Skocz do zawartości


Zdjęcie

Bieganie


212 odpowiedzi w tym temacie

#176 IGREK

IGREK
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaGzG

Napisano 27 marzec 2017 - 21:10

no bez jaj, 300zl to duza kwota, znajdziesz.

 

https://allegro.pl/l...ga-odz-1-3-0222

takie cos wpisalem i wybor jest.

polecam do biegania firme salomon, adidas lub montrail

 

Montraili nie ma na allegro, mozliwe ze ich w sklepach stacjonarnych nie ma.

 

http://www.sierrades.../masochist.html

 

mialem ten model i te buty to rewelacja, lepszych nie ma :)

Dzięki za odpowiedzi.



#177 mac

mac
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 27 marzec 2017 - 21:54

Tak, zacząłem. Nawierzchnia to asfalt. Jakiś konkretnie model możecie polecić? Najlepiej tutaj u nas gdzieś w jakimś sklepie stacjonarnym, żeby przymierzyć rozmiar itp. Dziękuję.

 

No i potrzebujesz butów za 300 pln? Nie wystarczą buty z lidla za 50 pln na początek?

Ludzie, bez przesady.
 



#178 Bojar

Bojar
  • SK1964

Napisano 27 marzec 2017 - 23:06

Szczerze, to co Cię obchodzi za ile chce kupić buty?

Chce wydać do 300 i pyta.

Jak będzie chciał wydać 800, to wyda 800 kurwa jego mać.


  • kosa, Foxu i paulek lubią to

Wszyscy jedziemy na wózku wspólnym, reprezentujemy GieKSe to powód do dumy!


#179 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 27 marzec 2017 - 23:07

juz wiem czemu te buty sa takie drogie. Jezeli poczatkujacy ma wizje, ze jak nie wyjebie w bloto 300zl to nie pobiega, to producenci wlasnie takie buty robia. Koszt zrobienia 20zl, sprzedaz 300. Profit ;)

 

Lidl to moze bez przesady, ale naprawde na asfalt stykna buty z dobra podeszwa, niemarkowe, jakies ze sportsdirecta?


  • IGREK lubi to

#180 IGREK

IGREK
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaGzG

Napisano 28 marzec 2017 - 00:11

No i potrzebujesz butów za 300 pln? Nie wystarczą buty z lidla za 50 pln na początek?

Ludzie, bez przesady.
 

Nie powiedziałem, że potrzebuje kupić buty za 300 złotych tylko do 300 złotych.
Jeśli na moje warunki starczą buty za 150zł to kupię za 150zł. 
I się nie przypierdalaj na siłę bo nawet nie umiesz czytać dobrze ze zrozumieniem a próbujesz zabłysnąć. 
 


  • kosa i 1964 lubią to

#181 Patol

Patol
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaToruń

Napisano 28 marzec 2017 - 08:56

Dużo zależy od wagi, ja mam koło 90 kg i zrobiłem w butach ekiden50 z decathlonu za 50 zł ok 1000km. Szukam teraz wzmocnionych tzw do stopy pronujacej bo bolą mnie już stopy, to po części wina utraty amortyzacji  no i stopy :)  Ale dodam jeszcze ze przy mojej wadze sprawowały się dobrze, amortyzacja była ok, i nigdzie ani się nie rozpruły i nie rozkleiły.



#182 mac

mac
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 28 marzec 2017 - 12:35

Nie powiedziałem, że potrzebuje kupić buty za 300 złotych tylko do 300 złotych.
Jeśli na moje warunki starczą buty za 150zł to kupię za 150zł. 
I się nie przypierdalaj na siłę bo nawet nie umiesz czytać dobrze ze zrozumieniem a próbujesz zabłysnąć. 
 

 

No może faktycznie się trochę "przypierdoliłem" - sorki, nie mój biznes.
Po prostu wkurwia mnie jak gdzieniegdzie czytam, że bez ciuchów, butów, ochraniaczy pancernych za pińcet sto dziwieńcet to nawet z domu nie wychodź, bo Ci kurwa nogi upierdoli u samej dupy. Korzystają na tym tylko producenci windując ceny w kosmos i wmawiając nam kolejne rzekome potrzeby.
Stary jestem, w innych czasach dorastałem - tyle.
Powodzenia w bieganiu.  :piwo: 

PS. Osobiście najwięcej km przebiegłem w butach z Lidla za 50 pln, a pierwsze 2 lata biegałem w starych, rozpadających się trekkingowych półbutach  :hihi: 
Jakiś czas temu kolega podarował mi jakieś Nike i powiem szczerze, że jeśli chodzi o wygodę to nie czuję różnicy porównując do Lidlowych, a zużywają się ze 2 razy szybciej. W każdym razie dobrze rozważcie kupowanie drogich butów do amatorskiego biegania.



#183 Miłosz1964

Miłosz1964
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 28 marzec 2017 - 14:20

Ja jebię ale mnie wkurwiają wszelkiej maści internetowi hobbyści w tym kraju, kopałbym ich jak kurczaki. Chcesz zacząć coś robić, nie wiem kurwa łowić ryby, sklejać samoloty, srać psa jak sra, cokolwiek i zadasz na forum pytanie
 

Witam, chcę zacząć chodzić po bułki. Czy lepiej do biedronki czy do lidla? Pozdrawiam.

 


to po 10 sekundach masz

 

Witam, zły dział! Ten temat był już poruszany na forum! Jako, że jesteś nowy to tym razem skończy się tylko na warnie ale w przyszłości UŻYJ OPCJI SZUKAJ. Pozdrawiam, moderator forum wypieki.net
Chcesz zacząć chodzić po bułki? Super! Tylko pewnie masz nogi te same od urodzenia, które niestety po 2-3 pójściach do biedry ci się rozpierdolą więc musisz upierdolić nogi i zamontować tytanowe protezy za 9000 dolarów, do tego buty z aerożelem za 5000zł (dostępne w naszym sklepie internetowym), no i urządzenie mierzące pokonany dystans, tętno oraz poziom chuja starego w twojej dupie, bo inaczej jest ryzyko zawału. Przeczytaj też koniecznie poradnik Sebastiana Gałeckiego (niestety niedostępny w PDF ale możesz kupić w naszym sklepie internetowym za 99,99zł) o przechodzeniu przez ulicę, bo z samochodami nie ma żartów i głównym błędem większości początkujących jest wpierdolenie się pod TIRa. Jeżeli chcesz kupować do 6-8 bułek to wystarczy taka torba sportowa za 500zł ale jeżeli 10 bułek i więcej to potrzebujesz już torby COMBAT z uranu i pajęczej sieci, czasami się pojawiają na allegro. Amerykański żołnierz w Iraku nosi w takiej granaty jak szczela więc to solidny sprzęt, będzie służył latami. Mam nadzieję, że pomogłem, pozdrawiam!

 

EH PANOWIE CORAZ WIĘCEJ AMATORÓW SIĘ PCHA DO ZABAWY HEHE MAM NADZIEJĘ, ŻE PRZEJDZIE TA NOWELIZACJA USTAWY I PO BUŁKI BĘDZIE MOŻNA CHODZIĆ TYLKO Z LICENCJĄ BO SERIO NIEKTÓRZY NIE MAJĄ ANI DOŚWIADCZENIA ANI WYOBRAŹNI I NA PRZYKŁAD UPUSZCZĄ BUŁKĘ NA PODŁOGĘ

 


Dołączona grafika


#184 Mateusz

Mateusz
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 28 marzec 2017 - 14:24

Tak, zacząłem. Nawierzchnia to asfalt. Jakiś konkretnie model możecie polecić? Najlepiej tutaj u nas gdzieś w jakimś sklepie stacjonarnym, żeby przymierzyć rozmiar itp. Dziękuję.


Na Kościuszki masz sklep biegacza.
  • IGREK lubi to

#185 IGREK

IGREK
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaGzG

Napisano 28 marzec 2017 - 14:27

Byłem w Fashion House i kupiłem w Reeboku, ogólnie w chuj wybór tam jest w Reeboku ( cała ściana ) na przecenach, są i po 80 złotych, i po 300. Różne podeszwy, wkładki itp. Polecam
Mac, Dzięki.



#186 szkaciorz

szkaciorz
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 29 marzec 2017 - 09:46

Ja kupiłem w zeszłym roku buty z Asicsa za ok. 300zl i jestem zadowolony. Biegam głównie po asfalcie i stopa nie boli a robię po 8-10km zwykle.
W tym roku planuje pójść na triathlon na Pogorię w czerwcu na dystansie sprinterskim (750m pływania, 20km rower i 5km bieg). Na razie trenuje i zobaczymy czy dam rade tam wystartować. wybiera sie tam ktoś?
  • IGREK lubi to

#187 robercik

robercik
  • SK1964

Napisano 26 kwiecień 2017 - 12:41

Jak już wiecie, że będziecie biegać dłużej niż najbliższy miesiąc to polecam pójście do sklepu, gdzie dobiorą buty (np wspomniany sklep biegacza na Kościuszki).

 

Kupicie polecone przez kogokolwiek "super buty z NB za 350 zeta w promo w fashion", a potem się okaże że kolano Was boli albo macie inną kontuzję.

Jak już się wydaje więcej niż 50 zł na buty to trzeba dobrać, a nie kupować "fajnych, ładnych, bo Janusz polecił".



#188 Wolf TBNA

Wolf TBNA
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTrzebinia TBNA`64

Napisano 04 wrzesień 2017 - 23:19

Dla biegaczy polecam bieg na 5 i 10 km wokół trzebińskiego zalewu Chechło (blisko A4).

 

Dla zainteresowanych podaje link do zapisów. Bieg 17/09/2017

 

http://online.datasp...php?zawody=3312



#189 cinkowski

cinkowski
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaDąbrowa Górnicza

Napisano 18 wrzesień 2017 - 22:34

Bardzo fajne te bieganie w Trzebini.

Polecam na przyszłość



#190 CarlosRuiz

CarlosRuiz
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 10 październik 2017 - 13:38

Polar M400 - czy ktoś może używa tego modelu zegarka? Przeglądałem, czytałem, porównywałem a teraz szukam prywatnych opinii na jego temat. Szukam zegarka do biegania (średnio 3 razy w tygodniu) po około 10-15 km. Nie chcę przepłacić za sprzęt, ale też daleki jestem od bazarowych wynalazków.


  • Matigks lubi to

23.08.1994 GKS KATOWICE - Inter Cardiff 6:0


#191 zwierzak

zwierzak
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 05 luty 2018 - 16:04

Być może kogoś z biegaczy i niebiegaczy to wydarzenie zainteresuje:

Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych - 4 marca

https://www.facebook...19465441883583/



#192 sowin

sowin
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBogucice

Napisano 03 maj 2019 - 08:41

Begnie ktoś w sobotę na dolinie 3 stawów w biegu kukuczki?



#193 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 03 październik 2019 - 20:18

Jak ktoś jest zainteresowany to aktualnie na nbsklep są spore promocje nawet 60%. Ja właśnie kupiłem buty w przecenie za 229 z 600zl

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#194 cysiu

cysiu

    GIT

  • .SK1964

Napisano 03 październik 2019 - 23:23

Ktoś chętny na Bieg Rzeźnika 80km w czerwcu 2020?


Terror, co ciekawego kupiłeś?

#195 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 04 październik 2019 - 13:14

https://nbsklep.pl/n...e_m1080bw8.html

Takie coś, ogólnie to ja się nie znam na butach do biegania, NB buty klasyczne szanuje i podziwiam. Mam nadzieje, że biegówki sa na tym samym poziomie co obuwie miejskie. Buty głównie do pracy (cały czas chodzę) plus mam zamiar od wiosny wrócić do przebieżek 1-2 w tygodni. Do tej pory miałem Asics Gel coś tam w podobnych widełkach cenowych (kupiłęm za 199 z 500) ale są na ostatniej prostej. Ciekawe jak wypadną NB w porównaniu z Asics. Ogólnie to zawsze się dziwnie patrzałem na Niemców co masowo chodzą na codzień w butach biegowych. Nie ma porównania, wygoda niesamowita. Buty to podstawa. Pięty, kolana, kostka - wszystko przestało boleć. 


Użytkownik terror edytował ten post 04 październik 2019 - 13:20

  • kosa i Simao lubią to

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#196 Pasta

Pasta
  • SK1964

Napisano 04 październik 2019 - 17:42

Biegnie ktoś w niedzielę?
Ja pierwszy raz królewski dystans, cel to 4:30, ale przede wszystkim przebiec całość :)
  • Simao i K64 lubią to

#197 Pasta

Pasta
  • SK1964

Napisano 07 październik 2019 - 12:27

Poszło w 4 godziny 12 minut :)

Pierwszy raz biegłem w tak wielkiej imprezie biegowej i na takim dystansie i bardzo negatywne wrażenie zrobiła na mnie masa ludzi która po 30 km już odpuściła bieganie i zamiast walczyć ze sobą, to marsz, trochę podbiec, marsz itd. Byle medal, byle lansik i potem opowiadać jak to ciężko ale dali rade przebiec... Słabe to

Ciekawostka, jak poruszyłem ten temat na jednej z większych grup biegowych na FB to usunęli mój post, żeby nie demotywować ludzi.

Użytkownik Pasta edytował ten post 07 październik 2019 - 12:30


#198 cysiu

cysiu

    GIT

  • .SK1964

Napisano 07 październik 2019 - 14:10

Wg mnie, to że nie zrezygnowali właśnie z trasy, a próbowali iść/biec dalej, jest warte uwagi.

Wiem po sobie, że czasem jest tak, że "mimo, że głowa chce, to nogi nie niosą".

 

Nawet jeśli ktoś "przetruchtał" cały maraton, to i tak dla niego to jest wyczyn. 

 

Każdy biegnie, jak potrafi.

Jedni w 2:30, inni 4, jeszcze inni 5 albo więcej.


  • cinkowski lubi to

#199 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 07 październik 2019 - 14:16

dla mnie to jest w ogole turbowyczyn biec 42 km po betonie i se kolan nie rozjebac. Niestety jest to dla mnie zupelnie niezrozumiale, zeby ten typ sportu uprawiac. Oczywiscie ja sobie kolana rozjebalem grajac w pilke na hali, ale nikt nigdy nie mowi, ze halowka to zdrowie, a bieganie jest lansowane jako sport wspolczesnego turboczlowieka ;)


  • marcin_89 lubi to

#200 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 07 październik 2019 - 14:44

"Biegactwo" to rak pokroju weganizmu czy feminizmu. Kiedyś był taki blog o nazwie SpartanWF co prowadził koleś po AWF, był w sztabie jakieś kadry etc to jego głównym tematem na tym blogu był temat "biegania" :) Ogólnie podsumować to można w ten sposób że to jest jeden wielki przemysł żerujący na ludzkich słabościach i kompleksach, pokazywał tam dane że bieganie długodystansowe w ogóle nie poprawia motoryki prócz wytrzymałości która i tak jest względna ze względu na ludzką anatomie - człowiek jest genetycznie przystosowany do długich dystansów i dlatego człapać mogą nawet staruszkowie. Ale tak czy siak jest to KATOWANIE organizmu nie przynoszące wielu korzyści. Koleś miał wydawac książkę na ten temat, nie wiem czy ją wydał, to był kolega od Doxy/Słomskiego, też go już nie czytam to nie wiem czy on jeszcze gościnnie umieszcza jakieś materiały. 


  • marcin_89 lubi to

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych