Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pytania/odpowiedzi


12987 odpowiedzi w tym temacie

#7101 hermano

hermano
  • SK1964
  • LokalizacjaSosnowiec

Napisano 10 marzec 2017 - 15:20

Nie ma odsetek od mandatów.

to jest jakaś opłata administracyjna czy coś



#7102 dawid1964

dawid1964
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 10 marzec 2017 - 15:34

gdzie zrobię najszybciej rezonans magnetyczny głowy  ( dobrze by było w rozsądnej cenie )



#7103 Gladiators64

Gladiators64
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 10 marzec 2017 - 16:06

gdzie zrobię najszybciej rezonans magnetyczny głowy ( dobrze by było w rozsądnej cenie )

http://www.resonica....php?page=cennik

#7104 ToJa

ToJa
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 10 marzec 2017 - 20:21

Jakiś chuj z bloku zadzwonil ze zaparkowalem na pasie zieleni . Chuj z mandatem ale powiedzicie mi panowie mam jakieś prawo namierzyć donosiciela?

Oficjalnie raczej takiej informacji nie uzyskasz. Musiałbyś mieć kogoś znajomego w policji/straży miejskiej który by Ci sprawdził takie coś.

 

Kiedyś jedns pinda z sąsiedniego bloku doniosła na mnie że mój pies.... szczeka. Podejrzewałam kogoś zupełnie innego, plotka poszła w świat, doszła do podejrzewanej, ta miała zięcia w policji więc żeby sie oczyścić dowiedziała się poprzez niego kto doniósł. Więc czasem plotkarstwo pomaga ;-) 


Ja to w sumie dobra dziewczyna jestem. 
Tylko ludzie czasem mnie wkur*iają...


#7105 Filip64

Filip64
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 10 marzec 2017 - 23:53

Dorabia ktoś od nas klucze ? Lepiej dać swojemu zarobić :)

#7106 Damianos

Damianos
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 11 marzec 2017 - 18:35

Raczej chodzi o wyglad. Sześciospadowe dachy maja altany sześciokątne . Natomiast altanie kwadratowej bardziej pasuje czterospadowy dach. Dwuspadowy wyglada troche jak szopka i wiecej slonca w szczytach wpada i deszcz moze zacinać. Szczyty mozna zabudowac, no ale wizualnie to gorzej wyglada niz przy dachu czterospadowym.Ogolnie to kwestia gustu.


Dzięki

#7107 DPNG

DPNG
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 11 marzec 2017 - 22:36

Kaj naprawie pada do ps3?

#7108 Budus

Budus
  • SK1964
  • LokalizacjaWitosa

Napisano 12 marzec 2017 - 16:30

kiedy się płaci za paszport ? w momencie składania wniosku czy przy odbiorze trzeba mięć potwierdzenie opłaty ?



#7109 Toczmek89

Toczmek89
  • SK1964
  • LokalizacjaBrynów

Napisano 12 marzec 2017 - 17:28

Kaj naprawie pada do ps3?


Ten punkt w galerii katowickiej games4you ogarnia serwis. Ja tam robilem pada do ps4

#7110 clansman

clansman
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTauzen

Napisano 12 marzec 2017 - 17:46

kiedy się płaci za paszport ? w momencie składania wniosku czy przy odbiorze trzeba mięć potwierdzenie opłaty ?

płacisz jak składasz wniosek, potem nic nie musisz miec



#7111 Budus

Budus
  • SK1964
  • LokalizacjaWitosa

Napisano 12 marzec 2017 - 17:48

a jak zapłacę przez neta to mam mieć przy sobie potwierdzenie przelewu ?



#7112 19scotch64

19scotch64
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 13 marzec 2017 - 00:05

Mam umowę w Orange do 17 marca i drugi nr 15 kwietnia. Chciałbym przejść do T-Mobile i jak to teraz wygląda ? oni załatwiają za mnie wwszystko i od 17 marca mam już normalnie jestem w T-mobile czy jest jakiś okres wypowiedzenia?



#7113 bart_wnc

bart_wnc
  • SK1964

Napisano 13 marzec 2017 - 06:20

Raczej wszystko za Ciebie.

#7114 Budus

Budus
  • SK1964
  • LokalizacjaWitosa

Napisano 13 marzec 2017 - 08:55

ale musiałby udać się do tmobile i przez nich wypowiedzieć umowę z orange. a jeżeli tego jeszcze nie zrobił to pewnie w orange przejdzie na czas nieokreślony i dopiero za miesiąc/trzy uda mu się przejść.


  • Łysy lubi to

#7115 Hans1964

Hans1964
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 13 marzec 2017 - 09:23

witam ..idzie gdzies kupic do fotela sama noge ta drewniana? 


  • Hans1964 lubi to

#7116 19scotch64

19scotch64
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 13 marzec 2017 - 12:09

Ale chodziło mi o to z tym przejściem z Orange do T-Mobile:    umowę mam do 17 marca czyli już w T-Mobile byłym od 17 tak? I jak to wygląda z płatnością? Orange przyśle mi rachunek w kwocie wyliczonej na te 17 dni marca czy za caly miesiąc ?

 

I ma ktoś od was T-Mobile? Jak oceniacie? Zasięg i ogólna obsługa klienta ; )


Użytkownik 19scotch64 edytował ten post 13 marzec 2017 - 12:48

  • Patol lubi to

#7117 Assmodeo

Assmodeo
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 13 marzec 2017 - 13:28

Czy mamy na forum kogos pracujacego w banku a dokladniej w dziale windykacji?
Mialbym kilka pytan.


Amicus Optima Vitae Possessio


#7118 Patol

Patol
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaToruń

Napisano 13 marzec 2017 - 16:12

Ale chodziło mi o to z tym przejściem z Orange do T-Mobile: umowę mam do 17 marca czyli już w T-Mobile byłym od 17 tak? I jak to wygląda z płatnością? Orange przyśle mi rachunek w kwocie wyliczonej na te 17 dni marca czy za caly miesiąc ?

I ma ktoś od was T-Mobile? Jak oceniacie? Zasięg i ogólna obsługa klienta ; )


Teście mieszkają w takim zaglebieniu i nigdy z żadnej sieci nie udało mi się w domu złapać zasięgu a co dopiero rozmawiać, trzeba było wyjść na zewnątrz, odkąd przeszedłem do t-mobile nie mam problemu, może idealnie nie jest ale idzie porozmawiać w domu bez przerywania :)
A co do obsługi to nie mogę narzekać ale ja brałem ofertę rodzinną to musieli być mili :) ciekawe jak ze sprawami reklamacja itp bo nie miałem doświadczenia

#7119 Łysy

Łysy
  • SK1964

Napisano 13 marzec 2017 - 19:20

Przy wyborze operatora sprawa jest prosta - liczy się cena ale przede wszystkim lokalizacja czyli miejsce zamieszkania i praca , bo tam spędzamy najwięcej czasu. Dawniej można było pobrać od operatora testowe modemy do sprawdzenia choćby neta i na podstawie porównań wybrać tego operatora ,który śmiga jak najlepiej.

Teraz jest gorzej bo na lączach jest więcej awarii niż kiedykolwiek, do tego pamiętam jak pracowałem w branży (kilka lat temu) i przechodziliśmy na systemy Chińczyka to wszystko kulało niemilosiernie, bywalo że całe miasta tydzień po instalacji nowych radiolini, czy systemów miały kłopoty z zasiegiem.

Ogolnie żyjemy w czasach , w których większośc sugeruje się ceną co nie do końca jest slusznym rozwiazaniem.

Mam obecnie Playa po przejściu z T-mobile i Wqrwia mnie czasami nieziemsko ale z drugiej strony jak stracę zasięg mogę wybrać roaming z innego operatora i nie jest źle, inni operatorzy nie dają takich możliwości.

Oczywiście mapy zasięgu można wsadzić sobie w dupę bo pokrycie jest orientacyjne i ma na celu bardziej zachęcić potencjalnych klientów, niż potwierdzić faktyczny zasięg.



#7120 ToJa

ToJa
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 13 marzec 2017 - 20:21

Ja mam T-mobile już 16 lat (dawniej Era). Był okres, że były problemy z gorszym zasięgiem ale poprawili się ogromnie. Co do obsługi to ze stacjonarnych punktów nie jestem zadowolona, zawsze przy każdej nowej umowie proponwali coraz gorsze warunki, a ostatnio babsztyl nawet dał do zrozumienia, że powinnam się cieszyć że w ogóle jakieś darmowe minuty mi proponuje :D   Teraz przy przedłużaniu umowy zostawiam na stronie numer telefonu, dość szybko oddzwaniają i proponują o niebo lepsze warunki. Ostatnio trafiłam na mega kumatego gościa, nawet nie trzeba było się zbytnio targować.


Ja to w sumie dobra dziewczyna jestem. 
Tylko ludzie czasem mnie wkur*iają...


#7121 raven

raven
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 13 marzec 2017 - 21:04

Studiuje ktoś górnictwo? potrzebuje pomocy by zrobic projekt.



#7122 Nature One

Nature One
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaMysłowice

Napisano 13 marzec 2017 - 21:26

Autobus na wesele. Ktoś z naszych posiada lub możecie coś polecić?



#7123 hanys77gks

hanys77gks
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 13 marzec 2017 - 21:37

Ale chodziło mi o to z tym przejściem z Orange do T-Mobile:    umowę mam do 17 marca czyli już w T-Mobile byłym od 17 tak? I jak to wygląda z płatnością? Orange przyśle mi rachunek w kwocie wyliczonej na te 17 dni marca czy za caly miesiąc ?

 

I ma ktoś od was T-Mobile? Jak oceniacie? Zasięg i ogólna obsługa klienta ; )

 

Ja mam w T-mobile ofertę rodzinną .Przeniosłem 3 numery z Play i jestem zadowolony.Oferta dużo lepsza.Zasięg ,jakość połączeń itp.bez zarzutu.Reklamację  już też zgłaszałem bo przy podpisywaniu umowy baba w salonie namieszała.Telefonicznie załatwione niemal od ręki.



#7124 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 13 marzec 2017 - 21:43

T- mobile jak ktoś bierze fon ok, ale obsługa fatalna, takich bajkopisarzy w życiu nie widziałem. Ściemy ściemy ściemy, trzeba przeczytać dokłądnie umowę bo później mozna się solidnie rozczarować jak 3/4 rzeczy które miałeś mieć nie są prawdą. Mnie babka np. gadała że  TIDAL jest za free, a jak jej pokazałem paluchem że nie TIDAL jest za darmo, tylko net do Tidala to zrobiła rybkę. Później było z Roamingiem: "Paaanie, nie ograniczony!" w umowie jak byk - ograniczony czasowo później wchodzi tarya za która się sporo płąci heh szkoda sczepić ryja.


Użytkownik terror edytował ten post 13 marzec 2017 - 21:45

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#7125 Budus

Budus
  • SK1964
  • LokalizacjaWitosa

Napisano 13 marzec 2017 - 21:48

na euro we Francji kumpela dostała esa, że może sobie włączyć pakiet danych na Europę za jakieś tam grosze. dostała ponad chyba 100 zł. bo się okazało, że Francji akurat to nie dotyczy...






Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych