Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pytania/odpowiedzi


12957 odpowiedzi w tym temacie

#51 Czapla

Czapla
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 29 lipiec 2013 - 16:46

kiedy bedzie czynna Elka w parku?



#52 Siemion

Siemion
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaSiemce-Bytków

Napisano 29 lipiec 2013 - 17:16

kiedy bedzie czynna Elka w parku?

koniec sierpnia lub początek września.



#53 Maras

Maras
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 29 lipiec 2013 - 22:14

Chce podpisać umowę na abonament w Play - jest na forum jakiś przedstawiciel Play'a

Da sie w ogóle utargować coś więcej niż to co w ofercie czy każdy punkt daje to samo?



#54 19łysy64

19łysy64
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 29 lipiec 2013 - 22:43

Ten jutrzejszy mecz Barcelona-Lechia będzie transmitowany w Telewizji jak tak to na jakim kanale ?



#55 Iwona

Iwona
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 29 lipiec 2013 - 22:54

TVP1



#56 Bojar

Bojar
  • SK1964

Napisano 30 lipiec 2013 - 05:53

Posiadam wykupiony w UPC pakiet multiroom hd na dwa telewizory. Placę za kanaly hd a tylko w jednym telewizorze mam podpięty tuner z upc hd, w drugim telewizorze mam tylko tuner sd. Z uwagi na to moje pytanie? czy jeśli kupię zwykly tuner hd np z fergusona (po ok. 300zł stoją) ,to będzie mi dzialac na tym kablówka? bo placę niepotrzebnie za hd na dwoch telewizorach a przez ten tuner sd tylko na jednym mi dziala obraz hd

Będzie


Wszyscy jedziemy na wózku wspólnym, reprezentujemy GieKSe to powód do dumy!


#57 RubyBOH

RubyBOH
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBurowiec

Napisano 30 lipiec 2013 - 11:42

Panowie i Panie mam pytanie .. chciał bym kupić bojler tak 80l max ale potrzebuje taki który latem bedę mógł grzać elekrtcznie a w zimę przez podkowe .. musi to być jakiś specjalny ?? jeśli ktoś się zna chętnie wysłucham ...



#58 Smoke

Smoke
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKoszutka

Napisano 30 lipiec 2013 - 13:08

Jezdzi jakis bezposredni busik do Szczyrku?

 

Ostatnio szukałem bezpośredniego przejazdu, ale mi się nie udało.

Najrozsądniej jest wybrac się KŚ do Bielska, tam z dworca PKS śmigają busiki co chwilę.


SPM SKK


#59 Simao

Simao
  • SK1964
  • LokalizacjaWolverhampton

Napisano 30 lipiec 2013 - 20:49

potrzebuje wymienic wieksza kwote funtow na zlotowki, czy znacie pewna strone z dobrymi kursami/mozliwoscia negocjacji kursu?
Un Club authentique a l'image de la Haute Silesie
Un Club different
Emblematique
Au coeur d'une region tres mediatisee

#60 _Bartos_

_Bartos_
  • SK1964
  • LokalizacjaCentrum

Napisano 30 lipiec 2013 - 22:20

Panowie i Panie mam pytanie .. chciał bym kupić bojler tak 80l max ale potrzebuje taki który latem bedę mógł grzać elekrtcznie a w zimę przez podkowe .. musi to być jakiś specjalny ?? jeśli ktoś się zna chętnie wysłucham ...

musi to być specjalny bojler z tzw płaszczem wodnym + musisz dokupić do niego grzałkę elektryczną. Ja kupowałem w castoramie bojler 100l za ok 700zł + grzałka ok 200zł



#61 Foxu

Foxu
  • SK1964
  • LokalizacjaEdinburgh

Napisano 30 lipiec 2013 - 23:28

potrzebuje wymienic wieksza kwote funtow na zlotowki, czy znacie pewna strone z dobrymi kursami/mozliwoscia negocjacji kursu?


Simao, ja wymienialem w kantorze w pierwszei bramie na Mickiewicza (idac od rynku) I mozna bylo negocjowac. Podejdz, zapytaj I porownaj z netem. Moze bedzie lepszy kurs

#62 Simao

Simao
  • SK1964
  • LokalizacjaWolverhampton

Napisano 31 lipiec 2013 - 07:26

Simao, ja wymienialem w kantorze w pierwszei bramie na Mickiewicza (idac od rynku) I mozna bylo negocjowac. Podejdz, zapytaj I porownaj z netem. Moze bedzie lepszy kurs

rowniez tam wymieniam ale tym razem jest to juz za duza kwota by ja miec przy sobie.
Ktos kiedys podawal strone z dobrymi kursami + mozliwoscia negocjacji kursow.
Un Club authentique a l'image de la Haute Silesie
Un Club different
Emblematique
Au coeur d'une region tres mediatisee

#63 Szafa

Szafa
  • SK1964
  • LokalizacjaLigota/Piotrowice

Napisano 31 lipiec 2013 - 07:41

Zakladajac ze masz konto w obu walutach polecam internetowykantor.pl. Ja ostatnio wymianialem euro i prowizja to ok 1,5 grosza wzgledem chwilowego kursu wyznaczanego przez NBP. 
 

Ponoc jeszcze tanszy potrafi byc cinkciarz.pl, ale tutaj zadnej opinii wystawic nie moge.



#64 Jas

Jas
  • SK1964

Napisano 31 lipiec 2013 - 08:56

Orientuje się ktoś może, gdzie jest dokładnie KRUS w Katowicach?

Według strony KRUS, jest on na Francuskiej 10a:

http://www.krus.gov....t-w-katowicach/

 

Jednak chcąc zobaczyć, gdzie to jest dokładnie natrafiłem na pewien problem. Według mapy Google jest to... pod mostem :)

Politechnika, to francuska 12, potem jest nadzór budowlany na francuskiej 8:
https://maps.google....&gl=PL&t=m&z=16

 

Wyglądałoby, że francuska 10(a?) jest gdzieś w okolicach parkingu, ale na mapie jakoś tego nie widzę...

 

Mapa ze strony UM w ogóle nie ma takiego numeru dla tej ulicy:

http://mapserver.um..../kjarc/open.jsf



#65 Damianos

Damianos
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 31 lipiec 2013 - 09:13

rowniez tam wymieniam ale tym razem jest to juz za duza kwota by ja miec przy sobie.
Ktos kiedys podawal strone z dobrymi kursami + mozliwoscia negocjacji kursow.

 

rowniez tam wymieniam ale tym razem jest to juz za duza kwota by ja miec przy sobie.
Ktos kiedys podawal strone z dobrymi kursami + mozliwoscia negocjacji kursow.

www.cinkciarz.pl

 

mozesz łapac kurs ale/i

kurs tez zalezy od ilosci kupowanej/sprzedawanej waluty 

musisz popatrzec  czy jest negocjacja kursow..  



#66 Damianos

Damianos
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 31 lipiec 2013 - 09:18

musi to być specjalny bojler z tzw płaszczem wodnym + musisz dokupić do niego grzałkę elektryczną. Ja kupowałem w castoramie bojler 100l za ok 700zł + grzałka ok 200zł

 

90% bojlerów masz przystosowanych do grzałki.

JA spojrze na fakture i wieczorem ceny Ci napisze, kupowałem w zwyklym sklepie w Zorach; ale na pewno nie placilem takich  cen  jak napisal Bartos.  Gdzies ok 20 % mniejsze były 



#67 makugisz

makugisz
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaGzG

Napisano 31 lipiec 2013 - 10:10

Orientuje się ktoś może, gdzie jest dokładnie KRUS w Katowicach?

Według strony KRUS, jest on na Francuskiej 10a:

http://www.krus.gov....t-w-katowicach/

 

Jednak chcąc zobaczyć, gdzie to jest dokładnie natrafiłem na pewien problem. Według mapy Google jest to... pod mostem :)

Politechnika, to francuska 12, potem jest nadzór budowlany na francuskiej 8:
https://maps.google....&gl=PL&t=m&z=16

 

Wyglądałoby, że francuska 10(a?) jest gdzieś w okolicach parkingu, ale na mapie jakoś tego nie widzę...

 

Mapa ze strony UM w ogóle nie ma takiego numeru dla tej ulicy:

http://mapserver.um..../kjarc/open.jsf

 

jesli sie nie myle to jak masz most na francuskiej przed mariacka to przejezdzasz pod nim i po prawej masz przystanek a zaraz za nim taki parking prostokatny wglab na 15-20 aut i za parkingiem jest brama a za nia budynek i wydaje mi sie ze to o to chodzi.



#68 waluś

waluś
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 31 lipiec 2013 - 18:52

Witam wie ktoś kaj w M-cach lub Katowicach jest kanał kaj bych se mógł wjechać bez niczego ?? Słyszołem też coś kiedyś o warsztacie samoobsługowym w Katosach ale chyba to już nie czynne



#69 loki266666

loki266666
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 31 lipiec 2013 - 19:56

Pisał ktoś pracę (obojętnie licencjacką, magisterską, podyplomową) o regulacjach unii europejskiej w sprawie transferów piłkarskich?



#70 Murzyn81

Murzyn81
  • Czytelnicy
  • LokalizacjaGwiazdy/ Świętochłowice

Napisano 01 sierpień 2013 - 08:04

Orientuje się ktoś jak to jest w przypadku gdy dostaje się dofinansowanie na otwarcie działalności? Czy warunkiem jest że firma musi istnieć X czasu itd? Czy np gdy nie idzie można ją zamknąć po 3 miesiącach.



#71 MiRO

MiRO
  • SK1964
  • LokalizacjaKostuchna

Napisano 01 sierpień 2013 - 09:33

masz 2 miejsca w Kato gdzie najlepiej Ci to wytłumaczą: Urząd Pracy na Kościuszki i EFS naprzeciw Urzędu Wojewódzkiego. Są różnego rodzaju dotacje, mój znajomy teraz dostał 24tys zł na otwarcie działalności, musi ją prowadzić minimum przez rok żeby nie musiał tego zwracać. Z tego co wiem to środki na ten rok zostały już wyczerpane, wyścig o kasę zaczyna się z momentem wytrzeźwienia po Sylwestrze;)

http://efs.wup-katowice.pl/


Podcast Trójkolorowy Szpil #03 (29.07.2021):

 

RAFAŁ GÓRAK:"Raczej w GieKSie mamy zakaz czytania forum. Taka sugestia, żeby być spokojniejszym, trzeba nie czytać, trzeba robić swoje."


#72 Sklep Kibica GieKSy

Sklep Kibica GieKSy
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 01 sierpień 2013 - 10:20

Przerobi mi ktoś projekt tej koszulki damskiej na taką z napisem GKS Katowice i herbem w tle?

 

2cyo7yo.jpg



#73 Jas

Jas
  • SK1964

Napisano 01 sierpień 2013 - 18:19

jesli sie nie myle to jak masz most na francuskiej przed mariacka to przejezdzasz pod nim i po prawej masz przystanek a zaraz za nim taki parking prostokatny wglab na 15-20 aut i za parkingiem jest brama a za nia budynek i wydaje mi sie ze to o to chodzi.

 

Dzięki. Dokładnie tak - KRUS jest dokładnie tam, gdzie ten parking.



#74 Łysy

Łysy
  • SK1964

Napisano 01 sierpień 2013 - 22:18

Orientuje się ktoś jak to jest w przypadku gdy dostaje się dofinansowanie na otwarcie działalności? Czy warunkiem jest że firma musi istnieć X czasu itd? Czy np gdy nie idzie można ją zamknąć po 3 miesiącach.

 

Obligatoryjne wymagania to w PUP:

-utrzymanie działalności(bez zawieszenia) przez okres co najmniej jednego roku(dowodem są opłacone skladki za ZUS)

-posiadanie wszystkich sprzętów wykazanych w biznesplanie, a kupionych z dofinansowania przez okres co najmniej jednego roku-dla potrzeb kontroli ,które PUP organizuje w czasie pierwszego roku działalności.

-posiadanie faktur z zakupu sprzętów zakupionych z dofinansowania przez okres co najmniej jednego roku dla potrzeb kontroli ,które PUP organizuje w czasie pierwszego roku działalności.

-zakaz prowadzenia działalności na rzecz byłego pracodawcy przez okres co najmniej jednego roku.

 

Jeśli złamiesz warunki dofinansowania spłacasz całość dofinansowania+ odsetki, a w zasadzie spłaca Twój poręczyciel lub poręczyciele.

to tak ogólnikowo



#75 Murzyn81

Murzyn81
  • Czytelnicy
  • LokalizacjaGwiazdy/ Świętochłowice

Napisano 02 sierpień 2013 - 07:58

Dzięki






Użytkownicy przeglądający ten temat: 4

0 użytkowników, 4 gości, 0 anonimowych