Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pytania/odpowiedzi


12978 odpowiedzi w tym temacie

#7276 Łysy

Łysy
  • SK1964

Napisano 18 kwiecień 2017 - 06:03

trzeba patrzeć czy goście są eko ;-) . ja po ostatnim weselu jechałem załadowany 6-cioma flaszkami wygranymi w 6 -ciu konkursach (byłoby 7 ale w jednym z moją nie braliśmy udziału- praktycznie zawsze jak jestem na weselu to coś wygrywam-po prostu lubimy się bawić na takich imprezkach. W ogóle patrząc na Polskie wesela to na wejściu lał bym kielicha na rozluźnienie bo często początek imprezy to nuuuuda. no chyba ,że ktoś niekumaty jest jak mój szwagier (brat żoneczki) i zamiast po kościele w knajpie zatańczyć, żeby gawiedź mogła rozpocząć "weselisko" to pojechali na zdjęcia i w ten sposób ludzie usychali przez trzy godziny- ileż się wtedy Qrw sypało, ludzie pili za knajpą a niepalący zaczęli palić i już było wiadomo ,że weselisko będzie do dupy. Że też mi się trafiła taka ofiara na szwagra.

 

Wracając do tematu wódki, ciężko czasem oszacować, kilka razy na weselach starosta po prostu organizował wyprawę po dodatkowe alko. moim zdaniem połówka na głowę to minimum, z drugiej strony jak ktoś zna i wie ,że połowa ludzi nie pije to po co kombinować wiadomo, jedno wódka , inni wino, jeszcze inni piwo, do tego na ostatnim weselisku był alko ogródek dodatkowo i lały się bimberki , nalewki i śliwowica.(goście w ramach małego załącznika do prezentu przywieźli coś co robią sami .

 

Bramy są super zwłaszcza jak Lars zamyka kłódeczkę na bramie wyjazdowej z kościoła i Rypie wierszyk na poczekaniu-Jak nie dacie nam wódeczki, nie otworzę wam kłódeczki- ekipa brecht i sama się flaszeczka znajduje.

 

Temat wódki na weselu-  temat morze. po prostu ,żeby nie było wtopy ludzie wolą zamówić więcej, tak jak już ktoś pisał ten towar nigdy się nie zmarnuje i lepiej wziąć więcej, wiadomo koszty ale może warto przemyśleć.



#7277 melok

melok
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaImielin

Napisano 18 kwiecień 2017 - 06:10

  • Próbuja wysłać zgłoszenie przez neta i wyskakuje mi taki komunikat.Co to znaczy?
  • Token CSRF jest nieprawidłowy. Proszę spróbować wysłać formularz ponownie.
  • The uploaded file was too large. Please try to upload a smaller file.


plik za duży

Użytkownik melok edytował ten post 18 kwiecień 2017 - 06:11


#7278 hermano

hermano
  • SK1964
  • LokalizacjaSosnowiec

Napisano 18 kwiecień 2017 - 08:26

Ja na 70 osób miałem 120 flaszek.
Bramy nieialem żadnej. Dj, fotograf,kierowca(nasz) i kierowca dla gości dostali tez jakąś flaszkę.
Towarzystwo było bardzo imprezowe i dosyć dużo pili ale i tak zostały chyba nie całe 3 kartony.
Jeden schowany na pępkowe. Po weselu chyba przez rok jechałem na tych flaszkach,imprezy rodzinne i domówki wiec nic sie nie straci :)
  • Łysy lubi to

#7279 wojtaskatowice

wojtaskatowice
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBogucice

Napisano 18 kwiecień 2017 - 10:22

a ja twierdzę, że to stanowczo za dużo. Wiadomo, wódy nigdy za wiele i się nie zmarnuje bo okazja goni okazję. Miałem i swoje wesele i w ostatnim czasie dosyć dużo wesel zaliczonych, ekipy i towrzystwo pijące aż za bardzo bo to menele z  bogucic i nie zdażyło się żeby wódy brakło a zawsze wciul zostawało więc to trochę mrożenie kasy, bo nie można powiedzieć że marnowanie ;)  Pytanie też czy robisz poprawiny i w jakiej formie, jeśli duże poprawiony z duża ilościa gości to może i miarka podana przez DPNG jest ok, ale jeśli nie, albo jakieś takie małe to spokojnie możesz policzyć flaszka na głowe ale dorosłą bez dzieci bo gwarantuje Ci, że i tak jeszcze tej wódy zostanie mimo tego , że tu jakaś flaszke jakiemuś dj, tu flaszke komuś tam itp.
 
a co do samej flachy to prosta sprawa, zależy ile chcesz na to kasy przeznaczyć, Pan Tadeusz czy Stock jak najbardziej ok. Jak masz wiecej kasy albo tescie płacą to można szarpnąc się na finkę ;)

Nie wiem kogo masz na myśli pisząc menele z BoGucic, ale uwierz mi że gdyby faktycznie byliby to ci co wypiją najwięcej to na bank gorzoły by ci zabrakło i Twój drużba musiałby śmigać do nocnego po zakupy ;)

#7280 Foxu

Foxu
  • SK1964
  • LokalizacjaEdinburgh

Napisano 18 kwiecień 2017 - 10:52

Używa ktoś myjek parowych? Chcę kupić z karchera i mam parę pytań.

 

Mialem w rece pare razy. Czysci to dosc dobrze, zwlaszcza jakies chropowate powieszchnie (np kafelki, czy fugi pomiedzy). Do zwyklych gladkich powierzchni malo efektywne czasowo to jest. Podsumowujac, dobry sprzet na jakies czyszczenie mocno zabrudzonych powierzchni i miejsc trudno dostepnych (rogi itp)/



#7281 Foxu

Foxu
  • SK1964
  • LokalizacjaEdinburgh

Napisano 18 kwiecień 2017 - 10:53

Ale niema to jak meczyk w poprawiny :) (Brenna)

 

To chyba jest obowiazkowy punkt programu. Ja mialem na drugi dzien w samo poludnie.



#7282 Łysy

Łysy
  • SK1964

Napisano 18 kwiecień 2017 - 11:28

bywa i tak. kumpel miał ślub w dzień finałów mistrzostw świata więc gdy przyszła pora meczu grzecznie poinformował gości ,że na tarasie będzie wystawiony TV i kto chce będzie mógł zobaczyć- Wszyscy szczęśliwi- faceci oglądali szpil, kobiety klachały a bajtle robiły co chciały- impreza udana, fakt pan młody lekko padł na meczu ;-) ale co tam dało sie wszystko połączyć



#7283 JOHAN 13

JOHAN 13
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 18 kwiecień 2017 - 15:38

plik za duży

dzieki , ogarniete



#7284 PRT

PRT
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaMysłowice

Napisano 24 kwiecień 2017 - 14:17

Panowie ile kosztuje w miarę taki dobry dron z kamerą?
Albo inaczej ile trzeba dać by nie kupić dziadostwa, jakieś propozycje?

#7285 Gumiś

Gumiś
  • SK1964
  • LokalizacjaBrynów

Napisano 24 kwiecień 2017 - 17:03

Zależy co cie interesuje . Pierwszy raz będziesz latać ?? Bo jak tak, to coś z dolnej pułki sterowanie nie jest takie łatwe jakby się wydawało szybko idzie rozjebac. Ja na swoim sumieniu mam dwa i 3 w rozsypce

#7286 tomzkat

tomzkat
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 24 kwiecień 2017 - 17:30

Jakieś leki na chrapanie możecie polecić? najlepiej takie, które sami testowaliście i możecie potwierdzić działanie. 



#7287 FC OLKUSZ

FC OLKUSZ
  • SK1964

Napisano 24 kwiecień 2017 - 17:40

Laryngolog

#7288 PRT

PRT
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaMysłowice

Napisano 24 kwiecień 2017 - 17:50

opaska na chrapanie  :hihi:

 

https://pl.aliexpres...08236-eub6yrrBy


  • tomzkat lubi to

#7289 tomzkat

tomzkat
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 24 kwiecień 2017 - 18:33

Nie powiem, uśmiałem się;) ludzie mają wyobraźnie

#7290 PRT

PRT
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaMysłowice

Napisano 24 kwiecień 2017 - 19:40

Ewentualnie parasol na głowę, dwie ręce wolne i można śmiało na fejsbuniu albo FG surfować :)

18119055_814067455413853_883921609211183



#7291 donald

donald
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 26 kwiecień 2017 - 15:53

czy ktoś może wie, jak prawidłowo stworzyć tekst jednolity umowy spółki?

 

zmieniałem niedawno notarialnie pewne zapisy, złożyłem do krs wniosek o wpisanie zmian i odrzucili, z informacją, że tekst jednolity jest nieprawidłowy - oczywiście bez słowa wyjaśnienia, o co im chodzi.

 

stare paragrafy mają zostać, np. przekreślone? czy dać tylko te nowe?



#7292 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 26 kwiecień 2017 - 22:06

A jak składałeś ten wniosek do KRS, to dołączyłeś uchwałę z zebrania wspólników, w której była zawarta dokładna treść skreślanego punktu i jaką dokładnie treścią były zastępowane? Kiedyś odrzucili mi chyba z podobnym tekstem, a to poszło o to, że napisałem w uchwale, że zarząd został zobowiązany do zmiany treści tego i tego paragrafu, a nie wpisałem co dokładnie jest skreślane, a co wpisywane.


Przyjaźń jest wszystkim!


#7293 donald

donald
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 27 kwiecień 2017 - 07:09

uchwała zarządu była dołączona do aktu notarialnego

 

był tam zapis, że zarząd dokona zmiany treści - no i wydaje mi się, że to właśnie zrobiłem

 

a jak ta treść jednolita ma wyglądać?

po prostu w miejsce starego paragrafu wstawić aktualny, czy skreślić starą treść i pod tym dać nową, czy jeszcze inaczej?



#7294 Dudi_1979

Dudi_1979
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaPaderewa

Napisano 27 kwiecień 2017 - 07:17

Donald

pierdol to, załóż nową spółkę


  • Mayek lubi to

#7295 przemol

przemol
  • SK1964

Napisano 27 kwiecień 2017 - 08:14

uchwała zarządu była dołączona do aktu notarialnego

 

był tam zapis, że zarząd dokona zmiany treści - no i wydaje mi się, że to właśnie zrobiłem

 

a jak ta treść jednolita ma wyglądać?

po prostu w miejsce starego paragrafu wstawić aktualny, czy skreślić starą treść i pod tym dać nową, czy jeszcze inaczej?

 

stare zapisy umowy spółki musisz zastąpić ich nowym brzmieniem zgodnie z uchwałą.

 

Całkiem prawdopodobne, że nie pracowałeś na wersji poprzedniej umowy znajdującej się w sądzie rejestrowym. Zalecam zamówienie w KRS akt rejestrowych spółki  ich przejrzenie. (każdy ma dostęp do akt rejestrowych, wymagane jest tylko ich wcześniejsze zamówienie i dowód tożsamości).  w aktach powinna być adnotacja sądu z niezgodnościami w akcie jednolitym, z ostatnim brzmieniem umowy spółki znajdującej się w aktach, a jeżeli podobnego dokumentu nie będzie to najpewniej dostrzeżone niezgodności  powinny być przynajmniej podkreślone ołówkiem w tekście przez osobę, która to sprawdzała.

 

Zrób zdjęcia ostatniej umowy i tych ewentualnych adnotacji i na tej podstawie porównaj dokumenty. Składany tekst jednolity musi w niezmienianym zakresie pokrywać się dokładnie z treścią ostatniej umowy w aktach, wszystkie przecinki, kropki itp., jak słowo umowa jest napisana przez ó, to w tekście jednolitym też ma być przez ó na tej zasadzie.



#7296 fredWNC

fredWNC
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 27 kwiecień 2017 - 11:01

SIEMA CHLOPY ROBI KTOS OD NAS BRAMY GARAZOWE? TEMAT PILNY Z GORY DZIEKI

#7297 Damianos

Damianos
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 27 kwiecień 2017 - 18:24

Na tych parkingach przy MCK czy NOSPR są jakies opłaty jutro i sobota? na cały dzień



#7298 slovan22

slovan22
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaHrabstwo Ducha

Napisano 27 kwiecień 2017 - 21:52

SIEMA CHLOPY ROBI KTOS OD NAS BRAMY GARAZOWE? TEMAT PILNY Z GORY DZIEKI


Mam dobrą firmę jak co.robiłem i jestem zadowolony.

#7299 mekoz

mekoz
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 27 kwiecień 2017 - 23:08

Chlopy potrzebuje pomocy, od niedawna jestem posiadaczem kamery yi 4k action, sprawa jest taka ze gdy podlaczam kamere do TV nie wykrywa mi jej wcale (przez kabel usb) jak probuje na innym TV to pisze ze niby dysk jest uszkodzony. Gdy kamere podlacze do kompa normalnie wykrywa i sa filmy i wszystko. Co moze byc przyczyna ze TV jej nie widzi? 



#7300 Artis

Artis
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTeraz WNC

Napisano 28 kwiecień 2017 - 04:31

Mi sie zdaje, że problemy mogą być dwa. Formatowanie dysku inne niż standard tv i/ lub za duża pojemność (można podzielić na partycje)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych