczególnie RPA. Nie rozumiem jakim cudem tacy piłkarze są tam tak tani.

Problem mam z znalezieniem dobrego, taniego prawego pomocnika i lewego obrońcy. Kogo tam daliście na pierwsze sezony w e-klasie ?



#8 Simao

Simao
  • SK1964
  • LokalizacjaWolverhampton

Napisano 01 listopad 2013 - 20:09

od 1h30 mi sie instaluje FM13!!

Wczoraj byla premiera, a juz Steam musial sie aktualizowac + gra sie aktualizuje.

'Gra gotowa do uruchomienia za...10 dni/2h/15min/2dni/4h/1h/1 dzien/2h itd'

Nerwy, nerwy nerwy!!


Un Club authentique a l'image de la Haute Silesie
Un Club different
Emblematique
Au coeur d'une region tres mediatisee

#9 19mózG64

19mózG64
  • SK1964

Napisano 01 listopad 2013 - 20:28

hahaha, tak to jest jak sie wypuszcza niekompletną grę. Po demku oceniam że gra jest ciekawsza niż w zeszłym roku. Przynajmniej dzięki kamerce, która była ustawiona na starcie.


Kto kocha ten wierzy

GKS KATOWICE!

 

"Zrobimy wszystko by klub zagrał w Ekstraklasie, bo dla metropolii to wstyd, by tylko jedna drużyna grała w Ekstraklasie"


#10 ziomek

ziomek
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 01 listopad 2013 - 20:28

fm 14 chyba 



#11 shook

shook
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 01 listopad 2013 - 20:32

ja kupiłem 14 i jest o wiele lepsza niż 13 tryb 3D o wiele lepszy ale wciąż transfery są mało realistyczne



#12 Simao

Simao
  • SK1964
  • LokalizacjaWolverhampton

Napisano 01 listopad 2013 - 20:46

dokladnie 14, a i nadal sie instaluje!! czas do zakonczenia skacze miedzy 12 min,a 2 dniami!!


Un Club authentique a l'image de la Haute Silesie
Un Club different
Emblematique
Au coeur d'une region tres mediatisee

#13 19mózG64

19mózG64
  • SK1964

Napisano 01 listopad 2013 - 22:12

To zależy od Twojego łącza :)

 

Pamiętaj żeby później jeszcze sprawdzić spójność plików, żeby nie wyskoczyły Ci crashe. ;)


Kto kocha ten wierzy

GKS KATOWICE!

 

"Zrobimy wszystko by klub zagrał w Ekstraklasie, bo dla metropolii to wstyd, by tylko jedna drużyna grała w Ekstraklasie"


#14 Wygan

Wygan
  • SK1964
  • LokalizacjaRuda Śl

Napisano 07 listopad 2013 - 17:12

I jak opinie ogólne? Opłaca się kupić?



#15 yorkers

yorkers
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 07 listopad 2013 - 18:26

Sam jeszcze nie grałem w finalną wersję ale na forum cmrev ludzie piszą, że nie da się grać. Często są hokejowe wyniki, niewielki wpływ na zawodników. Jeden gość wygrywał do przerwy 5:0, dostał czerwoną kartkę i stracił pięć goli w 20 minut. To jest realizm? Pewnie tak jak w przypadku FM 2013 dopiero po patchach gra będzie grywalna.



#16 rabin

rabin
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • Lokalizacjawojkowice

Napisano 07 listopad 2013 - 20:08

jak  co roku kupuje na swieta ... wtedy juz są zazwyczaj 3-4 kompletne łaty i idzie grac 



#17 shook

shook
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 07 listopad 2013 - 22:15

Sam jeszcze nie grałem w finalną wersję ale na forum cmrev ludzie piszą, że nie da się grać. Często są hokejowe wyniki, niewielki wpływ na zawodników. Jeden gość wygrywał do przerwy 5:0, dostał czerwoną kartkę i stracił pięć goli w 20 minut. To jest realizm? Pewnie tak jak w przypadku FM 2013 dopiero po patchach gra będzie grywalna.

to dość ciekawe nie pisał on czasem o FM13^^? gram od premiery tryb 3D zmienił się na lepsze animacje są poprawione, lepsza kamera, lepszy i bardziej przejrzysty interfejs, bardziej realistyczne ustawianie taktyki, opisana każda opcja. Obrońcy nie graja już jak pachołki dużo piłek jest wybijanych, blokowanych. Bramek wcale nie pada jak w hokeju za to bardzo dużo pada słupków i poprzeczek co powinni naprawić i na - na pewno wciąż nie realistyczne transfery



#18 jaśka

jaśka
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaRuda Śląska

Napisano 08 listopad 2013 - 01:28

na teraz opłaca się kupić FM13 czy czekać na łatki do FM14?
Rudzka GieKSa

#19 rabin

rabin
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • Lokalizacjawojkowice

Napisano 08 listopad 2013 - 10:27

nie no według opinii 14 bije na głowe 13 ... tylko poczekaj 3-4 tygodnie jak naprawią wszystkie bugi bo będziesz się ino wkurwiał 



#20 Wojtas

Wojtas
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 08 listopad 2013 - 14:17

Skoro wyszedl FM14 to może 13 będzie w dobrej promocji.  Grałem w demo 13 i fajnie sie prezentowała.

 

 

Co macie na myśli, że transfery są nierealne ? W demku na 13 też lajtowo to wyglądąło a też pluli że są nierealne.



#21 GieKSik

GieKSik
  • SK1964
  • LokalizacjaBogucice

Napisano 17 listopad 2014 - 14:59

Gracie w fm15? Kupiłem i się rozczarowałem. Oczywiście zacząłem GieKSą, pierwsza kolejka i wygrana 7-1 z Olimpią, dwa inne mecze w tej kolejce skończyły się 9-0 i 9-1, więc chyba trzeba poczekać na łatkę, żeby było bardziej grywalne. Druga sprawa, że drugiej kolejki nie da się zagrać wcale. Wywala jakiś błąd crash dump, próbowałem dwa razy zacząć rozgrywkę i cały czas to samo... Jak znacie jakieś rozwiązanie tego problemu to dajcie znać.

#22 Bugi

Bugi
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 17 listopad 2014 - 15:55

Ja znam rozwiązanie-pierdolić to gówno i nie napychać kasy producentowi zaraz po wydaniu. Od lat wydają gówno,a ludzie to gówno kupują,a potem czekają po 10 miesięcy na łatki.

Gracie w fm15? Kupiłem i się rozczarowałem. Oczywiście zacząłem GieKSą, pierwsza kolejka i wygrana 7-1 z Olimpią, dwa inne mecze w tej kolejce skończyły się 9-0 i 9-1, więc chyba trzeba poczekać na łatkę, żeby było bardziej grywalne. Druga sprawa, że drugiej kolejki nie da się zagrać wcale. Wywala jakiś błąd crash dump, próbowałem dwa razy zacząć rozgrywkę i cały czas to samo... Jak znacie jakieś rozwiązanie tego problemu to dajcie znać.



#23 rabin

rabin
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • Lokalizacjawojkowice

Napisano 17 listopad 2014 - 18:23

od lat wiadomo że fm zaczyna byc grywalny dopiero na swięta 



#24 shook

shook
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 17 listopad 2014 - 18:30

od lat wiadomo że fm zaczyna byc grywalny dopiero na swięta 

chyba wielkanocne:)


  • rabin lubi to

#25 GieKSik

GieKSik
  • SK1964
  • LokalizacjaBogucice

Napisano 17 listopad 2014 - 18:58

Rok temu nie było tak źle. W tym roku mógłbym też przebolec te wysokie wyniki tylko fajnie jakby chociaż gra chciała działać :)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych