Skocz do zawartości


Zdjęcie

wesele/studniowka/impreza


65 odpowiedzi w tym temacie

#1 m1964

m1964
  • SK1964

Napisano 30 sierpień 2013 - 19:38

jesli ktos z Was planuje ww impreze proponuje pomoc przy jej zorganizowaniu pod katem: dobor alkoholu i napojow, przystrojenie lokalu, dj...

 

info skierowane do osob pelnoletnich ; ))

 

reszta pw ; ))



#2 Pavveuek

Pavveuek
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice - Ducha

Napisano 24 wrzesień 2013 - 15:33

Panowie poszukuje sali weselnej tak dla około 90-100 osób. Możecie coś polecić?


WIELKA POLSKA


GKS KATOWICE


#3 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 24 wrzesień 2013 - 15:40

Napisz do Popkorna.


"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#4 Foxu

Foxu
  • SK1964
  • LokalizacjaEdinburgh

Napisano 24 wrzesień 2013 - 15:47

Napisz do Popkorna.

A ja zdecydowanie polecam ta opcje.



#5 Pavveuek

Pavveuek
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice - Ducha

Napisano 24 wrzesień 2013 - 16:02

Przed chwilą to uczyniłem  :piwo:

Mimo wszystko kolejne propozycje mile widziane :)


WIELKA POLSKA


GKS KATOWICE


#6 SIMON

SIMON
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBogucice

Napisano 24 wrzesień 2013 - 16:03

Moze niech sie wpisze ktoś kto nie poleca tej opcji. Watpie zeby sie taka osoba znalazła.



#7 rabin

rabin
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • Lokalizacjawojkowice

Napisano 24 wrzesień 2013 - 16:36

w chuj polecam Ci firme poltrans catering w mierzecicach !! miałem tam swoje wesele i byłem na 3 innych ... kobieta która tam rządzi jest mega kumata i profesjonalna ,kładzie ogromny nacisk na smak ,świeżosc i jakos żarcia ... na kazdym z tych wesel był ogrom zarcia ...od świniaków po ciasto wszystko ... firma pracuje cały czas a nie tylko na weekandy ...wszystko robi sama i nie korzysta z żadnych zewnetrznych firm ... wszystko zawsze swieze bo przygotowują catering pod lotnisko w pyrzowicach .. sama współpraca min. z lufthansa powinno byc dobrą rekomendacją ... wokół sali duzy zielony teren i nowiutki hotel 



#8 rabin

rabin
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • Lokalizacjawojkowice

Napisano 24 wrzesień 2013 - 16:39

http://www.cateringam.pl/



#9 Atest

Atest
  • SK1964
  • LokalizacjaEKSTRAKLASA ALBO ŚMIERĆ

Napisano 24 wrzesień 2013 - 16:56

wszystko zawsze swieze bo przygotowują catering pod lotnisko w pyrzowicach .. sama współpraca min. z lufthansa powinno byc dobrą rekomendacją ...

 

:lol:  :lol:  :lol:



#10 rabin

rabin
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • Lokalizacjawojkowice

Napisano 24 wrzesień 2013 - 17:07

nie smakuja Ci kurwa z lufthansy bo jeszcze kurwa z enterem nie leciałeś  :hihi:



#11 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 24 wrzesień 2013 - 17:56

Jak ktos potrzebuje gorzole to niech wali na PW.


"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#12 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 24 wrzesień 2013 - 17:58

A jesli szukacie wina to atakujcie:

 

http://paletawin.pl/


"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#13 kubik

kubik
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaGiszowiec

Napisano 25 wrzesień 2013 - 07:25

http://fontanna-czekoladowa.pl/

 

https://www.facebook...iebooli?fref=ts



#14 sowin

sowin
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBogucice

Napisano 25 wrzesień 2013 - 10:03

Ja polecam KIM na Kostuchnie, jest to dom przyjęć organizują cateringi. Obsługa i właściciele są przez całe wesele. Sami pieką ciasta, robią wyroby wędliniarskie. Mają także własne miejsca noclegowe i jak ja robiłem to w porównaniu z innymi lokalami mieli konkurencyjną cene.

#15 multi

multi
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 25 wrzesień 2013 - 11:00

jakis fotograf w naszych szeregach jest ? jak cos to poprosze o jakis link do przykladowych zdjec z wesela

 

fontanna z czekolady - jakies promo po szalu ? :) 

 

alkohole - kazdy rodzaj czy wybor ograniczony do jakiejs konkretnej gorzoly ? mozna zabrac np 150 butelek a to co zostanie po weselu oddac wstanie nienaruszonym i sie jakos z tego rozliczyc ?

 

ktos ma jakas fajna fure na wesele ? 

 

z gory dzieki za dodatkowe informacje bo w 2015 podpisuje cyrograf  :lol:



#16 Jaworzno

Jaworzno
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 25 wrzesień 2013 - 12:28

Co Was wszystkich ciągnie do tego kroku to ja nie wiem. 90% później żałuje także pozostaje Wam modlitwa :)

 

Niech żyje kawalerski stan ! Baba w domu jest do niczego nie potrzebna jak potrafi się zrobić podstawowe rzeczy na chacie :)


  • mrinda i sethe lubią to

#17 m1964

m1964
  • SK1964

Napisano 25 wrzesień 2013 - 14:06


alkohole - kazdy rodzaj czy wybor ograniczony do jakiejs konkretnej gorzoly ? mozna zabrac np 150 butelek a to co zostanie po weselu oddac wstanie nienaruszonym i sie jakos z tego rozliczyc ?

 

 

 

jesli ktos z Was ma podobne pytania/problemy w temacie alkoholi walcie na pw - podpowiem jak to ogarnac ; ))



#18 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 25 wrzesień 2013 - 14:40

Rozne rodzaje, glownie Wyborowa, Zoladkowa deLux i Krupnik.

 

Zwrot przy weselu mozliwy.


"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#19 wojtaskatowice

wojtaskatowice
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBogucice

Napisano 25 wrzesień 2013 - 15:48

Jeżeli ktoś potrzebuje zaproszenia, karneciki, bileciki, podziękowania ręcznie robione to proszę pw.

W ofercie również kartki okolicznościowe ręcznie robione na każdą okazję (ślub, chrzciny, urodziny, imieniny, gratulacje, podziękowania, kondolencyjne itp.)

Ceny producenta.



#20 Stęga

Stęga
  • SK1964
  • LokalizacjaPiotrowice

Napisano 25 wrzesień 2013 - 20:34

jakis fotograf w naszych szeregach jest ? jak cos to poprosze o jakis link do przykladowych zdjec z wesela

 

fontanna z czekolady - jakies promo po szalu ? :) 

 

alkohole - kazdy rodzaj czy wybor ograniczony do jakiejs konkretnej gorzoly ? mozna zabrac np 150 butelek a to co zostanie po weselu oddac wstanie nienaruszonym i sie jakos z tego rozliczyc ?

 

ktos ma jakas fajna fure na wesele ? 

 

z gory dzieki za dodatkowe informacje bo w 2015 podpisuje cyrograf  :lol:

co do fotografa : jagodaowczarek.pl



#21 mkc

mkc
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaZałęże

Napisano 26 wrzesień 2013 - 06:51

jakis fotograf w naszych szeregach jest ? jak cos to poprosze o jakis link do przykladowych zdjec z wesela

 

fontanna z czekolady - jakies promo po szalu ? :) 

 

alkohole - kazdy rodzaj czy wybor ograniczony do jakiejs konkretnej gorzoly ? mozna zabrac np 150 butelek a to co zostanie po weselu oddac wstanie nienaruszonym i sie jakos z tego rozliczyc ?

 

ktos ma jakas fajna fure na wesele ? 

 

z gory dzieki za dodatkowe informacje bo w 2015 podpisuje cyrograf  :lol:

 

Multi masz jeszcze czas żeby się wycofać  :lol:  Polecam chłopaków z http://www.prozdjecia.pl/



#22 MiRO

MiRO
  • SK1964
  • LokalizacjaKostuchna

Napisano 26 wrzesień 2013 - 10:55

ja na fotografa polecam tą laske http://magdalenadonaj.carbonmade.com/ :)


Podcast Trójkolorowy Szpil #03 (29.07.2021):

 

RAFAŁ GÓRAK:"Raczej w GieKSie mamy zakaz czytania forum. Taka sugestia, żeby być spokojniejszym, trzeba nie czytać, trzeba robić swoje."


#23 Z_BBM

Z_BBM
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 27 wrzesień 2013 - 00:50

dekoracje okolicznościowe, balony pompowane helem z dojazdem do klienta, nadruki na balonach malych i wielkich sterowcach



#24 makugisz

makugisz
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaGzG

Napisano 27 wrzesień 2013 - 17:29

ja mam do odstapienia zarezerwowany termin tutaj:

http://rafael.com.pl/

6 wrzesień 2014r.

po wiecej info PW.



#25 Komanczz

Komanczz
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaPiekary/Katowice/Będzin

Napisano 27 wrzesień 2013 - 18:31

Ja wesele miałem w http://czerwonaroza.go3.pl/ i zdecydowanie mogę polecić.Miła obsługa,żarcie zajebioza i szefostwo nastawione na pomoc w organizacji imprezy a nie na wytarganie kasiory za wszelką cenę.

Jeśli odpowiadała by komuś Czeladź to http://www.szafranowydwor.pl/  koło M1. Tutaj organizowałem córce chrzciny oraz roczek i na prawdę jedzenie bardzo dobre i praktycznie takie ilości  że nie ma bata aby komukolwiek brakło.Pozatym sam lokal wypas.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych