Skocz do zawartości

Zdjęcie

GieKSiarski wspomnień czar

424 odpowiedzi w tym temacie

#401 Lars

Lars
  • SK1964

Napisano 25 listopad 2016 - 09:44

Co drugi mecz wejście z bramą :chamisko:

#402 Krzyś

Krzyś
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaLigota

Napisano 25 listopad 2016 - 10:19

A rok później kilkudziesięciu smrodów jechało z kibicami GieKSy na finał PP do Piotrkowa, tyscy zdaje się też byli.
Ktoś może coś pamięta? M?

Tamteż jakaś ekipa Legii pogoniona przez Gieksiarzy, co zresztą sami oficjalnie przyznają, jak znajdę materiał to wrzucę.

ja już to nie raz opisywałem, min. w naszej Gazetce:)

Tychy, ruch i my.

Widzew też był, ale neutral.

#403 hanys77gks

hanys77gks

Napisano 25 listopad 2016 - 11:33

...

#404 Zajczak

Zajczak
  • LokalizacjaMysłowice

Napisano 25 listopad 2016 - 13:13

Co drugi mecz wejście z bramą :chamisko:

albo pod bramą, nad płotem, ewentualnie dziurą w płocie  :hihi:

"Próbowali Nas Pogrzebać - Nie Wiedzieli, że Jesteśmy Nasionami"

#405 butcher

butcher

Napisano 25 listopad 2016 - 13:48

albo pod bramą, nad płotem, ewentualnie dziurą w płocie  :hihi:

albo zawsze grupka bajtlów "panie, weź mnie pan ze sobą, powiedz że syn/wnuczek" :D akurat w tych czasach zawsze z ojcem chodziłem, to się do tego sposobu nie uciekałem, ale robiło to klimat. Teraz jeże, pesele - no nie do pomyślenia. No i te dzieciaki, jak sądzę, nie marzą o tym, żeby bez opiekunów przejechać kawałek miasta i koczować pod stadionem na okazję, żeby zobaczyć GieKSę...

• delaserna lubi to

#406 Fjodor1964

Fjodor1964
  • SK1964
  • LokalizacjaWitosa

Napisano 30 listopad 2016 - 10:46

Shellu, Scarface i inni - co do RTS-u, siedziałem na B i wydawało mi się, że było "chuligani", ale nikt nie jest nieomylny, więc się nie spieram :) Mogło być tak, że ktoś zaintonował "Chuligani po***ani", a reszta towarzystwa podchwyciła tylko drugi człon ;)

Zajczak - faktem jest, że łezka się w oku kręci jak się wspomni dużo bardziej dzikie niż teraz wyjazdy z lat 90. Kompletnie inne czasy. Zawsze cugiem rejsowym, ściepa do mycy na konduktora, adrenalinka... teraz większość wyjazdów autokarem, podwożą Ci tyłek prosto pod klatkę gości, no ucywilizowało się to niesamowicie.

A czy to dobrze, czy źle? Trudno określić, po prostu znak czasu. Wszystko ma swoje plusy i minusy. Z jednej strony niepowtarzalny klimat, który już nie wróci, z drugiej przyznam samokrytycznie, że człowiek z wiekiem przyzwyczaja się do pewnych wygód, jak np. możliwość ogrzania się w ciepłym autokarze po 2h moknięcia i marznięcia w Suwałkach. Chyba się starzeję :)

No i jeszcze jeden aspekt. Nie mam dzieci, ale jakbym miał, pewnie wolałbym, żeby syn jeździł na wyjazdy zorganizowane tak jak obecnie i nie srał o niego w galoty, pamiętając, co się czasami działo...

Użytkownik Fjodor1964 edytował ten post 30 listopad 2016 - 11:06

• Zajczak i Darko71 lubią to

#407 Scarface WNC

Scarface WNC
  • LokalizacjaKATOWICE

Napisano 30 listopad 2016 - 12:57

No i jeszcze jeden aspekt. Nie mam dzieci, ale jakbym miał, pewnie wolałbym, żeby syn jeździł na wyjazdy zorganizowane tak jak obecnie i nie srał o niego w galoty, pamiętając, co się czasami działo...

Tak się krztałtowało osobowość i budowało silne charaktery. :)

Użytkownik Scarface WNC edytował ten post 30 listopad 2016 - 12:59

#408 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 30 listopad 2016 - 13:05

kształtowało*

"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.

#409 Scarface WNC

Scarface WNC
  • LokalizacjaKATOWICE

Napisano 30 listopad 2016 - 13:20

No widzisz ortografi my wtedy nie przerabilali.

#410 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 30 listopad 2016 - 13:26

Ortografii*

"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

#411 Scarface WNC

Scarface WNC
  • LokalizacjaKATOWICE

Napisano 30 listopad 2016 - 13:56

No przecież odpowiedziałem Ci wyżej, że zasad pisowni.
Nie bądz taki natarczywy bo Cię też kiedyś złapię!

Użytkownik Scarface WNC edytował ten post 30 listopad 2016 - 13:58

#412 Fjodor1964

Fjodor1964
  • SK1964
  • LokalizacjaWitosa

Napisano 30 listopad 2016 - 14:01

Za co? :hihi:

#413 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 30 listopad 2016 - 14:07

No przecież odpowiedziałem Ci wyżej, że zasad pisowni.
Nie bądz taki natarczywy bo Cię też kiedyś złapię!

W Twoim przypadku złape ;)
  • Miłosz1964 i Emigrant64 lubią to

#414 Scarface WNC

Scarface WNC
  • LokalizacjaKATOWICE

Napisano 30 listopad 2016 - 14:24

W Twoim przypadku złape ;)

Raczej w Twoim przypadku gorolu. ;)

#415 Scarface WNC

Scarface WNC
  • LokalizacjaKATOWICE

Napisano 30 listopad 2016 - 14:29

Za co? :hihi:

Za ucho i zaprowadzę do Pani dyrektor.

• Chiułała lubi to

#416 SKalpel

SKalpel

Napisano 02 grudzień 2016 - 13:30

M a pamietasz wyjazd lub byłeś na PP co byly smrody z nami.
Może to popierdole trochę ale z opowiadań było gdzieś to w gorolskich stronach, nie pamiętam czy Zagłebie czy jakaś inna Dąbrowa G , ale grali my tam i ponoć było ich cały stadion tak od huja, że nawet na drzewach siedzieli :)
I podszedł pod nasz sektro guru tych goroli i powiedział smierdzielom że oni maja spokoj ale GieKSe to zajebią i te kuRwy poszły sobie i nas zostawiły.
Oczywiście mogłem coś popierdolić.

Aaaaa chyba to był BKS Bielsko, ale nie jestem pewien.

Był taki ostatni mecz wyjazdowy sezonu 1981/2 w BB z BKS Stal BB , decydujący o awansie jednych czy drugich , gdzie ludzie siedzieli i stali na dachu trybuny , drzewach czy dachach ciężarówek , ludzi dwie godziny przed meczem w ciul i trochę ... nas około 150 osób (ze smrodami z Katowic , chodzącymi na hokejowy GKS) takie były wtedy dziwne uroki kibiciwania .
Przy naszym wejściu na stadion , kibice
BKS-u , stali za ogrodzeniem i wymachując kosami , krzyczeli ze "nas hanysów zajebią" .
Mecz zakończył się remisem 0-0 i dzięki Bogu udało się wrócić cało i zdrowo do domu :)
W Sosnowcu , raczej nie było takiej sytuacji , tam przeważnie goniliśmy zagłębiaków od granic Szopienic do ich stadionu .
To tyle , jeżeli dobrze zrozumiałem zapytanie .

Użytkownik SKalpel edytował ten post 02 grudzień 2016 - 15:07

• irishman lubi to

#417 Scarface WNC

Scarface WNC
  • LokalizacjaKATOWICE

Napisano 02 grudzień 2016 - 16:16

To będzie to.

Dlatego się poprawiłem, że raczej jednak był to BKS.

#418 Krzyś

Krzyś
  • LokalizacjaLigota

Napisano 02 grudzień 2016 - 16:38

Z tym kibicowaniem hokejowej Gieksy przez stinkersów to jeszcze długo było. Ludki z Ligoty na przykład:)

#419 mami7

mami7
  • SK1964
  • LokalizacjaBogucice

Napisano 02 grudzień 2016 - 17:47

na koszu na Baildonie też było ciekawie.

GieKSa na jednej stronie, smrody na drugiej.

dało sie? dało a teraz nikt nie chce wspólnego śląskiego ;)

#420 Marian Koniuszko

Marian Koniuszko
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 02 grudzień 2016 - 20:54

Z tym kibicowaniem hokejowej Gieksy przez stinkersów to jeszcze długo było. Ludki z Ligoty na przykład:)

W drugą stronę też bywało...Sporo GieKSiarzy z Gisza jeździło na Jonów.  :hihi:  :szok:

#421 La Beneamata

La Beneamata

Napisano 02 grudzień 2016 - 22:30

12994555_1110057142390515_28397419735974

#422 Fjodor1964

Fjodor1964
  • SK1964
  • LokalizacjaWitosa

Napisano 03 grudzień 2016 - 00:31

Co tam robi herb eMKi??? :szok:

#423 La Beneamata

La Beneamata

Napisano 03 grudzień 2016 - 10:11

Proporzec wykonany w Glasgow przed meczem w Pucharze UEFA pomiędzy GieKSą, a Rangersami. Szkoci prawdopodobnie nie wiedzieli wówczas jaki mamy herb, więc dali logotyp MK :)

• Baudolino i 19mózG64 lubią to

#424 SKalpel

SKalpel

Napisano 03 grudzień 2016 - 20:06

Proporzec wykonany w Glasgow przed meczem w Pucharze UEFA pomiędzy GieKSą, a Rangersami. Szkoci prawdopodobnie nie wiedzieli wówczas jaki mamy herb, więc dali logotyp MK :)

SKANDAL !

Swoją drogą , gratka dla kolekcjonerów :)

#425 Emigrant64

Emigrant64

Napisano 18 grudzień 2016 - 13:05

Ma ktoś może nagrany mecz z Cementarnica Skopje? I jeszcze mecz w Pucharze Polski z Kolejorzem ma Bukowej przegrany 1-2 w sezonie 2003\04 . kiedyś miałem ale zagubiłem kasete vhs.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych