Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pytania/odpowiedzi


12984 odpowiedzi w tym temacie

#7551 griszag

griszag
  • SK1964

Napisano 19 lipiec 2017 - 09:21

Jaki środek polecacie na komary i kleszcze?

#7552 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 19 lipiec 2017 - 09:24

aaa dobra, bo ty pytales o Budapeszt, a nie o Bratyslawe. Tutaj odpowiedz nie jest jednoznaczna. Google pokazuje, ze szybciej na Brno. Powiem tyle, droga przez Czechy i Bratyslawe jest na pewno bardzo dobra i mimo, ze jest dalej, to jeszcze z tego czasu podanego przez google cos urwiesz, a najlepiej na miejsce zajechac szybko i sie nie przejmowac kasa za dodatkowe 75km. Trasa przez Slowacje nie jechalem, nie wiem jakie tam sa drogi. Nie wiem jaka jest droga z Ostravy do Ziliny, a to jest kluczowe.



#7553 Budus

Budus
  • SK1964
  • LokalizacjaWitosa

Napisano 19 lipiec 2017 - 09:24

Ubezpieczeniami OC kto się zajmował?

Pyjter



#7554 Damianos

Damianos
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 19 lipiec 2017 - 09:42

. Nie wiem jaka jest droga z Ostravy do Ziliny, a to jest kluczowe.

Mayek kluczowe do czego ? Bo na pewno nie do pytania Atesta o trase do Budapesztu



#7555 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 19 lipiec 2017 - 09:47

dlaczego nie? Jezeli szybsza jest droga przez Czechy i mozna jeszcze tam urwac minut wzgledem obliczen z googlemaps, a na trasie przez Slowacje nie mozna urwac, to jechalbym dalsza droga, ale szybsza.

Dla przykladu na drodze po zachodniej granicy Wegier sa takie wioski, ze tam nie urwiesz niczego z wyliczen, wiec dochodzi tutaj argument, ze moze lepiej jednak jechac do Chorwacji przez Austrie.

 

Reasumujac, jezeli gdzies jest lepsza droga, to jechalbym lepsza droga nawet kosztem dolozenia kilkudziesieciu kilometrow. Dlatego dla mnie to kluczowe. A poza tym jeszcze, jechalbym jak najwiecej autobana, zeby nie narazic sie na mandat.



#7556 Damianos

Damianos
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 19 lipiec 2017 - 09:59

Ale Ty dokładasz do dołożenia i piszesz ze nie znasz drogi Ostrava Zilina, wiec sam zaprzeczasz Sobie 

Po co dokladac trase Via Ostrava  do Mostov u/J? 

Nie patrz na google maps bo gorszej mapy nie ma...

 

Katowice- Cieszyn- Mosty- Zilina -Banska B- Sahy-Budapeszt najkrótsza i najszybsza

Najlepsza tu sie zgodzę przez Cieszyn -Zilina Bratysława Rajka Gyor Budapeszt / +150 km wiecej/  Przez Ostrave wyjdzie z 200 wiecej


  • Piotrek Pna lubi to

#7557 Assmodeo

Assmodeo
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 21 lipiec 2017 - 15:07

Pracuje ktos od nas w DPD?
Mam kilka pytan.


Amicus Optima Vitae Possessio


#7558 Simao

Simao
  • SK1964
  • LokalizacjaWolverhampton

Napisano 22 lipiec 2017 - 12:43

Można wypożyczyć kajak na dolinie 3stawow? Posiadają jedynki czy tak jak w poprzednich latach tylko dla dwóch osób?
Un Club authentique a l'image de la Haute Silesie
Un Club different
Emblematique
Au coeur d'une region tres mediatisee

#7559 Duch

Duch
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 23 lipiec 2017 - 07:56

Chirurgia ogólna ktoś poleci kogoś prywatnie? Zależy mi na terminie ze względu na uciążliwy ból przy treningach. 



#7560 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 23 lipiec 2017 - 07:57

A byles u fizjo?


"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#7561 Naujox

Naujox
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 23 lipiec 2017 - 08:36

Jaki środek polecacie na komary i kleszcze?


Tylko Mugga.
  • Jas lubi to

"Rozwój polega na tym, że nieliczni przekonują wielu. Nowe myśli muszą się gdzieś pojawić, zanim będą mogły stać się poglądami większości." - Friedrich August von Hayek

http://imgur.com/WO4QcqL.png

#7562 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 23 lipiec 2017 - 13:26

jak chcesz dojebanego fizjo sportowego to pisz na priv. Nie bawilbym sie w lekarzy. Pierwszym krokiem powinien byc bardzo dobry fizjoterapeuta sportowy. Lekarze maja w pewnych dziedzinach mniejsza wiedzę.



#7563 FC OLKUSZ

FC OLKUSZ
  • SK1964

Napisano 23 lipiec 2017 - 20:49

Lekarz leczy wyniki, fizjoterapeuta ludzi.

#7564 mhtn

mhtn
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 24 lipiec 2017 - 06:36

Robi ktos od nas jeszcze w UPC? Umowa wygasla i trzeba poczarowac z nowa :)

#7565 wozny

wozny
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaCentrum

Napisano 24 lipiec 2017 - 08:02

BGC64

#7566 Jata

Jata
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaMysłowice

Napisano 24 lipiec 2017 - 20:21

Potrzebuje na  4 szklankach oraz karafce, wygrawerować herb Gieksy. Jaki może być tego koszt oraz macie może namiar do osób, które się tym zajmują?

 

Dom Ci znac po świetrach.Kumpel z roboty sie tym bawi.Jo za dwie szklonki i karafka zapłacił 110zł.

 

Dalej aktualne do pochytania ???


Pierdoli mnie opinia prostaków


#7567 Bart

Bart
  • Zbanowani
  • LokalizacjaTauzen/Paderewa

Napisano 26 lipiec 2017 - 07:23

Ale Ty dokładasz do dołożenia i piszesz ze nie znasz drogi Ostrava Zilina, wiec sam zaprzeczasz Sobie 

Po co dokladac trase Via Ostrava  do Mostov u/J? 

Nie patrz na google maps bo gorszej mapy nie ma...

 

Katowice- Cieszyn- Mosty- Zilina -Banska B- Sahy-Budapeszt najkrótsza i najszybsza

Najlepsza tu sie zgodzę przez Cieszyn -Zilina Bratysława Rajka Gyor Budapeszt / +150 km wiecej/  Przez Ostrave wyjdzie z 200 wiecej

Na trasie Zilina - Banska jest mały problem a mianowicie częste zamykanie drogi w okolicy zamku Strecno co powoduje że mamy objazd przez Terchova  co wiąże się z dodatkową godziną drogi. dodatkowo jakości drogi na odcinku Martin - Turcanskie Teplice to dramat.


Użytkownik Bart edytował ten post 26 lipiec 2017 - 07:23


#7568 maniek

maniek
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice/Sławków

Napisano 26 lipiec 2017 - 10:41

Pracuje ktoś w Orange ? Potrzebuje przedłużyć umowę PW

#7569 19CHUDY64

19CHUDY64
  • SK1964
  • LokalizacjaRuda Śląska

Napisano 26 lipiec 2017 - 17:24

Szukając kredytu pod hipotekę opłaca się korzystać z firm typu openfinance, Directmoney itd. Chodzi mi o to żeby zaoszczędzić czas i nie latać po wszystkich bankach ?

#7570 griszag

griszag
  • SK1964

Napisano 26 lipiec 2017 - 17:56

Szukając kredytu pod hipotekę opłaca się korzystać z firm typu openfinance, Directmoney itd. Chodzi mi o to żeby zaoszczędzić czas i nie latać po wszystkich bankach ?

Ja korzystałem z niezależnego doradcy, jestem mega zadowolony, wszystko mi poogarniala babka, poprowadziła. Super. I do tego wzięła tylko prowizję z banku

#7571 puk

puk
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 26 lipiec 2017 - 18:06

Szukając kredytu pod hipotekę opłaca się korzystać z firm typu openfinance, Directmoney itd. Chodzi mi o to żeby zaoszczędzić czas i nie latać po wszystkich bankach ?

Ja korzystalem z gold finance na opolskiej w katowicach. Wybrali najlepsza oferte na rynku wtedy - 0% prowizji za udzielenie kredytu dla banku, najnizsze oprocentowanie i do tego brak oplat za usluge. Dodatkowo ja weryfikacja w banku pierwszego wyboru sie przeciagala to znalezli drugi bank - ciut gorsze warunki. Z mojego doswiadczenia bardzo sie oplaca.
  • vaniTe lubi to

#7572 Mateusz

Mateusz
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 26 lipiec 2017 - 18:06

Szukając kredytu pod hipotekę opłaca się korzystać z firm typu openfinance, Directmoney itd. Chodzi mi o to żeby zaoszczędzić czas i nie latać po wszystkich bankach ?

 

 

Openfinance pewnie zaproponuje Ci Getinbank. Przynajmniej ja tak mialem i kilku znajomych.

 

 

Po pol roku przenioslem sam kredyt do innego banku i zaoszczedzilem jakies 35tys zl.

 

 

Jak dla mnie lepiej poswiecic 2-3 dni i samemu ogarnac temat.

 

Ni


  • paulek lubi to

#7573 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 26 lipiec 2017 - 18:23

Open finance to pomyłka. Dobry marketing i hujowe usługi. Mam sprawdzonego doradcę, walić na priv. Jeżeli ktoś się dziwi, że starcza 3 miesiące historii a bank chce od niego rok.. to znaczy, że potrzebuję dobrego doradcy. Ale nie takiego co gotowych ludzi spisuje w openie (opierdalacza kredytów), tylko właśnie doradcy.
  • 19CHUDY64 lubi to

#7574 Toczmek89

Toczmek89
  • SK1964
  • LokalizacjaBrynów

Napisano 27 lipiec 2017 - 15:29

Ja trafilem w openie na zajebistego typka, juz tam przez m.in. nie pracuje ponoc, moge podac kontakt na PW

#7575 Artis

Artis
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTeraz WNC

Napisano 27 lipiec 2017 - 15:42

Ma ktoś z was orange światłowód? Rzeczywiście to śmiga bez problemów?




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych