Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pytania/odpowiedzi


12957 odpowiedzi w tym temacie

#7126 blazej

blazej
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBrynów

Napisano 13 marzec 2017 - 22:41

T- mobile jak ktoś bierze fon ok, ale obsługa fatalna, takich bajkopisarzy w życiu nie widziałem. Ściemy ściemy ściemy, trzeba przeczytać dokłądnie umowę bo później mozna się solidnie rozczarować jak 3/4 rzeczy które miałeś mieć nie są prawdą. Mnie babka np. gadała że TIDAL jest za free, a jak jej pokazałem paluchem że nie TIDAL jest za darmo, tylko net do Tidala to zrobiła rybkę. Później było z Roamingiem: "Paaanie, nie ograniczony!" w umowie jak byk - ograniczony czasowo później wchodzi tarya za która się sporo płąci heh szkoda sczepić ryja.


Rownież przyłącze się do tego postu. W tmobile zawsze proście o podesłanie warunków na meil tak byście mieli oficjalne pismo co wynegocjowaliście. Potem są jaja. Generalnie radzę robic tak ze wszystkim np prosić o zapisanie umowy na kartce i potwierdzić pieczątka
  • Łysy lubi to

#7127 Łysy

Łysy
  • SK1964

Napisano 14 marzec 2017 - 13:06

dokładnie jak pisze blazej nic na słowo honoru wszystko na piśmie i najlepiej z kopią na e-maila. Co do obsługi to temat rzeka . Zamykają stacjonarki z T-mobile bo robi się to już nie praktyczne i niedochodowe bo ludzie maja atrakcyjne oferty przez neta lub infolinie.PS dawniej w T-mobile można było soczyście negocjować warunki. Obecnie u wszystkich operatorów jest nacisk na nowych abonentów a starych ma się już w dupie stąd taka rotacja ludzi szukających lepszych ofert.



#7128 Miłosz1964

Miłosz1964
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 14 marzec 2017 - 14:56

Studiuje ktoś górnictwo? potrzebuje pomocy by zrobic projekt.

 

Skończyłem 2 miechy temu,wal na PW, materiałów też dużo ale to raczej na pendriva się nadaje


Dołączona grafika


#7129 Czapla

Czapla
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 14 marzec 2017 - 15:15

Jaki program do nauki angielskiego na cd? Kiedyś słyszałem, że Profesor Henry bardzo dobry podobno, jakieś inne możecie polecić czy jednak ten podany będzie dobry?



#7130 tujestmojdom

tujestmojdom
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 14 marzec 2017 - 17:23

W Galerii Katowickiej otwierają sklep PIT BULL WEST COAST ?



#7131 Bojar

Bojar
  • SK1964

Napisano 14 marzec 2017 - 17:31

Tak


Wszyscy jedziemy na wózku wspólnym, reprezentujemy GieKSe to powód do dumy!


#7132 raven

raven
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 14 marzec 2017 - 17:48

Skończyłem 2 miechy temu,wal na PW, materiałów też dużo ale to raczej na pendriva się nadaje

Masz chyba pełną poczte nie moge wiadomosci wysłac



#7133 Miłosz1964

Miłosz1964
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 14 marzec 2017 - 19:32

ja,juz


Dołączona grafika


#7134 19CHUDY64

19CHUDY64
  • SK1964
  • LokalizacjaRuda Śląska

Napisano 15 marzec 2017 - 14:08

Mialem fona w każdej sieci najdłużej w Orange bo jeszcze od czasów sieci Idea na ten moment został mi tam tam jeden numer i jak kończy się umowa to przenoszę i nie chce mieć nic wspólnego z tą siecią dla mnie każda ich usługa to wielkie gówno zasięg się pogorszył itd. W play miałem jeden numer wszytko ok ale ze względu na zasięg zrezygnowałem. W plusie mam 1 numer i większych problemów na terenie Śląska nie ma choć zdarzają się dziury ale na ten moment najbardziej jestem zadowolony z t-mobile tam mam 1 nr kom i 1 internet lte i nie miałem nigdy problemów z zasięgiem w Polsce, a zagranicą też jest ok tylko trzeba pamiętać że te ich pakiety bez limitu w roamingu zazwyczaj wchodzą w strefę tmobile raz mi przyszedł rachunek za połączenia gdzie byłem pewny że mam całą Europę, a okazało się że ten kraj w to nie wchodził po reklamacji jakąś babka wytłumaczyła sprawę pakiety i w ramach dobrej współpracy zwróciła kasę.

#7135 mekoz

mekoz
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 16 marzec 2017 - 16:15

Ktoś się jakie warunki trzeba spelniac by wziąć abonament w play/t-mobile?
  • Krystian64 lubi to

#7136 Budus

Budus
  • SK1964
  • LokalizacjaWitosa

Napisano 16 marzec 2017 - 16:20

Ktoś się jakie warunki trzeba spelniac by wziąć abonament w play/t-mobile?

wystarczy wpisać w google

 

http://www.play.pl/p...dpisania-umowy/

http://www.t-mobile....-zawarcia-umowy



#7137 Krystian64

Krystian64
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBrynów

Napisano 16 marzec 2017 - 19:01

Mi w play z racji tego, iż nie mam umowy o prace nie chcieli dac wgl abonamentu z telefonem. O dziwno rok wczesniej nie bylo problemu przy braniu u nich moblinego internetu. Po zapytaniu jakie musze spelniac warnunki, mimo iz mam rente i wykaz z banku o comiesiecznym dochodzie uslyszalem, ze musze miec skonczone 24 lata l, lub zostawic w depozycie 750 zl, ktore mi zwroca na koniec umowy. Koniec koncow zamowilem telefon z abonamentem ze strony play, nie bylo z tym zadnego problemu a na dodatek trafila sie korzystniejsza oferta.

#7138 Emporio

Emporio
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 16 marzec 2017 - 21:08

Ja 2 lata temu brałem abonament w Play z telefonem, miałem wtedy 21 lat i wystarczył dowód osobisty.

#7139 Sikor64

Sikor64
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 17 marzec 2017 - 14:31

Mi w play z racji tego, iż nie mam umowy o prace nie chcieli dac wgl abonamentu z telefonem. O dziwno rok wczesniej nie bylo problemu przy braniu u nich moblinego internetu. Po zapytaniu jakie musze spelniac warnunki, mimo iz mam rente i wykaz z banku o comiesiecznym dochodzie uslyszalem, ze musze miec skonczone 24 lata l, lub zostawic w depozycie 750 zl, ktore mi zwroca na koniec umowy. Koniec koncow zamowilem telefon z abonamentem ze strony play, nie bylo z tym zadnego problemu a na dodatek trafila sie korzystniejsza oferta.

 

Ja nie miałem problemu wzięcia po osiemnastcce  telefonu na mixa, a w grudniu 2016 abonament z telefonem, wystarczył tylko dowód i mała dopłata do telefonu bez żadnych zaświadczeń czy coś w tym stylu


Użytkownik Sikor64 edytował ten post 17 marzec 2017 - 14:31

Litość to Zbrodnia


#7140 MisiekLedziny

MisiekLedziny
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 18 marzec 2017 - 13:15

Nie byłem w czwartek i piątek w robocie. Powiedziałem, że w czwartek byłem na pogrzebie i do piątku nie zdążyłem wrócić, to kazali mi przynieść jakieś zaświadczenie o pogrzebie.. Jakie zaświadczenie o pogrzebie?

#7141 paulek

paulek
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTychy

Napisano 18 marzec 2017 - 13:27

pewnie chodzi o akt zgonu. 



#7142 hermano

hermano
  • SK1964
  • LokalizacjaSosnowiec

Napisano 18 marzec 2017 - 14:08

Nie byłem w czwartek i piątek w robocie. Powiedziałem, że w czwartek byłem na pogrzebie i do piątku nie zdążyłem wrócić, to kazali mi przynieść jakieś zaświadczenie o pogrzebie.. Jakie zaświadczenie o pogrzebie?

kopia aktu zgonu z urzędu stanu cywilnego 

 



#7143 MisiekLedziny

MisiekLedziny
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 18 marzec 2017 - 16:01

Dzięki

#7144 bekabeka!

bekabeka!
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 22 marzec 2017 - 03:14

Czym najtaniej dostać się z Katowic/Mysłowic do Cieszyna ? Odpowiedz rowerem mnie nie satysfakcjonuje :)

Użytkownik bekabeka! edytował ten post 22 marzec 2017 - 03:16


#7145 Polo

Polo
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 22 marzec 2017 - 04:39

Czym najtaniej dostać się z Katowic/Mysłowic do Cieszyna ? Odpowiedz rowerem mnie nie satysfakcjonuje :)


Jak rowerem nie to może motorower ?? Hahah 😈😈😈
  • paulek lubi to

#7146 bekabeka!

bekabeka!
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 22 marzec 2017 - 07:36

W chuj zabawne.

Użytkownik bekabeka! edytował ten post 22 marzec 2017 - 07:38


#7147 PodlesieFans

PodlesieFans
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaPodlesie

Napisano 22 marzec 2017 - 07:51

Czym najtaniej dostać się z Katowic/Mysłowic do Cieszyna ? Odpowiedz rowerem mnie nie satysfakcjonuje :)

Z Katowic do Cieszyna śmigają busiki z Placu Andrzeja odjeżdżają. http://busbrothers.p...towice-cieszyn/


  • ToJa lubi to

#7148 worshiper

worshiper
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaPiotrowice

Napisano 22 marzec 2017 - 11:12

Vectra, ktoś od nas tam pracuje?


  • bart_wnc lubi to

#7149 griszag

griszag
  • SK1964

Napisano 22 marzec 2017 - 19:40

Miał ktoś problemy za nie złożenie informacji o podatku od nieruchomości?

albo za nie zapłacenie?

kupiłem mieszkanie w listopadzie i nie złożyłem tego a na początku marca wysłali mi wezwanie i termin jego minął, bo wysłali je na adres pod którym nie mieszkam od 3 miesięcy.


Użytkownik griszag edytował ten post 22 marzec 2017 - 19:41


#7150 Bouni_Ledziny

Bouni_Ledziny
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 22 marzec 2017 - 21:28

Miał ktoś problemy za nie złożenie informacji o podatku od nieruchomości?
albo za nie zapłacenie?
kupiłem mieszkanie w listopadzie i nie złożyłem tego a na początku marca wysłali mi wezwanie i termin jego minął, bo wysłali je na adres pod którym nie mieszkam od 3 miesięcy.


Gdzieś mi się ostatnio przewinęło info, że jeśli wezwanie jest wysłane pod nieodpowiedni adres to jest nieważne. Był to wyrok NSA, dotyczący wezwania do sądu ale może ma też zastosowanie w Twojej sprawie.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych